Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      24 071


  2. zbynek..s

    zbynek..s

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      411


  3. vendelinek

    vendelinek

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      14 458


  4. Havlicek.Lukas

    Havlicek.Lukas

    Uživatel


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      10 909


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.7.2023 v kategorii Příspěvky

  1. Medvěd

    To vedro nevydrží ani falešná RZ

    Blbá smrt https://www.krimi-plzen.cz/a/auto-posty/ a to si s těma logama pošty dal tolik práce
    5 points
  2. zbynek..s

    Přechod z 307combi/B95 na 5008 1,6BlueHDi EAT

    Výlet do Witów (tam jsme spali), Chocholowske termály( celodenní koupání s dětmi, ani jsme nečekal,že tam vydržíme cca 10hod.,furt ve vodě, jen jídlo na suchu, ale občerstvení ve vodě -čili vodní Bar), Zakopane (prostě skokanske můstky ) Pieninsky národní park(Polska a Slovenska strana), zámek Czorstyne(je tam i druhý zámek Niedzica a pěkné jezero k tomu) Nowy Targ (pouze náměstí a Mercedes). Oblíbená cedule Pozor na Krávy v okolí Chocholowa
    5 points
  3. Radek Hurvajz

    Co jste dnes udelali...

    Tak tohle je už vyšší level toho co jsem zažil já. Výjezd z parkoviště v Brně Nové Semilasso je řešen stejně, čte to čárový kody, jenže musiš ten listek podržet kousek od toho, a kolik lidí to neví, abych vubec vyjel tak jsem asistoval asi 5ti lidem aby si otevřeli, matlali to po skle sem a tam a zavora se nezvedala, řikám mu dejte to dál od toho, nakonec jsem jim to rovnou sebral a otevřel. Po navratu do auta jsem popojel o jedno místo a............ mohl jsem tam jít znovu
    3 points
  4. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Nebojím se tvrdit, že tys jí zkazil celej zbytek života
    3 points
  5. vendelinek

    Co jste dnes udelali...

    Dneska bylo u nás po ránu dopoledne " rojení " veteránů,tak jsem se byl taky podívat a tak jich pár ukážu
    3 points
  6. JVT

    Vtipy

    2 points
  7. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    mozna jsem rad ze u nas ve meste uz pouzivaji system cteni registracnich znacek a zavora se otevre automaticky (v nemocnici me s taxikem obcas pousteji i zavorou pro RZ ) listecky vozim ve stinitku a pouzivam to na ruzne poznamky
    2 points
  8. MotoMoto

    Dneska vařim já

    Já se jen podílel 20230711_134244.mp4 20230711_134333.mp4 20230711_134425.mp4
    2 points
  9. Havlicek.Lukas

    To vedro nevydrží ani falešná RZ

    hlavne posta tyhle auta uz aspon 10 let nepouziva i kdyby znacka byla prava tak auto muselo byt napadne i tak
    1 point
  10. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    @Radek HurvajzTady je úplně jedno jaky je rok výroby,ač podvozek,atd,asi jsi nikdy veterána nepřihlašoval,tohle je za úplatu,tohle žádný komisař,co dělá testace normálně neudělá.
    1 point
  11. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska jsem udělal špízy, vepřový,točený, cibulka,zel paprika,kolečka, brambor a v troubě pečený bram kolečka,tatarka, okurek
    1 point
  12. sitler

    Co jste dnes udelali...

    @Dave_k třeba 356 speedster od Porsche jsou v podstatě jen repliky a jezdej na V značkách
    1 point
  13. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    @vendelinek Pěkný. Až na tu repliku od Mercedesu.
    1 point
  14. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @PaKr mám stejnou story z Lidlu -- nakonec musela zvednout závoru vedoucí a nechat ji nahoře (porucha), z parkoviště na Hukvaldách jsme museli odjet přes trávu--automat nereagoval na lístek , na letišti v Mošnově mě závora pustila tam, zaplatil jsem u automatu a ten mi nevydal lístek , kuwa, raz napíšu knihu na téma automaty na parkovišti a automaty na odběr prázdných lahví v obchodech
    1 point
  15. Medvěd

    Střešní stan není žádná novinka

    Už v 70tých letech je používali turisti z NDR Tady sice nové fotky na starých Moskvičích, ale pamatuju je i z Československých campů, kdy je DeDeRóni vozili na Waranech a Trabantech
    1 point
  16. MJSytic

