Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.9.2018 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Hafity a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
dnes mě po operaci pustili domů, jsem šťastný jak blecha5 points -
Vánoční večírek - 2018
Klemoň a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Lucy sv 24 za téma
Vážení příznivci našeho spolku, rádi bychom vás všechny oficiálně pozvali na Vánoční večírek, který se bude konat v již zmíněné restauraci Mlýnský domov v Jinočanech dne 15. 12. 2018. Je pro vás připraven bohatý raut, několik soutěží, eshop a příjemná atmosféra. Začátek akce je v 15:00 hod a předpokládaný konec je v 23:59 hod téhož dne. Program: po příchodu si prosím u vedení vyzvedněte konzumační lístek, popř. balíček pro děti samozřejmě, jak je již tradicí se bude v 19:00 hod konat předávání dárečků. Pro ty kdo tento zvyk neznají - každý přinese pod stromeček nějaký ten dáreček (drobnost) a následně si je formou losování rozdáme tzn. ježíškem si budem sami. A letos prosíme o originální zabalení dárků Adresa, kontakt a dopravní spojení: Restaurace, pizza a pension Mlýnský domov: Nám. 5. května 29, 252 25 Jinočany GPS: 50.0326686N, 14.2667006E E-mail: mlynskydomov@seznam.cz Telefon: + 420 257 960 420 Doprava autem nebo jiným přibližovadlem: 4 km za Zličínem, směr na Rudnou u Prahy 1 km od sjezdu (23A) z dálničního Pražského okruhu R1, směr Jinočany 12 minut od Letiště Václava Havla Doprava MHD: Z metra Luka, autobus č. 352, na konečnou zastávku Náměstí Jinočany. Dále asi 30 m chůze vlevo - po směru jízdy autobusu. Z metra Zličín, autobus č. 310 na zastávku Náměstí Jinočany. Dále asi 30 m chůze vlevo – po směru jízdy autobusu. V průběhu vánočního setkání se bude konat také soutěž o nejlepší vánoční cukroví. Proto jej nezapomeňte doma! Výhra bude stát jistě za to - je totiž originální, neopakovatelná, limitovaná, sexy … no prostě nezúčastnit se je osudová chyba! Vstupné: * Cena za dítě od 3 let = program, něco pro potěšení a tričko pro vlastní tvorbu.9 Ubytování je ve vaší režii. K dispozici je 3x dvoulůžkový, 1x jednolůžkový pokoj nad restaurací ( 2x dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením na pokoji, 1x jednolůžko a 1x dvoulůžko mají společné soc. zařízení na chodbě). Další ubytování je přes dvůr ve vedlejším penzionu Brčálník, cca 28 lůžek. Rezervovat si ho můžete na tel: 724 220 773. Nebo na e-mailu: m.katka@atlas.cz. Dvoulůžkový pokoj 1000,- Kč/noc. Platba: Závaznou přihlášku (objednávku) prosím uhraďte prostřednictví eshopu v sekci sraz - vánoční večírek do 9. 12. 2018. Předem děkujeme za Vaši účast a budeme se na Vás těšit! Váš tým vedení. Pozvánka v pdf ZDE Zaplaceno již mají: Kloupec406, MJSytic + Verysek, Radek Hurvajz + Radka S., Králíček + Volfová + Švábová, milan.jaros + Jarošová, Weri 605, Klemoň + Šárka, KoudaK + Martina, Pablos108 + 1 osoba, Kamoska + Swobr, radim.1008 + zůza, Klouček Michal (9 let) + Klouček Miroslav + Kloučková Jitka, 306-KuBik-S16 + Verča, Schreek, Veverka + Veverková + baby Veverka (5,5 let), StibTo + Mrkvička, h4wk3y, Print + Monika, Lucy sv 24, SV 244 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Tak to nikdo nebude věřit že na to ser..., protože to tady máš stále, že víkend v práci.3 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Bohužel vyšla do míst, kde se bude jezdit, takže jsem to původně dal cca 10 cm pod zem. Za tím následuje "přepad" druhé komory a pak do podzemní pískové čističky a dál do kanalizace. Teoreticky by se tam nemuselo vůbec lézt (pokud fungují správně bakterie). Ale jak šel čas tak se rovnalo a přibyla další zem a dnes je 40 cm pod zemí. Víko se nehledá, to se kope rovnou dolů - mám vyfoceno s přiloženým metrem. Původně to mělo být dočasné řešení, protože v vsi měla být centrální ČOV. Nyní nám udělali nové asfalty na místních komunikacích, ale opět tam nechali jen jedny roury -> takže ČOV v nedohlednu. Dnes se mi podařilo odpad z domu úplně