Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.5.2026 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Pepito a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
6 points -
Renault Grand Espace IV - náhrada za 508ku
RichVa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Jen se zeptám z jakého důvodu jsi instaloval sedmikolíkovou zásuvku? Už dávám jen 13 kolík protože třeba nosiče na kola maj 13 větší přívěsy maj 13 a to že malá nebržděná kárka je 7 od toho je redukce a vždy je lepší redukovat ze 13 na 7.4 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Po 26ti letech ježděni po Banátskývh cestách / necestách se mi včera povedlo bodnout kolo. Ráno po nastartování dlouhý varovný pííísk, k tomu se rozsvítil emblém podhuštěný pneu a na počítači na pravým předku místo 3,5 krásných 2,3. Takže za domácím, kompresorem dofouknout a po přejezdu do další vesnice a dotazování se kde najdu někde poblíž pneuservis (město je neštěstí jenom asi 15 km daleko) mi starosta sdělil, že syn má doma vybavení a že mi kolo za chvíli opraví. Teď mi z gumy vytáhl kus vrutu, vrazil tam knot a zítra to mám zkontrolovat, ale mělo by to bejt v cajku Snad mě do neděle večer už nic nepotká - ale ten defekt jednou prostě přijít musel3 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Chtěl jsem si po 15 letech koupit nový zvedák, ale pak mi to nedalo, koupil jsem litrovku hydraulického oleje, doplnil, odvzdušnil, a zase zvedá jak má jsem měl udělat už dávno, no.3 points -
Matka s malým dítětem se usazuje v letadle, sundá dítěti čepici. Vedle sedící pán se podívá na dítě a pronese. "To je nejošklivější dítě, jaké jsem kdy viděl. Vždyť vypadá jak opice!" Matka se rozpláče. Vidí to letuška, přispěchá k ní a snaží se jí pomoct: "Co pro vás mohu udělat? Čaj, kávu, mléko nebo banán pro opičku?"3 points
-
Fotky ze srazu
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
@radim.1008 to nemám, ale kdyby tam byl nějakej kkubák, tak mi je může olepit má muj souhlas2 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Tý jo, 309, to je nostalgie. To byl tehdy "skok" z 2052 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Máš je klubově označené?2 points -
Moje Mitsubishi + Renault
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
přešel jsem z automatu na manual a popravdě jsem musel levou nohu zase naučit na spojku--nee, nejsem kopyto, co by začínalo v autoškole, ale třeba spojka zabírá úplně nahoře i u nového auta..., více by mne zajímalo, které francouzské kopyto naprogramovalo toho ,,radila'', který ukazuje, kdy máte zařadit vyšší rychlost, radí totiž točit motor jen do cca 1800 ot., aby byla co nejnižší spotřeba , že tyhle nízké otáčky nejsou pro životnost motoru vůbec vhodné ho nezajímá--pokud se tímhle ,,radilem'' budou řídit noví řidiči už v autoškolách, tak sice ušetří nějaký benzín, ale odepíšou motory... takže jezdím s informací na displeji, že mám ,,vylepšit řazení rychl. stupňů'' , včetně info, že nejezdím ekologicky , přitom ještě v roce 2012 ten ,,radil'' u nové P 207 1.4benz. 54kw doporučoval řadit kvalty opravdu s rozumem--jak vůči spotřebě, tak nechal vytočit motor do smysluplných otáček , pro mě je to další důkaz, že Evropa jde v Green Dealu špatnou cestou2 points -
Fotky ze srazu
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak nechtyli vás, tak asi No stress Ale s tou hlavou by to chtělo něco udělat1 point -
Peugeot 308 P5 SW GT Hybrid - Radimův bělásek
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
1 point -
Tak letošní první mise do Drašnice zítra končí. Další v půlce září. Poslední týden v květnu neměl chybu. Počasí nádhera, moře osvěžující, bez lidí, bez rámusu, klid, pohoda. Příští rok to dáme zase ve stejném termínu.1 point
-
@Medvěd ..to je dobra pripominka, ze si do novy kary musim sehnat taky hever, opravnou sadu, knoty a kompresor..... ... Dacan bude mit celorocky a je bez rezervy (ani tam nejde dat)....1 point
-
