Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.12.2022 v kategorii Příspěvky
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Rikic339 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
3 points -
Postarši řidičku zastaví dopravní policista : Starší žena: Nějaký problém, strážníku? Dopravní policista: Ano paní. Obávám se že jste jela příliš rychle. Starší žena: Aha, rozumím. Dopravní policista: Můžete mi dát váš řídičký průkaz? Starší žena: Ráda bych, žádný ale nemám. Dopravní policista: Vy nemáte řidičský průkaz? Starší žena: Ne. Sebrali mi jej před čtyřmi lety, když jsem řídila podnapilá. Dopravní policista: Rozumím...Můžete mi ukázat doklad o registraci vašeho vozidla. Starší žena: Nemohu. Dopravní policista: Proč ne? Starší žena: Toto auto jsem ukradla. Dopravní policista: Ukradla? Starší žena: Ano, a majitele jsem zabila a rozčtvrtila. Dopravní policista: Co jste udělala!? Starší žena: Pokud se chcete přesvědčit, je v igelitovém pytli v kufru. Dopravní policista zírá na ženu, pomalu couvá od jejího auta a volá vysílačkou posilu. V pěti minutách je kolem jejího vozu pět policejních aut. Policejní důstojník se pomalu přibližuje k jejímu autu a ruku drží na pistoli napolo vytažené z pouzdra. Policejní důstojník: Paní, můžete prosím vystoupit z vozu! Žena vystoupí ze svého auta. Starší žena: Nějaký problém, pane? Policejní důstojník: Tady můj kolega říká že jste ukradla toto vozidlo a zavraždila jeho majitele. Starší žena: Zavraždila majitele? To myslíte vážně?! Policejní důstojník: Ano, mohla byste prosím otevřít kufr vašeho vozidla. Žena otevře kufr auta a ukáže že je úplně prázdný. Policejní důstojník: Je to váš automobil, paní? Starší žena: Ano, zde je doklad o jeho registraci. Policejní důstojník je šokovaný. Policejní důstojník: Kolega říká že nemáte řidičský průkaz. Žena se chvíli hrabe ve své kabelce, vytáhne řidičský průkaz a podá jej policejnímu důstojníkovi. Policejní důstojník si jej, již s úsměvem, prohlíží. Policejní důstojník: Děkuji vám paní. Jsem ale zmaten. Dopravní policista mi řekl že nemáte řidičský průkaz, že jste vozidlo ukradla a žejste jeho majitele zavraždila a rozčtvrtila! Starší žena: Vsadím se že ten lhář vám také řekl že jsem jela příliš rychle. NEZAHRÁVEJTE SI S POSTARŠÍMI DÁMAMI !!! Dnes dopoledne jsem se vrátila z Lidlu, abych koupila krmivo pro psa. Už v řade se mě žena za mnou zeptala, jestli mám psa. Podívala jsem se na ni (ti, kteří mě znají , si dokážou představit můj pohled )... ale proč bych potom kupovala psí krmivo... že ? Tak jsem jí řekla ne, že nemám psa, že zase začínám jíst stravu pro psy, a že vím, že bych asi neměla, protože jsem naposledy skončila v nemocnici, ale vážila jsem o 4 kila míň!!! Řekla jsem jí, že je to perfektní dieta a že stačí jen nosit pár granulek v sáčku a sníst jednu nebo dvě vždy, když máte hlad (musím říct , že prakticky každého v řadě zaujal můj příběh ) Je to pravda. Vystrašená žena se mě zeptala, jestli jsem skončila v nemocnici proto, že mě otrávilo psí jídlo. Odpověděla jsem... samozřejmě že ne! Přijali mě , protože jsem se ohnula, abych mohla očichat zadek německého ovčáka a srazilo mě auto..3 points
-
308 2.0 HDI občas netopí a vyhází vodu
ferinko2 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
To , že je pumpa nová neznamená , že nemůže být vadná , často se protáčejí vrtulky a pak to nechladí - na diagnostice se objeví závada přehřátí . Nebo nebyl dodržen postup odvzdušnění , některý motory se odvzdušňují přes diag ...2 points -
Řádné členství
