Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 13.2.2026 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
Péťa a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
5 points -
Přijde Ostravák s manželkou do obchodu v Praze a vybírají si lednici. Když si vyberou, přijdou za prodavačem a Ostravák povídá: "Fofrem mi zabal tu Calexku, pičo." Prodavač balí Calexku a přitom se ptá: "Vy jste z Ostravy, že jo?" Ostravák: "Jasně, jak si to poznal?" Prodavač: "No, podle té piči." Ostravák se otočí na manželku a říká: "Sem ti řikal, abys zustala doma."3 points
-
Vtipy
MotoMoto a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@davidse Rád bych tě, Davídku, upozornil, že jsem ty tvé výkřiky do tmy spojil do jednoho. Na tomhle fóru se totiž nekontrolovaný grafomanský průjem nenosí. Stejně tak jsme si všimli tvé fascinace obřím tučným písmem – je to sice křiklavé, ale číst se to nedá. Standardní písmo bohatě stačí i na ty tvé vtipy, které by možná byly vtipnější, kdyby nebyly přes celou obrazovku. Doufám, že to tvé ego unese. Přeji ti inspirativní večer!2 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
2 points -
Zpětné světlo.
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Nedoporučil bych co nemám vyzkoušené.2 points -
Zpětné světlo.
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele toru za téma
Vena garážmistr-měl jsi pravdu,dnes jsem vyměnil za LED a svítí to o 100 % líp.2 points -
Držák rezervy
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jasně, nejsme kroužek češtiny--ale tohle je faul jak cyp2 points -
Potkal jsem klubáka...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Výš jak jsou věci který v hlavě zůstanou a pak jsou věci který v okamžiku kdy na ně přestaneš myslet tak z hlavy vypadnou a pokud sis to nenapsal do červeného notýsku tak jako by je nikdo ani neřekl.2 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
2 points
-
Vtipy
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele davidse za téma
Víte, proč je lepší sex s učitelkou, než se zdravotní sestrou? Zdravotní sestra říká: „Další prosím!“ A učitelka říká: „Celé si to zopakujeme!“2 points -
Zpětné světlo.
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Svítí málo ale aby něco bylo vidět tak stačí pořídit kvalitnější LED náhradu žárovky a zlepšení je vcelku radikální.2 points -
1 point
-
Véno, to je pujčenej podval s tim, že si ho mužu nechat na dobu neurčito ze si mam jen poladit světla, že blbnou... rozdělal jsdm svazek a vysypaly se komplet všechny draty totál shnilý, tak jsem si pujčil bezdrátový svétla od kámoše co jezdí s odtahovkama a prozatim jel s bezdratama, neboť ty původní jsou na komplet generálku elektriky1 point
-
Co jste dnes udelali...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
dokonce sem vyzkousel 2 nejhorsi je ze sem ji chtel už teď pouzivat takze musim najit alternativu1 point -
dneska jsem nahodil do Forzy nabitou baterku a po nastartování svítí kontrolka motoru--vstřikování paliva-emise..., v návodu píšou rychlostí max.50 přijet k dealerovi , (mám to 100km), příště se skůtru celou zimu nedotknu jako jsem to dělal s tím dřívějším PCX..., ku*va dneska je všecko citlivé jak malé děcko1 point
-
...chlapi, nelejte to pivo z oken..... ..nahodou @Medvěd ma pripominku k veci. Taky nedokazu sledovat bambilion veci v dnesni - z informaciho hlediska naprosto silejici dobe vymkle z kloubu - ALE .. presne tohle si ve firmenich nastrojich (treba Teams, Slack, ...) mohu ponastavovat - vidim, co chci a potrebuju, zbytek je ztlumeny a nazdar... ..jde to i ve WhatsApp .... --predpokladam, ze Medved myslel, ze by se i tady forum dalo "naladit" dle osobnich preferenci .. tyhle kategorie videt chci ... jine ne.... ..co... slo by?1 point
-
Ne, neznám A po loňské zkušenosti s odhozeným vrakem s nálepkami z akce tak nějak ten GUMBALKÁN moc neobdivuju1 point
-
Co jste dnes udelali...
