Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Davidak79

    Davidak79

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      1 605


  2. RichVa

    RichVa

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      2 280


  3. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      4 406


  4. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      5 524


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.6.2019 Ve všech sekcích

  1. Davidak79

    Vtipy

    6 points
  2. Šindy 73

    308 SW 1,2 PureTech Active Šindy73

    Ošetření keramikou a nalepeni krytů prahû a končím A teď už jen jezdím.
    4 points
  3. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    @Klemoňmám 308SW z prosince 2008, dokonce ve stejné barvě jako Ty jen s jiným motorem - 2.0HDi. Z továrny vyjelo na 225/45 R17 - hlíníkách Když jsem koupil auto lehce ojeté z áček, tak už jezdilo na plecháčích 215/55 R16, ale rezerva tam je stále originál na hliníkovém ráfku. Vzal jsem dvoumetrovou vodováhu a udělal Ti pár obrázků, jak to vypadá vespod. Nejnižším místem je stále nádrž. Pokud spojíš spodní hranu nádrže se spodní hranou nárazníku, tak je vodováha dokopce a rezerva (tedy spodní hrana kyblíku na hever) je přesně na této spojnici. Pokud dám dolů zásuvku od tažného, je již výše. Rezerva, jak jsem psal, je originál, neojetá, tlak drží nicméně jinak je na tom asi jako Tvoje (i když trhliny na ní nevidím). Pokud bys měl zájem, tak Ti ji mohu půjčit. V úterý 11.6. jedu služebním embéčkem do Prahy, tak Ti ji mohu někam hodit. A teď pár obrázků, snad to bude vidět: Takto vypadá rezerva: Porovnání s vodorovnou rovinou: Spojnice mezi nárazníkem a spodkem nádrže: Spojnice mezi dolní hranou zásuvky a nádrže: Skrčený pohled zezadu na auto (když normálně stojíš, tak rezerva není vidět ):
    3 points
  4. brixtr

    Vtipy

    3 points
  5. Weri 605

    Dotaz k objednávce

    Popoženu to.... bylo mi hlášeno, že sou tam ňáký resty...
    2 points
  6. Davidak79

    Co jste dnes udelali...

    Taky jsem dnes probral vesnici z nedělního klidu nechal jsem pootevřené okna v 508 aby tam nebylo vedro a nějakej hmyz se mi nastěhoval do auta. Pokaždé ( 3x ) když pustil alarm se někam schoval a nebyl k nalezení . Tak jsem se nasral a vystříkal jsem auto biolitem a je klid
    2 points
  7. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    No zkusím to jak říkal Radim - myslím na to už od soboty. Zkusím se v úterý zastavit u kluků v pneuservisu , jestli něco použitého nenajdou. Tahat další kolo v kufru se mi nechce. Jako ano , můžu vyhodit další sedačku a místo ní ukotvit pavoukama kolo, ale praktičtější by bylo přezout na nějakou lepší a mít klid. Ono kdybych nejel s tím "závodníkem" , tak to neřeším. Kdybych náhodou píchnul , přezuji na starou a pomalu dojedu k nejbližšímu servisu. Ale v noci a sobotu dopoledne jich moc otevřených asi nebude
    2 points
  8. *nohafuc*

    Co jste dnes udelali...

    No tak tím bych se asi nechlubil.Ona tam totiž byla od pátku akce a po václaváku se pohybovalo dost vozíčkářů,takže to chápu,že to hlídali.A navíc si nejsem jistej,že by někde bylo psaný,že má invalida v deset večerku a nesmí v jedenáct ven.
    2 points
  9. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  10. Gabriel 307

    Co jste dnes udelali...

