Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 23.4.2026 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Medvěd a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
dneska karma + , nejaky postarsi pani s 206cc jsem pomohl tu jeji pikslu vytlacit z parkovaviho mista a nasledne nahodit pres kabely. Tak nejak bloumala po parkovisti s kabelama v ruce... 3 lidi ji pry poslali do haje a za mnou nesla, ze pry videla ze mam v aute decko, tak nechtela obtezovat... a tem trem... at se na ne taky kazdej *neumím psát slušně* z vysoka. "Mladi a perspektivni"...6 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
chlapyy, zkuste dneska trochu ubrat plyn--možná zjistíte, že ta jízda nebude tak uskákaná, vy nebudete vynervovaní a spolujezdci si po nějaké době budou vyžadovat za volantem právě vás , že trochu i ušetříte za benzín berte jako bonus, a co nejvíc překvapí--časově ztratíte jenom pár minut, opravdu https://www.garaz.cz/clanek/novinky-dnes-je-pro-ridice-v-cesku-hodne-vyznamny-den-myslete-na-to-az-sednete-za-volant-21016851#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest308_feed_filter_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz6 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 607 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
4 points -
Gratulace k svátku
AKCZ a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Všechno nejlepší k svátku @AKCZ a ostatní Vojtěchové. Edit: zapomněl jsem na @VojtouNerCZ. Tak taky všechno nejlepší.4 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Pracovní cesty si plánuju podle googlu + 30 minut navíc a je to na pohodu i s tím, že si studenti stihnou připravit propriety na přednášku a já dokážu třeba i natankovat (jako např. zrovna dneska) Dnes to bylo dost dobrý. V 5,40 odjezd z Prahy do Trutnova. Na začátku města výjezdník volá učitelce, že se blížíme ke škole a kde se u školy parkuje, aby se dozvěděl, že paní učitelka o ničem neví, že sice o možnosti výjezdu asi před půl rokem s někým komunikovala, ale pak to nějak usnulo a ona tedy akci brala za zrušemou. Už jsem se těšil na otočku do Prahy, ale paní učitelce nás bylo líto a tak se jí povedlo ve škole pofackovat rozvrh a Trutnov se koná.4 points -
Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow
kemo a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Vážené dámy, vážení pánové, vážení příznivci značky Peugeot! Dovolte, abychom vás informovali o spuštění internetových stránek roadshow PEUGEOT EMOTION DAY https://peugeotemotionday.cz jimiž vás srdečně zveme k testování toho nejlepšího, co značka momentálně nabízí. Na své si přijdou fanoušci tradičního spalovacího pohonu i zájemci o alternativy. Šikovný malý Peugeot 208, koráb pro dálkové cesty Peugeot TRAVELLER a další zástupci modelové řady PEUGEOT budou od 14. května do 21. června připraveni pro vaše testování v reálném provozu. Rádi se postaráme i o doprovod – chvíle klidu u kávy a časopisu jistě přijde vhod a ani dítko se nudit nebude, protože porazit našeho lva Jacquese v závodě mini-formulek je přece výzva Zažijte s námi pozitivní emoce, těšíme se na vás! Tým PEUGEOT4 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
zbynek..s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
3 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
poldiss a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
3 points -
Registrační značky na přání
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
3 points -
Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
O to už se potom postarají hasiči.2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Jo, B+E je super. Když jsem udělal řidičák, stačilo po roce jít si zdarma nechat zapsat E, ale tak dlouho jsem na to měl dost času, až to zrušili. Tak jsem v době, když jsem si tak nějak hrál s auty, nechal vraky buď dovážet, nebo si půjčoval odtahovku, na kterou nebylo E potřeba (a popravdě se s tím i líp jezdí a manipuluje než s vlekem). No a pár let po tom, co jsem auta už v podstatě nedělal, jsem usoudil, že si to přeci jen rozšířím, E jsem si dodělal a od té doby žádný vlek netáhl2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
https://public.servicebox.peugeot.com/APddb/index.html OK406.pdf2 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Tak dnes další část juniorovy matury - tentokrát praktická zkouška. Měl povyprávět o tom, z čeho se skládá klimatizace a jaké že jí mohou potkat problémy no a nakonec i zkontrolovat funkčnost a doplnit klimu na Polu. Nakonec za 2, takže z mého pohledu super No a já cestou z Trutnova kousek od holešovického Výstaviště brzdil i očima a študáci šli v pásech do záseku, když mi naprosto natvrdo nedal přednost drožkař LIFTTAGO ve dvojkovým Supu. Já jel od metra ulicí Železničářů přes most a v křižovatce s Bubenskou ulicí, kde jsem na hlavní, mi přes cestu s klidem angličana vyjel drožkař odbočující z Bubenské (ze směru od Výstaviště) vlevo do Železničářů. Kdybych to nezamáznul, tak to koupil přesně na středovej sloupek, tedy oboje levé dveře Pro študáky to bylo téma až do Dejvic - ale co ten blb dělal, to.mi hlava nebere2 points -
Kolik mate najeto?
