Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 11.3.2026 v kategorii Příspěvky
-
Kocour v ledu aneb jak šel čas
ozzy56 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
6 points -
Základní informace ke srazu
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Přihlašování spuštěno Tentokrát nevyužíváme možností e-shopu, protože tam nelze naklikat všechny varianty. Proto žádám o vyplnění tabulky a zaslání na maily v tabulce uvedené. Kdo bude mít problémy s Excelem, ozvěte @Péťa (např. do SZ), vše doladíme. Prosím, vyplňte co nejvíc požadovaných údajů. Tabulka nekontroluje všechny údaje, tak ji vyplňujte zodpovědně, ať se dopočítáme. Po kontrole a případné úpravě teprve dostanete zpět do mailu údaje k platbě za sraz. A teprve po platbě budete mít jisté lůžko v hotelu Nezapomeňte tedy si předběžně zarezervovat pokoj v tomto vlákně. A neváhejte, hotel není nafukovací. Možnost přihlašování je do neděle 3. května 2026 (včetně). Pak musím nahlásit počty na hotel a Bastion Josefov. Přihláška.xlsx5 points -
Kocour v ledu aneb jak šel čas
BubakGS a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
4 points -
Obecný pokec
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
A "soutěž " o prvního přihlášeného... . . . . . . . . ...vyhrává... . . . . . . . . @Pepito Gratulujeme, nic nedostaneš, je to čestné vítězství4 points -
Objednávka tvarůžků
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Zde můžete psát své objednávky na tvarůžky. Napište přesný název produktu a počet. Poslední objednávky přijímám do 21.5. do 16:00. https://sortiment.tvaruzky.cz/Uvodni-strana.aspx3 points -
Rozdělení ubytování
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No já bych se k tobě asi klidně přidal , předběžně (teď jsem to objevil po 6 rumech ve 21,19) pokud se vyrovnáš s tím, že se v noci změním z líného společníka na usilovně pracujícího dřevorubce . . . . @Péťa Promiň , já se zítra s čistčí hlavou vrátím a doplním tabulku, pokud mne @Pepito vezme na milost3 points -
3 points
-
C8 - další autobus
Medvěd a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
kára po skorodůchodci co to semtam někam vytáhl a netavil to , a to chceš . takže gratulace a at se jen vozíš .3 points -
Obecný pokec
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Tak hurá.. ale příště už ti to připomínat nebudu..3 points -
C8 - další autobus
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak auto zvednuto a pár poznatků. Dvouhmotu jsme se shodli neřešit, dokud bude spojka fungovat. Turbo mírně bere olej, dole ze sání trochu kape ale nic hrozného, co by chtělo pozornost. Co bude chtít vyřešit, tak sáknou trubky od serva a mírně teče hřeben. A udělat rozvody vč řetízku. Jinak auto zespod hezký, bohužel prahy oba vzadu trochu napučelý, ale je to ve fázi, že to nic neudělá aspoň 6 let. Nicméně vyřešíme, kluci mi je vyvaří. Jestli něco na autě nesnesu, tak je to únik oleje a koroze. Nicméně kontrolor mi řekl, že za ty prachy není co řešit... Protože obdobný sharany, alhambry atd v této cenové relaci jsou na *neumím psát slušně* shnilý, interiér vybydlenej a zvenku tak hezky nevypadaj. Jinak je nový klimakompresor Nissens, startér Valeo, ramena nový, podvozek celkově bez vůlí, brzdy ještě něco najedou.3 points -
Obecný pokec
kokosák a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Děkujííííí Móóóóc si toho vážím. A proto že jste na mě takoví hodní tak jsem vám vytvořil objednávku tvarůžků.3 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
3 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Radovanik a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Základní informace ke srazu
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Vážení klubáci, kamarádi, chceme vás pozvat do malebného kraje v Podkrkonoší, kde se odehrával příběh z románu Boženy Němcové - Babička. Ve dnech 22. až 24. května 2026 se bude konat v pořadí již 58. sraz Peugeot-clubu v Ratibořicích. Ratibořice a Babiččino údolí jsou jednou z nejkrásnějších lokalit ve východních Čechách. Přijeďte provětrat své stroje, pokecat s přáteli a užít si fajn víkend. V okolí je mnoho zajímavých míst dostupných pěšky, na kole i autem. Ať už zatoužíte po přírodě v okolí řeky Úpy, zavzpomínat na své školní výlety v Babiččině údolí a Ratibořicích, navštívit historické památky, zámky nebo pevnosti v okolí. Babiččino údolí a Ratibořice, zřícenina hradu Vízmburk, nová cyklostezka okolo Rozkoše, zámek Náchod, hospitál Kuks, Braunův betlém, bastion a podzemí v Josefově, vojenská tvrz Dobrošov, Food Art Festival 2026 - Nové Město nad