Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 5.4.2025 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
..jebu se dal s nabytkem detem do pokoje... a ne... furt to nemam hotovy..... ...to je furt neco... ..mladej ma turnaj ... ..ja musim neco delat do skoly ... pani Bubakova neco chce ... me se nechce... .... takova dvoupatrova skrinka/vesak na raminka do prostoru za vstupni dvere.. ..ted to jdu brousit a natrit...3 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele dýzl za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Adekvátní čekací doba v autorizovaném servisu
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Jestli to tam necháš, tak se pak nediv. Času ani ceně. Mám s autorizovanými servisy špatné zkušenosti (30 let), ať už Olomouc, nebo Škoda, VW i jiný servis ve Vrchlabí a nyní i KIA (píšu tak, aby mě neobžalovali). Dělají tam voprsklí borci, zákazník je prosebníček. (vyjímkou je Bludov, chválím veřejně!!!) Navykládají ti, co všechno tomu bylo, cena počítej až několik desítek t., pokud by prohlásili potkaný motor (přeskočený řemen). Zapoj toho svého kamaráda. Hlavně to auto vytáhni z toho servisu, jsi jejich rukojmí. A napiš, jaký je to motor (fotku 2. strany TP.)2 points -
Rifter 1.5 BHDi AT8 Long - GT Line (96 kW, 7 mist, Cuprite, Grip Control, OptiWay, dodatecne i WEBASTO)
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
13.5km procházkou okolo Přelouče. Mladej, 3 roky, to dál s odrazedlem b pohodě2 points -
Pavelu96 308 II GT Line
jirka307 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
2 points -
Adekvátní čekací doba v autorizovaném servisu
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@Medvěde to asi tazatelce moc nepomůže co jsi zažil při tahání lanem. Ona spíše potřebuje poradit nějaký servis v okolí jejího bydliště.2 points -
Problémy s wifi na notasu HP EB 840
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
hmm...ovladač to nechalo starý, ale zdá se že to problém opravilo. tak moc díky2 points -
Problémy s wifi na notasu HP EB 840
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
tohle by mel bejt nejnovejsi od HP primo: https://support.hp.com/cz-cs/drivers/swdetails/hp-elitebook-840-g6-notebook-pc/model/38225829/swItemId/ob-332575-1?sku=17T67EC , tak zkus pripadne tenhle. Je to aktualizace 2024, mezitim se prave opravovaly chyb s pripojenim, na kterou si dost lidi s 18.33.x.x stezovalo2 points -
Adekvátní čekací doba v autorizovaném servisu
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
je fajn, že z celého problému řešíme to nejdůležitější... (mmch, psal jsem "na laně o ulici dál") Až se najde opravář, snad pomůže i s odtahem. Tak vážně, koho doporučíte? A kdo by pomohl s odvozem? Je v Ústí nějaký Pežoťák? a nějaký opravář?2 points -
U nového vozu Peugeot 2008 rok 2025 je v interiéru cítit spálený olej.
Aleš Havlíček zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Obrátil bych se na prodejce. Nenechal jsi u něho určitě málo peněz. Vítej tady na fóru. Přídávej klidně svoje postřehy a zkušenosti s 2008.1 point -
Ahoj, vítám Tě na Peugeot clubu Moc členů s fungl novou 2008 zde na fóru nebude. Servis určitě auto neplnil motorovým olejem, ale olej se spiš plnil na výrobní lince Pokud je někde na rozpálených částech motoru vylitý olej, tak se smrad může dostat i do ventilace. Každopádně 58 km je jedna moje cesta do a z práce, takže doporučuji jezdit a větrat Užívej si nového vozidla a klidně si založ své vlákno v sekci naše káry1 point
-
Tak jak je u me bezne zacnu vcerejskem. Odvezl jsem par veci na opravu jednomu sikovnemu opravari pod prahou - dal jsem se zastavil pro kratce pouzivanou cisticku vzduchu od Zepteru noo a kdyz jsem byl v praze tak jsem se cestou domu zasatvil u bratranka v Decine. Motor prekvapive vrci cas od casu jsou nejake hluky a "vibrace" ale vrcime tak ze z mrtvych vstani neudivuje jen me. A dnes dopoledne jsem navstivil jedno male jezirko tunku v lese a prekvapilo me kolik zivota larev kukel komaru v ni uz zije .... ? A odpoledne jsem venoval projiti si cesty "vyletu" naseho rodoveho srazu s moznosti pristani vrtulniku a dostupnosti pripadne RZS - vse pujde pripadne realizovat. Nu MAPY.CZ jsou hodne dobre ale v jednom miste naprosto presne urcila mapa konec cesty v lese ale o nejakych 50m dale po vrstevnici jsem uz nic nenasel tak ze jsem trosku "improvizoval" a prestige na suche listi a pomerne prikrou stran - nic moc .... Ale ziju tak ze Ok - joo prosel jsem se po dalsim kuse cesty ktera pamatuje dataci stoleti cca 16-17xx trosku nechapu jak v techto stoupanich / klesanich mohl nekdo fungovat s povozem ...1 point
