Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      16 418


  2. Sawoy

    Sawoy

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      2 191


  3. Milan+

    Milan+

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      9 543


  4. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      4 406


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 22.7.2018 Ve všech sekcích

  1. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Tak nevypadal. Všechno v kufru i se zimním kolem. V autě jen balik vody a přebalovací taška plus deky a pár plyšáků.
    4 points
  2. brixtr

    Kam na výlet v ČR

    Kdo má rad romantiku a nevadí mu vylézt z postele krapet brzo tak doporučuji východ slunce na jestedu podivana sice krátká ale i přesto krásná
    3 points
  3. radim.1008

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Jsme na místě. Ubytovaný s nádherným výhledem. Cesta přes Mikulov, Gratz, Maribor, daleko lepší než přes Lenart. Na SLO/Hr hranicích čekání asi 15minut. Jinak jízda na pohodu. Až na tu bouřku od Nových Mlýnů někde ke Gratzu. Přes Slovinsko taky pršelo. Nejhorší část cesty je vymotat se z republiky.
    3 points
  4. Milan+

    Vtipy

    Tak já že su podle tebe chorobně žárlivá?!?....Ale že ty jako první vyžereš z polívky všecku mrkev abys dobře viděl na kurvy je jako "ÚPLNĚ V POŘÁDKU"?!
    3 points
  5. Hugo Boss

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Veteráni na Broďáku a tady můj kousek...
    3 points
  6. Přišel čas další výměny oleje , a protože se nespokojím s tím si takovou primitivní věc nechat od někoho dělat , zkusil jsem se na plastový víčko olej. filtru dostat . Nad šestihranem na víčku je tak 5 - 6 cm místa , tak jsem vzal trubkovou sedmadvacítku a řízl ji . Tu jsem tam nasadil , a pomocí tyčky povolil a po kouskách vytáčel . Až to šlo lehčeji , abych neožvejkal ten plastovej šestihran na víčku , tak jsem vzal jinou sedmadvacítku - to jsem "ořezal" klíč 24-27 , a tím to došrouboval ven . Takže to fakt jde vyšroubovat bez demontáže čehokoliv okolo .
    2 points
  7. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Jak by mohly když jsou tam? Ale jinak ... klidně. Žena se zasměje a puberťačky přinejhorším řeknou že jsem trapnej ... WTF ... OMG apod.
    2 points
  8. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Že se vůbec u obchoďáku rozčiluješ, když už tam jedeš, to holkám tluču doma do hlavy kolem dokola, když pospícha nech ho jet. Nebudu muset alespoň nic opravovat. Přijedou z vesnic okolo a neberou to v potaz, bláznivé akce je berou více.
    2 points
  9. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    @Sawoy - nema rezervu jen opravnou sadu tak hodil jeden zimni plechac kdyby nahodou pichnul vic nez zalepi opravna sada
    2 points
  10. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Cestování pokračuje.
    2 points
  11. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    @Milan+ z mého pohledu abych se zařadil do kategorie " chlapů " tak chybí jedna jediná věc. Stromů jsem v dobách učňovských zasadil na dvou pasekách dnes už by to mohl být pěkně vzrostlý les ( jen kdybych si pamatoval kde ho hledat), dům jsem sice nepostavil vlastníma rukama udělala to firma ale za moje peníze a já se snažím ho zvelebovat svejma rukama. Takže teď fakt ta jedna jediná věc.
    1 point
  12. SV 24

    zoom zoom 6ka

    žádný servis nepotřebuje. Nic jí není. A můj čas?! mě to baví ... a překvapila mě... pěkně se s ní jezdí!
    1 point
  13. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Vrrrrr ... .... a myslím že tu nejsem jediný 50+ s podobným názorem Jiní slovy: od určitého věku (řekl bych právě asi tak 40+ soudě podle sebe) to vůbec není otázka.věku. Věkově příslušní mi porozumí, ostatní si musí počkat. Někteří možná marně
    1 point
  14. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Tak opatrně s tou 40´+ a nekoukáním pánové. To bych si vyprosil . . .
    1 point
  15. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    ... třeba se nevrátěj a začne skutečná dovolená ....
    1 point
  16. dzavel

    Vtipy

    1 point
  17. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Namontoval nový příčníky MontBlanc do drážek .... naložili ... vyrazili ... dorazili. Rybník Dehtář na týden.
    1 point
  18. P607Olda

