Jump to content

Standa11

Uživatel
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

About Standa11

 • ID člena
  20677
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Trutnov
 • Stát
  Česká republika
 1. pro pažoutka206 Kdyby jsi byla někde z východočeského kraje tak vím o jednom, který to umí opravit. Měl jsem přerušené propojení pod volantem a dotyčný mne to opravil. Zatím to je OK
 2. A jak jsi dopadla ?? Pomohlo to když jsi zkontrolovala kabely pod sedačkou ??
 3. Nejjistější je jit do servisu na diagnostiku. Tam to ukáže přesně kde je závada. A jestli piše že má airbag jenom u řidiče, tak pod sedačkami žádné kablíky mít nebude. To má jenom ten kdo má boční arbagy. Já jsem měl také problém s kontrolkou a na diagnostice přesně ukázalo závadu. Již mám závadu opravenou. [upravil dne 6/6/10 Standa11]
 4. Ahoj. Ja jsem si dal poptávku zde http://www.aaapoptavka.cz/ a během týdne se mne ozvali dva kteří ten display měli. Myslím že něco podobného funguje i na Slovensku
 5. HAF..... tak to jsme dopadli stejně s tou páčkou. Táke jsem rozbral tu část co je pod kloboučkem... na zadní stěrač a zadní ostřikovač a také jsem se pořádně zapotil než jsem to dal správně dohromady:myslim
 6. Ještě k tomu palubnímu počítači. Když jsem se bavil s technikem z pežoťáckého servisu, tak mne řekl, abych si spočítal klasicky spotřebu a porovnal ji s tím co mne ukazuje palubní počítač. Pokud by to neukazovalo správně že lze v servisu stáhnout do řídící jednotky nový software. Víte o tom někdo něco ??
 7. Děkuji Eonovi za radu.. konečně sem budu moct také vložit nějaké obrázky
 8. Muže někdo poradit jak sem vložím obrázek ?? Děkuji [upravil dne 20/5/10 Standa11]
 9. Já jsem to dělal asi před 14 dny. Také jsem z toho měl obavy, ale je to jednoduché. Mám roky výroby 2003 a měl jsem tam displej typu A, dvouřádkový. UKazovalo mne to radio, datum, čas, otevřené dveře a podobné hlášení. Sehnal jsem si diplej přes internet. Je internetová stránka jmenuje se Poptávka, tak jsem se zaregistroval a zadal jsem co sháním. Oni rozeslali moji potávku dál a během týdne se mne ozvali dva. Jeden z Brna, chtěl za dipslej 2000 Kč a jeden z Hradce Králové, ten z něj chtěl 1000 Kč. Vzhledem k tomu, že jsem z Trutnova, domluvil jsem se s tím z Hradce, zajel tam, displej nejdříve zkusmo připojil, fungovalo to, tak jsem starý vymontoval, namontoval ten druhý a cestou domu už spokojeně sledoval spotřebu. Zatím jsem neměl upravenou páčku, tak že jsem měl jenom sundanou krytku na páčce a špejlí jsem si přepínal hodnoty. Potom mne jeden elektrikář sehnal krtyku z té pravé páčky, která má ovládat automatická světla. Konec tam pasoval, tak že mne vše funguje. Pokud ti tam vede 5 drátků, mělo by to být bez problémů.
 10. Kuriť .... to je po slovensky kdy ti začne topit Můžu se zeptat o jakých teplotách se bavíte?? Já tam mám dva teploměry, jedne mne okazuje vodu a druhý olej.
 11. Osvětlení počítače se mne nestlumí a ostatní nesvítí, to se rozsvítí až večer, když si normálně otočím páčku na rozsvícení světel. Protože pokud nemám rozsvícená světla páčkou, tak nemůžu přepínat na dálkové světla. Mne teda osvětlení topení nesvití, jestli svítí osvětlení SPZ tojsem si nevšimnul.
 12. Mám podobný problém jako Fellipe. Také mne svítí kontrolka airbagu. V servise to také na diagnostice vyhodnotili že je špatný ten díl pod volantem, cena 7600 Kč + práce. Pro jistu jsem si nechal udělat diagnostiku ještě ve druhém servisu a tam to potvrdili. Posařilo se mne domluvit s jedním autoelektrikářem, který věděl v čem je problém a nabídnul se, že to opraví. Tak závadu opravil, týden to bylo vše OK a dneska odpoledne to začalo znovu. Tak že zítra mu volám a snad se mu to podaří opravit definitivně. Ty prachy co říkali v servisu se mne do toho cpát nechtějí.
 13. Chtěl jenom poradit. Také jsem o tom nevěděl. Byl jsem na diagnostice a technik v servisu mne pouhou změnou v palubním počítači nastavil, že se mne po nastartování motoru rozsvíti světla.
 14. Zdravím. Když jsem byl v loni v Chorvatsku tak se mne také zdálo že se mne to dost hřeje. Ale ani jednou mne to nevyplo motor ( bylo mne řečeno, že kdybych se dostal na kritickou teplotu, tak že se mne motor vypne). Mám tam dva ukazatele teplot. Jeden je asi na vodu, tam je asi do 100 stupňů a druhá asi na olej taje do 140 stupňů. Voda mne ukazovala asi tak 96 stupňů a olej nevim, protože tam je jedna čárka u té je číslice 90, potom druhá čárka u té není žádné číslo a další čárka u té je 140. Tak že ta čarka mezi 90 a 140 by měla být asi 115 stupňů ???? To nevím. A teploměr mne právě ukazoval na tu čárku mezi 90 a 140. CHtěl jsem zde umístit fotky těch stupnic, ale nabizí mne to jenom přidat fotky z webu. Ví někdo jak sem umístit fotky, aniž bych je dával někam na net ??
 15. Tak už jsem sehnal displej a hned u autobazaru jsem ho tam namontoval. Vše mne ukazuje. Akorát ještě nemám předělanou páčku a musím to přepínat špejlí. Vypadá to že vše mne funguje OK. Měl jsem z toho větší obavy. Opravdu stačí pouze vyměnit displej a nic víc se dělat nemusí.Ve vrchní části mne ukazuje to co ukazoval před tím tem dvouřádkový displej. A ve spodní části mne to ukazuje věci spojené se spotřebou. Mužu tam přepínat mezi několika údaji. Tady bych potřeboval poradit. Nevím k čemu se některé udaje vztahují Je tam taková značka, něco jako dopravní značka a za ní jsou tyto značky >> Tak že ukazuje to : 1. >> 23 km/h .... to právě nevím co by to mělo znamenat ... nevite někdo ???? 2. Datum 3. >> 148 km + značka čerpadla - asi kolik km ujedu se zbývajícím benzínem v nádrži 4. >> 3 km........ asi to je kolik km jsem ujel od doby co jsem vynuloval tyto údaje 5. >> 8,0 l / 100 ...... to je asi průměrná spotřeba od vynulování 6. >> ---,- l /100 ...... toto mne ukazuje okamžitou spotřebu..... když auto stojí, nebo jede pomaleji než 30 km/hod tak to neukazuje nic. Ten první udaj by mohla být průměrná rychlost. To by tak mohlo odpovídat, protože když jsme to vynuloval, tak to bylo kousek před tím než jsem dojel domů a byly tam samé křižovatky a všude jsem čekal. Jinak jsem spokojený. Displej mne stál 1000 Kč, ještě si dodělám to mačkání u páčky a bude to komplet.
×
×
 • Create New...