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
@Ota Vygeneroval jsem Ti znova objednávku, mělo by Ti to přijít do mailu, případně lze i přímo na tomto odkazu... https://www.peugeot-club.com/checkout/3743/2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Pavel98 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Pavel98-308.pdf2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Pavel98 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Pavel98-Boxer.pdf2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Pavel98 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Pavel98-206.pdf2 points -
Rifter 1.5 BHDi AT8 Long - GT Line (96 kW, 7 mist, Cuprite, Grip Control, OptiWay, dodatecne i WEBASTO)
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
Servis hotový (olej, filtry, brzdovka, drobnosti) za 8.272,- Kč. Řemen vyměněn na záruku. Motor se trochu ztišil a běží na volnoběh pravidelněji ... ...aspoň mi to tak přijde. Doplněný první příspěvek vlákna o servisní záznam.2 points -
Zajímavá 309ka
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Odkaz je z mobilu, když odmazneš před slovem facebook v odkazu to "m." tak se dostaneš na normalní PC stránku https://www.facebook.com/marketplace/item/1300917350761390/2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
dýzl a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
"Co příroda činí, dobře činí" Jsme v mírném podnebném pásmu a v něm se střídají 4 roční období. Pokud tomu bude jinak, je něco s planetou Země špatně. A to já nechci. U nás dnes bylo minimum -6,9 °C, ale bude hůř. Vzhledem k tomu, že mladého vezu v neděli na týdenní lyžařský výcvik v Malé Úpě, jsem za sněžící předpověď rád.2 points -
Pavelu96 308 II GT Line
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
ocelové město--na autě mám tak 25 cm sněhu, je -5 C a furt sněží, tak má vypadat pravá zima , ale je vidět, jak jsme v baráku zestárli--nikdo neometá auto , bo nemusí vyjet... vypadá to tu jak na horách1 point
-
Olomouc, -1 C, 5 cm snehu, mokré silnice, lidi jezdí jak naprosti idioti, po meste a okoli cca 8 bouracek....1 point
-
Ahoj. Zde si vytvoř legální i inzerát, sem to nepatří. A příště piš prosím stejnou velikostí písma (máme tu i uživatele co můžou mít problém s přečtením malých písmen) díky1 point
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
PaKr zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
1 point -
Auto je na druhé garančce. Servis vymění i ten nešťastný řemen, ale technik mi tak lehce jízlivě oznámil, že zvukové projevy to úplně neodstraní, jen zmírní. Na to jsem mu odpověděl, že od nového auta za 3/4 míče očekávám, že podle té cenovky bude i trochu fungovat. Ale v pohodě - nemyslel to zle, jen mě varoval, že konstrukční problém motoru neodstraní, jen to trochu vylepší. Dál mi vadí, že po necelých 2 letech a 27.337 najetých km začíná být auto poměrně "rozhrkané" - v interiéru se začínají ozývat různé zvuky, vrzání, cinkání, oboje boční dveře "pracují" a začínají být "volnější" a taky generují nové pazvuky.... Když to srovnám s mým předchozím Fordem Galaxy (model 2012), tak tam ani po 8 letech a 210.000 najetých km interiér ani nevrznul a pořád byl 100% funkční a pěkný.1 point -
Já si ještě dovolil opravit překlep v nadpisu. A teď třeba i někdo poradí s problémem...1 point
-
Přesunuto do servisu.1 point
-
1 point
-
@Péťa, máš naprostou pravdu. "Jsme v mírném podnebném pásmu a v něm se střídají 4 roční období."1 point
-
Autoškolské okénko, aneb na stará kolena je stále co se učit :)