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Kolik mate najeto?
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Tak ti to docela vyšlo. Celou cestu z Lbc až do Frýdlantu jsem strávil v koloně asi sedmý v řadě za kamionem narvaným kládami jedoucím mezi 20 - 60 km/h Samozřejmě se našli dva debílci v oktavkách co se museli srát do předjíždění a ohrožovat a omezovat ostatní v koloně. Asi ten článek nečetli2 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele davidse za téma
2 points -
Registrační značky na přání
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Včera Mergl CAN EC007 a Tesla VIP CARO2 Jinak podle mě byly okresní SPZ včetně jejich povinné výměny při převodu (i stěhování) z okresu do okresu nejlepší = jednak se dobře pamatovaly, druhak jeden hned věděl, že si má v Berouně dát na auto SPZ ME většího majzla, páč to tam řidič asi nezná a může podnikat i roztodivné manévry. Škoda, že SPZ zmizely v nenávratnu, ale žít se s tím dá (musí)2 points -
C8 - další autobus
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tohle jsem kdysi zažil u dovezené R 5 hned po revoluci -- hlavní válec na výměnu, jenže jich bylo 7 typů , navíc žádný autorizák, žádná prodejna náhr. dílů, jen Avízo , skončilo to přesně jak píšeš, buď to sedělo k sobě, ale nee na trubky , nakonec komplet z vraku..., ještě fčil se mi ježí chlupy2 points -
Jsem to tehdy Verče říkal (dělal jsem to rozšíření u nich), že je to holt platba za lenost a blbost1 point
-
1 point
-
1 point
-
Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
A myslíš, že by ses do něj vešel... a hlavně potom vylezl ven...?1 point -
Pepito Prozradím Ti tajemství, ale nevím jestli ho budeš chtít slyšet....... .... Chceš? ...... ...... Jsi připravenej? ...... ...... Prodej Rapida (nebo co to máš za Škůdku) a uvidíš jak budou km na CCčku lítat1 point
-
Kolik mate najeto?
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Celé teplé období odjezdit v CéCéčku a pěkných pár kilometrů přibyde. Společného času máte určitě ještě spoustu.1 point -
Poslední 4 pokoje (+ 4 volné postele u @Weri 605 a @Milda 25 ). Neváhejte...1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
13.5. jedu do Ostravy Mám se začít připravovat? Horší než Náchod to asi nebude1 point -
Já mám ještě skoro celou nádrž natankovanou za 49,40, ať vás taky něco pobaví1 point
-
Také se připojuji s gratulací @AKCZ1 point
-
C8 - další autobus
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Já prostě vždycky trefím kus, co má v sobě speciální věci Většina těhle aut má např odpor kabinového větráku za pár korun. Ale moje 807? Nejlevněji za 4k. Ovladač oken u řidiče? Varianta s jiným konektorem. C8, posilovač s válcem. Prostě tvl, nemůžu já si někdy koupit normální auta? A jo vlastně, zlatá 307 sw, tu jsem blbec prodal Aspoň mám důvod koupit další vybavení do garáže, který jednou použiju a pak už bude jen ležet v regále, a kdybych měl na výměnu posilovače důvod použít zdviž, měl bych ještě jednou takovou radost.1 point -
@ozzy56 Je to tak - pokud se nejede skutečně na hraně daleko za povoleným limitem. Staré zlaté pravidlo plánování bylo jednoduché .... A sice 1km = 1min a nikdy jsem neměl nikde problém vše v klidu .... pohodě i se zastavkou ....1 point
-
@Pepito je zvláštní, že si pamatuju skoro všechna SPZ aut, co jsme měli , když jsem byl děcko, pamatuju si i SPZ aut kamarádů z práce, podle jména jsem schopen říct SPZ jeho prac. auta ale kdybys ses zeptal na SPZ mých posledních aut, tak nevím1 point
-
@ozzy56 Známej mi říkal že je to v Ostravě teď s dopravou peklo, ale jako rezident Prahy 6 jsem se tomu tak nějak smál.. Než jsem byl teď na dva dny v Ostravě pracovně Musel jsem se mu omluvit, to je fakt peklo které Prahu slušně dotahuje1 point
-
C8 - další autobus
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Takže. Psal jsem prodejci ohledně posilovače. OEM sice sedí ale když koukám ns fotky a co mi poslal za info, neseděl by na to můj válec (jiné umístění šroubů a rozteč). Tak jsem dnes na vrakáči v Praze cestou ze školení koupil posilovač i s válcem, stejná motorizace ale novější model. Původní plán byl vyměnit posilovač, zkontrolovat válec, případně použít původní, ale jednak už tekl, druhak zase nesedí na "nový" posilovač. Problém je v tom, že na nový válec ale zase nesedí jedna trubka (původně vývod zespod, nyní zeshora), takže musím vyrobit ještě jednu trubku. Druhá sedí. Dle OEM jsou oba válce stejné, jen se liší rokem výroby, neměl by být tedy problém. Objednám trubky, holendry, sadu na pertlování a ohejbačku a pustím se so toho. Ale až po dovolené. Dnes jsem to akorát rozebral a prohodil posilovač s válcem.1 point -
1 point
-
Za kolik tankujete?
