Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. Milan+

    Milan+

    Člen klubu


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      9 543


  3. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      6 325


  4. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      24 072


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 23.10.2025 v kategorii Příspěvky

  1. Péťa

    Obecný pokec o všem okolo večírku🎄🎁

    Běda vám !!! A auto kvůli vám mýt nebudu, maximálně vyluxuju trochu sedačky, abyste se nezašpinili
    4 points
  2. BubakGS

    A jak si představujete svoji práci vy?

    ...mno... abych zustal relevantni v oboru i v mejch 53... tak jsem loni celej rok zase studoval ... bolelo to, sralo me to, zralo to mrte casu....sralo to zenu i deti... byl jsem protivnej a pretazenej ..... ale jinak to nejde.... ..nocniho vratnyho v mistni kolbence se mi delat nechce .... a na truhlare jeste nejsem dost dobrej - furt matlam obdelniky a bedynky.... mam mladsiho sefa? Mam. S.e.re me to? Ne, protoze uprime je technicky fakt hodne dobrej (lepsi nez ja).... a navic fajn chlap i mimo praci.... ... a on zase se me neboji vyslat na projekty a prusery u multimilionovych zakazniku, protoze ja se z nich neposeru dopredu .. a ustojim, kdyz nejakymu jejich mega-rediteli vytecou na meetingu nervy ...mam dokonce kolegy v praci vetsinou podstatne mladsi ... a taky s tim neni problem.... .. nastesti nemam naturu, ze bych jak k.o.kot vsem vsude cpal kolik mi je a jak jsem videl pulku zemekoule 2x a mam od vseho klice .... naopak ... s mladejma je sranda... ..ale jako jo... hledat novou praci 50+ uz neni prdel...
    3 points
  3. Charlie 607

    307 sedan

    Kdyby někdo chtěl 307 sedan: https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/peugeot-307-tendance-140-automatik-lpg-ohne-tuev/3223193326-216-1292 Sám bych ho vzal, ale už ty auta nemám kam dávat.
    3 points
  4. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Tak dnes na otočku Plzeň pro auto a večer skoro tříhodinová beseda s Ķřečkem a Krečmanem ,perfektní akce. Ještě se tam vyskytl skoro soused Venda Fejfar,ještě jsem opomenul v sále Jindru Štolfu. Na besedu dorazili fandové až z Třebíče.
    3 points
  5. Péťa

    Vtipy

    2 points
  6. pavelu96

    Pavelu96 5008 GT Line

    Tak dneska došlo i na přezutí 5008 Na těch pár tkm přes zimu je to skoro zbytečné, ale co kdyby náhodou Stav km 192536
    2 points
  7. Radku díky za přesun a info. Pomoc nabídl oddie, tak uvidíme. Díky.
    2 points
  8. sitler

    Pavlův první povoz - Ford Mondeo Break 2,2 TDCI 147 kW

    Tak vymenit je za jiny muze sam uz kdykoliv . Ale asi to chce nohu z plynu. Me na mem aute 215/55/16 nikam neutikaj a to urcite nejezdim zadnou pomalou... Jestli jsou tvrdy, je to mozny, ale i tak
    2 points
  9. Péťa

    Vtipy

    2 points
  10. radim.1008

    Ubytování + seznam přihlášených

    Ubytování je možné v moderních pokojích s vlastním soc.zařízením. Garance ubytování po připsání platby. POZOR ! ! ! ubytování lze objednávat maximálně do 4.11. včetně ! ! ! ceny jsou za celý pokoj bez ohledu na obsazenost. (lze si objednat indivindy i apartmány, kdo bude chtít - NAPIŠTE POD VLÁKNO, nabídka je na stránkách penzionu) Seznam pokojů: Jednolůžkový 900,-/noc: 01. @Pepito Zaplaceno 02. @Péťa Zaplaceno 03. @Radek Hurvajz Zaplaceno Dvoulůžkový 1.300,-/noc: 1. @Weri 605 + Zaplaceno 2. @pavelu96 + @Danča Zaplaceno 3. @Pe.Tr + @Martin.20.0.7 Zaplaceno 4. @Pablos108 + Ivana Zaplaceno 5. @Milda 25 + Zaplaceno 6. @Popelka + Radek Zaplaceno 7. @žabi + @Handulina Zaplaceno 8. 9. 10. Třílůžkový 1.700,-/noc: 16. @radim.1008 @Zůza a Vašík Zaplaceno 17. 18. Čtyřlůžkový 2.300,-/noc: 19. 20. Bez spaní na kukajdu: @OK406 Zaplaceno @Klemoň Zaplaceno @skuci +Tobiáš Zaplaceno @MJSytic Zaplaceno @jarokare Zaplaceno @Veverka s Evou a Nelčou Zaplaceno @patt Zaplaceno @Marcel505 Zaplaceno @h4wk3y a Monča Zaplaceno Na skok: @@re @Verýsek @Schreek Přihlášení - členové: 21 uživatelé: 2 děti: 3 Celkem: 34
    1 point
  11. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    @kveton VF3MCYHZURL004572.pdf
    1 point
  12. @Roman Bazi Prosím tě, jak je velká vitrína? Zdali se mi vejde do Peugeot 406.
    1 point
  13. PaKr

