Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 4.7.2025 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
Co si budeme povídat. Chyba je na mé straně. @pavelu96 jsem napsal sz, omluvil se. Omlouvám se i ostatním. Tuhle si persona myslí, že je gigant, a ejhle ..... chodidlem v exkrementu. Tím jsem myslel sebe, aby bylo jasno.7 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
5 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
regius a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Na Moravě normálně fungujeme. Teď jsem se vrátil z Olomouce a tam jsem ve FN Olomouc nezaznamenal nějaký výpadek proudu. Jinak ránu na zádech mi zašili a opět dali drén, ale nejdřív mi museli odříznout odumřelou kůži na okrajích rány, protože se už uzavírala dovnitř a dělalo by to problémy při srůstání. Teď přes víkend mi bude muset přítelkyně, injekční stříkačkou, proplachovat kapsu v ráně. Nechali tam malý otvor vedle toho drénu. To bude moje láska nadšená až jí to oznámím, že mi bude muset proplachovat tu kapsu. Měla už dávicí návaly, když mi to jen přelepovala.4 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele toru za téma
Udělejte v Pokecu něco jako v Chronomagu oddělení Žumpa a tam se můžou lidi vodvázat. Maximálně pojmenovat jinak,pěkná je Senkrovna třeba-ale to by se dořešilo-no ni?4 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No ty aby jsi si nepřihodil polínko, že. Co si budem povídat, skončili vždy rypáci kteří se tu neuměli chovat a mysleli se že mužou všechno a nikdo jim nesmí nic říct! Pravidla tu byli vždy a většinou se dodržovali. Mrzí mě že zrovna Zodiak tak nějak nevychází s těmi pravidly, ale myslim že se to srovná, taky mě celkem vadí že do toho ještě reješ ty! Tvoje reakce byla naprosto zbytečná!3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Po pěti měsících ježdění plně elektrickým Ioniqem mohu zodpovědně napsat, že každý kilometr ve spalováku mi teď přináší traumata. Už jsem měl nalezenou krásnou Teslu S, jenže jsem zjistil, že na ni není homologovaná žádná koule Psal jsem si kvůli tomu postupně až přímo s Teslou2 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak já hrál Sportku asi 35 let, rozpis na 12 čísel, asi jen 2 roky jsem byl v plusu--ale jen pár korun !!!, jinak zbytek roků v minusu , takže někdo ty moje prachy musí mít..., a že bych měl štěstí v lásce taky nepozoruju2 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
@ozzy56 Padel se to jmenuje , takovy squah-tenis pro 4 hráče2 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Pe.Tr Na první fotce vidím, že lehátko máš připraveno2 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
2 points -
@Péťa jak já ti rozumím1 point
-
zabanujte to hovado!1 point
-
Dnes krásně FVE zafungovala, celý dům jel v klidu na baterky. Ale protože jsem netušil, jak dlouho bude blackout trvat, tak jsme vypnuli všechny zbytné spotřebiče, jako např. PC dětí1 point
-
C4 - rozebrani prednich sedacek
sitler zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
bude to znit asi blbe ale asi bez poskozeni nerozebiratelne - jsou tam protizamky tady mas zada na ebay - muzes projit fotky https://www.ebay.com/itm/1343384943461 point -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@ozzy56 Není to náhodou politika?? Ale jo, je to kecal domácí, ale dále bych to nerozmazaval.1 point -
Špitály jedou z náhradních zdrojů1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
jelikoz fabie sviti uplne nahouno nedivim se tem pridavnym dalkovym1 point -
Co jste dnes udelali...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
A jéje a je to tady. No u nás jde, nestraš https://www.novinky.cz/clanek/domaci-on-line-blackout-v-cesku-405288461 point -
to letošní počasí mě neskutečně se*re, každý týden vyhrožují v televizi pomalu potopama a dosud ani kapka , furt musím jezdit pro vodu, už mě to neba, kujva svět1 point
-
1 point
-
@Péťa Doplnim, ze samotna dronova show bude v case cca 22-23 hod, predtim budou koncerty apod.1 point
-
To by mohlo taky bejt hezký https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/turnov-cesky-raj-muzeum-galerie-auto-veterany.A250627_151122_liberec-zpravy_jape?1 point
-
1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
@Havlicek.Lukasjestli se chceš zbavit olejů, dej vědět. Dovezu naše kanystry a zlikviduji to s hydraulikou Jinak ve Starým Kolíně vozím na dvůr vše. Od dílu, po čalounění a karosářské díly. Neřeší. Pro starostu je to snazší než černé skládky co tu byly. Gumy jakbysmet.1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Naše pipiny snáší vejce rovnou natvrdo.1 point
-
Já jsem vezl z Bruntálu do Rýmařova (cca 20 km) na zahrádce mé bývalé Š 120M desky sádrokartonu a profily KNAUF. Celou cestu střecha vrzala a každou chvíli jsem čekal kdy se střecha prolomí a nebo nevydrží konstrukce zahrádky. A nebo když jsem svého času jezdil Rodeokros s jedničkovým Golfem, tak jsem ho převážel na dvouosovém přívěsu s nájezdovou brzdou a tahal jsem to také za Š 120M. Škoda že jsem si ty "odvážné" kousky nevyfotil. A moje cécéčko také už se mnou lecos zažilo. Třeba když jsem se stěhoval z Rýmařova. Jiné auto jsem neměl, tak jsem to vše vozil v něm. Třeba kolečka, hranoly, nářadí a spoustu dalších věcí.1 point
-
Co jste dnes udelali...
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
Super vikend na motorce na akci poradanu TCT skupinkou. Takze v patek 140km okreseckama na misto, vcera 70km offem na obed, z obeda to melo jit lehcim offem, ale nejak se zabloudilo a nasledne se prorazila jedna duuse, take obeseni jedne KTMty na trsom, vymena duse ... pak pro zmenu me u pumpy udelala moje babicka backfire a vyhodila karbec z prirub. Takze trochu reseni, laborovani. Nakonec v pohode pred 8 vecer navrat na base a dneska zase 140km domu . No, po vcerejsku jsem rozbitej jak cikansky hracky , a uz zas vim, ze koukat na tachometr na polni ci lesni ceste, kdyz vim, ze tam mam rozmotanou ctyrku neni dobrej napad , na ty cislicka 90+ se na deravy polnacce s louzema kouka blbe1 point
-
Co si budem povídat,kvůli některým moderátorům tu i v minulosti pár členů skončilo. Jelikož bylo neustálé napomínání. A to bylo u platících členů .-1 points