Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      29

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      23

    • Počet příspěvků

      8 248


  3. VojtouNerCZ

    VojtouNerCZ

    Člen klubu


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      4 930


  4. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      33 583


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 11.3.2026 v kategorii Příspěvky

  1. Péťa

    Vtipy

    7 points
  2. Pepito

    Vtipy

    6 points
  3. Radek Hurvajz

    Kocour v ledu aneb jak šel čas

    No a poslední fotka vypadá takto
    6 points
  4. Péťa

    Vtipy

    5 points
  5. Péťa

    Základní informace ke srazu

    Přihlašování spuštěno Tentokrát nevyužíváme možností e-shopu, protože tam nelze naklikat všechny varianty. Proto žádám o vyplnění tabulky a zaslání na maily v tabulce uvedené. Kdo bude mít problémy s Excelem, ozvěte @Péťa (např. do SZ), vše doladíme. Prosím, vyplňte co nejvíc požadovaných údajů. Tabulka nekontroluje všechny údaje, tak ji vyplňujte zodpovědně, ať se dopočítáme. Po kontrole a případné úpravě teprve dostanete zpět do mailu údaje k platbě za sraz. A teprve po platbě budete mít jisté lůžko v hotelu Nezapomeňte tedy si předběžně zarezervovat pokoj v tomto vlákně. A neváhejte, hotel není nafukovací. Možnost přihlašování je do neděle 3. května 2026 (včetně). Pak musím nahlásit počty na hotel a Bastion Josefov. Přihláška.xlsx
    5 points
  6. Pepito

    Vtipy

    4 points
  7. Pepito

    Kocour v ledu aneb jak šel čas

    Nepravidelným pozorováním jsem vytvořil "časosběr" tání ledu ze sudu. Během měsíce roztál a to díky teplému únoru a březnu. Ze sudu jsem ho "vysypal" 12. února a poslední fotka je z dnešního rána 11. března. A kočka tam samozřejmě nebyla, tu fotku vytvořil člen Peugeot klubu s pomocí AI.
    4 points
  8. Péťa

    Obecný pokec

    A "soutěž " o prvního přihlášeného... . . . . . . . . ...vyhrává... . . . . . . . . @Pepito Gratulujeme, nic nedostaneš, je to čestné vítězství
    4 points
  9. Pepito

    Objednávka tvarůžků

    Zde můžete psát své objednávky na tvarůžky. Napište přesný název produktu a počet. Poslední objednávky přijímám do 21.5. do 16:00. https://sortiment.tvaruzky.cz/Uvodni-strana.aspx
    3 points
  10. Klemoň

    Rozdělení ubytování

    No já bych se k tobě asi klidně přidal , předběžně (teď jsem to objevil po 6 rumech ve 21,19) pokud se vyrovnáš s tím, že se v noci změním z líného společníka na usilovně pracujícího dřevorubce . . . . @Péťa Promiň , já se zítra s čistčí hlavou vrátím a doplním tabulku, pokud mne @Pepito vezme na milost
    3 points
  11. BubakGS

    Vtipy

    3 points
  12. Pe.Tr

    C8 - další autobus

    kára po skorodůchodci co to semtam někam vytáhl a netavil to , a to chceš . takže gratulace a at se jen vozíš .
    3 points
  13. Weri 605

    Obecný pokec

    Tak hurá.. ale příště už ti to připomínat nebudu..
    3 points
  14. VojtouNerCZ

    C8 - další autobus

    Tak auto zvednuto a pár poznatků. Dvouhmotu jsme se shodli neřešit, dokud bude spojka fungovat. Turbo mírně bere olej, dole ze sání trochu kape ale nic hrozného, co by chtělo pozornost. Co bude chtít vyřešit, tak sáknou trubky od serva a mírně teče hřeben. A udělat rozvody vč řetízku. Jinak auto zespod hezký, bohužel prahy oba vzadu trochu napučelý, ale je to ve fázi, že to nic neudělá aspoň 6 let. Nicméně vyřešíme, kluci mi je vyvaří. Jestli něco na autě nesnesu, tak je to únik oleje a koroze. Nicméně kontrolor mi řekl, že za ty prachy není co řešit... Protože obdobný sharany, alhambry atd v této cenové relaci jsou na *neumím psát slušně* shnilý, interiér vybydlenej a zvenku tak hezky nevypadaj. Jinak je nový klimakompresor Nissens, startér Valeo, ramena nový, podvozek celkově bez vůlí, brzdy ještě něco najedou.
    3 points
  15. Pepito