    Výměna autorádia 207

    Tak nejjednodušší je koupit jinou krabičku a mělo být po starostech mám u sebe a v létě jsem koupil do švagrového auta ( bohatě jsem to využil při dovolené). Nechal jsem to uvnitř palubovky a vytáhl jenom mikrofon ( na A sloupek) a usb ( a- c ) na nabíjení telefonu. Já mám teda verzi se dvěma usb ( nabíjecí a média), švagr má pouze s nabíjecím usb, ale stejně většinou poslouchám přes BT, takže pohoda Páčka pod volantem se dá vyndat, ale třeba já, většinu povelů dávám už po paměti právě přes páčku, pak jsem zmatený, když jedu autem, kde není https://levnealarmy.cz/car-audio/usb-aux-bluetooth-adapt/bluetooth-carclever/bluetooth-a2dp-handsfree-modul-pro-peugeot-rd4
    1 point
  14. Přesunul jsem ti to protože v tom původním umístění na to nešlo odpovědět, jak to bylo mimo předvolenou sekci tak to nějak nešlo, vůbec tam nebylo okno odpovědi. Napadá mě @OK406ten je z Týna nad Vltavou, to by měl asi 50 km
    1 point
  15. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    1 point
  16. Mizlerek007

    Passat B8 Highline by Míza - záchrana Pašíka

    Kdyby někoho zajímalo kecání o autě
    1 point
  17. VojtouNerCZ

    307 sedan

    Tak převodovka bude z 95% oprava za pár korun, spíš jen málo oleje... Jinak je to zajímavý, za tu prdel by to stálo, ale jet se pro to mi nechce
    1 point
  18. Veverka

    Obecný pokec o všem okolo večírku🎄🎁

    Psal jsem do ubytovacího vlákna, že Veverky asi 3x, asi bez ubytka... Víc aktuálně neví ani moje mluvčí
    1 point
  19. VojtouNerCZ

    Co jste dnes udelali...

    Už jen dodělat police na boku...
    1 point
  20. Medvěd

    Registrační značky na přání

    999 POTTY ve městě pod Hněvínem
    1 point
  21. MotoMoto

    Vtipy

    To je ten velký problém s chybami Velkého stvořitele. Koho by napadlo udělat Zábavní park hned vedle vyústění kanalizace.
    1 point
  22. JVT

    Vtipy

    1 point
  23. Péťa

    Vtipy

    1 point
  24. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    U nás včera nešla elektrika, protože měnili sloupy ( a dráty), tak jsem auto spravoval pod dozorem a nějaký klučina s maminkou se na ně díval, tak jsem si vzpomněl na @radim.1008, že Vašík by je asi taky chtěl sledovat
    1 point
  25. Milan+

    Jiří Kotek - Můj život s rally

    S kolegy jedeme na toto
    1 point
  26. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    a já tu měl fčil jednu návštěvu , heč
    1 point
  27. Vena garážmistr

    Registrační značky na přání

    Včera bmw x5 a RZ.: XXX XXX5X asi to muselo dát spoustu práce to vymyslet ale každý víme že bmw jezdí lidé kteří se většinovému pojetí normálu vymykají ve většině parametrů. Už jen třeba způsobem parkování což vidím x krát do měsíce že přijede frajerka s velkým bmw na servis vidí že na dvůr jsou otevřená vrata ve kterých se hýbe auto ale v klidu nechá ten krám stát uprostřed dvora a jde si vyřizovat svoje a když se ji snažím upozornit tak to většinou končí minimálně povytaženým obočím. Ano i naši zákazníci jsou schopni takto auto zahodit ale z velké části je to u našich obráceně když vidí že na dvorečku je z jejich pohledu málo místa tak nemají problém auto nechat kousek dál a jít se podívat nebo zeptat jestli to mají do dvorečku soukat. Případně když už tam auto zahodí " na prasáka" tak se rovnou ptají jestli nebudou překážet. Kdo k nám jezdí tak ví že s prostorem bojujeme dlouhodobě a že bohužel tím že na dvorečku sedíme dvě dílny tak je to občas složité a i majitel druhé dílny se občas diví tomu co jeho zákazníci dokážou vymyslet.
    1 point
  28. RichVa

    Registrační značky na přání

    Jedna slovenská od hotelu Rytířsko poblíž Jihlavy - TO REHAK
    1 point
  29. Medvěd

    Registrační značky na přání

    Jsme s přáteli na weekendu u Toulcových maštalí a majitel hotelu má název rezortu i na autě (asi aby nezapomněl)
    1 point
  30. Pepito

    Registrační značky na přání

    V Mohelnici. 111 ONNEA
    1 point
  31. Rikic339

    Registrační značky na přání

    právě jsem potkal RAMa s trefnou spz, moc mě to pobavilo M0C PAPAM
    1 point
  32. Pepito

    Registrační značky na přání

    Dnes v Zábřehu na Moravě. VK7 77777.
    1 point
  33. Medvěd

    Registrační značky na přání

    V Dubí 333 STAR1
    1 point
  34. Kloub

    Registrační značky na přání

    Jedna tematická
    1 point
  35. radim.1008

    Registrační značky na přání

    Jedna z kamery. Octavia s RZ VIA 91RED Akorát ta kvalita...
    1 point
  36. davidse

    Hranatý volant

    Mám auto vyrobené v roce 2010 a to lze nazývat autem nic mě neotravuje při jízdě, nic za mě auto nehlídá, to vše si hlídám sám, a volant krásně velký a kulatý
    1 point
  37. JVT

    Jiří Kotek - Můj život s rally

    Ahoj příznivci rally Přidám k Medvědovo informaci ještě jeden odkaz na tuto novou knihu: https://www.ewrc.cz/clanek/39854-zivotopis-jiriho-kotka-vyjde-v-listopadu/ Lze tam najít i další informace o životě Jiřího Kotka a jeho životopise
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...