    Kalábrie 2018

    Opět "puťák". S cestovkou emma.cz koupen zájezd z Brna do Lamezia Terme, nejlevnější zájezd do rezortu Borgo degli Ulivi https://italie.emma.cz/pobytove/italie/kalabrie/sellia-marina/villaggio-borgo-degli-ulivi/ Cestovka emma.cz výborná, delegátka paní Balušková výborná. Rezort je "Middle of nowhere", tedy uprostřed ničeho, a z toho ani nejlepší delegátka nic nevykřeše. Tzn. úroveň střední, historie žádná, korzo žádné, přístav žádný, všude (pěšky) daleko. Jsou tam k půjčení kola. Mnoho komárů, v noci jsme měli polštářovou bitvu (v oknech nejsou sítě). Půjčovna aut: Naštěstí jsme podobný stav předvídali, takže jsme si už předem zamluvili auto a to už na letišti, protože kolem rezortu daleko žádná půjčovna není. Takže půjčovna Sicily by Car, auto nový Citroen C3 diesel. Auto fajn, zepředu ošklivé, ale dva kufry vlezou (nechtěl jsem mít nic na sedadlech, když opouštíme auto). Spotřeba 4,0 l, ujeto celkem 1500 km. Cena za půjčení asi 350E na 7 dní. Půjčování v Kalábrii (i dříve na Sicílii) má úskalí. Přesto, že si přes internet zamluvíte tu vyšší pojistku, u přepážky vám vysvětlí, že to nechrání např. proti zlodějům, propíchnutí pneu atd a že si máte doplatit asi 110 E. Já už jsem z tím počítal (před 10 lety na Sicílii jsem se hádal, ale marně), takže jsem s úsměvem doplatil kreditkou a jelo se. V horší situaci byli na přepážce starší Holanďani. Krom toho, že uměli jen německy, měli již zaplaceno asi 500 E na 14 dní a na přepážce po nich chtěli doplatek. Měli jen debetní kartu (plochou, ne-embosovanou) a tak včetně pojištění platby po nich chtěli dalších 450 E!!! Holanďanům bylo do pláče, že je mají tak v hrsti. Tak jsem je (po tlumočení) jenom soucitně objal a nechal jejich osudu. Hotovost na přepážce neberou a já jsem se svojí kartou do toho nechtěl plést, že bych platil za ně a inkasoval hotovost. Takže je to vyšlo 950 E na 14 dní... Hned druhé ráno jsme vyrazili a navštívili Crotone a pak Taranto. Bydlení v hotelu Mercury Dolphin. Taranto hezké, doporučuji. Korzo plné mladých lidí, prostor, sváteční atmosféra. Pak jsme jeli až na východ Apulie, Leuca (koupání), dále přes Brindisi, Martina Franca (kruhová obydlí Trulli) zpět do Taranta. Další den přes Matera (skalní obydlí sassi) a hory až na západní pobřeží do Maratea. Hezký hotel jsme našli v městečku Praia A Mare, hotel Garden Hotel http://www.gardenpraia.it/ Hezký, čistý, personál milý, je to rodinný hotel i s vlastní pláží. Doporučuji. Poslední dvě noci v městě Tropea. První noc v hotelu La Pineta - nebyl nijak špičkový, ale byl blízko na docházku do města Tropea. Město je na skále, večer ve městě je rušno, plno, restaurace, atrakce, procházky. Poslední den jsme se přesunuli do dražšího rezortu Infiniti, hned ráno, abychom už večer nemuseli hledat. Výlet do Scilla, kde podle řeckých pověstí sídlila příšera, která v časech Odysseových kradla námořníky z lodí. Jeskyně, neboli skalní rozsedlina tam ještě existuje, takže to asi bude pravda. Naproti na Sicilské straně, jsou prý vodní víry Charybda - asi na to něco bude, protože lodi tento výběžek Sicílie obeplouvají úctyhodným obloukem. Celkově: - dovolená vychází asi 2x dráž, než v Řecku na Peloponésu. Tzn. auto, hotely, strava. - krajina je hornatá a je docela zelená, není vyprahlá - lidi jsou fajn, i když za své služby chtějí zaplatit více než v Řecku - celkově fajn dovolená, hlavně nečekaná setkání, situace, zážitky, koupání, výhledy. V Tropea hrál harmonikář "jen pro nás", to jsou hezké vzpomínky. - pokud byste se tam chystali a měli zájem ještě o podrobnosti nebo kontakty, napište. - prý se dá levně letět z Katovic do Bari - nám sdělili jiní cestovatelé, ze Samotíšek u Olomouce - let z Brna má pro nás mnoho výhod: blízko, takže nemusím mít časovou rezervu, zajištěné parkování přes cestovku, a při návratu kolem půlnoci je to domů rozumná cesta
    1 point
  19. dzavel

    Kamerový systém na dům

    Vinyl siding - v podstatě plast na dřevěném konstrukci, zatepleno vatou. Firma, která prováděla montáž a můžu s klidem doporučit - http://www.comfort-siding.cz/cz/ Díky této fasádě, trvalo natažení kabeláže pouze den , ale zase nejde nic poznat .
    1 point
  20. dzavel

    Kamerový systém na dům

    Děkuji za pomoc kluci . S adiglobal jsem komunikoval, ale snaha hodně vlažná. Čínu jsem zavrhl, vzhledem k možné nekompatibilitě na onvifu s různími NVR. NAS to zabil cenou za licence. Konečný systém je komplet hikvision .
    1 point
  21. Verýsek

    Potkal jsem klubáka...

    No moc né, protože nám nepatří jako tobě
    1 point
  22. MilanF1

    Potkal jsem klubáka...

    Se někdo má.
    1 point
  23. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Takhle doufám zítra autobus vypadat nebude. Dnes nastal den, na který se těším už od nového roku. Začala mi dovolená. A rovnou jsem si vzal tři týdny. Odpoledne jsem posekal zahradu, a navečer umyl auto. Zítra naložit a vyrazit směr moře. Už se těším.
    1 point
  24. Laďa

    Vtipy

    1 point
  25. Laďa

    Vtipy

    1 point
  26. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  27. brixtr

    Vtipy

    1 point
  28. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  29. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Kdo chce do Českého Švýcarska do skal a nechce se tlačit v halde turistů, ať si zajede do obce Tisá. Nenáročná trasa s krásnými výhledy. My tam byli poprvé a určitě ne naposledy. Ideální pro děti, ve skalách je mnoho různých průchodů a zákoutí. To děti spolehlivě zabaví.
    1 point
  30. Weri 605

    Potkal jsem klubáka...

    A clubovka nikde.... říká to někomu něco..?
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...