Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.1.2025 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
zbynek..s a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
6 points -
Přání k narozeninám...
brixtr a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Nevím, jestli sem ještě nakukuje @brixtr, pokud ano, přeji vše nejlepší6 points -
Modely autíček
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
4 points -
Kolik mate najeto?
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pajik999 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
@zbynek..s teď sis vzpomněl určitě na paní včelku ze školky : " ...a hlavně si čistěte zoubky pořadně a pravidelně, jinak se budete, v dospělosti, divit " No a je to tu ! plomba je plomba , vic nad tim asi nepremyslim , ale jako bila boli pri placeni no.3 points -
Základní informace ke srazu
Béďa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Vážené členky, členi a ostatní uživatelé fóra Dovolte nám pozvat Vás na 57.sraz Peugeot clubu, který se bude konat 30.5. – 1.6.2025 na Seči. Konkrétně v Hotelu Kapitán. Těšit se můžete na ubytování ve zrekonstruovaných pokojích, stravu v místní restauraci a tradiční zábavu, která provází každý podařený sraz Peugeot clubu. Sejdeme se v pátek v odpoledních hodinách na adrese Ústupky 120, Seč 538 07. Prostory a další informace si můžete prohlédnout na odkaze. Páteční a sobotní večeře bude na výběr z 5ti jídel: - Segedínský guláš, houskový knedlík - 140,- - Kuřecí řízek, vařený brambor, obloha - 140,- - Pikantní kuřecí směs, rýže -140,- - Nepikantní kuřecí směs, hranolky - 145,- - Pravá svíčková, houskový knedlík - 200,- Sobotní a nedělní snídaně proběhne formou švédských stolů. - 150,- dospělí / 100,-děti do 12let Program: pátek - odpoledne příjezd - od 18:00 večeře a volná zábava sobota - 8:00 - 9:30 snídaně - 10:00 společné foto pod hotelem - start sobotního programu - 10:30 start poznávacího orienťáku - odpolední zábava - 15:00 začátek soutěže "Potrénuj svou hlavičku" - od 18:00 večeře a volná zábava neděle - 8:00 - 9:30 snídaně - po snídani zaplacení útraty a vrácení Konzumního lístku odjezd k domovům Důležitá informace !!! Útratu možno platit na místě pouze v hotovosti !!! Ubytování si budete moci vybírat ze: - 7 tří lůžkových apartmánů s vlastním sociálním zařízení - 2 čtyř lůžkových apartmánů s vlastním sociálním zařízení s možností přistýlky - 10 čtyř až šesti lůžkových pokojů se společným sociálním zařízením na konci chodby - Možnost ubytování i se psem pouze ve čtyř až šesti lůžkových pokojích, ne v apartmánech. Ubytování budeme řešit v příslušném vlákně, kde si jistě každý vybere. Přihlašovadlo spuštěno v eshopu. !!! Uzávěrka přihlášek k 15.5.2025!!! Za organizační tým se Vás všechny těší @Weri 605, @radim.1008, @Zůza a @h4wk3y.2 points -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Pe.Tr Prostě chcou, aby sis za svý chechtáky odnesl maximální zážitek2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
me spis udivuje jina vec , jdu na vymenu plomby na 7 zubu, injekce na bolest , jakasi modra blana do huby , kovove sponky, rengen na miste....¾ hodiny otevrena huba v leže ( total už v křeči) ,celkovy čas na křesle 1 hodina a kousek. tvl kdyz sem byl decko zubarka mezi 8-11 zvladla odkontrolovat 3 tridy decek po 30 kusech a tretine dat plomby bez umrtveni a v sedě kua co se stim ted tak serou2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Jenže takový zubaři už dneska prostě nejsou, každej se na smlouvy s pojišťovnama vykašle a všechno se tvrdě platí.2 points -
Alu disky
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No jo, to už ve svém věku vím. Ale že tolik2 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@zbynek..s samozřejmě záleží, jak kvalitně je bílá plomba udělaná, klidně ti vypadne..., nevím jak kde, ale moje doktorka mi ji udělala znovu ZADARMO, asi jako reklamaci..., měl jsem ji 8 roků , bílá plomba není kvalitnější než amalgám, jenom není vidět, ostatní jsou jen kecy, říká ta moje zubařka, má 65 let..., prostě prachy..., asi jako když ti doporučuje pastu za 150 korun2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
no jak si vzpomenu, jako děcka jsme chodili 1 ročně na preventivku, všecko zadarmo -- dneska astronomické ceny u zubařů hlavně u děcek , ale jooo, už končím, bo mě tu jeden obviní, že jsem komunistický zvěd , Putinova pravá ruka a jiné picoviny, přitom ví houno, co sem si kvůli nim zažil..., prostě ti zubaři jsou šíleně drazí vůči zdejším platům--ostatně na tohle přijdou všichni co budou potřebovat jejich služby a tak to ma byt, tak je to spravne2 points -
2 points
-
Kontrolka motoru po utažení svíček P307 2001 1.6. 16V
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Nemá cenu to nějak lepit. Kup novou. A když koupíš nějakou značku viz co jsem psal vejš, vydrží. Bosch mám už 250k km. Takový ty levnější mi padaly po roce.2 points -
