Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      4 406


  2. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      7 246


  3. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      6 324


  4. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      5 522


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.6.2019 v kategorii Příspěvky

  1. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    Nafouknul asi 50 balónků... holkám na 11 oslavu... Vzal jsem to kompresorem z auta, protože kdybych to vzal hubou, tak mám rozedmu plic a slezlý pysky. Takhle mi jen slejzaj otisky prstů, že ani neodemknu otiskem telefon...
    7 points
  2. brixtr

    Vtipy

    6 points
  3. Weri 605

    Vtipy

    5 points
  4. jarokare

    Letní pneumatiky - RÉBUS

    Radši vyhodit dvě skoro nový , ale špatný gumy , než si kvůli nim zničit auto nebo si na nich rozbít hubu
    4 points
  5. brixtr

    Vtipy

    Muž se ženou jedou tábořit. Postaví stan a večer se uloží ke spánku.po nějaké době muž ženu vzbudí, a říká:"podívej se na nebe a řekni mi, co vidíš?""vidím nádheru, miliony hvězd.""a co na to říkáš?" žena chvíli přemýšlí a pak řekne:"viděno z hlediska astronomie, jsou to miliony galaxií a biliony možných planet. Astrologie mi říká,že saturn leží v konjunkci se lvem.co se času týče, usuzuji, že máme 3 hodiny a pár minut. Teologicky, že náš pán je všemohoucí a my všichni jsme jen nicotně malí. Meteorologicky mi to říká,že budeme mít zítra krásný den."no a co to říká tobě?" zeptá se ona. "prakticky viděno, jsme v prdeli, někdo nám ukradl stan."
    4 points
  6. Ferry

    Letní pneumatiky - RÉBUS

    Bud nechat za par stovek na prodej, jsou nadsenci, co si prijedou i pro pneu sjetou na 1mm, jen aby usetrili, nebo jeslti chces mit ciste svedomi, sberny dvur nebo kontejner vyhodil jsem takhle ctyri pneu s 7mm vzorku, protoze to byl nejakej cinskej ****, na kterym jsem to auto koupil. Na suchu jakztak dobry, ale mokro uz nic moc, navic jak pises, sisaty a zdravi manzelky a dvou deti, kteri tim autem prevazne jezdi, mi stoji za vic nez 8tis, co jsem dal za kvalitni novy Continentaly V tomhle rozmeru koupis sadu premiovych pneu s trochou stesti do 4tis a kdyz ve finale spocitas to vyvazovani, geometrie a cas, ktery jsi ztratil, mozna jsi za to mohl dve novy pneu uz mit na aute
    3 points
  7. KoudaK

    Vtipy

    3 points
  8. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    ... už se perou .. už se perou ???
    2 points
  9. Hafity

    čep zadního kola P106

    Skopčáci měli Tlustou Bertu.... Pravda, to bylo "kladivo" úplně jiného kalibru....
    2 points
  10. pesastor

    Co jste dnes udelali...

    synek vcera skoncil zkouskove obdobi letniho semestru na univerzite, vsechno za "A" tak vecer oslavoval s kamaradama a dnes se starickym tatikem
    2 points
  11. Šindy 73

    308 SW 1,2 PureTech Active Šindy73

    Ošetření keramikou a nalepeni krytů prahû a končím A teď už jen jezdím.
    2 points
  12. Laďa

    Letní pneumatiky - RÉBUS

    Zase jsem se nedržel hesla - 2x čti a 1x napiš odpověď
    2 points
  13. Kennbell

    Návrat ke Cabriu aneb SWISS Edition: Prodáno

    75000 a pár dílů co jsem měl z minulých aut.
    2 points
  14. jarokare

    Nastavení hodin v Boxeru

    72_74_boxer-tc-ed01-2008.pdf
    2 points
  15. pesastor

    Vtipy

    Baví se přítelkyně: „A díváš se někdy při milování manželovi do očí?“ „Jen jednou, ale byl to strašlivej pohled!“ „Proč? On je takovej divoch?“ „To ne, ale stál ve dveřích.“
    2 points
  16. ozzy56

    čep zadního kola P106

    v opravnách, kde repasují ty PSA nápravy, mají i ten lis čep se dá opravdu dobře vyrazit, když pomocník podrží na rameni do protivky velkou barboru--jinak rameno pruží...
    2 points
  17. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    @Péťa co bys za to dal... ti pripomenu az budes stat nad defektem s tirefite a kompresurkem
    1 point
  18. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Nuda nuda a zase nuda Tak po poledni se nalozila videotechnika a jelo na popud "inzerce v radiu" na akci ve Vysokem Myte - sraz hasicske techniky. Prijemna atmosfera pocasi super snad jen tamni parkoviste jsou "hur" znacena ale i tak SPOKOJENOST. ( Fotky mame v plnem rozliseni )
    1 point
  19. Ndobrovodsky

    Nádoba na chladiacu kvapalinu.

