Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      15

    • Počet příspěvků

      8 248


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      35 915


  3. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      16 417


  4. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      5 522


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 23.4.2026 v kategorii Příspěvky

  1. sitler

    Co jste dnes udelali...

    dneska karma + , nejaky postarsi pani s 206cc jsem pomohl tu jeji pikslu vytlacit z parkovaviho mista a nasledne nahodit pres kabely. Tak nejak bloumala po parkovisti s kabelama v ruce... 3 lidi ji pry poslali do haje a za mnou nesla, ze pry videla ze mam v aute decko, tak nechtela obtezovat... a tem trem... at se na ne taky kazdej *neumím psát slušně* z vysoka. "Mladi a perspektivni"...
    6 points
  2. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    chlapyy, zkuste dneska trochu ubrat plyn--možná zjistíte, že ta jízda nebude tak uskákaná, vy nebudete vynervovaní a spolujezdci si po nějaké době budou vyžadovat za volantem právě vás , že trochu i ušetříte za benzín berte jako bonus, a co nejvíc překvapí--časově ztratíte jenom pár minut, opravdu https://www.garaz.cz/clanek/novinky-dnes-je-pro-ridice-v-cesku-hodne-vyznamny-den-myslete-na-to-az-sednete-za-volant-21016851#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest308_feed_filter_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    6 points
  3. VojtouNerCZ

    Co jste dnes udelali...

    Manželka mi dala poukaz ns rozšíření řidičáku na B+E. Takže mě nakonec chystá montáž tažného na C8 Jinak si teď do pondělí valím kosti
    4 points
  4. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Všechno nejlepší k svátku @AKCZ a ostatní Vojtěchové. Edit: zapomněl jsem na @VojtouNerCZ. Tak taky všechno nejlepší.
    4 points
  5. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Pracovní cesty si plánuju podle googlu + 30 minut navíc a je to na pohodu i s tím, že si studenti stihnou připravit propriety na přednášku a já dokážu třeba i natankovat (jako např. zrovna dneska) Dnes to bylo dost dobrý. V 5,40 odjezd z Prahy do Trutnova. Na začátku města výjezdník volá učitelce, že se blížíme ke škole a kde se u školy parkuje, aby se dozvěděl, že paní učitelka o ničem neví, že sice o možnosti výjezdu asi před půl rokem s někým komunikovala, ale pak to nějak usnulo a ona tedy akci brala za zrušemou. Už jsem se těšil na otočku do Prahy, ale paní učitelce nás bylo líto a tak se jí povedlo ve škole pofackovat rozvrh a Trutnov se koná.
    4 points
  6. Weri 605

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    Vážené dámy, vážení pánové, vážení příznivci značky Peugeot! Dovolte, abychom vás informovali o spuštění internetových stránek roadshow PEUGEOT EMOTION DAY https://peugeotemotionday.cz jimiž vás srdečně zveme k testování toho nejlepšího, co značka momentálně nabízí. Na své si přijdou fanoušci tradičního spalovacího pohonu i zájemci o alternativy. Šikovný malý Peugeot 208, koráb pro dálkové cesty Peugeot TRAVELLER a další zástupci modelové řady PEUGEOT budou od 14. května do 21. června připraveni pro vaše testování v reálném provozu. Rádi se postaráme i o doprovod – chvíle klidu u kávy a časopisu jistě přijde vhod a ani dítko se nudit nebude, protože porazit našeho lva Jacquese v závodě mini-formulek je přece výzva Zažijte s námi pozitivní emoce, těšíme se na vás! Tým PEUGEOT
    4 points
  7. Loni jsem si kolo vybavil předním světlem s přepínáním na dálkové a napojené na akumulátor kola a dnes jsem si pořídil zadní světýlko, které se zapíná zároveň s předním. Doufám že mě teď nikdo nepřehlédne.
    3 points
  8. Včera uvnitř Pažouta uklizeno. Dnes padla další meta a můj cíl. Další bude 230tis.km? A odpoledne konečně přezuto na Cyclony s letními Hankooky. Ještě vyměnit přední nárazník za ten nalakovaný, co leží na půdě.
    3 points
  9. BubakGS

    Co jste dnes udelali...

    Zalozil jsem si uzivatelsky ucet u Dachny, nakonfiguroval jsem si Bigstera Extreme hybrid-G 150 4x4 a odeslal do systemu. Zavolal prodejce a pristi stredu jdeme jezdit... U KGM na me s.er.ou jak na placatej kamen...
    3 points
  10. Pepito

    Registrační značky na přání

    Není to na přání, ale BRD je bývalá SPZ okr. Bruntál a já jsem měl na mém prvním autě (Š 110L) před 40ti lety BRA.
    3 points
  11. Dave_k

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    O to už se potom postarají hasiči.
    2 points
  12. oddie

    Co jste dnes udelali...