-
Registrační značky na přání
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele dýzl za téma
1 point -
Někde jsi tu dával co jsi kupoval v akci u Mountfield,tohle na to nevypadá ,to je nějaký noname Jak píše @ozzy56, já mám z 2001,co jsem kupoval i nové Fiat Brava,a i sekačku,plech v pohodě. Vyvařovat sekačku.1 point
-
No co jsem tak mrknul v rychlosti, tak ne netu se ty motory prodávají s tím, že je to jak NFR tak NFU. Podle mě, když necháš původní sání + příslušenství, tak by to mělo fungovat.1 point
-
ono je myslím z roku 2008 ….to dnešní zreznou durch po 6 letech1 point
-
1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Jednoho klubáka, co vozil v autě "bejsbolku" si pamatuju, ale ten to určitě nebyl https://www.novinky.cz/clanek/krimi-ridic-v-praze-napadl-jineho-sofera-basebalovou-palkou-405160021 point -
1 point
-
To mi přijde jako úplně běžný stav na ten nájezd a stáří. Skoro bych ani nečekal ramena v topu1 point
-
Děkuji Milanovi F1 za sobotní prohlídku Pavlova Monďase1 point
-
Dnes si Milan F1 auto prohlédl na zvedáku - zjistil prasklý držáky výfuku, horší přední i zadní ramena. Co se týče kastle, tak ten zadní blatník prý není tmelený, ale bude to odřený od zadního nárazníku. Dohodli jsme se, že by mu tam v září Pavel auto nechal a on udělá opravy laku a komplet nástřik spodku - chceme, aby Monďas chvíli vydržel1 point
-
Mně na tom přijde hodně rozporuplné sdělení servisu "asi hřídel" (jaká???) a toho domácího mechanika "chyba ŘJ". Nicméně jak už padlo, s takto starým autem nemá smysl chodit do autorizovaného servisu a už vůbec ne očekávat, že všeho nechají a vrhnou se na to, z tohoto ohledu mi přijde úsměvné označovat za "drzost" jejich sdělení, že si auto můžete odvézt jinam - spíš bych to označil za neobratnost, když takový případ neodmítli rovnou předem a teď nemají kapacitu na řešení, když se na první zkouknutí ukázalo, že to zřejmě není jen nějaká prkotina.1 point
-
skoro bych rekl, ze je to zvlastni, ze se nezvedla verze, a zacalo to fungovat, ale u Windows se asi endivim nicemu1 point
-
Adekvátní čekací doba v autorizovaném servisu
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@kacka86 A Ty si jako myslíš že je rozdíl mezi autorizovaným servisem v Praze a v Ústí nad Labem nebo Liberci nebo Brně není proto jsou to autorizovaný servisy který v rámci značky fungují podle jednotného mustru v každém tom servisu mohou být drobné niance ve fungování to už záleží ale na personálu. @Radek Hurvajz no divil by jsi se kolik lidí má v rámci povinného ručení tak bezvadně nastavenou asistenci že jim to stačí tak akorát na naložení na odtahovku. @P607Olda řekni my kolik lidí umí tahat na laně a kolik lidí umí řídit auto které je tažené na laně? V AŠ se dnes takové věci neprobírají snad ani teoretiky a prakticky se to nevyučovalo snad taky nikdy.1 point -
1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
já jsem škrt.nic!1 point
-
Pepito - i když si s Pe.Trem nikterak zásadně nevadíme, tak na takovou údržbu mám kapsy příliš mělké1 point
-
@JVT jako skalní fanoušek skupiny Queen se mi ta SPZ líbí a jak píšeš, konečně SPZ která má nápad.1 point
-
Ahoj Pežoťáci Obecně nemám rád RZ které jen ukazují "já na to mám". Dnes jsem náhodou narazil na RZ která mne při pohledu na přední část vozu zaujala. Nějak mi připomněla ten slavný koncert Live Aid, kde Freedie Mercury z kapely Queen, vtáhl do koncertu všechny návštěvníky na stadionu pro opakování zpěvu podle jeho přednesu. Pohled na zadní část vozu mojí domněnku potvrdila. Taková RZ má nápad a není to trapné jako například XX1 XXXXX a další v tomto stylu.1 point
-
1 point
-
Pepito - reagoval jsem na Vénovu připomínku, proto jsem jí taky citoval ...-2 points