    Obecný pokec

    Děkujííííí Móóóóc si toho vážím. A proto že jste na mě takoví hodní tak jsem vám vytvořil objednávku tvarůžků.
    3 points
  16. PaKr

    Registrační značky na přání

    OV Karolina TAK POJED
    3 points
  17. První opláchnutí po zimě a vykydání kamenolomu, prachu a bláta zevnitř.
    3 points
  18. Péťa

    Základní informace ke srazu

    Vážení klubáci, kamarádi, chceme vás pozvat do malebného kraje v Podkrkonoší, kde se odehrával příběh z románu Boženy Němcové - Babička. Ve dnech 22. až 24. května 2026 se bude konat v pořadí již 58. sraz Peugeot-clubu v Ratibořicích. Ratibořice a Babiččino údolí jsou jednou z nejkrásnějších lokalit ve východních Čechách. Přijeďte provětrat své stroje, pokecat s přáteli a užít si fajn víkend. V okolí je mnoho zajímavých míst dostupných pěšky, na kole i autem. Ať už zatoužíte po přírodě v okolí řeky Úpy, zavzpomínat na své školní výlety v Babiččině údolí a Ratibořicích, navštívit historické památky, zámky nebo pevnosti v okolí. Babiččino údolí a Ratibořice, zřícenina hradu Vízmburk, nová cyklostezka okolo Rozkoše, zámek Náchod, hospitál Kuks, Braunův betlém, bastion a podzemí v Josefově, vojenská tvrz Dobrošov, Food Art Festival 2026 - Nové Město nad Metují Tuning Rozkoš Meeting 2026 - autokemp Rozkoš a další... Pro účastníky je zajištěno ubytování v hotelu Holzbecher ve Zliči, rozdělení ubytování (a případná diskuse) je v samostatném vlákně. Stravu zajišťuje také hotel, sobotní a nedělní snídaně je formou rautu, páteční a sobotní večeře si vyberete v přihlašovadle ze 3 jídel. Speciální diety lze řešit individuálně s @Péťa. Není možné si objednat pouze večeře, to nám majitelka hotelu nedovolila. Takže lze zvolit buď polopenzi za 320,- (220,-) Kč nebo jen snídani za 160,- (110,-) Kč a večeři vyřešit individuálně (výběr z jídelního lístku hotelu nebo večeře někde jinde). Poslední možností je neobjednat stravu vůbec a řešit si ji samostatně. Výběr jídel k večeři: Pátek Kuřecí plátek na žampionech, dušená rýže Holandský řízek, bramborová kaše Smažený sýr, vařený brambor, tatarská omáčka Sobota Kuřecí plátek zapečený se šunkou a sýrem, opečené brambory Moravský vrabec, zelí, houskový knedlík Těstovinový salát (bez masa) Ceny: .peugeot-table { border-collapse: collapse; width: 100%; max-width: 600px; font-family: Arial, sans-serif; margin: 20px 0; box-shadow: 0 2px 5px rgba(0,0,0,0.1); } .peugeot-table th { background-color: #00235e; /* Tmavě modrá Peugeot */ color: white; text-align: left; padding: 12px; } .peugeot-table td { border-bottom: 1px solid #ddd; padding: 10px; } .peugeot-table tr:nth-child(even) { background-color: #f9f9f9; } .peugeot-table .price-cell { text-align: right; font-weight: bold; } .peugeot-table .total-row { background-color: #eee !important; font-weight: bold; } Položka Cena Ubytování (osoba / noc) 600 Kč Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma Polopenze (dospělý / den) 320 Kč Polopenze (dítě 3–12 let / den) 220 Kč Pes / den (libovolná velikost) 150 Kč Plná cena za celý víkend 1 840 Kč Předběžný program, který bude postupně upřesňován: Pátek 22. května 2026 14:00 až ... Příjezd účastníků (Hotel Holzbecher, Zlíč 42, 55203 Česká Skalice - Zlíč; 50°24'37.179"N, 16°3'38.159"E) 19:00 Večeře 19:00 až ... Večerní drbárna v restauraci Sobota 23. května 2026 8:00 - 9:30 Snídaně (kdo si objednal bufet v hotelu) 10:00 Odjezd na společnou prohlídku pevnosti Josefov (vstupné hradí klub). Sraz před desátou na parkovišti hotelu. 11:00 - 12:00 Prohlídka pevnosti (Teplota v podzemí je 12 stupňů, doporučujeme si vzít svetr, mikinu, či bundu) 12:00 - 18:00 Volný program, doporučuji z výše uvedených tipů hospitál Kuks a Braunův Betlém, případně se vrátit do České Skalice a na kole si objet Rozkoš 18:00 Večeře a po ní společný program v restauraci (vedení usilovně pracuje na zábavě) 20:30 Raut Neděle 24. května 2026 8:00 - 9:30 Snídaně (kdo si objednal bufet v hotelu) 10:00 Rozjezd účastníků, případně hromadný výlet do Babiččina údolí Přihlášení: @Pepito - zaplaceno @Radek Hurvajz - zaplaceno @Péťa - zaplaceno @Martin.20.0.7 + @Pe.Tr - zaplaceno @Weri 605 - zaplaceno @OK406 - jen sobota, zaplaceno @radim.1008 + @Zůza + junior - zaplaceno @Klemoň - zaplaceno @Pablos108 + Ivana - zaplaceno @Mirda 308 + Jitka + Michal - zaplaceno @žabi + @Handulina - zaplaceno @Veverka + Nelča - zaplaceno @Milda 25 - zaplaceno @Popelka + Radek - zaplaceno @vector + Jana Marie - zaplaceno @kupák + Pepíno - zaplaceno @Filip309 - jen sobota, zaplaceno @HaNdA + Lucka + mimčo - zaplaceno Těšíme se na vás, vedení Peugeot-clubu, @Radek Hurvajz a @Péťa
    2 points
  19. Pepito

