Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      8 248


  2. davidse

    davidse

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      1 455


  3. Vena garážmistr

    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      6 620


  4. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      33 583


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 13.2.2026 Ve všech sekcích

  1. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    @JVT s tím čokoládovým klíčem. Dnes je v Šantovce v Olomouci nějaká prodejní akce na výrobky z čokolády a zaujal mě stánek kde mají všechno možné a vypadá to opravdu skutečně.
    5 points
  2. davidse

    Vtipy

    Přijde Ostravák s manželkou do obchodu v Praze a vybírají si lednici. Když si vyberou, přijdou za prodavačem a Ostravák povídá: "Fofrem mi zabal tu Calexku, pičo." Prodavač balí Calexku a přitom se ptá: "Vy jste z Ostravy, že jo?" Ostravák: "Jasně, jak si to poznal?" Prodavač: "No, podle té piči." Ostravák se otočí na manželku a říká: "Sem ti řikal, abys zustala doma."
    3 points
  3. Péťa

    Vtipy

    3 points
  4. Radek Hurvajz

    Vtipy

    @davidse Rád bych tě, Davídku, upozornil, že jsem ty tvé výkřiky do tmy spojil do jednoho. Na tomhle fóru se totiž nekontrolovaný grafomanský průjem nenosí. Stejně tak jsme si všimli tvé fascinace obřím tučným písmem – je to sice křiklavé, ale číst se to nedá. Standardní písmo bohatě stačí i na ty tvé vtipy, které by možná byly vtipnější, kdyby nebyly přes celou obrazovku. Doufám, že to tvé ego unese. Přeji ti inspirativní večer!
    2 points
  5. PaKr

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Ideální místo pro třídvířko to jsem musel využít
    2 points
  6. Vena garážmistr

    Zpětné světlo.

    Nedoporučil bych co nemám vyzkoušené.
    2 points
  7. toru

    Zpětné světlo.

    Vena garážmistr-měl jsi pravdu,dnes jsem vyměnil za LED a svítí to o 100 % líp.
    2 points
  8. ozzy56

    Držák rezervy

    jasně, nejsme kroužek češtiny--ale tohle je faul jak cyp
    2 points
  9. Vena garážmistr

    Potkal jsem klubáka...

    Výš jak jsou věci který v hlavě zůstanou a pak jsou věci který v okamžiku kdy na ně přestaneš myslet tak z hlavy vypadnou a pokud sis to nenapsal do červeného notýsku tak jako by je nikdo ani neřekl.
    2 points
  10. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Vnoučata objevily v sudu led. A prý jéé dědo vytáhni nám ho, tak jsem si myslel že tam bude jenom tak 15 cm, no měl jsem problémy ho převrátit a pak jsem ten sud zvedl a co se objevilo, to jsem ještě neviděl, tak se do toho hned děti pustili.
    2 points
  11. Pepito

    Vtipy

    2 points
  12. davidse

    Vtipy

    Víte, proč je lepší sex s učitelkou, než se zdravotní sestrou? Zdravotní sestra říká: „Další prosím!“ A učitelka říká: „Celé si to zopakujeme!“
    2 points
  13. Vena garážmistr

    Zpětné světlo.

    Svítí málo ale aby něco bylo vidět tak stačí pořídit kvalitnější LED náhradu žárovky a zlepšení je vcelku radikální.
    2 points
  14. PaKr

    Třídvířko 1.6 NFU

    Tak prej už je léto
    1 point
  15. patt

    Co jste dnes udelali...

    Véno, to je pujčenej podval s tim, že si ho mužu nechat na dobu neurčito ze si mam jen poladit světla, že blbnou... rozdělal jsdm svazek a vysypaly se komplet všechny draty totál shnilý, tak jsem si pujčil bezdrátový svétla od kámoše co jezdí s odtahovkama a prozatim jel s bezdratama, neboť ty původní jsou na komplet generálku elektriky
    1 point
  16. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    dokonce sem vyzkousel 2 nejhorsi je ze sem ji chtel už teď pouzivat takze musim najit alternativu
    1 point
  17. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dneska jsem nahodil do Forzy nabitou baterku a po nastartování svítí kontrolka motoru--vstřikování paliva-emise..., v návodu píšou rychlostí max.50 přijet k dealerovi , (mám to 100km), příště se skůtru celou zimu nedotknu jako jsem to dělal s tím dřívějším PCX..., ku*va dneska je všecko citlivé jak malé děcko
    1 point
  18. Zlobivá autoschulle
    1 point
  19. BubakGS

    "AI" (Umělá Inteligence) a její pohled na svět

    ...chlapi, nelejte to pivo z oken..... ..nahodou @Medvěd ma pripominku k veci. Taky nedokazu sledovat bambilion veci v dnesni - z informaciho hlediska naprosto silejici dobe vymkle z kloubu - ALE .. presne tohle si ve firmenich nastrojich (treba Teams, Slack, ...) mohu ponastavovat - vidim, co chci a potrebuju, zbytek je ztlumeny a nazdar... ..jde to i ve WhatsApp .... --predpokladam, ze Medved myslel, ze by se i tady forum dalo "naladit" dle osobnich preferenci .. tyhle kategorie videt chci ... jine ne.... ..co... slo by?
    1 point
  20. Medvěd

    Banát s Medvědem 23. - 31. 5. 2026

    Ne, neznám A po loňské zkušenosti s odhozeným vrakem s nálepkami z akce tak nějak ten GUMBALKÁN moc neobdivuju
    1 point
  21. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    vyzvedl si balicek z Echopu Lidl jednalo se o multifunkcni brusku/pilku na baterie - cely natesen sem krabii otevrer, vyzkousel a zjistil ze nefunguje takze na otocku do boxu a poslat na reklamaci je to teda poprve co mi nejake elektricke naradi zelene rady nefunguje ale ...
    1 point
  22. RichVa

    Potkal jsem klubáka...