    Jo, B+E je super. Když jsem udělal řidičák, stačilo po roce jít si zdarma nechat zapsat E, ale tak dlouho jsem na to měl dost času, až to zrušili. Tak jsem v době, když jsem si tak nějak hrál s auty, nechal vraky buď dovážet, nebo si půjčoval odtahovku, na kterou nebylo E potřeba (a popravdě se s tím i líp jezdí a manipuluje než s vlekem). No a pár let po tom, co jsem auta už v podstatě nedělal, jsem usoudil, že si to přeci jen rozšířím, E jsem si dodělal a od té doby žádný vlek netáhl
    2 points
  13. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    https://public.servicebox.peugeot.com/APddb/index.html OK406.pdf
    2 points
  14. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Tak dnes další část juniorovy matury - tentokrát praktická zkouška. Měl povyprávět o tom, z čeho se skládá klimatizace a jaké že jí mohou potkat problémy no a nakonec i zkontrolovat funkčnost a doplnit klimu na Polu. Nakonec za 2, takže z mého pohledu super No a já cestou z Trutnova kousek od holešovického Výstaviště brzdil i očima a študáci šli v pásech do záseku, když mi naprosto natvrdo nedal přednost drožkař LIFTTAGO ve dvojkovým Supu. Já jel od metra ulicí Železničářů přes most a v křižovatce s Bubenskou ulicí, kde jsem na hlavní, mi přes cestu s klidem angličana vyjel drožkař odbočující z Bubenské (ze směru od Výstaviště) vlevo do Železničářů. Kdybych to nezamáznul, tak to koupil přesně na středovej sloupek, tedy oboje levé dveře Pro študáky to bylo téma až do Dejvic - ale co ten blb dělal, to.mi hlava nebere
    2 points
  15. Pepito

    Kolik mate najeto?

    @radim.1008 mám to podobně, včera jsem vytáhl CC na výlet do Rýmařova a stihnul jsem vyfotit 200200 a 200222 km. Chtěl bych samé dvojky, ale toho se už asi (buď já nebo CC) nedožijeme s nájezdem necelých 5000/rok.
    2 points
  16. radim.1008

    Kolik mate najeto?

    Je to tam.
    2 points
  17. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    Tak ti to docela vyšlo. Celou cestu z Lbc až do Frýdlantu jsem strávil v koloně asi sedmý v řadě za kamionem narvaným kládami jedoucím mezi 20 - 60 km/h Samozřejmě se našli dva debílci v oktavkách co se museli srát do předjíždění a ohrožovat a omezovat ostatní v koloně. Asi ten článek nečetli
    2 points
  18. Okolí Ostravy a Poodří 35 km
    2 points
  19. Medvěd

    Registrační značky na přání

    Včera Mergl CAN EC007 a Tesla VIP CARO2 Jinak podle mě byly okresní SPZ včetně jejich povinné výměny při převodu (i stěhování) z okresu do okresu nejlepší = jednak se dobře pamatovaly, druhak jeden hned věděl, že si má v Berouně dát na auto SPZ ME většího majzla, páč to tam řidič asi nezná a může podnikat i roztodivné manévry. Škoda, že SPZ zmizely v nenávratnu, ale žít se s tím dá (musí)
    2 points
  20. ozzy56

    C8 - další autobus

    tohle jsem kdysi zažil u dovezené R 5 hned po revoluci -- hlavní válec na výměnu, jenže jich bylo 7 typů , navíc žádný autorizák, žádná prodejna náhr. dílů, jen Avízo , skončilo to přesně jak píšeš, buď to sedělo k sobě, ale nee na trubky , nakonec komplet z vraku..., ještě fčil se mi ježí chlupy
    2 points
  21. oddie

    Co jste dnes udelali...

    Jsem to tehdy Verče říkal (dělal jsem to rozšíření u nich), že je to holt platba za lenost a blbost
    1 point
  22. Medvěd

    Výpravná kniha o RALLYE VLTAVA

    Právě vychází výpravná kniha o historii RALLYE VLTAVA https://rallye-vltava.cz/produkt/kniha-ralley-vltava/ Myslím si, že by to tu některé mohlo zajímat (v e-shopu jsou i dalši skvosty)
    1 point
  23. Pepito

    Kolik mate najeto?

    Jsem si to CC pořídil původně jako druhé autíčko na víkendy, výlety a srazy, ale pak jsem musel první 206ku prodat a CC mi zůstalo jako jediné auto a km vesele přibývaly, ale před 3 a 1/2 lety jsem zakoupil Rapida a už je CC opět jako druhé autíčko na výlety, takže už zase km moc nepřibývají.
    1 point
  24. Weri 605

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    A myslíš, že by ses do něj vešel... a hlavně potom vylezl ven...?
    1 point
  25. Medvěd

    Kolik mate najeto?

