Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 22.7.2018 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
regius a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
4 points -
Kam na výlet v ČR
MilanF1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
3 points -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hugo Boss za téma
3 points -
MOTOROVÝ OLEJ: výměna oleje, jaký používáte olej, značky typy množství
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MP za téma
Přišel čas další výměny oleje , a protože se nespokojím s tím si takovou primitivní věc nechat od někoho dělat , zkusil jsem se na plastový víčko olej. filtru dostat . Nad šestihranem na víčku je tak 5 - 6 cm místa , tak jsem vzal trubkovou sedmadvacítku a řízl ji . Tu jsem tam nasadil , a pomocí tyčky povolil a po kouskách vytáčel . Až to šlo lehčeji , abych neožvejkal ten plastovej šestihran na víčku , tak jsem vzal jinou sedmadvacítku - to jsem "ořezal" klíč 24-27 , a tím to došrouboval ven . Takže to fakt jde vyšroubovat bez demontáže čehokoliv okolo .2 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Jak by mohly když jsou tam? Ale jinak ... klidně. Žena se zasměje a puberťačky přinejhorším řeknou že jsem trapnej ... WTF ... OMG apod.2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Že se vůbec u obchoďáku rozčiluješ, když už tam jedeš, to holkám tluču doma do hlavy kolem dokola, když pospícha nech ho jet. Nebudu muset alespoň nic opravovat. Přijedou z vesnic okolo a neberou to v potaz, bláznivé akce je berou více.2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
@Sawoy - nema rezervu jen opravnou sadu tak hodil jeden zimni plechac kdyby nahodou pichnul vic nez zalepi opravna sada2 points -
308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1
Milhausekkk a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Milan+ z mého pohledu abych se zařadil do kategorie " chlapů " tak chybí jedna jediná věc. Stromů jsem v dobách učňovských zasadil na dvou pasekách dnes už by to mohl být pěkně vzrostlý les ( jen kdybych si pamatoval kde ho hledat), dům jsem sice nepostavil vlastníma rukama udělala to firma ale za moje peníze a já se snažím ho zvelebovat svejma rukama. Takže teď fakt ta jedna jediná věc.1 point -
žádný servis nepotřebuje. Nic jí není. A můj čas?! mě to baví ... a překvapila mě... pěkně se s ní jezdí!1 point
-
Vrrrrr ... .... a myslím že tu nejsem jediný 50+ s podobným názorem Jiní slovy: od určitého věku (řekl bych právě asi tak 40+ soudě podle sebe) to vůbec není otázka.věku. Věkově příslušní mi porozumí, ostatní si musí počkat. Někteří možná marně1 point
-
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Tak opatrně s tou 40´+ a nekoukáním pánové. To bych si vyprosil . . .1 point -
1 point
-
1 point
-
Opět "puťák". S cestovkou emma.cz koupen zájezd z Brna do Lamezia Terme, nejlevnější zájezd do rezortu Borgo degli Ulivi https://italie.emma.cz/pobytove/italie/kalabrie/sellia-marina/villaggio-borgo-degli-ulivi/ Cestovka emma.cz výborná, delegátka paní Balušková výborná. Rezort je "Middle of nowhere", tedy uprostřed ničeho, a z toho ani nejlepší delegátka nic nevykřeše. Tzn. úroveň střední, historie žádná, korzo žádné, přístav žádný, všude (pěšky) daleko. Jsou tam k půjčení kola. Mnoho komárů, v noci jsme měli polštářovou bitvu (v oknech nejsou sítě). Půjčovna aut: Naštěstí jsme podobný stav předvídali, takže jsme si už předem zamluvili auto a to už na letišti, protože kolem rezortu daleko žádná půjčovna není. Takže půjčovna Sicily by Car, auto nový Citroen C3 diesel. Auto fajn, zepředu ošklivé, ale dva kufry vlezou (nechtěl jsem mít nic na sedadlech, když opouštíme auto). Spotřeba 4,0 