    Rozdělení ubytování

    @Klemoň klidně můžeme být spolu na pokoji. Vezmu si sebou špunty do uší.
    2 points
  20. Péťa

    Vtipy

    blondyna.mp4
    2 points
  21. VojtouNerCZ

    C8 - další autobus

    Díky. Jelikož teď osobně jezdím do a z práce dodávkou a děti vozím odpoledne také v ní, dá se říct, že auto bude 80% času stát... Jezdit bude jen 1x měsíčně na velký nákup do Makra, na výlety s dětma, dovolené a 1x měsíčně trasa Kolín - Zábřeh, když jezdím s prckem k rodičům. Takže toho moc také nenajedu.
    2 points
  22. pjetrof

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Stabilní teploty ráno i přes den .. mráz po ránu už by se vracet nemusel
    2 points
  23. ozzy56

    Kocour v ledu aneb jak šel čas

    čekal jsem, že ta kočka ožije , jinak ta AI umí věci
    2 points
  24. Vena garážmistr

    P307 vybíjení aku

    Jen doplním Vojtu že ano některý alternátor se dá doma repasovat v okamžiku kdy máš nářadí a jsi dost zručný aby jsi to provedl svépomocí. Jinak je jednodušší to svěřit servisu který vadný kus vymění za buď fabrickou repasi nebo nový kus.
    2 points
  25. Pepito

    Výrobky z překližky

    Vyrábím dřevěné Rodinné kalendáře s vámi zvolenými jmenovkami. Rozměr 40x15 cm. Cena pro klub 350,- Kč - 450,- Kč dle počtu a druhu jmenovek. Kalendář se dá přilepit přiloženou oboustrannou lepicí páskou nebo zavěsit na závěsné očka nebo zavěsit na provázek do předem připravených otvorů pro šňůrku. Posílám dle dohody nebo mohu přivézt na sraz. Dále vyrábím pletené košíčky kulaté a oválné 80,- Kč. Dno na pletení košíků kulaté a oválné 35,- Kč Andělíčky 45,- Kč Levandulové polštářky 14x14 cm 70,- Kč Překližkové modely pro sestavení: Slepička 50,- Kč, zajíček 60,- Kč, Airbus A380 80,- Kč, 3D zajíčky v lese 80,- Kč
    1 point
  26. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    1 point
  27. Medvěd

    Základní informace ke srazu

    Něco mi říká, že pokud nedoplním lidi do auta směr Banát, tak bych se možná i s Fordem vokázal
    1 point
  28. bfda5

    407 2,2 SW s navigací - nefunkční obrazovka (velká)

