Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 11.11.2024 v kategorii Příspěvky
-
Poděkování za pomoc
BubakGS a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Mischell za téma
Musím poděkovat @PaKr že byl ochotný přijeď a že opravil naše auto ... Ještě jednou moc děkujeme8 points -
Peugeot 306 XT
Pepito a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanik za téma
5 points -
Poděkování za pomoc
regius a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
@Mischell já jsem rád, že se to podařilo a rád jsem vás poznal5 points -
Gratulace k svátku
pavelu96 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Všechno nejlepší @eltone a všem Martinům k svátku. Ty šemíky nechte ještě chvíli v maštali.4 points -
3 points
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
3 points -
Potkal jsem klubáka...
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Dnes setkání ve Strakonicích u garáží za tmy a mlhy s @jarris s předáním kontrabandu - jak ve filmu2 points -
Nepravidelný bílý kouř z výfuku
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Kup ai sadu na detekci co2 v chladící soustavě a máš jasno. Jinak mi 2.0i taky někdy kouří, někdy ne... Neřeším to. Jezdí to.2 points -
Gratulace k svátku
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Také @Ota, @Neon a další Martinové vše nejlepší k svátku.2 points -
Problém s palubní deskou při nastartovani
Ferry a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
2 points -
Už máte přezuto na zimu
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Lihous za téma
Letos jsem ostuda a prezouvalo se az dnes. A vyvazovat se bude az ve stredu - nejak se nestiha a pocasi bylo celkem v pohode - nanestesti jsem jel na hrane az dnes na dilnu.2 points -
Motorizace 1.6 HDi a vyřešené problémy
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Se sítkem měla problém 1.6HDi 16v 80kW Euro4 Odpar olejových par z víka ventilů u 1.6HDi 8v euro5 Vstřikovače problém se značkou Siemens 1.6HDi 82kW nevím jestli byly i v mladší variantě ve výkonu 84kW. V poslední 88kW euro6 si myslím už nejsou. Za mě nejlepší varianta 8v 84kW , bez dvouhmoty a StopStartu. 8v 82kW jsem měnil vstřiky, v návaznosti FAP a prasklou nádržku aditiva Eolys... 8v 88kW je euro6 tudíž má S&S, AdBlue, ale i Eolys pro regeneraci FAP filtru.2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum atd...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
už i 85000 padlo1 point -
Tak už mám taky přezutou 406 a i klukovo 106. Oba máme Barum Polaris. U mě je to Polaris 5 a u kluka Polaris 3.1 point
-
Nepravidelný bílý kouř z výfuku
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele OK406 za téma
@pepa56Jen se zeptám, po jak dlouhé době se auto nastartuje? Pokud stojí delší dobu cca 5 dní a více, tak malinko zakouří, jelikož je sražená (kondenzovaná) voda v tlumiči (výfuk).Jakmile se výfuk malinko ohřeje, tak vše přestane.1 point -
Sundání automatu AL4 z RFJ
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
To jsou ty na druhé fotce. Ok, díky. Edit: tak už je venku.1 point -
start stop system
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Ve výsledku tyhle klasický tlačítka na start stop pouze sepnou signál. Takže stačí dát jen relé, které se napojí na 12V po klíčku a ono to sepne za tebe. Záležitost 30 korun. Dával jsem to tak na renault express.1 point -
@Weri 605 V pohode myslim si ze na PayPal nic neodeslo - netusim co to bylo za akci "overeni uzivatele" ?1 point
-
Evoque je na celoročkách, uvidím, jestli je nebude třeba během zimy vyměnit za nové, cabrio je celoročně na zimákách, aby se při tom (teď) minimálním ročním nájezdu alespoň trochu sjely, chci-li je nechat na autě 4 zimy, oktávka zazimovaná v garáži na letních a služební je kovářova kobyla, co chodí bosa a půjde na přezutí až 20.11. (celé září a říjen bylo auto v servise a pak už jsem dřívější termín nesehnal). Kovářova kobyla proto, že za celý říjen se naší firmě povedlo prodat a rozvézt 66 tis zimních a celoročních pneumatik, je to zatím měsíční rekord.1 point
-
307 sw - konečná
Ferry zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
to je i pro ostatní - rači...1 point
-
1 point
-
@Milan+ ..no, uz jsem sice postarsi dorostenec (pres pul kila na hrbu), ale to vis, ze mu docela davam napit .... jak za humny v Ove rikaji ... bo neni cas pyco... ... a na dodavku to na silnici taky sedi pomerne schopne, az me to prekvapilo. Nejvic to prekvapuje takove ty obecni mlamoje v cipovanych jednickovych ovcich nebo 5tkovych golfech, kdyz jezdim spodem do JC pres Trebicsko a Jindrichohradecko - borec si mysli, ze jede rallye, auto mu na rovinkach plive kotouce cerneho dymu a pak se lekne jak prase, kdyz ho v zatackach drti dodavka...1 point -
Dobrý @Vena garážmistr, řeknu manželce, že jsi o ní řekl, že je "artefakt" a že není důležité s ní být do konce života... Až se příště uvidíte, tak se jí raději vyhýbej...1 point -