Metují Tuning Rozkoš Meeting 2026 - autokemp Rozkoš a další... Pro účastníky je zajištěno ubytování v hotelu Holzbecher ve Zliči, rozdělení ubytování (a případná diskuse) je v samostatném vlákně. Stravu zajišťuje také hotel, sobotní a nedělní snídaně je formou rautu, páteční a sobotní večeře si vyberete v přihlašovadle ze 3 jídel. Speciální diety lze řešit individuálně s @Péťa. Není možné si objednat pouze večeře, to nám majitelka hotelu nedovolila. Takže lze zvolit buď polopenzi za 320,- (220,-) Kč nebo jen snídani za 160,- (110,-) Kč a večeři vyřešit individuálně (výběr z jídelního lístku hotelu nebo večeře někde jinde). Poslední možností je neobjednat stravu vůbec a řešit si ji samostatně. Výběr jídel k večeři: Pátek Kuřecí plátek na žampionech, dušená rýže Holandský řízek, bramborová kaše Smažený sýr, vařený brambor, tatarská omáčka Sobota Kuřecí plátek zapečený se šunkou a sýrem, opečené brambory Moravský vrabec, zelí, houskový knedlík Těstovinový salát (bez masa) Ceny: .peugeot-table { border-collapse: collapse; width: 100%; max-width: 600px; font-family: Arial, sans-serif; margin: 20px 0; box-shadow: 0 2px 5px rgba(0,0,0,0.1); } .peugeot-table th { background-color: #00235e; /* Tmavě modrá Peugeot */ color: white; text-align: left; padding: 12px; } .peugeot-table td { border-bottom: 1px solid #ddd; padding: 10px; } .peugeot-table tr:nth-child(even) { background-color: #f9f9f9; } .peugeot-table .price-cell { text-align: right; font-weight: bold; } .peugeot-table .total-row { background-color: #eee !important; font-weight: bold; } Položka Cena Ubytování (osoba / noc) 600 Kč Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma Polopenze (dospělý / den) 320 Kč Polopenze (dítě 3–12 let / den) 220 Kč Pes / den (libovolná velikost) 150 Kč Plná cena za celý víkend 1 840 Kč Předběžný program, který bude postupně upřesňován: Pátek 22. května 2026 14:00 až ... Příjezd účastníků (Hotel Holzbecher, Zlíč 42, 55203 Česká Skalice - Zlíč; 50°24'37.179"N, 16°3'38.159"E) 19:00 Večeře 19:00 až ... Večerní drbárna v restauraci Sobota 23. května 2026 8:00 - 9:30 Snídaně (kdo si objednal bufet v hotelu) 10:00 Odjezd na společnou prohlídku pevnosti Josefov (vstupné hradí klub). Sraz před desátou na parkovišti hotelu. 11:00 - 12:00 Prohlídka pevnosti (Teplota v podzemí je 12 stupňů, doporučujeme si vzít svetr, mikinu, či bundu) 12:00 - 18:00 Volný program, doporučuji z výše uvedených tipů hospitál Kuks a Braunův Betlém, případně se vrátit do České Skalice a na kole si objet Rozkoš 18:00 Večeře a po ní společný program v restauraci (vedení usilovně pracuje na zábavě) 20:30 Raut Neděle 24. května 2026 8:00 - 9:30 Snídaně (kdo si objednal bufet v hotelu) 10:00 Rozjezd účastníků, případně hromadný výlet do Babiččina údolí Přihlášení: @Pepito - zaplaceno @Radek Hurvajz - zaplaceno @Péťa - zaplaceno @Martin.20.0.7 + @Pe.Tr - zaplaceno @Weri 605 - zaplaceno @OK406 - jen sobota, zaplaceno @radim.1008 + @Zůza + junior - zaplaceno @Klemoň - zaplaceno @Pablos108 + Ivana - zaplaceno @Mirda 308 + Jitka + Michal - zaplaceno @žabi + @Handulina - zaplaceno @Veverka + Nelča - zaplaceno @Milda 25 - zaplaceno @Popelka + Radek - zaplaceno @vector + Jana Marie - zaplaceno @kupák + Pepíno - zaplaceno @Filip309 - jen sobota, zaplaceno @HaNdA + Lucka + mimčo - zaplaceno Těšíme se na vás, vedení Peugeot-clubu, @Radek Hurvajz a @Péťa2 points -
Rozdělení ubytování
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@Klemoň klidně můžeme být spolu na pokoji. Vezmu si sebou špunty do uší.2 points -
2 points
-
C8 - další autobus
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Díky. Jelikož teď osobně jezdím do a z práce dodávkou a děti vozím odpoledne také v ní, dá se říct, že auto bude 80% času stát... Jezdit bude jen 1x měsíčně na velký nákup do Makra, na výlety s dětma, dovolené a 1x měsíčně trasa Kolín - Zábřeh, když jezdím s prckem k rodičům. Takže toho moc také nenajedu.2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pjetrof za téma
2 points -
Kocour v ledu aneb jak šel čas
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
čekal jsem, že ta kočka ožije , jinak ta AI umí věci2 points -
P307 vybíjení aku
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Jen doplním Vojtu že ano některý alternátor se dá doma repasovat v okamžiku kdy máš nářadí a jsi dost zručný aby jsi to provedl svépomocí. Jinak je jednodušší to svěřit servisu který vadný kus vymění za buď fabrickou repasi nebo nový kus.2 points -