    Pepito Prozradím Ti tajemství, ale nevím jestli ho budeš chtít slyšet....... .... Chceš? ...... ...... Jsi připravenej? ...... ...... Prodej Rapida (nebo co to máš za Škůdku) a uvidíš jak budou km na CCčku lítat
    1 point
  26. radim.1008

    Kolik mate najeto?

    Celé teplé období odjezdit v CéCéčku a pěkných pár kilometrů přibyde. Společného času máte určitě ještě spoustu.
    1 point
  27. Péťa

    Rozdělení ubytování

    Poslední 4 pokoje (+ 4 volné postele u @Weri 605 a @Milda 25 ). Neváhejte...
    1 point
  28. Péťa

    Dostalo mě do kolen :)

    13.5. jedu do Ostravy Mám se začít připravovat? Horší než Náchod to asi nebude
    1 point
  29. oddie

    Za kolik tankujete?

    Já mám ještě skoro celou nádrž natankovanou za 49,40, ať vás taky něco pobaví
    1 point
  30. Pepito

    Gratulace k svátku

    Také se připojuji s gratulací @AKCZ
    1 point
  31. VojtouNerCZ

    C8 - další autobus

    Já prostě vždycky trefím kus, co má v sobě speciální věci Většina těhle aut má např odpor kabinového větráku za pár korun. Ale moje 807? Nejlevněji za 4k. Ovladač oken u řidiče? Varianta s jiným konektorem. C8, posilovač s válcem. Prostě tvl, nemůžu já si někdy koupit normální auta? A jo vlastně, zlatá 307 sw, tu jsem blbec prodal Aspoň mám důvod koupit další vybavení do garáže, který jednou použiju a pak už bude jen ležet v regále, a kdybych měl na výměnu posilovače důvod použít zdviž, měl bych ještě jednou takovou radost.
    1 point
  32. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @ozzy56 Je to tak - pokud se nejede skutečně na hraně daleko za povoleným limitem. Staré zlaté pravidlo plánování bylo jednoduché .... A sice 1km = 1min a nikdy jsem neměl nikde problém vše v klidu .... pohodě i se zastavkou ....
    1 point
  33. ozzy56

    Registrační značky na přání

    @Pepito je zvláštní, že si pamatuju skoro všechna SPZ aut, co jsme měli , když jsem byl děcko, pamatuju si i SPZ aut kamarádů z práce, podle jména jsem schopen říct SPZ jeho prac. auta ale kdybys ses zeptal na SPZ mých posledních aut, tak nevím
    1 point
  34. Rikic339

    Dostalo mě do kolen :)

    @ozzy56 Známej mi říkal že je to v Ostravě teď s dopravou peklo, ale jako rezident Prahy 6 jsem se tomu tak nějak smál.. Než jsem byl teď na dva dny v Ostravě pracovně Musel jsem se mu omluvit, to je fakt peklo které Prahu slušně dotahuje
    1 point
  35. VojtouNerCZ

    C8 - další autobus

    Takže. Psal jsem prodejci ohledně posilovače. OEM sice sedí ale když koukám ns fotky a co mi poslal za info, neseděl by na to můj válec (jiné umístění šroubů a rozteč). Tak jsem dnes na vrakáči v Praze cestou ze školení koupil posilovač i s válcem, stejná motorizace ale novější model. Původní plán byl vyměnit posilovač, zkontrolovat válec, případně použít původní, ale jednak už tekl, druhak zase nesedí na "nový" posilovač. Problém je v tom, že na nový válec ale zase nesedí jedna trubka (původně vývod zespod, nyní zeshora), takže musím vyrobit ještě jednu trubku. Druhá sedí. Dle OEM jsou oba válce stejné, jen se liší rokem výroby, neměl by být tedy problém. Objednám trubky, holendry, sadu na pertlování a ohejbačku a pustím se so toho. Ale až po dovolené. Dnes jsem to akorát rozebral a prohodil posilovač s válcem.
    1 point
  36. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  37. Pepito

    Výrobky z překližky

    @pavelu96 a @Radek Hurvajz tak už to mám i s Bouzovem.
    1 point
  38. MJSytic

    DS8

    1 point
  39. Radek Hurvajz

    Za kolik tankujete?