zprůchodnit. (nejprve teplá voda do odpadu, trochu víc sypkého krtka a zalít teplou vodou, nechat hoďku působit, trocha šťourání perem, pak opět teplá voda, krtek, zalít teplou vodou, po půl hodině napuštění čtvrt vany teplé vody, odšpuntovat aby to dostalo "švunk". Po dvou spláchnutích toalety už pero na nic nenaráží a vše teče jak a kam má) No a protože se mi příště už kopat nechce (toto se stalo po osmi letech provozu), tak tam vyzdím malou šachtičku s plastovým přejezdným deklem (40X40 cm). Mimo jiné pak tudy půjde i případně vyčerpat obsah (pokud by se bakteriím nedařilo vše žrát).2 points -
Nejde proud do modulu zapalování
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele cmejrek za téma
krtku děkuji a na zahrádce tě nechci vidět2 points -
Nejde proud do modulu zapalování
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele krtek 2 za téma
nemas zaco len dodam ze tam bol klavesnicovy imobilizer ktory mal odpojeny konektor (tzn ze bol vyradeny) majitel odpojil bateriu a dal pod nabijacku koli vybitiu takze bud tym odpojenim alebo poklesom napetia sa RJ motora zablokovala a chcela nanovo kod kod sa zistil konektor sa pripojil k immo natukal a vse ok2 points -
Mrkvička - co pořídit po P306 hatch?
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vector za téma
Podle mých zkušeností, když máš 307 v dobrém stavu s malým nájezdem, celé to po koupi projdeš a vyměníš pár věcí, tak bude bez problémů a většího servisu jezdit minimálně několik let. Proto jsem ti to napsal, a ne že bych nechápal, že nehledáš veterána. Pro mě největší bonus na tom je ten, že i kdyby se na 307 podělalo něco většího, nebo to někde opřela, tak se to dá opravit za snesitelné peníze a to se může stát na každém autě. Teď a ještě pár let to budou auta, na která na vrakovištích najdeš věci i v barvě za pár korun. Když mluvíš o nějakém rozpočtu a už teď jste na jeho horní hranici s autama, které mají opravdu hromady elektroniky a daleko dražší řešení oprav.... Nevim, třeba to chápu špatně, ale když bych chtěla, aby si přítelkyně řešila věci kolem auta sama a byla by schopná dát teď na auto třeba 150 bez nějakého většího omezování a řešení toho co si nekoupit, tak by i celkový provoz a možné potíže museli odpovídat těm částkám, které si může dát stranou. Řeším co to má a nemá. A dvoulitr má velký solidní brzdy opravdovej podvozek, ESP a novejší generaci ABS, xenovoný automatický světla i stěrače. Může to mít tempomat, vyhřívaný sedačky atp.. to jsou důležitý věci. Ty kraviny, co montujou do novejch aut nepotřebuje. Osobně raději koupim ještě celoročky od Michelinu, abych tohle řešit nemusel dalších minimálně 60 000. Jestli je pro tebe prvotní servis toho auta a pak servis obecně problém, tak je to asi jiná situace. V tom krásném případě, že můžeš pohodlně přemýšlet o autech za 200 už bych spíš přemýšlel o tom, že nejsem daleko od auta nového, které řeší probémy se servisem komplexně. Tím spíš, že ti stačí výkon, který se do těch prcků teď běžně dává, což me teda ne a mojí přítelkyni taky ne. Pro mě je rozumné minimum 100kW pak mi to nepřipadá bezpečné. Když vidim, co provoz na našich silnicích udělá s přední nápravou po 4-5 letech, tak stejné věci řeším na těch svých "veteránech" a auta, co jsme kupovali nová, nebo s 5000 najetých měla ty samé věci na kaši prakticky rok po záruce. Dvě 207 se vysypaly na ložiskách převodovky, turbu a dalších věcech po 5 letech a šly za 30tisíc prakticky na díly a obávám se, že to není ojedinělý případ. Když vidím rozebranou spojku na dnešních malých motorech, kde bych lamelu vycentrovat na propisce, padá na mě smutek. Projel sem si 208 snad se všemi motory, které do ní dávaj a 240 nebo kolik bez DPH jí nabízeli do firmy novou. Tak jsem přesně přemýšlel o těch zoufalcích, co si jí třeba po 4 letech koupí za 200. I s tím prakticky nejmenším motorem, jela podstatně lépe než i20 a málo to žralo. Z pohledu toho, že mám tyhle prachy na malý auto do firmy, nebo