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
vyzvedl si balicek z Echopu Lidl jednalo se o multifunkcni brusku/pilku na baterie - cely natesen sem krabii otevrer, vyzkousel a zjistil ze nefunguje takze na otocku do boxu a poslat na reklamaci je to teda poprve co mi nejake elektricke naradi zelene rady nefunguje ale ...1 point -
Potkal jsem klubáka...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Ano je to ona. Mladí od kolegy, co jí kooupili, jí dávají pěkně za uši. Nedřive se starší vnučkou potkala srnku, takže měla stříbrnej blatník a předek a vloni se s vnukem přetlačovala s nějakým Hyundaiem (Tuscon nebo ix35) - tentokrát sehnali plechařinu v barvě . Naštěstí vždycky bez zranění posádky. @Medvěd pokud se nepletu, tak je to u gymplu a tam vnuk studuje1 point -
1 point
-
Co jsem udělal Zaplatil před chvilkou členství na další rok.1 point
-
Konečně přišel ten den, kdy byl v servisu připraven k vyzvednutí pan Beruška. Kousek jsem ho projel, zdá se OK, tak snad teď nějaký čas vydrží nezlobit1 point
-
@P206blau když je tak zdatný, tak na co se ptá na fóru? Jinak... Poslal bych ho do řiti1 point
-
Chápete lidi co ve fóru položi dotaz a když se mu diskutující snaží pomoci tak ten dotazovatel je pošle víte kam? Takže žádáte o radu a když se ostatní snaží dávat rady,tak je arogantně pošle do zádele s tím,že oni přece nejsou vůbec technicky zdatní, protože on tomu sice vůbec nerozumí,ale domnívá se , že to co mu radí nevyřeší jeho problém. Přece on nepojede s novým autem do autorizovaného servisu i když je v záruce,protože on si doma sám zkalibruje kameru a radar ,který hlídá jízdu v pruzích. Má přece čtečku OBD II z aliexpresu a s tou on udělá všecho. Člověk co si po Škodě Fabia koupil na stará kolena nové auto a on si na něm taky vše udělá protože dokud na to nepříjde,do servisu nepojede,protože tam by z něho měli srandu. Úplnej všeuměl., Brouk Pytlík. Jaká by byla vaše reakce na takového týpka?1 point
-
Ale já přece nechci nic zakazovat všem (to už tu zařídili jiní, viz. POLITIKA ), já bych jen ocenil, kdyby se mi některá PRO MĚ nezajímavá themata vůbdc nezobrazovala. O. K. Můžu je určitě ignorovat, ale kdybych si je mohl jedním klikem na jeden dlouhej furt odstranit, bylo by to PRO MĚ komfortnější1 point
-
1 point
-
https://medium.seznam.cz/clanek/michal-strych-muj-clovek-je-liny-a-tlusty-roboti-maji-vlastni-socialni-sit-kde-nas-pomlouvaji-237530 ...asi chápu ty filmové postavy, které mají potřebu zastřelit počítač, monitor, ovládací panel1 point
-
Mě teď ai řekla, že budu mít zejtra s.ajdu.. protože sem si nepřečetla návod na požívání SachFOS a navíc do toho chlastám... jako aspoň vím, na co se připravit, je to holka šikovná, ale mohla to napsat dřív, husa.. Holt není ochutnávka jako ochutnávka1 point
-
Švagrová říkala, že vždycky když píše mail podřízeným, tak ho nejdřív podstrčí AI, aby z textu odstranila emoce Má výhodu, že je má vzdálené a tak komunikuje obvykle mailem. Já bych musel mít tu AI v hubě. Ale hodilo by se to1 point
-
AI za mě super Každý rok děláme sebehodnocení. Pokaždé nějak přeskládám slova a věty abych to nemusel vymýšlet znova. Letos jsem to nechal předělat AI a je to bez práce...jen CTRL+C a CTRL+V1 point
-
Tak objednáno na Aliex. u čínských soudruhů-prvotřídní kvalita.Stejně ty co se prodávají tady jsou taky čína.2kusy 140kč-no neber to.1 point