Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.6.2019 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Sawoy a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
7 points -
Letní pneumatiky - RÉBUS
P607Olda a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Radši vyhodit dvě skoro nový , ale špatný gumy , než si kvůli nim zničit auto nebo si na nich rozbít hubu4 points -
Muž se ženou jedou tábořit. Postaví stan a večer se uloží ke spánku.po nějaké době muž ženu vzbudí, a říká:"podívej se na nebe a řekni mi, co vidíš?""vidím nádheru, miliony hvězd.""a co na to říkáš?" žena chvíli přemýšlí a pak řekne:"viděno z hlediska astronomie, jsou to miliony galaxií a biliony možných planet. Astrologie mi říká,že saturn leží v konjunkci se lvem.co se času týče, usuzuji, že máme 3 hodiny a pár minut. Teologicky, že náš pán je všemohoucí a my všichni jsme jen nicotně malí. Meteorologicky mi to říká,že budeme mít zítra krásný den."no a co to říká tobě?" zeptá se ona. "prakticky viděno, jsme v prdeli, někdo nám ukradl stan."4 points
-
Letní pneumatiky - RÉBUS
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
Bud nechat za par stovek na prodej, jsou nadsenci, co si prijedou i pro pneu sjetou na 1mm, jen aby usetrili, nebo jeslti chces mit ciste svedomi, sberny dvur nebo kontejner vyhodil jsem takhle ctyri pneu s 7mm vzorku, protoze to byl nejakej cinskej ****, na kterym jsem to auto koupil. Na suchu jakztak dobry, ale mokro uz nic moc, navic jak pises, sisaty a zdravi manzelky a dvou deti, kteri tim autem prevazne jezdi, mi stoji za vic nez 8tis, co jsem dal za kvalitni novy Continentaly V tomhle rozmeru koupis sadu premiovych pneu s trochou stesti do 4tis a kdyz ve finale spocitas to vyvazovani, geometrie a cas, ktery jsi ztratil, mozna jsi za to mohl dve novy pneu uz mit na aute3 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
... už se perou .. už se perou ???2 points -
čep zadního kola P106
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Skopčáci měli Tlustou Bertu.... Pravda, to bylo "kladivo" úplně jiného kalibru....2 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pesastor za téma
synek vcera skoncil zkouskove obdobi letniho semestru na univerzite, vsechno za "A" tak vecer oslavoval s kamaradama a dnes se starickym tatikem2 points -
308 SW 1,2 PureTech Active Šindy73
skypeja a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Šindy 73 za téma
2 points -
Letní pneumatiky - RÉBUS
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
Zase jsem se nedržel hesla - 2x čti a 1x napiš odpověď2 points -
Návrat ke Cabriu aneb SWISS Edition: Prodáno
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Kennbell za téma
75000 a pár dílů co jsem měl z minulých aut.2 points -
Nastavení hodin v Boxeru
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
72_74_boxer-tc-ed01-2008.pdf2 points -
Vtipy
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pesastor za téma
Baví se přítelkyně: „A díváš se někdy při milování manželovi do očí?“ „Jen jednou, ale byl to strašlivej pohled!“ „Proč? On je takovej divoch?“ „To ne, ale stál ve dveřích.“2 points -
čep zadního kola P106
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
v opravnách, kde repasují ty PSA nápravy, mají i ten lis čep se dá opravdu dobře vyrazit, když pomocník podrží na rameni do protivky velkou barboru--jinak rameno pruží...2 points -
@Péťa co bys za to dal... ti pripomenu az budes stat nad defektem s tirefite a kompresurkem1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Lihous za téma
1 point -
Nádoba na chladiacu kvapalinu.
