Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.6.2019 Ve všech sekcích
-
308 SW 1,2 PureTech Active Šindy73
skypeja a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Šindy 73 za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
@Klemoňmám 308SW z prosince 2008, dokonce ve stejné barvě jako Ty jen s jiným motorem - 2.0HDi. Z továrny vyjelo na 225/45 R17 - hlíníkách Když jsem koupil auto lehce ojeté z áček, tak už jezdilo na plecháčích 215/55 R16, ale rezerva tam je stále originál na hliníkovém ráfku. Vzal jsem dvoumetrovou vodováhu a udělal Ti pár obrázků, jak to vypadá vespod. Nejnižším místem je stále nádrž. Pokud spojíš spodní hranu nádrže se spodní hranou nárazníku, tak je vodováha dokopce a rezerva (tedy spodní hrana kyblíku na hever) je přesně na této spojnici. Pokud dám dolů zásuvku od tažného, je již výše. Rezerva, jak jsem psal, je originál, neojetá, tlak drží nicméně jinak je na tom asi jako Tvoje (i když trhliny na ní nevidím). Pokud bys měl zájem, tak Ti ji mohu půjčit. V úterý 11.6. jedu služebním embéčkem do Prahy, tak Ti ji mohu někam hodit. A teď pár obrázků, snad to bude vidět: Takto vypadá rezerva: Porovnání s vodorovnou rovinou: Spojnice mezi nárazníkem a spodkem nádrže: Spojnice mezi dolní hranou zásuvky a nádrže: Skrčený pohled zezadu na auto (když normálně stojíš, tak rezerva není vidět ):3 points -
Dotaz k objednávce
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Popoženu to.... bylo mi hlášeno, že sou tam ňáký resty...2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
Taky jsem dnes probral vesnici z nedělního klidu nechal jsem pootevřené okna v 508 aby tam nebylo vedro a nějakej hmyz se mi nastěhoval do auta. Pokaždé ( 3x ) když pustil alarm se někam schoval a nebyl k nalezení . Tak jsem se nasral a vystříkal jsem auto biolitem a je klid2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No zkusím to jak říkal Radim - myslím na to už od soboty. Zkusím se v úterý zastavit u kluků v pneuservisu , jestli něco použitého nenajdou. Tahat další kolo v kufru se mi nechce. Jako ano , můžu vyhodit další sedačku a místo ní ukotvit pavoukama kolo, ale praktičtější by bylo přezout na nějakou lepší a mít klid. Ono kdybych nejel s tím "závodníkem" , tak to neřeším. Kdybych náhodou píchnul , přezuji na starou a pomalu dojedu k nejbližšímu servisu. Ale v noci a sobotu dopoledne jich moc otevřených asi nebude2 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
2 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Gabriel 307 za téma
Konečně naučil prcka jezdit na kole,z 12" odrážedla rovnou na 16" kolo.Stejně jako Šimon,jen tenhle je skoro o měsíc napřed . . . Šimon se naučil 30.6. a Tomáš dnes.1 point -
Minuli jsme se psaním Jedu na Těšnov, na Mze bych měl být přibližně do 13:30 a pak odjezd směr Strakonice. Nicméně je mi jedno kudy (v autech nemáme GPS, takže pohoda ) Piju vše co teče kromě asfaltu, ale v míře malé a velmi přiměřené Do SZ mi pak pošli kontakt a případně souřadnice, kde mám přibrzdit.1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Bezva A neodpověděl jsi mi na otázky : Tak už jen otázka - co ti chutná co rád piješ druh a značka ? Jinak já pracuji v Horních Počernicích, tak záleží kam do Prahy jedeš a kdy tam cca budeš ??? Možná už je to na SZ ať tady nesviníme vlákno Na druhou stranu ať uživatelé vidí jak se k sobě umějí chovat členové klubu1 point -
Nahoře se rezerva opírá gumou - disk se vůbec kastle nedotýká. Kyblík tam pasuje - je vycentrován za díru a tu má plech i hliník stejnou1 point
-
@Klemoň rezerva je letní. Jak jsem psal "V úterý 11.6. jedu služebním embéčkem do Prahy, tak Ti ji mohu někam hodit." Další návštěva Prahy opět služebním embéčkem je plánována na 9.7. Za hranice všedních dnů do Italska jedu až 22.7. PS Gratulace ke zrozeninám1 point
-
Proboha, já tam nedal smajlíky A vždycky se jimi tolik hemžím...1 point
-
No myslím, že zahodit klíčky a vrátit papíry na magistrát...1 point
-
Co jste dnes udelali...