    Ďakujem
    1 point
  20. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Taky dvojčata?
    1 point
  21. David 106s16

    čep zadního kola P106

    kladivo 10kg
    1 point
  22. dýzl

    čep zadního kola P106

    Ozzy, co je to valká barbora? s tímto názvem jsem se ještě nesetkal!! Předpokládám že je to místní název pro perlík nebo jinak těžké kladivo-palici?!
    1 point
  23. Péťa

    Letní pneumatiky - RÉBUS

    @Laďa To zkoušel
    1 point
  24. David 106s16

    Návrat ke Cabriu aneb SWISS Edition: Prodáno

    Dobrá cena za krásné auto. Perfektní výbava, pekná barva a kola, a pokud byl stav takový jak napovídají fotky, tak je to výhodnější než koupit neco za poloviční cenu. Už jsem jich pár viděl a vzdycky to bylo pro kutily s peněženkou. Někdy je prostě lepší si priplatit, ve finále to může vyjít levněji.
    1 point
  25. Weri 605

    Letní pneumatiky - RÉBUS

    Prodat jako nové (hned na to si změnit číslo telefonu, adresu a identitu ) a koupit jiné...? mě napadlo jen jedno..., zout a nechat je třá rok stát na těch "špičkách" ... ale asi blbost...
    1 point
  26. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska jsem konečně taky něco kuchtil.Včera odpoledne naloženo.Do marinády jsem taky mimo jiné použil koření adamovo žebro,musím doporučit,velice chutné Marinované kuřecí medailonky,brambory a tatarka Dobrou chuť ☺
    1 point
  27. Veverka

    chiptuning

    Jo. Mám chipnutý 1.6 HDi na 307SW
    1 point
  28. brixtr

    chiptuning

    namátkou jsem ti sem hodil 3 vlákna ze sekce tuning.Příště použij opravdu hledání, je toho tu daleko víc
    1 point
  29. skuci

    Emotion Day(s) 2019 - Peugeot Roadshow

    GTI a GT SW připraveno na zítřek v Ostravě!
    1 point
  30. Davidak79

    Vtipy

    1 point
  31. Klemoň

    Přání k narozeninám...

    A dneska to @Pepito nedal
    1 point
  32. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Včera svatba Zuzčiny kamarádky v Kroměříži, poté opětovný hromadný přesun na hostinu do Lipníku nad Bečvou. Večer domů, mladej spal poprvé u babičky. Stihli jsme ještě asi půlku koncertu Rybiček. Včera začal u nás festival Jamrock a tak dnes navečer vyrazíme.
    1 point
  33. 306-Kubik-S16

    Nový partner v oblasti ND - Elit ČR

    Ahoj všem, Pokud bude chtít využít služeb ELIT pro nakup ND atd.. je potřeba nahlásit naše zákaznické číslo,podle IČO čísla mám totiž informaci že odmítají prodat ND Tudíž naše zákaznické číslo je 102132132 S pozdravem pěkného dne Kuba
    1 point
  34. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Včera jsem brigadnicil a docela jsem se zasmál.. i když ke smíchu to jako nebylo...skútr na křižovatce dával přednost autům na hlavní.. Pak za to chlapec vzal, že se kvilejici motor málem uskucel a pak prask...ta hyundai metr před ním se tam asi zjevila jak blesk z čistého nebe... chlapec padl na bok...skútr obkrouzil kolem něj kolečko a dobrý...chlapec se zvedl..posbiral skútr a jeho části a šel sepisovat formulář o nehodě... možná kdyby nemel kraťasy tak by nemel tak ojebany nohy, a měl by jen rozbitý skutr...a taky asi nečetl reklamu, že hyundai nezastavis Takže než někam vjedete tak se pěkně rozhlidnete
    1 point
  35. pesastor

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Tady je ted 19 stupnu a zatim jeste neprselo, tezce zatazeno a chysta pordnej slejvak. @mmartinkovic: jestli pojedes tim clunem tak na rozvodnenem Vahu zakormidluj v Seredi k pristavu a zastav se na kavicku
    1 point
  36. Print

    Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print

    Ahoj v průběhu tohoto tydne budu tisknout.
    1 point
  37. Pe.Tr

    Zkusenosti s celorocnima pneumatikama

    na svem suv o hmotnosti 2,3tuny mam 19" celorocky kumho crugen , rocni najezd 10-12tkm , aktualne maj tri roky a 31000km , 6- 6,5mm vzorku ještě , v zimně nebyl problem ani v Krnapu, v letě pohoda na dešti nekloužou. a na netu stoji 2500,- guma. tak takhle za mně
    1 point
  38. Pepito

    Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.

    Také zajímavé kolo To bych chtěl vyzkoušet
    1 point
  39. zenes

    Zenesova 3008 II GTline 1.6 PureTech 180 EAT8

    Tento este zabehavam, no cca 3 mesiace dozadu mal som predtym zabehnuty a teda dal som mu do tela, okrem ineho ma tento pt1.6 twin-scroll turbo, proste raketa, EAT8 v sporte radi ako besne, ak je kludna jazda je motor nepocutelny.
    1 point
  40. Markusenka

    Tažný zařízení

    Ahoj. Proto to chci nechat prohlédnout. Ale bylo to jenom lehké najetí z 1 metru, tak to nepředpokládám. Když by tam koule nebyla, tak je v tahu nárazník, čidla, chromová lišta, možná i zadní dveře. Takhle z těhle dílů poškozené není nic. Zavěšení tažného zařízení je pomocí pevnostních šroubů a určitě je dimenzované na slušnou odolnost vůči tahu, ale i tlaku (brždění). Když mám vozík plný šterku a při jízdě z kopce šlápnu na brzdu, tak tam bude velmi slušný napnelismus. Soused má sundavací tažné a na několik měsíců staré nové Mazde CX5 jenom na nárazníku utrpěl škodu za 45tKč včetně originál lakování. Určitě má odolnost tažného zařízení své limity, ale proti strkanicím na parkovišti, nebo křižovatkách může slušně ochránit. Pokud je styčnou plochou ta koule, tak síla na ní působící se přenese na rám tažného zařízení a dále se minimálně dva body připevnění k rámu auta, tedy síla působící ma rám, šasi auta bude už rozložena na 1/2. Mám pocit, že se v ten pátek obrazně řečeno tažné zařízení zaplatilo Mára
    1 point
  41. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Klemoni, Nestojíš si na vedení? Přešlápni si a přečti, co jsem napsal. Nic o opravné sadě, ale že chápu Tvoji žádost a nápad Lukáše mi přijde ne zrovna nejlepší.
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...