    Já dneska 24litrů po 6,08zl / 35,- kč na Orlen - Kudowa Slone
    1 point
  40. Pe.Tr

    FVE - reálné zkušenosti z provozu

    dnes ještě doplněno na celkových 9kwp , když už tam bylo ještě místo , a bylo to ještě možné zakomponovat do původní zakázky. Mmch ten výkup je tedy v reálu pěkný hnus , jak na potvoru červenec - srpen budu měnit dodavatele ele tak to asi stejne nema smysl , spot je fakt traga a fix je podminen i odberem , tak to nejak preziju a pak s EV uz to bude lepsi , celkem premyslim ze na jarni a podzimni obdobi prikoupim 2-3 olejové radiatory ať ušetřím trošku plynu
    1 point
  41. Veverka

    Dostalo mě do kolen :)

    1 point
  42. Pepito

    Dostalo mě do kolen :)

    Rozeslal jsem tu fotku s Kájínkem cca padesáti známým a přátelům a ani jeden z nich s tím neměl problém, spíš naopak. Jen zde na fóru s tím máš největší problém Ty a nesouhlas vyjádřil i @Veverka, ale ten ne tak vehementně jako Ty. @ozzy56 má pravdu v tom že nejspíš žiješ v jiném století. A fotit se s kým budu chtít je samozřejmě moje věc, tak jednoduché to je..
    1 point
  43. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    Medvěde co blbneš... to bys dneska musel nenávidět všechny němce... protože Adolf.. prostě sou ňáký historický milníky a je jedno jestli je udělal ten či onen ne...?
    1 point
  44. ozzy56

    Dostalo mě do kolen :)

    asi jeden rok všechno co se týká @Medvěd ignoruju, nehodnotím jeho výpotky zeleně ani červeně , to jste si ku*va celé roky nevšimli, že žije v jiném století ? pro mě osobně je příkladem ovce, která si večer pustí televizní noviny a pak je papouškuje, protože vlastním rozumem není schopen dát dohromady jedna a jedna..., přitom dospělý chlap sorry, už jsem nevydržel a nahromaděné saze bouchly, vracím se do ignorace
    1 point
  45. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    Teda ty ses rozjel.. Noooo ... někdy mám pocit, že ne... Ale pokud vím tak 90. byly divoký léta a zabíjeli i policajti.. a korupce tu vládla.., takže tenkrát tu fakt právní stát nebyl.. je to 30 let Medvěde... Tys byl u toho, když Kájínek střílel...? Ne.. Ani já ne..., a co když to fakt neudělal..? .. hmmm...? Nejsem ani pro, ani proti, ale prostě ho neodsuzuju.. třeba byl zkorumpovanej i ten soudce... víš jen to, co ti prezentovala média.. jako dneska... a prostě když mi Pepito (kterýho znám) naprosto nezištně napíše, že s ním mluvil, a byl milej a v pohodě.., tak dávám prostě palec nahoru a nemám problém sdílet s kamarádem jeho pozitivní zážitek.., a zasmát se tomu.., že ho pozval na oběd domu... fajn.. MOŽNÁ Jirka zabil ňákýho Jandu, kterej byl kriminálník taky.., vydíral.. možná si tu vraždu objednali dokonce i policajti... co já vím.. bylo mi asi tak 10 let... ale prostě nebudu kazit kamarádovi radost a házet kolem sebe červenejma.. Mmch Kájoš je venku skoro 10 let... žije normoš život.. a bere se jako celebrita.. hoď pravěk za hlavu..
    1 point
  46. Pepito

    Dostalo mě do kolen :)

    No vidíš @Medvěde a já si zase o Tobě myslel že jsi rozumnější.
    1 point
  47. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    Ježiš... pokud vůbec vraždil, tak koho..? - šmejdy.. To že utek, je ukázka toho, v jakým nebezpečí sme všichni každej den, jen počkejte, až uteče fakt někdo mnohem horší... a je jich dost... Tohle už je dneska asi spíš neškodný.. Pepito zabills...
    1 point
  48. Milan+

    Dostalo mě do kolen :)

    Byl v base,ale nikdy to nebylo kloudně prokázáno,spíše se jim hodil do krámu.
    1 point
  49. Pepito

    Dostalo mě do kolen :)

    @Medvěde já vím že jsi morous a máš svérázné názory a vyjadřování, ale asi jsi to špatně pochopil. Já jsem s ním žádnou reklamu nenatáčel, jen jsem využil příležitosti a vyfotil jsem se s ním. A s kým se fotím a kamarádím je pouze a jenom moje věc a Ty si můžeš psát co chceš, protože já ty Tvoje názory ignoruji. A můžeš mi dát třeba milión červených šipek.
    1 point
  50. Pepito

    Dostalo mě do kolen :)

    Tak to já s tím žádný problém nemám. Klidně se vyfotím s kýmkoliv se mi bude líbit. Třeba s @Medvěd nebo s @Veverka.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...