    Možná nějaký problém s kabeláží. Já když jsem pracoval na svém vantocan bridgi tak když displej nedostával dostatek CAN based packetů z bridge protože byl přetížený a nestíhal tak byla obrazovka zhaslá, pak ještě pákrát zhasla a pak zas jela protože jsem přehrál firmware a už CAN packety chodily správně. prostě když tomu nechodí co chce tak to zhasne. To by odpodívalo tomuto. možná odešly nějaké kondenzátory na BSI nebo tak něco. za mně je to něco co mě zajímá co se tam stalo. možná někde natekla voda. možná špatný GND. Je to zajímavý případ. Ale nevzdávejte se. jak tam nemáte nic zvláštního dal bych to do autorizáku
    1 point
  29. 1 point
  30. Ahoj Vždycky v dubnu organizuju pro přátele víkend, kdy se v pátek večer pokecá v hospodě, v sobotu přes den se rozprchneme někam do okolí na výlet abychom se večer zase sešli v knajpě a v neděli po snídani se buď rozjeli k domovu nebo vyrazili zase někam na výlet Tentokrát to ale vypadá, že minimálně 3 čtyřlůžkové chaty nezaplníme a tak je nabízím někomu, kdo by si chtěl s rodinou udělat hezký víkend v jižních čechách https://www.rs-ponesice.cz/index/#utm_source=mapy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-12800712 Ubytování stojí 530 Kč člověkonoc + 120 Kč snídaně (švédské stoly) V pátek večere buď guláš s knedlíkem (rýží) nebo kuřecí plátek s bramborem (rýží) za 150 Kč/porce - jídlo se vydává po příjezdu do 20 hodin V sobotu večer vepřový nebo kuřeci steak s opečeným bramborem (200 Kč/porce - cca 18 hodin), cca ve 21 pro extra hladové noční řízky za 150 Kč (nepovinné) Jídlo píšu proto, že je vhodné si vybrat, páč v pkolí jiná hospoda není a v ubytování je objednané toto. Kdyby tedy někoho nabídka oslovila, pak prosím kontaktovat mailem na svobodam@vscht.cz Děkuju za pozornost a těším se
    1 point
  31. Mohu doporučit, 2x jsem se zúčastnil a super. Bohužel v letošním termínu jedu na jižní Moravu
    1 point
  32. VojtouNerCZ

    P307 vybíjení aku

    Já měnil vždy i kroužky. Ale i nové je potřeba srovnat.
    1 point
  33. ozzy56

    Stellantis

    nebude žádná svolávačka, jednat budou jen s tím, kdo se přihlásí https://www.autozive.cz/skandal-za-miliardy-eur-cesko/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1632431&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
    1 point
  34. VojtouNerCZ

    P307 vybíjení aku

    Jo, největší problém je soustruh, aby se srovnaly sběrací kroužky na rotoru.
    1 point
  35. VojtouNerCZ

    P307 vybíjení aku

    Nejlevnější alternátor stojí 2000. Jsou i typy, které se vyplatí repasovat, např bosch co jsem měl jsem v dílech udělal za litr + teda práce.
    1 point
  36. Weri 605

    Rozdělení ubytování

    Nooo... @Schreek a @brixtr se tváří, že by dorazili na moto, ale jestli budou spát..? To ti musí říct oni.. u ostatních vůbec jako netucha.. to sou naposledníchvíliřešímvše...
    1 point
  37. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Tohle je lepší varianta jen to hoří...horší je když se to nahromadí v nějaký kapse a pak to udělá rach..
    1 point
  38. Péťa

    Vtipy

    1 point
  39. Radek Hurvajz

    Obecný pokec

    Veverka ja za 120,-, ale musí být dobře propečená
    1 point
  40. Péťa

    Vtipy

    1 point
  41. sitler

    Za kolik tankujete?

    Skener je nejlepsi vec, co kdo vymyslel, a vetsi nakup delam jen tam, kde je . Idealne mi plni definici "samoobluzna prodejna" a hlavne, zbozi davam regal->vozik(taska)->auto. Zadny mezikus se znovavyndanim u kasy a znovunandanim...
    1 point
  42. pavelu96

    Za kolik tankujete?

