Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.7.2023 v kategorii Příspěvky
-
To vedro nevydrží ani falešná RZ
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Blbá smrt https://www.krimi-plzen.cz/a/auto-posty/ a to si s těma logama pošty dal tolik práce5 points -
Přechod z 307combi/B95 na 5008 1,6BlueHDi EAT
Hafity a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele zbynek..s za téma
Výlet do Witów (tam jsme spali), Chocholowske termály( celodenní koupání s dětmi, ani jsme nečekal,že tam vydržíme cca 10hod.,furt ve vodě, jen jídlo na suchu, ale občerstvení ve vodě -čili vodní Bar), Zakopane (prostě skokanske můstky ) Pieninsky národní park(Polska a Slovenska strana), zámek Czorstyne(je tam i druhý zámek Niedzica a pěkné jezero k tomu) Nowy Targ (pouze náměstí a Mercedes). Oblíbená cedule Pozor na Krávy v okolí Chocholowa5 points -
Co jste dnes udelali...
Fruktis a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak tohle je už vyšší level toho co jsem zažil já. Výjezd z parkoviště v Brně Nové Semilasso je řešen stejně, čte to čárový kody, jenže musiš ten listek podržet kousek od toho, a kolik lidí to neví, abych vubec vyjel tak jsem asistoval asi 5ti lidem aby si otevřeli, matlali to po skle sem a tam a zavora se nezvedala, řikám mu dejte to dál od toho, nakonec jsem jim to rovnou sebral a otevřel. Po navratu do auta jsem popojel o jedno místo a............ mohl jsem tam jít znovu3 points -
Co jste dnes udelali...
Pe.Tr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Nebojím se tvrdit, že tys jí zkazil celej zbytek života3 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
3 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
mozna jsem rad ze u nas ve meste uz pouzivaji system cteni registracnich znacek a zavora se otevre automaticky (v nemocnici me s taxikem obcas pousteji i zavorou pro RZ ) listecky vozim ve stinitku a pouzivam to na ruzne poznamky2 points -
Dneska vařim já
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
Já se jen podílel 20230711_134244.mp4 20230711_134333.mp4 20230711_134425.mp42 points -
To vedro nevydrží ani falešná RZ
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
hlavne posta tyhle auta uz aspon 10 let nepouziva i kdyby znacka byla prava tak auto muselo byt napadne i tak1 point -
@Radek HurvajzTady je úplně jedno jaky je rok výroby,ač podvozek,atd,asi jsi nikdy veterána nepřihlašoval,tohle je za úplatu,tohle žádný komisař,co dělá testace normálně neudělá.1 point
-
Dneska vařim já
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
@Dave_k třeba 356 speedster od Porsche jsou v podstatě jen repliky a jezdej na V značkách1 point
-
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
@vendelinek Pěkný. Až na tu repliku od Mercedesu.1 point -
@PaKr mám stejnou story z Lidlu -- nakonec musela zvednout závoru vedoucí a nechat ji nahoře (porucha), z parkoviště na Hukvaldách jsme museli odjet přes trávu--automat nereagoval na lístek , na letišti v Mošnově mě závora pustila tam, zaplatil jsem u automatu a ten mi nevydal lístek , kuwa, raz napíšu knihu na téma automaty na parkovišti a automaty na odběr prázdných lahví v obchodech1 point
-
1 point
-
1 point
-
@Medvědto asi byla...ale zkazila nám oběma den1 point
-
Dneska jsem si připadal jak de_bil. Vyjížděl jsem z parkoviště se závorou, kde se lístek pouze přiloží ( automat ho nesežere). Vždycky ty lístky nechávám v autě ( v kapse na dveřích), dneska jsem ho poprvé hodil do koše, který tam na ty lístky je. A koukám, závora se nezvedá Lístek jsem sice přiložil, ale mašinka to nějak nepřečetla ( výjezd jsem měl ještě zdarma), tak jsem přehrabával ten koš a hledal ten správný lístek ( SPZ to na lístek nepíše) Nakonec borec, který odjížděl další, tak mi řekl, ať se nalepím těsně za něj a projeli jsme oba na jeho lístek1 point
-
Myslím, že klubový diskorenovátor by je dělat nechtěl, bo by na nich ruce nechal A jestli to jsou fakt 13" ze škůdky, pak se jich válí všude tuny a platit za renovaci se asi nebude rentovat.1 point
-
U nás chodí pěšky včely...tak jsem si bos na ni slapnul a dala mi ale čím jsem starší,tím hůře to snáším a oteklo mi celé chodidlo1 point
-
Vonkajsia Manžeta vymena
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Ne, nemá to žádnou měrku. Zvednout auto (do vodorovné polohy), odšroubovat výpušťák, zespod tam natlačit cca 0.5l oleje, zašroubit. Nastartovat, pomocí diag kontrolovat teplotu oleje (nevím jak 4HP20, většinou se to dělá při 40-60), odšroubit výpušťák, pozorovat jak to kape. Pokud nekape, dolejt zase 0.5l a znova. Pokud kape, je ho tam tak akorát, pokud teče čůrek, je ho moc, takže počkat, až začne kapat. Zhruba takto.1 point -
Ale asi bych před tímto úkonem vyndal z auta baterku (pokud není gelová). Dlouhodobý velký náklon by jí nemusel udělat až tak dobře. A také bude dobré nemít plnou nádrž (pokud má 607 víčko nádrže vpravo) PS: V minulých dobách jsme takto ošetřovali spodky na vozech škoda 1000 a 100 MB (pochopitelně pokud nebyla k dipozici autokolébka)1 point
-
měl bys vyměnit i gufero poloosy , ale jinak vyteče hodně..., zkus otevřít okno spolujezdce na pravé straně a naklop auto s pomocí několika lidí na pravou stranu na pevnou židli nebo kozu, dej mezi rám okna a tu kozu nějaký starý kabát..., pak nevyteče asi nic--myslím to vážně1 point
-
Tak nějak nedokážu posoudit, nakolik co zdražilo nebo ne, nepamatuju si ceny z dřívějších let Nafta aktuálně 1,34 eur, meloun levnější než u nás, šunka nastejno nebo o trochu dražší... Běžné jídlo v hospodě kolem 15 eur, rybí talíř pro dva tady za rohem 40 eur - to mi přijde teda málo, čekal bych to dražší. Jo, zmrzlina 2,5 eur za kopeček, v Rakousku byla za 1,9 - ale tak zase za těch 2,5 tam ty kopečky daj fakticky dva. Ubytko nemůžu moc porovnávat, jsme pokaždé jinde a je nás hodně, takže omezený výběr, ale našlo se. Lidí asi trochu míň, ale večer ve městě všude narváno, takže hromadný exodus se nekoná. Fakt je, že Istrie je nejblíž pro nás, Němce, Rakušáky i Italy, takže tady asi nedostatkem zájmu trpět nebudou nikdy... Tak ještě malý update, kopeček zmrzky za 2,50 eura byl v centru Rovinje, v Premantuře byl za 1,80, takže cajk...1 point