Jump to content

bigjoe

User
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

  Never

About bigjoe

 • ID člena
  15173
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Město
  Bratislava
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bigjoe

  teplota?

  klíma nefunguje asi je prázdna - dám opraviť a na to ostatné sa pozriem. Ď
 2. bigjoe

  teplota?

  ahoj, skúšam nájsť poistku-ky k ventilátoru chladiča, ale podľa knihy \"Jak na to\" tak tam mám úplné iné poistkové skrinky. Je to MUX verzia. máte niekto lepšiu el. schému? Ď.
 3. bigjoe

  teplota?

  písal som 2x čidlo, ale raz som myslel ventilátor
 4. bigjoe

  teplota?

  tak dnes sa mi to zopakovalo a mám dojem, že nespína čidlo ventilátora, alebo je nefunkčné čidlo. vie niekto ako to rýchlo a zaručene zistiť? a ako na výmenu? každá dobrá odpoveď je vítaná. Ď.
 5. dnes som \"išiel\" 12km = 40minút pri vonkajšej teplote v BA 23st. a teplota motora sa vyšplhala na 100 st. ?(podľa palubného teplomera) to sa mi doposiaľ ešte nestalo a som majiteľom 8 rokov.
 6. ahoj všetci a príjemné prežitie veľkonočných sviatkov! a teraz k veci: kde, kto a za akú cenu robí výmenu zadnej nápravy v okolí Bratislavy (206 SW ABS) a aké máte skúsenosti? ďakujem
 7. ja som tiež vymenil filter - bol tam parafín. dolial som 3,5litra petroleja a zatiaľ štarty sú v poriadku. samozrejme po dobití aku. chcel by som dávať celoročne letný VIF otázka : áno, alebo nie? kolega má síce VW a praktikuje to a je nadmieru spokojný!
 8. ahoj, mám ešte jednu otázku? akým spôsobom sa dá vyčisťiť palivová nádrž? demontáž, vysatie zostatkového paliva, alebo..... robil ste to už niekto? takto vymieňam palivový filter, bol ta parafín a mám také tušenie, že to nebude stačiť
 9. ahoj kolegovia P., používate dáke aditývum do nafty proti zamŕzaniu a aké? včera po cca 1km mi to zdochlo, po pobyte v teplej garáži v pohode a dnes ráno to isté čo stým? ď.
 10. ahoj, ja mám 206SW 2,0HDI 66kW a vlastne o čo ti ide? keď tak napíš na link
 11. ahoj kolegovia, čítam celú anabázu nákupu displeja \"B\", ja som nakupoval po ľahkom pátraní s priateľom googlom a narazil som na dvoch serióznych predajcov: jeden v okolí Prunérova a druhý medzi Vyškovom a Slavkovom (snáď nerobím nezákonnú reklamu). o čo ide: cena, rýchlosť a serióznosť obchodu - každý vie o čo ide. p.s. kupoval som displej \"B\" a a prepínacie páčky na pal. počítač. O.K.
 12. ten istý problém som mal i ja, ale nakoniec všetko \"zlo\" bolo v prepínacích páčkach. po výmene je všetko O.K. kúpa z vrakoviska 100Eur
 13. ak som nebol konkrétny tak nastavenie rozvodov - vačky, vstrek. čerpadla a pod.
 14. ahoj všetci, možno to tu bolo a možno nie, ale lenivosť zvíťazila - nehľadal som. potreboval by som dielenskú príručku - manuál na opravu motora XUD9 konkrétne: výmena tesnenie pod hlavou ď.
×
×
 • Create New...