Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      35 917


  2. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      16 422


  3. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      6 327


  4. Mischell

    Mischell

    Nováček


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      11


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 11.11.2024 v kategorii Příspěvky

  1. Mischell

    Poděkování za pomoc

    Musím poděkovat @PaKr že byl ochotný přijeď a že opravil naše auto ... Ještě jednou moc děkujeme
    8 points
  2. Radovanik

    Peugeot 306 XT

    Prišiel čas na zimný spánok Auto je umyte, povysávane. Môže oddychovať! Ešte pridám akutálne skóre Dobrú noc Vidíme sa na jar.
    5 points
  3. PaKr

    Poděkování za pomoc

    @Mischell já jsem rád, že se to podařilo a rád jsem vás poznal
    5 points
  4. ozzy56

    Vtipy

    5 points
  5. Péťa

    Vtipy

    4 points
  6. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Všechno nejlepší @eltone a všem Martinům k svátku. Ty šemíky nechte ještě chvíli v maštali.
    4 points
  7. pavelu96

    Vtipy

    3 points
  8. pavelu96

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Dnes po ránu -4°C Mrznoucí mlha, na autě několika milimetrová vrstva ledu. Všichni jeli jak s hovnem a borci co ještě nepřezuli polehávali v namrzlých zatáčkách...
    3 points
  9. BubakGS

    Co jste dnes udelali...

    Jsem hrál zápas - hokej. Nesešli jsme se úplně v hojném počtu, tak mě v obraně málem jeblo... ...ale 10:8 výhra a mám jednu plusovou asistenci (přihrávka na gól) a žádné negativní. Ale to kardio.... ...na konci už jsem regulérně chcípal... ..a lehce se mi motala šiška....
    3 points
  10. RichVa

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes setkání ve Strakonicích u garáží za tmy a mlhy s @jarris s předáním kontrabandu - jak ve filmu
    2 points
  11. VojtouNerCZ

    Nepravidelný bílý kouř z výfuku

    Kup ai sadu na detekci co2 v chladící soustavě a máš jasno. Jinak mi 2.0i taky někdy kouří, někdy ne... Neřeším to. Jezdí to.
    2 points
  12. Pepito

    Gratulace k svátku

    Také @Ota, @Neon a další Martinové vše nejlepší k svátku.
    2 points
  13. PaKr

    Problém s palubní deskou při nastartovani

    Úplně ulomený kostřící kabel od převodovky na kastli.
    2 points
  14. Lihous

    Už máte přezuto na zimu

    Letos jsem ostuda a prezouvalo se az dnes. A vyvazovat se bude az ve stredu - nejak se nestiha a pocasi bylo celkem v pohode - nanestesti jsem jel na hrane az dnes na dilnu.
    2 points
  15. radim.1008

    Motorizace 1.6 HDi a vyřešené problémy

    Se sítkem měla problém 1.6HDi 16v 80kW Euro4 Odpar olejových par z víka ventilů u 1.6HDi 8v euro5 Vstřikovače problém se značkou Siemens 1.6HDi 82kW nevím jestli byly i v mladší variantě ve výkonu 84kW. V poslední 88kW euro6 si myslím už nejsou. Za mě nejlepší varianta 8v 84kW , bez dvouhmoty a StopStartu. 8v 82kW jsem měnil vstřiky, v návaznosti FAP a prasklou nádržku aditiva Eolys... 8v 88kW je euro6 tudíž má S&S, AdBlue, ale i Eolys pro regeneraci FAP filtru.
    2 points
  16. radim.1008

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Okna pod střechou čistý, auto neomrzlý. Ale přituhlo, mlha, Silnice místy namrzlá.
    2 points
  17. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  18. Charlie 1

    Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum atd...

    už i 85000 padlo
    1 point
  19. OK406

    Už máte přezuto na zimu

    Tak už mám taky přezutou 406 a i klukovo 106. Oba máme Barum Polaris. U mě je to Polaris 5 a u kluka Polaris 3.
    1 point
  20. OK406