l, ujeto celkem 1500 km. Cena za půjčení asi 350E na 7 dní. Půjčování v Kalábrii (i dříve na Sicílii) má úskalí. Přesto, že si přes internet zamluvíte tu vyšší pojistku, u přepážky vám vysvětlí, že to nechrání např. proti zlodějům, propíchnutí pneu atd a že si máte doplatit asi 110 E. Já už jsem z tím počítal (před 10 lety na Sicílii jsem se hádal, ale marně), takže jsem s úsměvem doplatil kreditkou a jelo se. V horší situaci byli na přepážce starší Holanďani. Krom toho, že uměli jen německy, měli již zaplaceno asi 500 E na 14 dní a na přepážce po nich chtěli doplatek. Měli jen debetní kartu (plochou, ne-embosovanou) a tak včetně pojištění platby po nich chtěli dalších 450 E!!! Holanďanům bylo do pláče, že je mají tak v hrsti. Tak jsem je (po tlumočení) jenom soucitně objal a nechal jejich osudu. Hotovost na přepážce neberou a já jsem se svojí kartou do toho nechtěl plést, že bych platil za ně a inkasoval hotovost. Takže je to vyšlo 950 E na 14 dní... Hned druhé ráno jsme vyrazili a navštívili Crotone a pak Taranto. Bydlení v hotelu Mercury Dolphin. Taranto hezké, doporučuji. Korzo plné mladých lidí, prostor, sváteční atmosféra. Pak jsme jeli až na východ Apulie, Leuca (koupání), dále přes Brindisi, Martina Franca (kruhová obydlí Trulli) zpět do Taranta. Další den přes Matera (skalní obydlí sassi) a hory až na západní pobřeží do Maratea. Hezký hotel jsme našli v městečku Praia A Mare, hotel Garden Hotel http://www.gardenpraia.it/ Hezký, čistý, personál milý, je to rodinný hotel i s vlastní pláží. Doporučuji. Poslední dvě noci v městě Tropea. První noc v hotelu La Pineta - nebyl nijak špičkový, ale byl blízko na docházku do města Tropea. Město je na skále, večer ve městě je rušno, plno, restaurace, atrakce, procházky. Poslední den jsme se přesunuli do dražšího rezortu Infiniti, hned ráno, abychom už večer nemuseli hledat. Výlet do Scilla, kde podle řeckých pověstí sídlila příšera, která v časech Odysseových kradla námořníky z lodí. Jeskyně, neboli skalní rozsedlina tam ještě existuje, takže to asi bude pravda. Naproti na Sicilské straně, jsou prý vodní víry Charybda - asi na to něco bude, protože lodi tento výběžek Sicílie obeplouvají úctyhodným obloukem. Celkově: - dovolená vychází asi 2x dráž, než v Řecku na Peloponésu. Tzn. auto, hotely, strava. - krajina je hornatá a je docela zelená, není vyprahlá - lidi jsou fajn, i když za své služby chtějí zaplatit více než v Řecku - celkově fajn dovolená, hlavně nečekaná setkání, situace, zážitky, koupání, výhledy. V Tropea hrál harmonikář "jen pro nás", to jsou hezké vzpomínky. - pokud byste se tam chystali a měli zájem ještě o podrobnosti nebo kontakty, napište. - prý se dá levně letět z Katovic do Bari - nám sdělili jiní cestovatelé, ze Samotíšek u Olomouce - let z Brna má pro nás mnoho výhod: blízko, takže nemusím mít časovou rezervu, zajištěné parkování přes cestovku, a při návratu kolem půlnoci je to domů rozumná cesta1 point
-
Vinyl siding - v podstatě plast na dřevěném konstrukci, zatepleno vatou. Firma, která prováděla montáž a můžu s klidem doporučit - http://www.comfort-siding.cz/cz/ Díky této fasádě, trvalo natažení kabeláže pouze den , ale zase nejde nic poznat .1 point
-
1 point
-
No moc né, protože nám nepatří jako tobě1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Takhle doufám zítra autobus vypadat nebude. Dnes nastal den, na který se těším už od nového roku. Začala mi dovolená. A rovnou jsem si vzal tři týdny. Odpoledne jsem posekal zahradu, a navečer umyl auto. Zítra naložit a vyrazit směr moře. Už se těším.1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
morepower zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
1 point -
1 point