Vyrábím dřevěné Rodinné kalendáře s vámi zvolenými jmenovkami. Rozměr 40x15 cm. Cena pro klub 350,- Kč - 450,- Kč dle počtu a druhu jmenovek. Kalendář se dá přilepit přiloženou oboustrannou lepicí páskou nebo zavěsit na závěsné očka nebo zavěsit na provázek do předem připravených otvorů pro šňůrku. Posílám dle dohody nebo mohu přivézt na sraz. Dále vyrábím pletené košíčky kulaté a oválné 80,- Kč. Dno na pletení košíků kulaté a oválné 35,- Kč Andělíčky 45,- Kč Levandulové polštářky 14x14 cm 70,- Kč Překližkové modely pro sestavení: Slepička 50,- Kč, zajíček 60,- Kč, Airbus A380 80,- Kč, 3D zajíčky v lese 80,- Kč1 point
-
1 point
-
Základní informace ke srazu
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Něco mi říká, že pokud nedoplním lidi do auta směr Banát, tak bych se možná i s Fordem vokázal1 point -
Možná nějaký problém s kabeláží. Já když jsem pracoval na svém vantocan bridgi tak když displej nedostával dostatek CAN based packetů z bridge protože byl přetížený a nestíhal tak byla obrazovka zhaslá, pak ještě pákrát zhasla a pak zas jela protože jsem přehrál firmware a už CAN packety chodily správně. prostě když tomu nechodí co chce tak to zhasne. To by odpodívalo tomuto. možná odešly nějaké kondenzátory na BSI nebo tak něco. za mně je to něco co mě zajímá co se tam stalo. možná někde natekla voda. možná špatný GND. Je to zajímavý případ. Ale nevzdávejte se. jak tam nemáte nic zvláštního dal bych to do autorizáku1 point
-
Ahoj Vždycky v dubnu organizuju pro přátele víkend, kdy se v pátek večer pokecá v hospodě, v sobotu přes den se rozprchneme někam do okolí na výlet abychom se večer zase sešli v knajpě a v neděli po snídani se buď rozjeli k domovu nebo vyrazili zase někam na výlet Tentokrát to ale vypadá, že minimálně 3 čtyřlůžkové chaty nezaplníme a tak je nabízím někomu, kdo by si chtěl s rodinou udělat hezký víkend v jižních čechách https://www.rs-ponesice.cz/index/#utm_source=mapy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-12800712 Ubytování stojí 530 Kč člověkonoc + 120 Kč snídaně (švédské stoly) V pátek večere buď guláš s knedlíkem (rýží) nebo kuřecí plátek s bramborem (rýží) za 150 Kč/porce - jídlo se vydává po příjezdu do 20 hodin V sobotu večer vepřový nebo kuřeci steak s opečeným bramborem (200 Kč/porce - cca 18 hodin), cca ve 21 pro extra hladové noční řízky za 150 Kč (nepovinné) Jídlo píšu proto, že je vhodné si vybrat, páč v pkolí jiná hospoda není a v ubytování je objednané toto. Kdyby tedy někoho nabídka oslovila, pak prosím kontaktovat mailem na svobodam@vscht.cz Děkuju za pozornost a těším se1 point
-
Mohu doporučit, 2x jsem se zúčastnil a super. Bohužel v letošním termínu jedu na jižní Moravu1 point
-
P307 vybíjení aku
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Já měnil vždy i kroužky. Ale i nové je potřeba srovnat.1 point -
nebude žádná svolávačka, jednat budou jen s tím, kdo se přihlásí https://www.autozive.cz/skandal-za-miliardy-eur-cesko/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1632431&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box1 point
-
P307 vybíjení aku
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Jo, největší problém je soustruh, aby se srovnaly sběrací kroužky na rotoru.1 point -
P307 vybíjení aku
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Nejlevnější alternátor stojí 2000. Jsou i typy, které se vyplatí repasovat, např bosch co jsem měl jsem v dílech udělal za litr + teda práce.1 point -
Nooo... @Schreek a @brixtr se tváří, že by dorazili na moto, ale jestli budou spát..? To ti musí říct oni.. u ostatních vůbec jako netucha.. to sou naposledníchvíliřešímvše...1 point
-
Tohle je lepší varianta jen to hoří...horší je když se to nahromadí v nějaký kapse a pak to udělá rach..1 point
-
Obecný pokec
kokosák zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Veverka ja za 120,-, ale musí být dobře propečená1 point -
Skener je nejlepsi vec, co kdo vymyslel, a vetsi nakup delam jen tam, kde je . Idealne mi plni definici "samoobluzna prodejna" a hlavne, zbozi davam regal->vozik(taska)->auto. Zadny mezikus se znovavyndanim u kasy a znovunandanim...1 point
-
@Medvěd Co tam s tou obsluhou chceš komunikovat? Na pumpě: "Hmm, vy to tady máte ale hnusně předražený..." V obchodě: "Jaktože vám nepřišly banány", nebo "ta trvalá vám moooc sluší " nebo, "nemáte moc zařízlý trenky z toho sezení?" Obsluha na kase je přežitek z doby "Ženy za pultem" a já si raději napípám a naskládám nákup sám. Budu radši, když ta paní místo přemísťování mého zboží z pásu bude fungovat na krámě, vybalovat zboží, uklízet kartóny a starat se o to, aby ta prodejna působila čistě...1 point
-
Za kolik tankujete?