    Ano je to ona. Mladí od kolegy, co jí kooupili, jí dávají pěkně za uši. Nedřive se starší vnučkou potkala srnku, takže měla stříbrnej blatník a předek a vloni se s vnukem přetlačovala s nějakým Hyundaiem (Tuscon nebo ix35) - tentokrát sehnali plechařinu v barvě . Naštěstí vždycky bez zranění posádky. @Medvěd pokud se nepletu, tak je to u gymplu a tam vnuk studuje
    1 point
  23. Radek Hurvajz

    Vtipy

    1 point
  24. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Co jsem udělal Zaplatil před chvilkou členství na další rok.
    1 point
  25. petrinza

    Range Rover Evoque - pan Beruška

    Konečně přišel ten den, kdy byl v servisu připraven k vyzvednutí pan Beruška. Kousek jsem ho projel, zdá se OK, tak snad teď nějaký čas vydrží nezlobit
    1 point
  26. sitler

    Co jste dnes udelali...

    @P206blau když je tak zdatný, tak na co se ptá na fóru? Jinak... Poslal bych ho do řiti
    1 point
  27. P206blau

    Co jste dnes udelali...

    Chápete lidi co ve fóru položi dotaz a když se mu diskutující snaží pomoci tak ten dotazovatel je pošle víte kam? Takže žádáte o radu a když se ostatní snaží dávat rady,tak je arogantně pošle do zádele s tím,že oni přece nejsou vůbec technicky zdatní, protože on tomu sice vůbec nerozumí,ale domnívá se , že to co mu radí nevyřeší jeho problém. Přece on nepojede s novým autem do autorizovaného servisu i když je v záruce,protože on si doma sám zkalibruje kameru a radar ,který hlídá jízdu v pruzích. Má přece čtečku OBD II z aliexpresu a s tou on udělá všecho. Člověk co si po Škodě Fabia koupil na stará kolena nové auto a on si na něm taky vše udělá protože dokud na to nepříjde,do servisu nepojede,protože tam by z něho měli srandu. Úplnej všeuměl., Brouk Pytlík. Jaká by byla vaše reakce na takového týpka?
    1 point
  28. Medvěd

    "AI" (Umělá Inteligence) a její pohled na svět

    Ale já přece nechci nic zakazovat všem (to už tu zařídili jiní, viz. POLITIKA ), já bych jen ocenil, kdyby se mi některá PRO MĚ nezajímavá themata vůbdc nezobrazovala. O. K. Můžu je určitě ignorovat, ale kdybych si je mohl jedním klikem na jeden dlouhej furt odstranit, bylo by to PRO MĚ komfortnější
    1 point
  29. Capy

    capyho 405 mi16x4

    Oprava nosníku. Vyřezáno. Opraveno napojení k zadní části předního nosníku nosník opraven
    1 point
  30. Veverka

    "AI" (Umělá Inteligence) a její pohled na svět

    https://medium.seznam.cz/clanek/michal-strych-muj-clovek-je-liny-a-tlusty-roboti-maji-vlastni-socialni-sit-kde-nas-pomlouvaji-237530 ...asi chápu ty filmové postavy, které mají potřebu zastřelit počítač, monitor, ovládací panel
    1 point
  31. Weri 605

    "AI" (Umělá Inteligence) a její pohled na svět

    Mě teď ai řekla, že budu mít zejtra s.ajdu.. protože sem si nepřečetla návod na požívání SachFOS a navíc do toho chlastám... jako aspoň vím, na co se připravit, je to holka šikovná, ale mohla to napsat dřív, husa.. Holt není ochutnávka jako ochutnávka
    1 point
  32. davidse

    Vtipy

    Baví se dva kámoši: „Včera jsem měl sex NA MIROSLAVA“ „A to je jako co, prosím tě?“ „No, že jsem jí DONUTIL“
    1 point
  33. Péťa

    "AI" (Umělá Inteligence) a její pohled na svět

    Švagrová říkala, že vždycky když píše mail podřízeným, tak ho nejdřív podstrčí AI, aby z textu odstranila emoce Má výhodu, že je má vzdálené a tak komunikuje obvykle mailem. Já bych musel mít tu AI v hubě. Ale hodilo by se to
    1 point
  34. rhinos

    "AI" (Umělá Inteligence) a její pohled na svět

    AI za mě super Každý rok děláme sebehodnocení. Pokaždé nějak přeskládám slova a věty abych to nemusel vymýšlet znova. Letos jsem to nechal předělat AI a je to bez práce...jen CTRL+C a CTRL+V
    1 point
  35. toru

    Zpětné světlo.

    Tak objednáno na Aliex. u čínských soudruhů-prvotřídní kvalita.Stejně ty co se prodávají tady jsou taky čína.2kusy 140kč-no neber to.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...