rodiny, vůbec neřešim, co to má za motor, nebo jestli tam otročej skřítci. To auto se mi líbilo, fungovalo krásně, dobře se mi řídilo a se slušnou výbavou v hezký barvě ho za pár let prodám tak, abych se u toho smál. Servis je něco, co nikdy neuvidim zevnitř. Z pohledu někoho, kdo si takové auto chce odemě koupit bych to fakt nechtěl nikdy řešit. Ano, přemýšlím o koupi starších aut, ale to proto, že nová, která bych chtěl stojí kolem milionu a v takové situaci teď bohužel nejsem. To se tak nějak týká i tvého SuperB V6, který bys nechtěl nový platit a pokles té ceny v prvních letech je daň za luxus. Jsou to jenom moje primitivní názory a zkušenosti, které jsem považoval za důležité ti jako kamarádovi říct. Nemám ani patent na rozum ani o sobě netvrdím, že jsem automechanik i když ne jedné škole, kam jsem chodil to do dnes tvrdí. Ty citróny co ses na ně díval a další podobná auta, to je hezké a pokud budeš mít štěstí tak ti solidní a v rozpočtu na nákup. Tak snad budeš mít štěstí a brzo bude v něčem drandit.2 points -
Změny v silničním zákoně a výbavě vozidel od října 2018
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Nepovinná výbava: Lano.. vozím 12m tuhle bylo potřeba přivázat asi 10 dětí ke stromu - a jak se hodilo (táborová hra! i když bych je tam klidně nechala do rána, zrovna to byli takový smradi..!).. onehdá stěhovala ségra do prvního patra gauč.. opět se lano hodilo... Startovací kabely - i v létě to občas baterky nedávaj... Sněhový řetězy - už 2x mě vytáhly z rozmoklý louky, a několikrát od zámečku .. se 605 jednou i z rozoranýho pole... (neptejte se mě, jak se tam ta limuzína dostala) Letos díky suchu nebyly potřeba.., ale přesto je vozím... Izolepa, drcpásky, kus hadru mezi mě a asfalt, drát, kladivo, zavírací špendlíky, jehla, papírový útěrky, lahev s obyč vodou a drobný nářadí (šroubováky, kleště, klíče)... Samozřejmě nesmí v zimě chybět v kufru bunda... Svojí plnohodnotnou rezervu, hever a teleskop. klíč z AK, bych nikdy z auta nedala pryč..! Stejně tak nemám problém vozit žárovky a pojistky, vest mám 5 (2 hned po ruce).. trojúhelníky 2.. Lékárnu sem nikdy nepoužila.. - díky bohu ... a kam se to všechno vejde...? Mám Peugeota......, tam se vejde všechno...!2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
2 points -
2 points
-
1 point
-
To opravdu naštve. Debilové zamindrákovaný. Měl bys to nahlásit na PČR, třeba těch aut bude víc.1 point
-
Pán přijde k doktorovi " Tak co vás trápí?", ptá se doktor." No, víte, pane doktore, mně vůbec nechce stát......." "Nic mi nemusíte říkat," přeruší ho doktor. "Nic si z toho nedělejte, já vám na to tady předepíšu takový prášky, a budete zase jak zamlada." "Ale pane doktore, já......" "Já vím, vy se za to tak trochu stydíte, ale věřte mi, není vůbec kvůli čemu.To se stává polovině chlapů ve vašem věku, není třeba se kvůli tomu nějak znepokojovat." "Ale pane doktore, já jsem..." "Člověče, prášky máte předepsaný, říkal jsem vám, že si z toho nemáte dělat žádnou hlavu, tak co ještě chcete? Běžte, já tu mám další pacienty, nemůžu tady s vámi hodinu debatovat!" Chlapík se tedy sebere a naštvaně odchází. Cestou potká kamaráda, a ten se ptá: "Nazdar Pepo, co se ti stalo?" "Ale, co ti mám vykládat. Byl jsem u doktora, protože mně nechce stát přiznat invalidní důchod, a ten debil mi na to dal prášky!"1 point
-
Ne druhá strana co prochází cívkou ke konektorum airbagu...1 point
-
Péťa je teď u Olomouce a zítra ve Velkých Losinách1 point
-
do prahů se dostaneš od podběhů (od kol), bývá tam plast. ucpávka, někdy musíš demontovat plast. nadkolí--drží většinou na plast. špuntech, zevnitř 5. dveří není žádná ucpávka?1 point
-
vyřešeno díky ktkovi 2 byla to řj která chtěla odpojený imobilizer po restartu tj. výměna akumulátoru1 point
-
Gratulace k svátku
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Vše nejlepší Michalům, Míšům, @MJSytic ům k svátku a opožděně i Václavům, Vaškům a Vendům. Pánové hlavně zdraví.1 point -