    Nepravidelný bílý kouř z výfuku

    @pepa56Jen se zeptám, po jak dlouhé době se auto nastartuje? Pokud stojí delší dobu cca 5 dní a více, tak malinko zakouří, jelikož je sražená (kondenzovaná) voda v tlumiči (výfuk).Jakmile se výfuk malinko ohřeje, tak vše přestane.
    1 point
  21. Charlie 607

    Sundání automatu AL4 z RFJ

    To jsou ty na druhé fotce. Ok, díky. Edit: tak už je venku.
    1 point
  22. VojtouNerCZ

    start stop system

    Ve výsledku tyhle klasický tlačítka na start stop pouze sepnou signál. Takže stačí dát jen relé, které se napojí na 12V po klíčku a ono to sepne za tebe. Záležitost 30 korun. Dával jsem to tak na renault express.
    1 point
  23. Lihous

    Řádné členství

    @Weri 605 V pohode myslim si ze na PayPal nic neodeslo - netusim co to bylo za akci "overeni uzivatele" ?
    1 point
  24. petrinza

    Už máte přezuto na zimu

    Evoque je na celoročkách, uvidím, jestli je nebude třeba během zimy vyměnit za nové, cabrio je celoročně na zimákách, aby se při tom (teď) minimálním ročním nájezdu alespoň trochu sjely, chci-li je nechat na autě 4 zimy, oktávka zazimovaná v garáži na letních a služební je kovářova kobyla, co chodí bosa a půjde na přezutí až 20.11. (celé září a říjen bylo auto v servise a pak už jsem dřívější termín nesehnal). Kovářova kobyla proto, že za celý říjen se naší firmě povedlo prodat a rozvézt 66 tis zimních a celoročních pneumatik, je to zatím měsíční rekord.
    1 point
  25. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Jsem se hecnul a šplíchl jsem to křídlo. Není to žádná hitparáda, ale aspoň to bude ladit ke zbytku auta
    1 point
  26. Weri 605

    Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice

    to je i pro ostatní - rači...
    1 point
  27. Péťa

    Vtipy

    1 point
  28. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  29. Pe.Tr

    207 Pe.Trova juniora

    v novém domečku
    1 point
  30. Péťa

    Vtipy

    1 point
  31. @Milan+ ..no, uz jsem sice postarsi dorostenec (pres pul kila na hrbu), ale to vis, ze mu docela davam napit .... jak za humny v Ove rikaji ... bo neni cas pyco... ... a na dodavku to na silnici taky sedi pomerne schopne, az me to prekvapilo. Nejvic to prekvapuje takove ty obecni mlamoje v cipovanych jednickovych ovcich nebo 5tkovych golfech, kdyz jezdim spodem do JC pres Trebicsko a Jindrichohradecko - borec si mysli, ze jede rallye, auto mu na rovinkach plive kotouce cerneho dymu a pak se lekne jak prase, kdyz ho v zatackach drti dodavka...
    1 point
  32. Dobrý @Vena garážmistr, řeknu manželce, že jsi o ní řekl, že je "artefakt" a že není důležité s ní být do konce života... Až se příště uvidíte, tak se jí raději vyhýbej...
    1 point
  33. patt

    Co jste dnes udelali...