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Tak díky moc za vysvětlení, hned se mi tam bude troubit jistěji1 point -
@Péťa plnou caru mezi pruhama mas prakticky pred kazdou krizovatkou, kde pres ni jede vic pruhu. A tady je to uplne to samy. A jsou presto oznaceny znackou IP19. A plna cara plati. A ta znacka razeni pruhu - IP19 - ma jen jednu formu. S prerusovano ucarou. Neexistuje forma s plnou. A ta cara na ni neznamena, ze na silnici je prerusovana cara. To je naprosto nesouvisejici vec.1 point
-
Autoškolské okénko, aneb na stará kolena je stále co se učit :)
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
1 point -
Vraj ten v ľavom musí dať prednosť tomu v pravom.1 point
-
Autoškolské okénko, aneb na stará kolena je stále co se učit :)
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Jinak k té značce "Zimní výbava", někde platí i mimo v zákoně danou dobu, ale vždy by tam měla být tabulka s datem od kdy do kdy1 point -
Co já vím, tak se po skončení "rizikového" období tyhle značky buď demontují nebo zakrývají1 point
-
Tady bych to upřesnila.. za takovou dopravní značkou musí být zimní pneu vždy. Bez závislosti na počasí a období.. Jinak správně...!1 point
-
dnes policista ridil Kbelská x Poděbradská .... chvilku jsem to mohl pozorovat... ty lidi jsou uplne mimo .1 point
-
a) pozor rozbité kolo bez obruče b) vjezd s velkými offroad koly c) auto přejíždí rozbité kolo bez obruče1 point
-
Ale v zákone je aj veta, že smerovky sa majú používať aj vtedy, ak to vyžaduje bezpečnosť a plynulosť premávky. A to je práve ten prípad, keď naznačím autu z vedľajšej cesty, že nepokračujem po hlavnej. Ja by som z vedľajšej do križovatky bez toho upozornenia nevošiel, lebo polovica vodičov bude odbočovať po hlavnej bez toho, aby použili blinker.1 point
-
Já bych teda určitě blikal. Jednak opouštím hlavní a druhak už jen kvůli případnému protijedoucímu řidiči, který pak může v klidu vjet do křižovatky. Vytáčí mě ale exoti, co na takové křižovatce jsou shnilí blikat levým s tím, že přece jedou po hlavní. Podobná křižovatka je u Helčina původního domova a ani velice drsný smrťák, kdy řidič náklaďáku jedoucí vlevo BEZ BLINKRU sestřelil protijedoucí osobák, jehož řidič se zřejmě domníval, že bratranec válí domů a pojede tedy rovně (v tom osobáku zemřeli všichni čtyři cestující a průšvih byl o to horší, že fakt šlo kompletně o lidi z jedné rodiny) nedonutil některé jedince na té křižovat dávat blinkr.1 point
-
1 point
-
Já bych blikal. Ale podle mě to neber, já jsem blikajicí maniak A pěkně mě štvou Ti, kteří neblikají.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Vtipy
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Já bych mu nastavil schvalování každého příspěvku1 point -
Vtipy
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
@davidse Já ti nevím, ale podle mě jsi tohle vlákno degradoval takovým způsobem, že kdybych nemusel, tak už ho neotvírám. Jako nakopírovat sem 19 příspěvků z Facebooku a podobných žertovných stránek mi připadá - zvláštní. Chápu, že každý má jiný styl humoru a někdo se u Tvých příspěvků může řezat smíchy, ale kdyby jsi třeba vybral jeden, nebo dva kousky co za to stojí, tak by jsi mi udělal radost... Ostatním sorry za a že můj příspěvek nebyl vtipný...1 point -
Aktuální video v Lošticích. VID_20220629_162634(0).mp4.fcfd2dccbc28c36a803b28b143273a4d.mp41 point
-
Economy mode
gavial007 zvýšil/snížil popularitu uživatele raydowe za téma
ja som za economy mode vdacny, som hlava dubova a castokrat si necham v aute svietit1 point -
-1 points
-
-2 points