Tak nakonec jsem to zkusil , a překvapil sám sebe . Tady ty mapy jsem taky našel , stáhnul , hodil na SD kartu , tu foukl do rádia a světe div se , ono to funguje . Zkoušel jsem se projet jen tady kousek pár kiláků ale zdá se to bez závad . Teď ještě trochu poladit to nastavení , mám to v angličtině , tak si některý volby ujasnit a bude to cajk . Tak díky všem za všechny příspěvky zde , dost jsem se inspiroval .1 point
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
ta zumpa (septik) mi prijde nejak nizko ?? to je novy standart ?? hledat kde mam viko ? nebo se zahrada rovala kdyz uz bylo zabetonovano ??1 point -
to znam @ozzy56 , pocit lepsi nez sex s 16-ti letou nadrzenou pannou!!!1 point
-
To je furt dokola - auto , motor , rok ? Nebo je to sekačka , pila , motorka ?1 point
-
souhlasím ale dostaneš koloběžku Ale tak pro ostatní musím Toma pochválit, dopřál mi, abych ho předjel.(jednou )1 point
-
1 point
-
Dneska nejdříve dovezena kárka dříví na chalupu a pak nastala horší část dne - otevřít první komoru septiku abych se dostal k odpadu z baráku z druhé strany. Je tam někde ucpávka - pero trochu prošťouchlo, takže částečně teče (hurá, už nestojí voda v hajzlu), zítra bude pokračování. Pokud se nepovede, tak v týdnu povolám profíky.1 point
-
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
35 hospod odzasobovano 7 hospod jaksi zavreno 3 hospody sem zasoboval 2x - poprve zavreno - druhy pokus tak 50:50 ve finale mam trochu prelozeno - mladej bude stastnyjak svin kolik jsme mu vydeleli penez nej doufam ze taky pusti chlup a dnesni svatek zaplati jak svatek - jestli ne seru na to a svatek/vikend uz nejedu !!!1 point -
Tady : http://public.servicebox.peugeot.com/APddb/1 point
-
Změny v silničním zákoně a výbavě vozidel od října 2018
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Mám 14dní starou zkušenost s autolékárničkou, když jsem si v lese zlomil nohu. Bylo potřeba přes dva klacky svázat nohu. A jako ty obvazy jsou teda na pendrek. Po pravdě, je jedno, jestli jsou sterilní nebo ne. Když máte umaštěný montérky od pilin... Lékárnička byla nová nerozbalená z traktoru.1 point -
Změny v silničním zákoně a výbavě vozidel od října 2018
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Ne podle tohoto nejnovějšího už je jedno jaké je datum expirace. Všichni totiž svorně tvrdili že je nutné dodržet expiraci aby nebyl materiál v lékárničce kontaminovaný a že musí být sterilní což šlo dodržet jen tím že se v pravidelném intervalu měnili (lékárničky). Po jednáních s odbornou veřejností ( záchranáři a jejich doktoři) se došlo k tomu že je úplně jedno jestli tomu zraněnýmu tu hnátu zavážeš nesterilním nebo sterilním fáčem páč ta rána je stejně kontaminovaná a v polních podmínkách se to nedá vyčistit tak jako v nemocnici. Daleko důležitější je umět tu lékárničku použít než to jestli je " čerstvá , použitelná nebo prošlá" . A to si troufnu tvrdit že 90% lidí neumí nebo dělá že neumí i když základy první pomoci se probírají v AŠ a někteří se v tom školí i v rámci různých školení v práci.1 point -
Změny v silničním zákoně a výbavě vozidel od října 2018
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
jak do tý lékárničky přidali šátky a roušky, aby mohli prudit, tak je zase máme vyndat. No naposledy jsem měnil lékárničku kvůli datumům, tak teď můžu používat obě1 point -
mam tu mapu stahnutou a zabira cca 10GB. jsou dve verze jedna je bez POI a druha je ze staryma POI a jsou tam pridany novy radary . U te prvni verze nefunguje zoom misto priblizeni je prazdne misto .Dneska budu zkouset tu druhou verzi vecer dam vedet jak slape . pro info je to upravena mapa z BMW na PSA rok 2018-2 cela Evropa Otestoval jsem cca 150 KM a vsechno funguje jak ma :)) proste bomba1 point
-
ale já jsem bohužel automekánik specializace elektro a bohužel vyučen tak teď tu total ztrátu času-1 points
-
ono prave v tech rukach @cmejrek je problem! EDIT pro moderatora: sorry, nevydrzel jsem!-1 points