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Cestou do Lbc míjím dvě čerpačky Orlen od sebe vzdálené 11,5 km. První je ve Frýdlantě (kde tankuje drtivá většina zákazníků) a druhá je v Mníšku. Ceny nafty ráno v 5:00 - Fdl 41,90 Kč a Mníšek 35,90 Kč. To asi nasere, když borci s plnou nádrží míjí tu samou značku o 6 Kč levnější na litru...1 point -
Co do rychlosti jsou právě samoobslužné stojany bezkonkurenční - přijedu k prázdnému stojanu, pípnu kartou, natankuju a odjíždím, nemusím řešit nic dalšího, natož někam chodit zaplatit, byť "jen" 20 metrů do krámu. Akorát nevím, co by na tom mělo být "dobrodružného"...1 point
-
v praze na onu obcas tankuju a pulka fronty je jen kvuli tomu, ze pulka lidi nezvlada natankovat auto z druhy strany... ze maj desnej problem natahnout hadici. Nastesti, malo se me to tyka, vetsina lidi ceka na nadrz na prave strane ... na levou fronta byva malo (aspon v casech, kdy se tam pohybuju)1 point
-
Stačí se podívat do historie zveřejňování problémů s pumpama - kolikrát tam bylo ONO? Nepamatuju ani jeden případ, možná někdy nějaký byl, ale rozhodně tam nejsou často. A upřímně, tihle dva bráchové, to tuhle firmu založili, tu pro ten trh udělali svou konkurencí zdaleka nejvíc, takže jim rozhodně fandím. Byť tam tankuju málokdy, pro mě je top Globus, bo samoobslužné stojany. Jinak ty veledrahé pumpy na dálnicích - nevím, jaká je skladba zákazníků, ale tipnul bych si, že většinu tvoří firemní karty, které mají nasmlouvanou nějakou cenu a údaj na totemu je jim buřt. Do služební pixly mám taky Shell kartu a jinde se netankuje.1 point
-
Ať jedu od HK či MB,tak žádné velké fronty na ONO nezaznamenávám. Praha na tom bude asi jináč.1 point
-
Za kolik tankujete?
dýzl zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No zajímavý je že " statní pumpy" podle Havlíčka z vlády mají držet minimální ceny aby lidem ukazovali kdo jak je nenažranej. Dneska EO v Nehvizdech k 37 Kč/l a ONO má 35,90 nebavím se o nesmyslu 44,5 Kč/l nebo i 40 Kč/l. A nějaký ty pohádky že ONO má špatnou naftu nebo podobně tak já osobně bych se bál tankovat na pumpě kde je o 5-6 korun litr dražší protože si myslím že výtoč na ONO pumpě i v horní dolní díky cenám bude násobně vyšší než na " renomované značkové " pumpě kde jsou o 5-6 korun dražší. Jasně tyhle " renomované značkové " pumpy jedou na nejmodernějších technologiích mají honosné budovy atd. ONO jede mnohde na technologii z devadesátých roků budovy nemají honosné technologicky jedou to co jim přikazují předpisy a fungujou že by ta nafta byla nějak extra šizená to asi nebude protože kontrol mají možná že nejvíce v oboru takže si nemůžou dovolit fixlovat myslím si že tam pokud dojde k nějakému zakolísání kvality PHM tak je to maximálně způsobené nějakou technologickou nekázní při stáčení což se stává i na " renomovaných značkových " pumpách.1 point -
MOL je tady u nás absolutně nejdražší. Když jeden neví co s kačkama,tak asi není problém.1 point
-
1 point