    Tak dneska sem si dal naftovou sprchu... Mam jednu P309 ve stodole asi 300m od baráku a chtěl jsem ji zprovoznit, abych s ni mohl vyjet ze stodoly ven. Nuže donesl jsem baterku a kanystr s naftou. Kanystr napojil na čerpadlo a zapojil baterku. Baterka vybitá, tak jdu pro jinou baterku, při utahování se strhnul závit na minisove francouzske uplně blbé svorce, takže zase zpátky domů pro karosářské kleště a pricvaknul jsem kabel k baterce. Pezot nestartoval, nechtěl si nacucnout naftu. Zacal sem mit nerv, tak jsem domů došel pro elektrický naftový čerpadýlko, že mu ji do toho bosche tu naftu prostě nacpu když si ji jechce nasát. Mezitím byla venku i ve stodole uplná tma a já si svítil mobilem. Napojil jsem hadice na elektrické čerpadýlko a zapnul. Po pár sekindách koukám, že kanystřik je prazdnej, a ejhle, zapojil jsem špatnou hadici a všechno vyteklo na zem. ( na autě je odpojená nádrž) Nuže došel sem domu zas pro dalši naftu. Potmě zapojil uz spravny hadice a zapl čerpadlo. Čerpadlo začalo tlačit naftu do vstrikovacího čerpadla a najednou vyletěla hadice a začala všude kolem sebe stříkat naftu, upadl mi svítici telefon nanl zem, takže rázem byla všude uplná tma a všude po mě střikala nafta a ja hledal vypínač na čerpadle takže slušně prolitej od hlavy az k patě sem pežota rozhejbal, ale je stejně nějakej divnej. stálo mě to je 2hodiny práce a 5litrů nafty. Kdybych ho vytahnul lanem za traktůrkem, tak to bude jistě levnějši a rychlejší A to se vyplatí!
    1 point
  34. ChouLu

    Nemrznuca zmes

    Pokud automat, tak ideálně trubku z chladiče automatky na chaldiči je trubka skoro v půlce a nemáš šanci to pořádně vypustit Druhá možnost je přimo ze zadu na vodní pumpě je malý imbus a tím vypustíš komplet blok Čištění je ještě větší očistec.. teď jsem tu řešil travellera kde prolezlo 60L destilky s čističem než začala být voda čistá.. řešim to tak, že mam valec na nádobku, diagnostikou otevřu na pevno termostat a vracečkou do nádobky vypouštím špinavou kapalinu.. reálně je to práce tak na dopoledne ale jinak to pořádně nevyčistíš
    1 point
  35. Fishman

    Plať a my ti to zdražíme...!

    Tak vyřešeno, nová pojistka u ČPP za 150 a ještě skoro dvojnásobné plnění 100/100 oproti staré. Asi se Ti ozvu v létě na vozík, tam to taky stále šroubujou nahoru.
    1 point
  36. ozzy56

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    tohle můžu potvrdit když jsem to v putyce přehnal a skončil někde na zádech, tak ty hvězdy fakt super
    1 point
  37. ozzy56

    tažení vleku

    néé že bych si stěžoval, ale posledních cca 30 roků má Policie určitě zakázáno kontrolovat auta a řidiče na cestě , asi mohou jen když vidí nějaký nesoulad se zákonem , nemyslím to ironicky--je dobře, že neotravují řidiče , kteří se ničeho nedopustili
    1 point
  38. Hafity

    JAK VYZRÁT NA E10

    To jsi měl dát do vtipů. Aditivum, které rozloží vodu.... Dál jsem to nevydržel....
    1 point
  39. petrinza

    Modely autíček

    Už se snad taky brzy dočkám, před chvílí jsem převedl vzkaz z bubnové řeči do JPG a zdá se, že ing. Zikmund zapadl někde nedaleko.
    1 point
  40. mmartinkovic

    Hever

    Vpredu to ma 2 kolieska, ktorymi si to mozem posuvat kde potrebujem, ovladanie zdvihu spustania je riadene 2 ventilmi, prvy - zdvihanie, druhy spuštanie. Vysku zdvihu si mozeš kdekolvek zastavit, stredovy tanier na umiestnenie na zdvij je rovnaky ako na ostatnych zdvihakoch, priemer cca 10cm, s gumou. max vyska zdvihu je pre taketo male zdvihaky asi standartne 350mm, na SUV je to malo, a na moje si musim aspon 10cm podlozit platne pod zdvihak. Inac je to stabilne, aj na maksom podlozi, rychlo sa to nafukne, samovahou vyfukne... Oproti beznym zdvihakom je to asi 10x rychlejsie, no treba mat privod vzduchu, ale ti lepsie vybaveny to maju, takze nie je problem... VID_20230321_180032.mp4
    1 point
  41. longstarr