    Konečně naučil prcka jezdit na kole,z 12" odrážedla rovnou na 16" kolo.Stejně jako Šimon,jen tenhle je skoro o měsíc napřed . . . Šimon se naučil 30.6. a Tomáš dnes.
    1 point
  11. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Minuli jsme se psaním Jedu na Těšnov, na Mze bych měl být přibližně do 13:30 a pak odjezd směr Strakonice. Nicméně je mi jedno kudy (v autech nemáme GPS, takže pohoda ) Piju vše co teče kromě asfaltu, ale v míře malé a velmi přiměřené Do SZ mi pak pošli kontakt a případně souřadnice, kde mám přibrzdit.
    1 point
  12. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Bezva A neodpověděl jsi mi na otázky : Tak už jen otázka - co ti chutná co rád piješ druh a značka ? Jinak já pracuji v Horních Počernicích, tak záleží kam do Prahy jedeš a kdy tam cca budeš ??? Možná už je to na SZ ať tady nesviníme vlákno Na druhou stranu ať uživatelé vidí jak se k sobě umějí chovat členové klubu
    1 point
  13. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Nahoře se rezerva opírá gumou - disk se vůbec kastle nedotýká. Kyblík tam pasuje - je vycentrován za díru a tu má plech i hliník stejnou
    1 point
  14. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    @Klemoň rezerva je letní. Jak jsem psal "V úterý 11.6. jedu služebním embéčkem do Prahy, tak Ti ji mohu někam hodit." Další návštěva Prahy opět služebním embéčkem je plánována na 9.7. Za hranice všedních dnů do Italska jedu až 22.7. PS Gratulace ke zrozeninám
    1 point
  15. pavelu96

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    Proboha, já tam nedal smajlíky A vždycky se jimi tolik hemžím...
    1 point
  16. pavelu96

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    No myslím, že zahodit klíčky a vrátit papíry na magistrát...
    1 point
  17. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    minulej tyden dovezena LED televize LG32" - ze v ni necho stercha rozebrano a vsechny opticke cocky upadane - vcera vymeneny pasky za repliky (hlinikove pasky s naparenou medenou vrstvou) snad chvilku vydrzi dnes a vlastne uz asi 2 tejdny si hraju s Wi-Fi modulem (arduino / ESP8266) a vytvarim si bezdratovy teplomer - zatim to vypada nevzhledne ale asi funguje asi budu muset dodelat nejake rel na klimu nebo zavlahu je 6 vecer a trochu se prehrivame
    1 point
  18. Airbag

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    No vidíš a já myslel že je to na to aby mi nepršelo do krku...
    1 point
  19. pesastor

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    Kontolka toho ze nefunguji kontrolky je na tom sisoidu co Ti zakryva diru do krku aby do nej neprselo. Tak ho zkus acit pouzivat: treba Ti poradi abys sofort nechal dat dohromady elektriku pocinaje nefunkcnima packama apod. Pak bys i vcas prisel na nedostatek chlad.kapaliny..... Az budes mit auto v richtiku, zacni premyslet treba o tom tempomatu
    1 point
  20. pesastor

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    Ono kdyz @Airbag pise o doliti litru oleje a 3 litru chladici kapaliny tak to svedci o jedne ze dvou veci: bud otevrel po kontrolce prvne motor po dloooouhe dobe NEBO nahle dolivani oleje i chladice znaci zavadu na motoru. edit Nez jsem odpovedel, tak to @Airbag napsal: na kontrolu vozidla kasle, kontrolky jsou prezitek..... aale kazdy soudruh sveho stesti strujcem
    1 point
  21. Vena garážmistr

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    No to vypadá na signálku nízká hladina oleje. Pokud po fyzické kontrole měrkou v motoru máš jistotu že je ho akorát tak tomu dej čas. Už to někdo řešil že ta kontrolka zhasla až po několikátém nastartování.
    1 point
  22. Airbag

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    Ještě drobnost, z češtiny jsem neměl za pět ale diktuji to,
    1 point
  23. Havlicek.Lukas

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    problem s merkou oleje auto nevi ze je olej dolitej nebo se proste ta chyba zasekla
    1 point
  24. Airbag

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    Ok Pojedu teď 50 kilometrů tak až dorazím dám echo jestli se na palubovce něco změnilo. Přeji hezkou neděli všem
    1 point
  25. ozzy56

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    když máš vše dolito, nebál bych se jet
    1 point
  26. ozzy56

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    dolíváš běžně litr oleje a tři litry vody?
    1 point
  27. Airbag

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    Slušně psát umím Omlouvám se
    1 point
  28. brixtr