Kontrolka motoru po utažení svíček P307 2001 1.6. 16V
P607Olda a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rainer za téma
Omlouvám se správcům za citace odpovědi, které nemuseli být citovány, nedošlo mi to. Ohledně rampy, bylo by to ideální, ale nevím kde to realizovat Par sousedů tu má taky 307, ale že by mi ochotně půjčili rampu to nevím. Každopádně teď jsem si to poslechl znovu ten motor a cinkají mi tam dost pravděpodobně svíčky, takže s rampou bude nějakej problém. Otázka jestli to půjde zalepit nějak jenom, nebo se bude muset koupit nová.2 points -
Obecný pokec
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Sem si v praci napsal okolo toho 14 dní dovolený, tak by to mělo vyjít2 points -
Obecný pokec
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele h4wk3y za téma
Asi bych měl dorazit, co? :D... Termín zapsán, ten víkend byl zatím volný, tak to snad klapne2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No já dnes moc "prima" den. Nejdříve místo lyžování (špatné počasí) cesta do Merana do termálních lázní. Tam jsem si z neznalosti prostředí nakopl palec takovým způsobem, že jsem si dvěma prsty sundal nehet. Pak večer na baru jsem se o snížený oblouk křísnul do hlavy takovým způsobem, že jsem skleničku vína viděl 3x a rozmazaně. A když jsem odcházel, tak jsem jim hlavou vzal ještě lampu nad barem . Takovou tu zavěšenou nízko na kabelu. Ale jinak dobrý2 points -
To by měl dostat někdo, kdo má kladný vztah k Mercedesům . . . . . . . . . . Takže já jsem vyloučen1 point
-
mno--já to odsud nevidím, ale ta diag. by mohla1 point
-
Ad zubař- u nás před lety -měl jsem kaz v řezáku-připravte si max 400kč na bílou , tedy pokud chcete bílou. Tak při další návštěvě mi to dodělal a když se ptám na cenu NIC vešli jsem se do platby ZP!!! syn před mnoha lety -jeho , tedy dětská, zubařka že bude třeba přední mléčné (řezáky) zuby vytrhnout-preventivně ještě udělala rtg- a odeslal za specialistkou na rovnátka- tam sdělili také resumé vyrvat a rovnátky stáhnout zuby (všechny z obou stran se prý stáhnou do středu čelisti) a už tenkrát to ocenila na mim. 20 000kč jenjedny a prý bude třeba dělat postupně aspoň patery rovnátka-jak poroste a zuby se budou stahovat. KOnzultovali jsem s dalšími zubaři a mimo těch dvou všichni ostatní byly proti trhání . Dodnes - syn má 31 roků!! a má ještě stále dva mléčné zuby-drží víc než židovská víra!!!1 point
-
Na preventivku k zubaři teda chodím s děckama co půl roku a dlouho už jsem tam neplatil nic. Nic nenajde = dostaneme pochvalu a kontrolu zacvaká pojišťovna1 point
-
Když tady probíráte tady ty zubaře, byl jsem cca po 5ti letech, bo moje zubařka šla na operaci s očima a nezadařilo se viděla po tom zákroku špatně a to nejde dělat takovou práci. Tak jsem hledal, nenašel, ani po kolegách a nakonec jsem počkal až postavili a otevřely v Ostravě MyTreed. Zaplatil jsem nějaký obnos za RTG a dentálku to byl začátek prosince a pak kontrola 20.12. zubařka koukla na RTG řekla mi, že mám všechny zuby, tak jsem ji upozornil, že nemám jeden zub vedle špičáku a ani 8ky, tak se mi omlouvala, že to napoprvé špatně spočítala Řekla mi že mám prakticky všechny zuby špatně že u všech je styk a dělají se tam mikro kazy co nahlodávájí sklovinu atd atd. A vím, že vrchní stoličky mám spojené jednou plombou amalganovou , ale že toto už nepoužívají. Začala na mě házet cifri, jak kdybych vyhrál druhou ve sportce, a že mi to pošle na email a poslala, viz: Příště jak se narodím, chci být zubařem Otázka taky trochu tak zubní, jak jste spokojení s bílýma plombama?1 point
-
Alu disky
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@ozzy56 jsme v sekci Peugeot 106.1 point -
nemá, k čemu GO huby do truhly ?? , ale doktorka mě vystrašila, že mě vyškrtne z evidence když u ní neutrácím1 point
-
Obecný pokec
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Uvidíme, zatím tak 50 : 50 (víkend před termínem se vracím z Rumunska)1 point -
@Klemoň jako bys nevěděl, že alkohol ubližuje zdraví1 point
-
že by mu to kupila mama , tak poděkoval ??1 point
-
Peugeot 807 nebo Fiat Ulysse?
Charlie 607 zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Jj, na syna buď hodný, ty peníze mu věnuj. Se říká, že syn má vyrůst v nouzi, ale je to asi tak, že když je syn seriozní, váží si peněz a rodičů, tak bych mu přispěl. Pokud už dokázal sám našetřit. Asi bych to udělal takto: koupí za svoje, a ty mu pak pomůžeš s opravami, nenávratně. Tak jsem to měl se svým prvním autem já.1 point -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
@MJSytic ne, to bude letní a zimní nárazník při přezouvání bude @radim.1008 přehazovat i nárazníky1 point -
Já jo , hned druhá položka1 point
-
@Dave_k Přeji vše nejlepší k narozeninám, ať máš stále důvod k radosti.1 point