    Hever

    Diky chlapi. Objednal jsem ten BJC. Chtel jsem puvodne taky nejaky velky, robustni s vysokym zdvihem, ale bohuzel zatim nemam zadnou garaz a jsem takovy kutil, co opravuje po chalupach, sem tam u garaze a nekdy na chate. Takze jsem bral hlavne podle vahy, vysky zdvihu v teto tride a ten kufrik taky bodne (nez se rozpadne). Vyska zdihu 385 mm snad bude stacit. Vse jsem zatim zvladal se zvedakem z rezervy, takze verim, ze toto musi byt dostacujici
    1 point
  42. Milan+

    Hever

    Používám tenhle,dvoupíst třítuna,pod malý mám tuto desku,ale pod velký to musím udělat,to mám na beton do garáže. Do malého potřebuji novou pumpu,jen se dokopat k objednání.
    1 point
  43. ozzy56

    Hever

    taky jsem si navařil madlo, bo ten plech je celkem těžký, abys ho bez madla našteloval jak potřebuješ , a když přijede kluk na mašině, dávám ho pod stojan motorky
    1 point
  44. P607Olda

    Hever

    Otočná rukojeť je podle mne mínus - pomocí rukojeti ho tlačíš na místo a upřesňuješ, je lepší mít pevnou. Můj sen je toto, jediný problém, že běžný už mám... https://allegro.cz/nabidka/hever-pneumaticky-do-auta-3500kg-polstarovy-3-5t-snehulak-15696135089
    1 point
  45. Kloub

    Hever

    Hlavně pozor u 407, je docela nízká a když dávám hever pod přední prahy tak se mi tam nevejde hever, radši bych se díval po nějakém nizkoprofilovem…..
    1 point
  46. slider

    Peugeot 306 HDi - hatchback 2001

    Tak jsem sehnal Cyclony, to prostě k tomu autu patří třeba je někdy nechám zrenovovat a teď udělat brzdy do barvy červené nejspíše. Jinak ještě zatmavené zadní okna
    1 point
  47. Vyladěný kryt svodů, příště ventildekl
    1 point
  48. BiFF

    306GTi-6 by BiFF :)

    Napravy jsou dole pujde to ted vsechno na opiskovani a pak do barvy .
    1 point
  49. Radovanik

    Peugeot 306 XT

    Minulý týždeň v sobotu sme sa ja, @Adrián 306 break, @Tomáš Dziak zúčastnili slovenského zrazu Peugeotov v rekreačnom stredisku Jahodník v Smoleniciach. Na zraze nás bolo dokopy 70. My sme ešte na ničom podobnom neboli, čiže sme si to veľmi užívali, spoznávali sa sa s ostatnými a konečne si mohli popozerať rôzne modely poriadne zblízka, cez 205ky, 206tky, 406tky a 407čky, 605 a 607čky až po nové modely ale aj na jednu krásnu 202ku . 306tiek tam bolo dokopy 6, z toho tri sme až z východu tam dotiahli my A veľmi nás tešilo, že naše autá vzbudili u ostatných záujem . Deň pred tým sme ich ale poriadne vypucovali a skontrolovali, aby sme došli tam aj naspäť v pohode A ráno na ďalší deň sme už stáli pripravení na cestu. Cestou po diaľnici cik pauza. A po obede sme už parkovali vedľa seba na zraze A k večeru si k nám zaparkovali ďalší nadšenci. Šiešta biela 306 XN 1.4i ročník 96 už bola ale preč Bolo super a tešíme na ďalší rok! A ešte jedna pekná udalosť cestou domov.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...