    Test vložení obrázku

    Neviděl někdo bílého Peugeota?
    1 point
  17. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @Medvědto asi byla...ale zkazila nám oběma den
    1 point
  18. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsem si připadal jak de_bil. Vyjížděl jsem z parkoviště se závorou, kde se lístek pouze přiloží ( automat ho nesežere). Vždycky ty lístky nechávám v autě ( v kapse na dveřích), dneska jsem ho poprvé hodil do koše, který tam na ty lístky je. A koukám, závora se nezvedá Lístek jsem sice přiložil, ale mašinka to nějak nepřečetla ( výjezd jsem měl ještě zdarma), tak jsem přehrabával ten koš a hledal ten správný lístek ( SPZ to na lístek nepíše) Nakonec borec, který odjížděl další, tak mi řekl, ať se nalepím těsně za něj a projeli jsme oba na jeho lístek
    1 point
  19. Medvěd

    z čeho to můžou být ocelové disky ?

    Myslím, že klubový diskorenovátor by je dělat nechtěl, bo by na nich ruce nechal A jestli to jsou fakt 13" ze škůdky, pak se jich válí všude tuny a platit za renovaci se asi nebude rentovat.
    1 point
  20. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    U nás chodí pěšky včely...tak jsem si bos na ni slapnul a dala mi ale čím jsem starší,tím hůře to snáším a oteklo mi celé chodidlo
    1 point
  21. chuck11

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    Rozhodl jsem se, že budu postupně chromované části měnit na sportovnější černou. Nejdřív úprava přední masky v které budu ještě pokračovat.
    1 point
  22. Péťa

    Vtipy

    1 point
  23. Pepito

    Vtipy

    1 point
  24. Péťa

    Vtipy

    1 point
  25. VojtouNerCZ

    Vonkajsia Manžeta vymena

    Ne, nemá to žádnou měrku. Zvednout auto (do vodorovné polohy), odšroubovat výpušťák, zespod tam natlačit cca 0.5l oleje, zašroubit. Nastartovat, pomocí diag kontrolovat teplotu oleje (nevím jak 4HP20, většinou se to dělá při 40-60), odšroubit výpušťák, pozorovat jak to kape. Pokud nekape, dolejt zase 0.5l a znova. Pokud kape, je ho tam tak akorát, pokud teče čůrek, je ho moc, takže počkat, až začne kapat. Zhruba takto.
    1 point
  26. RichVa

    Vonkajsia Manžeta vymena

    Ale asi bych před tímto úkonem vyndal z auta baterku (pokud není gelová). Dlouhodobý velký náklon by jí nemusel udělat až tak dobře. A také bude dobré nemít plnou nádrž (pokud má 607 víčko nádrže vpravo) PS: V minulých dobách jsme takto ošetřovali spodky na vozech škoda 1000 a 100 MB (pochopitelně pokud nebyla k dipozici autokolébka)
    1 point
  27. ozzy56

    Vonkajsia Manžeta vymena

    měl bys vyměnit i gufero poloosy , ale jinak vyteče hodně..., zkus otevřít okno spolujezdce na pravé straně a naklop auto s pomocí několika lidí na pravou stranu na pevnou židli nebo kozu, dej mezi rám okna a tu kozu nějaký starý kabát..., pak nevyteče asi nic--myslím to vážně
    1 point
  28. oddie

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Tak nějak nedokážu posoudit, nakolik co zdražilo nebo ne, nepamatuju si ceny z dřívějších let Nafta aktuálně 1,34 eur, meloun levnější než u nás, šunka nastejno nebo o trochu dražší... Běžné jídlo v hospodě kolem 15 eur, rybí talíř pro dva tady za rohem 40 eur - to mi přijde teda málo, čekal bych to dražší. Jo, zmrzlina 2,5 eur za kopeček, v Rakousku byla za 1,9 - ale tak zase za těch 2,5 tam ty kopečky daj fakticky dva. Ubytko nemůžu moc porovnávat, jsme pokaždé jinde a je nás hodně, takže omezený výběr, ale našlo se. Lidí asi trochu míň, ale večer ve městě všude narváno, takže hromadný exodus se nekoná. Fakt je, že Istrie je nejblíž pro nás, Němce, Rakušáky i Italy, takže tady asi nedostatkem zájmu trpět nebudou nikdy... Tak ještě malý update, kopeček zmrzky za 2,50 eura byl v centru Rovinje, v Premantuře byl za 1,80, takže cajk...
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...