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
minulej tyden dovezena LED televize LG32" - ze v ni necho stercha rozebrano a vsechny opticke cocky upadane - vcera vymeneny pasky za repliky (hlinikove pasky s naparenou medenou vrstvou) snad chvilku vydrzi dnes a vlastne uz asi 2 tejdny si hraju s Wi-Fi modulem (arduino / ESP8266) a vytvarim si bezdratovy teplomer - zatim to vypada nevzhledne ale asi funguje asi budu muset dodelat nejake rel na klimu nebo zavlahu je 6 vecer a trochu se prehrivame1 point -
No vidíš a já myslel že je to na to aby mi nepršelo do krku...1 point
-
Kontolka toho ze nefunguji kontrolky je na tom sisoidu co Ti zakryva diru do krku aby do nej neprselo. Tak ho zkus acit pouzivat: treba Ti poradi abys sofort nechal dat dohromady elektriku pocinaje nefunkcnima packama apod. Pak bys i vcas prisel na nedostatek chlad.kapaliny..... Az budes mit auto v richtiku, zacni premyslet treba o tom tempomatu1 point
-
Ono kdyz @Airbag pise o doliti litru oleje a 3 litru chladici kapaliny tak to svedci o jedne ze dvou veci: bud otevrel po kontrolce prvne motor po dloooouhe dobe NEBO nahle dolivani oleje i chladice znaci zavadu na motoru. edit Nez jsem odpovedel, tak to @Airbag napsal: na kontrolu vozidla kasle, kontrolky jsou prezitek..... aale kazdy soudruh sveho stesti strujcem1 point
-
Červená kontrolka ve tvaru malého f
Airbag zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No to vypadá na signálku nízká hladina oleje. Pokud po fyzické kontrole měrkou v motoru máš jistotu že je ho akorát tak tomu dej čas. Už to někdo řešil že ta kontrolka zhasla až po několikátém nastartování.1 point -
Ještě drobnost, z češtiny jsem neměl za pět ale diktuji to,1 point
-
Červená kontrolka ve tvaru malého f
Airbag zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
problem s merkou oleje auto nevi ze je olej dolitej nebo se proste ta chyba zasekla1 point -
Ok Pojedu teď 50 kilometrů tak až dorazím dám echo jestli se na palubovce něco změnilo. Přeji hezkou neděli všem1 point
-
když máš vše dolito, nebál bych se jet1 point
-
dolíváš běžně litr oleje a tři litry vody?1 point
-
Slušně psát umím Omlouvám se1 point
-
Neškodilo by napsat o jake auto se jedna1 point
-
No rezervu klidne i zimak hlavni je a bude ze je. Jinak u nas se taky "machrovalo" s lepici sadou kompresorkem z OBI ale jen do chvile kdy kolega o obrubnik roztrhl pneu z boku. Pak se "fofrem" sehnala dojezdova rezerva - sice na zkousku byla nasazena ve predu ale bal bych se s tim jet snad i vic jak 10km/h Nic mene i kompresorek mame uz dospelej tak ze skutecne dokaze nafouknout prazdne kolo ne jen hlukem pritahovat pozornost a snad "SNAD" potreba nebude jedno ani druhe. Samozrejmosti je i "asistence" .... Kolo mame doma pneu je uplne nove nejete nic mene asi 15 roku stare puvodni z fabriky ....1 point
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No řekl bych že na to aby jsi tahal hliníkový kolo v rezervě to nebude. Proti " orvání " kola o břicho by se to dalo lehce zajistit a asi by se tím dalo vypomoct i tomu kyblíku co v ně jsou ty drobnosti. Zajeď do hornbachu nebo jinam a kup mirelanovou izolaci na trubky a tou to prolož mezi sebou ale dej pozor aby jsi ten proklad neudělal moc silnej aby jsi se s rezervou nedostal o moc níž než je plechové kolo aby jsi někde neškrtal. Otázka je ještě ale aby se ten naviják zajistil proti povolení když nebude zatažený úplně do konce a to ať kvůli tomu že to proložíš tím mirelonem nebo protože má kolo jiný profil. To musíš vyzkoušet. Ale jasný je že asi nikdo (myslím fabriku) nepočítá s tím že by někdo měl rezervu obutou na hliníku.1 point -
Vtipy
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele pesastor za téma
Vnuk obdivoval sexuální úspěchy svého 85letého dědy u žen: „Jak to děláš?“ „Já ani nevím,“ usmál se a slízl si pot z čela.1 point -
... už se perou .. už se perou ???1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Lihous za téma
1 point -
Bud nechat za par stovek na prodej, jsou nadsenci, co si prijedou i pro pneu sjetou na 1mm, jen aby usetrili, nebo jeslti chces mit ciste svedomi, sberny dvur nebo kontejner vyhodil jsem takhle ctyri pneu s 7mm vzorku, protoze to byl nejakej cinskej ****, na kterym jsem to auto koupil. Na suchu jakztak dobry, ale mokro uz nic moc, navic jak pises, sisaty a zdravi manzelky a dvou deti, kteri tim autem prevazne jezdi, mi stoji za vic nez 8tis, co jsem dal za kvalitni novy Continentaly V tomhle rozmeru koupis sadu premiovych pneu s trochou stesti do 4tis a kdyz ve finale spocitas to vyvazovani, geometrie a cas, ktery jsi ztratil, mozna jsi za to mohl dve novy pneu uz mit na aute1 point
-
Dneska vařim já
Míla72 zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point