Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.11.2020 v kategorii Příspěvky
-
nová aktualizace - staré vzpomínky jsou zpět
Weri 605 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Jirkap za téma
@Weri 605 Ano bydlí pod zámkem v Mělníku Jinak se má dobře i s Martinou4 points -
Dneska vařim já
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
3 points
-
Pojistky
sallyk a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
2 points -
2 points
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Radovanik zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
renáta1970: byl dostatečně studený motor, respektive chladící směs v motoru, aby byl důvod ke žhavení? HDi nemusí žhavit vždy, když zapneš klíčky. P.S. toto žhavící relé už není to klasické cvakací relé, ale polovodičové. Jsou tam spínací tranzistory (pro každou žhavičku jeden) a ty necvakají. P.S.2. s chybou 1352 jsem se také setkal a kromě měření odporu žhaviček jsem ještě vyzkoušel každou žhavičku připojit drátem přímo na plus pól akumulátoru, jen na kratičký okamžik (takové brnknutí o pól baterie). Pokud spoj zajiskřil, žavička žhavila (nebo šla do zkratu), pokud to nezajiskřilo, žhavička byla spálená.1 point
-
Tak ta neagresivní potvora posnídala pancéřníčka1 point
-
Vadný 4. vstřikovač , dost častá závada u motorů TU , výpadek spalování je následek nefunkčního vstřiku . @inoxing ses přepsal , ne ? Zrovna u tebe bych čekal , že víš , že 4. válec je u rozvodů (PSA počítá válce od převodovky)1 point
-
A když to zjistíš 20 km po té, co manželka s dětma odešla na pumpě na WC a tys po dotankování a zaplacení bez pohledu vzad nastartoval a odjel.1 point
-
30 km/h v obci, co vy na to?
Milhausekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já když jedu 45, tak mi auto hlásí, že mám zařadit šestku1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
p307 nové reproduktory
antonin.simr@gmail.com zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Páčky budou fungovat na klasickém hloupém rádiu, pokud má tuto možnost od výrobce + musíš koupit redukci (connect2s-viz co píše Hurvajz-typ závisí na roku výroby vozu) a propojovací kabel na to ovládání-některé rádia to mají přes jack, některé na to mají kabel vyvedený.... Na číňanovi pouze pokud máš rok 2005+ s CAN busem a rádio má CAN vstup. Nicméně tomu rádiu, co jsi poslal, bude úplně jedno, jaký tam dáš repro, protože to jsou takový šmejdy, že to stejně hraje úplně na pikaču xD Jinak ohledně té kabeláže, jestli ti přišly konektory do rádia, které mají vyvedené drátky, ve tvém případě (auto rok 2007), to budeš muset napinovat na quadlock konektor (Rádio s CAN busem např toto-https://www.aliexpress.com/item/4000114216216.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.201722a7K5EKQP&algo_pvid=f8711289-f810-4109-93c9-209f4afc1f1d&algo_expid=f8711289-f810-4109-93c9-209f4afc1f1d-0&btsid=2100bddb16052031179187707ee3a7&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ https://www.aliexpress.com/item/32814459479.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.581861f30AQ6cz&algo_pvid=93f9077e-93a5-496a-8aad-a3f795610836&algo_expid=93f9077e-93a5-496a-8aad-a3f795610836-28&btsid=2100bb4916052035157856134e9dbf&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_)1 point -
Tak už jsem sehnal displej a hned u autobazaru jsem ho tam namontoval. Vše mne ukazuje. Akorát ještě nemám předělanou páčku a musím to přepínat špejlí. Vypadá to že vše mne funguje OK. Měl jsem z toho větší obavy. Opravdu stačí pouze vyměnit displej a nic víc se dělat nemusí.Ve vrchní části mne ukazuje to co ukazoval před tím tem dvouřádkový displej. A ve spodní části mne to ukazuje věci spojené se spotřebou. Mužu tam přepínat mezi několika údaji. Tady bych potřeboval poradit. Nevím k čemu se některé udaje vztahují Je tam taková značka, něco jako dopravní značka a za ní jsou tyto značky >> Tak že ukazuje to : 1. >> 23 km/h .... to právě nevím co by to mělo znamenat ... nevite někdo ???? 2. Datum 3. >> 148 km + značka čerpadla - asi kolik km ujedu se zbývajícím benzínem v nádrži 4. >> 3 km........ asi to je kolik km jsem ujel od doby co jsem vynuloval tyto údaje 5. >> 8,0 l / 100 ...... to je asi průměrná spotřeba od vynulování 6. >> ---,- l /100 ...... toto mne ukazuje okamžitou spotřebu..... když auto stojí, nebo jede pomaleji než 30 km/hod tak to neukazuje nic. Ten první udaj by mohla být průměrná rychlost. To by tak mohlo odpovídat, protože když jsme to vynuloval, tak to bylo kousek před tím než jsem dojel domů a byly tam samé křižovatky a všude jsem čekal. Jinak jsem spokojený. Displej mne stál 1000 Kč, ještě si dodělám to mačkání u páčky a bude to komplet.1 point
-
prevzato z jineho fora: tuningclub206.com zjistil jsem že je tedy možné po výměně displeje který v kapličce, za příslušný typ tj. typ A nebo typ B je možné v BSI aktivovat příšlušné dodatečné funkce Cool leč aby to nebylo tak lehké tak ti co maj jen velké hodiny musí vyměnit kabelový svazek, aby dovedli k displeji dodatečné komunikační dráty od jednotky BSI - což je i můj případ. dále se taky musí vyměnit plastová kaplička za větší, ta je již shodná jak pro displej typu A tak i pro displej typu B. pokud máte již v autě displej typu A tj. zobrazení data, času a textové hlášky o otevřených dveřích můžete ho jednoduše vyměnit za velký grafický a pak na diagnostice v peugeotu aktivovat v BSI palubní počítač Smile výměna kapličky není nutná kabelový svazek, displej i novou kapličku (pro větší displej) už mám tak až budu s prací hotov udělám malý návod popisující jednotlivé kroky montáže. cenu počítejte cca v těchto relacích : svazek : cca 400-500 kč (potřebujete tehdy pokud máte jen prostě hodiny) - shání se dost obtížně... (svazek je shodný pro displej typ A i B- takže stačí najít vrak který má aspoň typ A) displej : za typ B od 700 až po 2000kč (pokud chcete originál 206tkový displej typu B tak si připravte cca od 1500kč...), pokud sáhnete k levnější variantě a to je použití displeje z 307čky tak je potřeba odřezat část plastů a celkově s montáží hodně pohrát ale cena jek pak od 700 nahoru ... ), - shanání se nejhůře pokud chcete originál 206 displej, 307čkových je dost ... displej typ A (datum, hodiny, rádio,hlášení o chybách) tak se dá koupit od 350kč kaplička: stojí cca 200kč a jde sehnat nejlépe ... z dalsiho prispevku: kabelu k displayi vede v idealnim pripade pet, pribude tam hnedy od BSI ... u hodin jsou ctyri takze kdo nema pet kabelu, musi tahat novy svazek nebo extra kablik od BSI (sundejte kablicku a mrknete kolik jich vede do konektoru displaye), toto je malo: dalsi odpovedi na dotazy naleznete uz zodpovezene na linku nahore nebo zde na foru... btw: zadnou aktivaci na diagnostice jsem nemusel delat, ale to bude ruzne (asi podle stari auta)1 point