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Ndobrovodsky za téma
Ďakujem1 point -
1 point
-
1 point
-
Ozzy, co je to valká barbora? s tímto názvem jsem se ještě nesetkal!! Předpokládám že je to místní název pro perlík nebo jinak těžké kladivo-palici?!1 point
-
1 point
-
Návrat ke Cabriu aneb SWISS Edition: Prodáno
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Dobrá cena za krásné auto. Perfektní výbava, pekná barva a kola, a pokud byl stav takový jak napovídají fotky, tak je to výhodnější než koupit neco za poloviční cenu. Už jsem jich pár viděl a vzdycky to bylo pro kutily s peněženkou. Někdy je prostě lepší si priplatit, ve finále to může vyjít levněji.1 point -
Letní pneumatiky - RÉBUS
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Prodat jako nové (hned na to si změnit číslo telefonu, adresu a identitu ) a koupit jiné...? mě napadlo jen jedno..., zout a nechat je třá rok stát na těch "špičkách" ... ale asi blbost...1 point -
Dneska vařim já
Míla72 zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Jo. Mám chipnutý 1.6 HDi na 307SW1 point
-
namátkou jsem ti sem hodil 3 vlákna ze sekce tuning.Příště použij opravdu hledání, je toho tu daleko víc1 point
-
A dneska to @Pepito nedal1 point
-
Co jste dnes udelali...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Včera svatba Zuzčiny kamarádky v Kroměříži, poté opětovný hromadný přesun na hostinu do Lipníku nad Bečvou. Večer domů, mladej spal poprvé u babičky. Stihli jsme ještě asi půlku koncertu Rybiček. Včera začal u nás festival Jamrock a tak dnes navečer vyrazíme.1 point -
Nový partner v oblasti ND - Elit ČR
Schreek zvýšil/snížil popularitu uživatele 306-Kubik-S16 za téma
Ahoj všem, Pokud bude chtít využít služeb ELIT pro nakup ND atd.. je potřeba nahlásit naše zákaznické číslo,podle IČO čísla mám totiž informaci že odmítají prodat ND Tudíž naše zákaznické číslo je 102132132 S pozdravem pěkného dne Kuba1 point -
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Včera jsem brigadnicil a docela jsem se zasmál.. i když ke smíchu to jako nebylo...skútr na křižovatce dával přednost autům na hlavní.. Pak za to chlapec vzal, že se kvilejici motor málem uskucel a pak prask...ta hyundai metr před ním se tam asi zjevila jak blesk z čistého nebe... chlapec padl na bok...skútr obkrouzil kolem něj kolečko a dobrý...chlapec se zvedl..posbiral skútr a jeho části a šel sepisovat formulář o nehodě... možná kdyby nemel kraťasy tak by nemel tak ojebany nohy, a měl by jen rozbitý skutr...a taky asi nečetl reklamu, že hyundai nezastavis Takže než někam vjedete tak se pěkně rozhlidnete1 point -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
mmartinkovic zvýšil/snížil popularitu uživatele pesastor za téma
Tady je ted 19 stupnu a zatim jeste neprselo, tezce zatazeno a chysta pordnej slejvak. @mmartinkovic: jestli pojedes tim clunem tak na rozvodnenem Vahu zakormidluj v Seredi k pristavu a zastav se na kavicku1 point -
Ahoj v průběhu tohoto tydne budu tisknout.1 point
-
na svem suv o hmotnosti 2,3tuny mam 19" celorocky kumho crugen , rocni najezd 10-12tkm , aktualne maj tri roky a 31000km , 6- 6,5mm vzorku ještě , v zimně nebyl problem ani v Krnapu, v letě pohoda na dešti nekloužou. a na netu stoji 2500,- guma. tak takhle za mně1 point
-
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
1 point -
Tento este zabehavam, no cca 3 mesiace dozadu mal som predtym zabehnuty a teda dal som mu do tela, okrem ineho ma tento pt1.6 twin-scroll turbo, proste raketa, EAT8 v sporte radi ako besne, ak je kludna jazda je motor nepocutelny.1 point
-
Tažný zařízení
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Markusenka za téma
Ahoj. Proto to chci nechat prohlédnout. Ale bylo to jenom lehké najetí z 1 metru, tak to nepředpokládám. Když by tam koule nebyla, tak je v tahu nárazník, čidla, chromová lišta, možná i zadní dveře. Takhle z těhle dílů poškozené není nic. Zavěšení tažného zařízení je pomocí pevnostních šroubů a určitě je dimenzované na slušnou odolnost vůči tahu, ale i tlaku (brždění). Když mám vozík plný šterku a při jízdě z kopce šlápnu na brzdu, tak tam bude velmi slušný napnelismus. Soused má sundavací tažné a na několik měsíců staré nové Mazde CX5 jenom na nárazníku utrpěl škodu za 45tKč včetně originál lakování. Určitě má odolnost tažného zařízení své limity, ale proti strkanicím na parkovišti, nebo křižovatkách může slušně ochránit. Pokud je styčnou plochou ta koule, tak síla na ní působící se přenese na rám tažného zařízení a dále se minimálně dva body připevnění k rámu auta, tedy síla působící ma rám, šasi auta bude už rozložena na 1/2. Mám pocit, že se v ten pátek obrazně řečeno tažné zařízení zaplatilo Mára1 point -
Klemoni, Nestojíš si na vedení? Přešlápni si a přečti, co jsem napsal. Nic o opravné sadě, ale že chápu Tvoji žádost a nápad Lukáše mi přijde ne zrovna nejlepší.-1 points