    Červená kontrolka ve tvaru malého f

    Neškodilo by napsat o jake auto se jedna
    1 point
  29. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No rezervu klidne i zimak hlavni je a bude ze je. Jinak u nas se taky "machrovalo" s lepici sadou kompresorkem z OBI ale jen do chvile kdy kolega o obrubnik roztrhl pneu z boku. Pak se "fofrem" sehnala dojezdova rezerva - sice na zkousku byla nasazena ve predu ale bal bych se s tim jet snad i vic jak 10km/h Nic mene i kompresorek mame uz dospelej tak ze skutecne dokaze nafouknout prazdne kolo ne jen hlukem pritahovat pozornost a snad "SNAD" potreba nebude jedno ani druhe. Samozrejmosti je i "asistence" .... Kolo mame doma pneu je uplne nove nejete nic mene asi 15 roku stare puvodni z fabriky ....
    1 point
  30. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    No řekl bych že na to aby jsi tahal hliníkový kolo v rezervě to nebude. Proti " orvání " kola o břicho by se to dalo lehce zajistit a asi by se tím dalo vypomoct i tomu kyblíku co v ně jsou ty drobnosti. Zajeď do hornbachu nebo jinam a kup mirelanovou izolaci na trubky a tou to prolož mezi sebou ale dej pozor aby jsi ten proklad neudělal moc silnej aby jsi se s rezervou nedostal o moc níž než je plechové kolo aby jsi někde neškrtal. Otázka je ještě ale aby se ten naviják zajistil proti povolení když nebude zatažený úplně do konce a to ať kvůli tomu že to proložíš tím mirelonem nebo protože má kolo jiný profil. To musíš vyzkoušet. Ale jasný je že asi nikdo (myslím fabriku) nepočítá s tím že by někdo měl rezervu obutou na hliníku.
    1 point
  31. pesastor

    Vtipy

    Vnuk obdivoval sexuální úspěchy svého 85letého dědy u žen: „Jak to děláš?“ „Já ani nevím,“ usmál se a slízl si pot z čela.
    1 point
  32. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  33. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    ... už se perou .. už se perou ???
    1 point
  34. Fruktis

    Lidskej nevkus

    To křídlo v 45 km opravdu potrebuje
    1 point
  35. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Nuda nuda a zase nuda Tak po poledni se nalozila videotechnika a jelo na popud "inzerce v radiu" na akci ve Vysokem Myte - sraz hasicske techniky. Prijemna atmosfera pocasi super snad jen tamni parkoviste jsou "hur" znacena ale i tak SPOKOJENOST. ( Fotky mame v plnem rozliseni )
    1 point
  36. chuck11

    Emotion Day(s) 2019 - Peugeot Roadshow

    Taky jsme si to užily díky
    1 point
  37. Ferry

    Letní pneumatiky - RÉBUS

    Bud nechat za par stovek na prodej, jsou nadsenci, co si prijedou i pro pneu sjetou na 1mm, jen aby usetrili, nebo jeslti chces mit ciste svedomi, sberny dvur nebo kontejner vyhodil jsem takhle ctyri pneu s 7mm vzorku, protoze to byl nejakej cinskej ****, na kterym jsem to auto koupil. Na suchu jakztak dobry, ale mokro uz nic moc, navic jak pises, sisaty a zdravi manzelky a dvou deti, kteri tim autem prevazne jezdi, mi stoji za vic nez 8tis, co jsem dal za kvalitni novy Continentaly V tomhle rozmeru koupis sadu premiovych pneu s trochou stesti do 4tis a kdyz ve finale spocitas to vyvazovani, geometrie a cas, ktery jsi ztratil, mozna jsi za to mohl dve novy pneu uz mit na aute
    1 point
  38. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska jsem konečně taky něco kuchtil.Včera odpoledne naloženo.Do marinády jsem taky mimo jiné použil koření adamovo žebro,musím doporučit,velice chutné Marinované kuřecí medailonky,brambory a tatarka Dobrou chuť ☺
    1 point
  39. Weri 605

    Vtipy

    1 point
  40. Davidak79

    Vtipy

    1 point
  41. Včera na svatbě v Kroměříži a v Lipníku nad Bečvou.
    1 point
  42. Péťa

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Hospůdka hezká, ale prdel světa
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...