Tak dneska sem si dal naftovou sprchu... Mam jednu P309 ve stodole asi 300m od baráku a chtěl jsem ji zprovoznit, abych s ni mohl vyjet ze stodoly ven. Nuže donesl jsem baterku a kanystr s naftou. Kanystr napojil na čerpadlo a zapojil baterku. Baterka vybitá, tak jdu pro jinou baterku, při utahování se strhnul závit na minisove francouzske uplně blbé svorce, takže zase zpátky domů pro karosářské kleště a pricvaknul jsem kabel k baterce. Pezot nestartoval, nechtěl si nacucnout naftu. Zacal sem mit nerv, tak jsem domů došel pro elektrický naftový čerpadýlko, že mu ji do toho bosche tu naftu prostě nacpu když si ji jechce nasát. Mezitím byla venku i ve stodole uplná tma a já si svítil mobilem. Napojil jsem hadice na elektrické čerpadýlko a zapnul. Po pár sekindách koukám, že kanystřik je prazdnej, a ejhle, zapojil jsem špatnou hadici a všechno vyteklo na zem. ( na autě je odpojená nádrž) Nuže došel sem domu zas pro dalši naftu. Potmě zapojil uz spravny hadice a zapl čerpadlo. Čerpadlo začalo tlačit naftu do vstrikovacího čerpadla a najednou vyletěla hadice a začala všude kolem sebe stříkat naftu, upadl mi svítici telefon nanl zem, takže rázem byla všude uplná tma a všude po mě střikala nafta a ja hledal vypínač na čerpadle takže slušně prolitej od hlavy az k patě sem pežota rozhejbal, ale je stejně nějakej divnej. stálo mě to je 2hodiny práce a 5litrů nafty. Kdybych ho vytahnul lanem za traktůrkem, tak to bude jistě levnějši a rychlejší A to se vyplatí!1 point
-
Pokud automat, tak ideálně trubku z chladiče automatky na chaldiči je trubka skoro v půlce a nemáš šanci to pořádně vypustit Druhá možnost je přimo ze zadu na vodní pumpě je malý imbus a tím vypustíš komplet blok Čištění je ještě větší očistec.. teď jsem tu řešil travellera kde prolezlo 60L destilky s čističem než začala být voda čistá.. řešim to tak, že mam valec na nádobku, diagnostikou otevřu na pevno termostat a vracečkou do nádobky vypouštím špinavou kapalinu.. reálně je to práce tak na dopoledne ale jinak to pořádně nevyčistíš1 point
-
Tak vyřešeno, nová pojistka u ČPP za 150 a ještě skoro dvojnásobné plnění 100/100 oproti staré. Asi se Ti ozvu v létě na vozík, tam to taky stále šroubujou nahoru.1 point
-
tohle můžu potvrdit když jsem to v putyce přehnal a skončil někde na zádech, tak ty hvězdy fakt super1 point
-
néé že bych si stěžoval, ale posledních cca 30 roků má Policie určitě zakázáno kontrolovat auta a řidiče na cestě , asi mohou jen když vidí nějaký nesoulad se zákonem , nemyslím to ironicky--je dobře, že neotravují řidiče , kteří se ničeho nedopustili1 point
-
To jsi měl dát do vtipů. Aditivum, které rozloží vodu.... Dál jsem to nevydržel....1 point
-
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
Hever
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Vpredu to ma 2 kolieska, ktorymi si to mozem posuvat kde potrebujem, ovladanie zdvihu spustania je riadene 2 ventilmi, prvy - zdvihanie, druhy spuštanie. Vysku zdvihu si mozeš kdekolvek zastavit, stredovy tanier na umiestnenie na zdvij je rovnaky ako na ostatnych zdvihakoch, priemer cca 10cm, s gumou. max vyska zdvihu je pre taketo male zdvihaky asi standartne 350mm, na SUV je to malo, a na moje si musim aspon 10cm podlozit platne pod zdvihak. Inac je to stabilne, aj na maksom podlozi, rychlo sa to nafukne, samovahou vyfukne... Oproti beznym zdvihakom je to asi 10x rychlejsie, no treba mat privod vzduchu, ale ti lepsie vybaveny to maju, takze nie je problem... VID_20230321_180032.mp41 point -
Diky chlapi. Objednal jsem ten BJC. Chtel jsem puvodne taky nejaky velky, robustni s vysokym zdvihem, ale bohuzel zatim nemam zadnou garaz a jsem takovy kutil, co opravuje po chalupach, sem tam u garaze a nekdy na chate. Takze jsem bral hlavne podle vahy, vysky zdvihu v teto tride a ten kufrik taky bodne (nez se rozpadne). Vyska zdihu 385 mm snad bude stacit. Vse jsem zatim zvladal se zvedakem z rezervy, takze verim, ze toto musi byt dostacujici1 point
-
1 point
-
1 point
-
Peugeot 306 1.4 Hatchback (2000) - Daily "leštěnka" s aktuálně 230k+ nájezdem
Radovanik zvýšil/snížil popularitu uživatele Mireq306 za téma
1 point -
1 point
-
Minulý týždeň v sobotu sme sa ja, @Adrián 306 break, @Tomáš Dziak zúčastnili slovenského zrazu Peugeotov v rekreačnom stredisku Jahodník v Smoleniciach. Na zraze nás bolo dokopy 70. My sme ešte na ničom podobnom neboli, čiže sme si to veľmi užívali, spoznávali sa sa s ostatnými a konečne si mohli popozerať rôzne modely poriadne zblízka, cez 205ky, 206tky, 406tky a 407čky, 605 a 607čky až po nové modely ale aj na jednu krásnu 202ku . 306tiek tam bolo dokopy 6, z toho tri sme až z východu tam dotiahli my A veľmi nás tešilo, že naše autá vzbudili u ostatných záujem . Deň pred tým sme ich ale poriadne vypucovali a skontrolovali, aby sme došli tam aj naspäť v pohode A ráno na ďalší deň sme už stáli pripravení na cestu. Cestou po diaľnici cik pauza. A po obede sme už parkovali vedľa seba na zraze A k večeru si k nám zaparkovali ďalší nadšenci. Šiešta biela 306 XN 1.4i ročník 96 už bola ale preč Bolo super a tešíme na ďalší rok! A ešte jedna pekná udalosť cestou domov.1 point