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Já dneska 24litrů po 6,08zl / 35,- kč na Orlen - Kudowa Slone1 point -
dnes ještě doplněno na celkových 9kwp , když už tam bylo ještě místo , a bylo to ještě možné zakomponovat do původní zakázky. Mmch ten výkup je tedy v reálu pěkný hnus , jak na potvoru červenec - srpen budu měnit dodavatele ele tak to asi stejne nema smysl , spot je fakt traga a fix je podminen i odberem , tak to nejak preziju a pak s EV uz to bude lepsi , celkem premyslim ze na jarni a podzimni obdobi prikoupim 2-3 olejové radiatory ať ušetřím trošku plynu1 point
-
1 point
-
Rozeslal jsem tu fotku s Kájínkem cca padesáti známým a přátelům a ani jeden z nich s tím neměl problém, spíš naopak. Jen zde na fóru s tím máš největší problém Ty a nesouhlas vyjádřil i @Veverka, ale ten ne tak vehementně jako Ty. @ozzy56 má pravdu v tom že nejspíš žiješ v jiném století. A fotit se s kým budu chtít je samozřejmě moje věc, tak jednoduché to je..1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Medvěde co blbneš... to bys dneska musel nenávidět všechny němce... protože Adolf.. prostě sou ňáký historický milníky a je jedno jestli je udělal ten či onen ne...?1 point -
asi jeden rok všechno co se týká @Medvěd ignoruju, nehodnotím jeho výpotky zeleně ani červeně , to jste si ku*va celé roky nevšimli, že žije v jiném století ? pro mě osobně je příkladem ovce, která si večer pustí televizní noviny a pak je papouškuje, protože vlastním rozumem není schopen dát dohromady jedna a jedna..., přitom dospělý chlap sorry, už jsem nevydržel a nahromaděné saze bouchly, vracím se do ignorace1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Teda ty ses rozjel.. Noooo ... někdy mám pocit, že ne... Ale pokud vím tak 90. byly divoký léta a zabíjeli i policajti.. a korupce tu vládla.., takže tenkrát tu fakt právní stát nebyl.. je to 30 let Medvěde... Tys byl u toho, když Kájínek střílel...? Ne.. Ani já ne..., a co když to fakt neudělal..? .. hmmm...? Nejsem ani pro, ani proti, ale prostě ho neodsuzuju.. třeba byl zkorumpovanej i ten soudce... víš jen to, co ti prezentovala média.. jako dneska... a prostě když mi Pepito (kterýho znám) naprosto nezištně napíše, že s ním mluvil, a byl milej a v pohodě.., tak dávám prostě palec nahoru a nemám problém sdílet s kamarádem jeho pozitivní zážitek.., a zasmát se tomu.., že ho pozval na oběd domu... fajn.. MOŽNÁ Jirka zabil ňákýho Jandu, kterej byl kriminálník taky.., vydíral.. možná si tu vraždu objednali dokonce i policajti... co já vím.. bylo mi asi tak 10 let... ale prostě nebudu kazit kamarádovi radost a házet kolem sebe červenejma.. Mmch Kájoš je venku skoro 10 let... žije normoš život.. a bere se jako celebrita.. hoď pravěk za hlavu..1 point -
No vidíš @Medvěde a já si zase o Tobě myslel že jsi rozumnější.1 point
-
Ježiš... pokud vůbec vraždil, tak koho..? - šmejdy.. To že utek, je ukázka toho, v jakým nebezpečí sme všichni každej den, jen počkejte, až uteče fakt někdo mnohem horší... a je jich dost... Tohle už je dneska asi spíš neškodný.. Pepito zabills...1 point
-
Byl v base,ale nikdy to nebylo kloudně prokázáno,spíše se jim hodil do krámu.1 point
-
@Medvěde já vím že jsi morous a máš svérázné názory a vyjadřování, ale asi jsi to špatně pochopil. Já jsem s ním žádnou reklamu nenatáčel, jen jsem využil příležitosti a vyfotil jsem se s ním. A s kým se fotím a kamarádím je pouze a jenom moje věc a Ty si můžeš psát co chceš, protože já ty Tvoje názory ignoruji. A můžeš mi dát třeba milión červených šipek.1 point
-
1 point