    @Medvěd Co tam s tou obsluhou chceš komunikovat? Na pumpě: "Hmm, vy to tady máte ale hnusně předražený..." V obchodě: "Jaktože vám nepřišly banány", nebo "ta trvalá vám moooc sluší " nebo, "nemáte moc zařízlý trenky z toho sezení?" Obsluha na kase je přežitek z doby "Ženy za pultem" a já si raději napípám a naskládám nákup sám. Budu radši, když ta paní místo přemísťování mého zboží z pásu bude fungovat na krámě, vybalovat zboží, uklízet kartóny a starat se o to, aby ta prodejna působila čistě...
    1 point
  43. pavelu96

    Za kolik tankujete?

    Cestou do Lbc míjím dvě čerpačky Orlen od sebe vzdálené 11,5 km. První je ve Frýdlantě (kde tankuje drtivá většina zákazníků) a druhá je v Mníšku. Ceny nafty ráno v 5:00 - Fdl 41,90 Kč a Mníšek 35,90 Kč. To asi nasere, když borci s plnou nádrží míjí tu samou značku o 6 Kč levnější na litru...
    1 point
  44. oddie

    Za kolik tankujete?

    Co do rychlosti jsou právě samoobslužné stojany bezkonkurenční - přijedu k prázdnému stojanu, pípnu kartou, natankuju a odjíždím, nemusím řešit nic dalšího, natož někam chodit zaplatit, byť "jen" 20 metrů do krámu. Akorát nevím, co by na tom mělo být "dobrodružného"...
    1 point
  45. sitler

    Za kolik tankujete?

    v praze na onu obcas tankuju a pulka fronty je jen kvuli tomu, ze pulka lidi nezvlada natankovat auto z druhy strany... ze maj desnej problem natahnout hadici. Nastesti, malo se me to tyka, vetsina lidi ceka na nadrz na prave strane ... na levou fronta byva malo (aspon v casech, kdy se tam pohybuju)
    1 point
  46. oddie

    Za kolik tankujete?

    Stačí se podívat do historie zveřejňování problémů s pumpama - kolikrát tam bylo ONO? Nepamatuju ani jeden případ, možná někdy nějaký byl, ale rozhodně tam nejsou často. A upřímně, tihle dva bráchové, to tuhle firmu založili, tu pro ten trh udělali svou konkurencí zdaleka nejvíc, takže jim rozhodně fandím. Byť tam tankuju málokdy, pro mě je top Globus, bo samoobslužné stojany. Jinak ty veledrahé pumpy na dálnicích - nevím, jaká je skladba zákazníků, ale tipnul bych si, že většinu tvoří firemní karty, které mají nasmlouvanou nějakou cenu a údaj na totemu je jim buřt. Do služební pixly mám taky Shell kartu a jinde se netankuje.
    1 point
  47. Milan+

    Za kolik tankujete?

    Ať jedu od HK či MB,tak žádné velké fronty na ONO nezaznamenávám. Praha na tom bude asi jináč.
    1 point
  48. Vena garážmistr

    Za kolik tankujete?

    No zajímavý je že " statní pumpy" podle Havlíčka z vlády mají držet minimální ceny aby lidem ukazovali kdo jak je nenažranej. Dneska EO v Nehvizdech k 37 Kč/l a ONO má 35,90 nebavím se o nesmyslu 44,5 Kč/l nebo i 40 Kč/l. A nějaký ty pohádky že ONO má špatnou naftu nebo podobně tak já osobně bych se bál tankovat na pumpě kde je o 5-6 korun litr dražší protože si myslím že výtoč na ONO pumpě i v horní dolní díky cenám bude násobně vyšší než na " renomované značkové " pumpě kde jsou o 5-6 korun dražší. Jasně tyhle " renomované značkové " pumpy jedou na nejmodernějších technologiích mají honosné budovy atd. ONO jede mnohde na technologii z devadesátých roků budovy nemají honosné technologicky jedou to co jim přikazují předpisy a fungujou že by ta nafta byla nějak extra šizená to asi nebude protože kontrol mají možná že nejvíce v oboru takže si nemůžou dovolit fixlovat myslím si že tam pokud dojde k nějakému zakolísání kvality PHM tak je to maximálně způsobené nějakou technologickou nekázní při stáčení což se stává i na " renomovaných značkových " pumpách.
    1 point
  49. Milan+

    Za kolik tankujete?

    MOL je tady u nás absolutně nejdražší. Když jeden neví co s kačkama,tak asi není problém.
    1 point
  50. PaKr

    PaKrova 307 break RHY

    Tak nachystána filtrace a starý olej nechám kapat přes noc
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...