Renault Grand Espace IV - náhrada za 508ku
thorr001 zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
2.0T a 2.0DCI jsou držáci , elektrika byla trochu problém , jenže pokud tomu rozumíš , tak se není čeho bát . Dílů je dneska hromada . Cokoli dodělat není problém , Renault dával kabeláž pro plnou výbavu i do "sociál|" verze .1 point -
Dnes jsme byli spolu s @Schreek a @brixtr pojezdit Sosnu A stálo to za to! Díky boys! A jako bonus, cestou zpět nás policejní zásahovka 2x málem rozházela jednou po pangejtech a podruhé po kruháči. No a kdybyste cestou sešeřelým údolím od Dubé na Mělník viděli přebíhat silnici 3 strakatá roztomile cupitající selátka (ťuťu ňuňu), pozor, je to past!! Ještě je tam čtvrté (svině jedno) a zákeřně čeká, až ho nebudete čekat1 point
-
Peugeot 308 P5 SW GT Hybrid - Radimův bělásek
Davis zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Už mi zbývá jen 13,5 pracovního dne tak jedno malé zamyšlení, trochu s tím tématem práce a odchodu z ní související. Orig článek na HN je jen pro předplatitele, tak aspoň trochu neumělý recyklát o tomtéž - fenomén HENRY aneb s jídlem roste chuť: https://medium.seznam.cz/clanek/michael-pastva-vydelavate-ranec-ale-nemate-nic-smutna-realita-cechu-kteri-ziji-v-luxusni-pasti-278012 Takových lidí je v "mé" příjmové skupině docela dost, co mají hodně nadprůměrnou výplatu, ale dokáží ji rozházet prakticky do mrtě. A ono to pravda i docela láká, si dopřát. Kór když je člověk z práce zvyklý jezdit po různých konferencích, kde spí v hotelích, co by si sám nezaplatil, cpe se na rautech, co by si sám nezaplatil, snadno podlehne dojmu, že je to vlastně "standard". A pak se mě titíž lidí ptají, kam že to přecházím a moc nepobírají, že nikam, že si chci dát nejprv pár měsíců pauzu - a z čeho jako budeš žít, kdo ti sakra bude platit hypotéku a leasing? Před +- 15 lety jsem narazil na článek o "krysích závodech" - od jednoho z nejpovolanějších, co se jako hodně vypasená krysa dostal až do "boardu"... už jsem o tom asi kdysi i psal. O tom běhání v kolečku - čím rychleji běžíš, tím rychleji se kolečko točí, ale to je všechno Plus to, jak z toho tehdy vystoupil, dal se na zdravou výživu, začal psát knížky, dělat kouče... a použil při tom všem ty naučené korporátní praktiky, inu, starého psa novým kouskům. Na mě to tehdy nechalo dojem především ten, co jsem už sám tak nějak tušil - že nejlepší je do toho krysího závodu vůbec nespadnout. Sranda byla, že jsem to vzal jako téma na hodinu angličtiny, a když jsem trochu pogooglil, jak to přeložit, abych to dokázal vysvětlit, s překvapením jsem zjistil, že Amerika pojem "rat race" znala už dávno předtím, než jsem se vůbec narodil Nespočítám, kolikrát jsem si za ta léta vyslechl - nakonec i tady na klubu - že na lepší auto "nemám", jinak bych si ho přeci koupil. Tahle logika je doslova odzbrojující Většinou jsem to nějak přešel, dneska těm lidem zpravidla odpovídám zhruba něco jako - ta tvoje Oktávka/Passat/Tesla/cokoliv je ekvivalent dvou let prázdnin, tak jsme si každý pořídil dle svých preferencí. Ty sis zvolil novou pixlu, já radši ty dva roky prázdnin (dva roky prázdnin sice teda úplně neplánuju, ale zhruba ta hodnota tak nějak vychází, a co kdyby se mi na těch prázdninách nakonec zalíbilo, že jo). Zatím ta jediná práce, co do nejbližší doby plánuju, je servis všech aut v rodině, na který jsem teď neměl čas, nová kuchyně vč. podlah a podobné legrácky. Nakonec to třeba dopadne tak, že se dám na nějaké řemeslo byť sice za podstatně míň peněz, než bylo v IT, ale zase ten pocit stavby něčeho, co někdo ocení a ten výsledek si může osahat naživo, ten je taky k nezaplacení.1 point
-
@zahajskej jojo, ve dvaceti byl super stan pro dva , pak přejde na kemp a druží se , ale jak čověk stárne chce nějaký standard, takže buď app. nebo hotel a vyspat se aspoň obden , cesta hlavně v klidu a žádný itinerář, ani těch 1000 km za noc už moc netáhne, radši ve SLO sprcha, přespat, posnídat a frčet dál...1 point