Jump to content

Lucy sv 24

User
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Days Won

  3

Lucy sv 24 last won the day on November 26 2018

Lucy sv 24 had the most liked content!

1 Follower

About Lucy sv 24

 • ID člena
  69988
 • Rank
  Eshop
 • Birthday 02/20/1991

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Titul
  Lucie
 • Město
  Klecany
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  Lucysv24@peugeot-club.com
 • Facebook
  Lucinka Janoušková

Recent Profile Visitors

2,551 profile views
 1. Tak to jsem Péťo ráda, že víš o jakou chatu se jedná. Určitě máš na ní ty nejlepší recenze a můžeš se s námi o ně podělit .
 2. Přátelé, dovoluji si vás pozvat na dlouho očekávaný vánoční večírek, který letos plánujeme v srdci Krkonoš v Dolním Dvoře. Večírek je zatím ve fázi příprav a tak vám mohu sdělit zatím jen tyto informace, které postupem času (především v září) budu doplňovat Termín: 29. 11. - 1. 12. 2019 Místo: Chata Jirka, Dolní Dvůr 22, 543 42 Dolní Dvůr Předem vám mohu prozradit, že hlavní program bude převážně v sobotu (stromeček a dárky). Penzion je uzpůsobený jak dětem, tak i domácím mazlíčkům. Stravování bude formou plné penze, která bude součástí ubytování. Takže u
 3. Ahoj, tvou platbu jsme vyřešili a pracujeme na objednávce - moc děkuji za spolupráci a omlouvám se za komplikace!
 4. Musím se omluvit. Přes svátky jsem se ke kontrole objednávek nedostala, ale ode dneška na tom pracuji!
 5. Ahoj, ráda bych tě odkazala na vlákno v sekci eshop (je nové, tak je možné že sis ho nevšiml). Tuto problematiku tam již řeším a intenzivně se tomu hodlám věnovat. Jen prosím chvíli strpení. Bohužel se mi toho nakupilo až až a nestíhám. Do konce roku se to budu snažit vyřešit a zpětně poštovné vracet... Ještě jednou se ti omlouvám.
 6. Mirdo - nevadí, prijdete v podstatě jen o kousek rautu - ale třeba vám něco zbyde
 7. No a co vlastně @Pepito a @Scratch? Ty nás na večírku svou přítomností nepotěší?? Zrovna se Scratchovýma dětma jsme počítali A Pepito to je takovej inventář všech srazů ... Takže přijedete??
 8. Když to nechám na "podporu" klubu tak to vidět nikde nebude - myslím tím ten řádek na hlavní stránce. Nevím jestli to jde nebo jestli to neumím, ale mohla bych to zjistit No kdyby to každý řešil sám tak by to jednodušší bylo, ale vzhledem k tomu, že chyba je na naší straně - beru to jako samozřejmost a zároveň slušnost naší chybu napravit.
 9. A ratolesti vezměte s sebou, určitě se nebudou nudit!
 10. Připomínám, že nesmíte zapomenout na své vlastnoručně upečené cukroví. Bude soutěž o opravdu zajímavou cenu, kterou vlastnoručně vyrobí náš předseda klubu!!!
 11. Dobrý den, prosím o výše zmíněného aby mě kontaktoval. Bohužel dle symbolů nejsem schopna platbu spárovat a ani tím pádem členství zařídit. Děkuji Lucy sv 24
 12. Dobrý den, předem bych Vám chtěla poděkovat za vaše objednávky v eshopu a zároveň bych se chtěla omluvit za komplikace s poštovným. Bohužel na straně serveru se vyskytli jisté potíže, které jsou momentálně řešeny s jeho podporou. Věřte, že mým cílem není obohatit sebe ani club takovou to nekalou cestou. Bohužel sem si toho dříve nevšimla - za to se taktéž omlouvám. Po vánočním večírku bych se ráda této problematice věnovala a zpětně objednávky zkontrolovala do určitého data a poštovné vám vrátila. Zdržení bude následovat v případech placení objednávek přes pay-pal, kdy nejsem
 13. Už se to rýsuje Pro samou organizaci nemáme čas zaplatit
 14. Tak seznam je aktuální. Ještě ho zaktualizuji odpoledne až dorazí poslední platby Je tu někdo kdo ještě nemá zaplaceno a ví, že dorazí??
×
×
 • Create New...