Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      24 450


  2. OK406

    OK406

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      15 374


  3. jirka307

    jirka307

    Člen klubu


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      1 188


  4. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      35 916


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 19.7.2019 v kategorii Příspěvky

  1. OK406

    Poděkování za pomoc

    Rád bych touto cestou poděkoval @Pe.Tr za pomoc ohledně šroubů+matek na moji 406 a zvláště @čakom, za objednání + zaslání šroubů + matic. Ani jsem nečekal, že by to bylo během toho týdně. Děkuji oběma za ochotu. Je vidět, jak si členové P-C umějí navzájem pomoci. A to je taky jeden z důvodů, proč jsem řádným členem P-C. V dnešní době, se k sobě lidi chovají různě, většinou se každý stará sám o sebe a druhý ho nezajímá.
    5 points
  2. Péťa

    Vtipy

    5 points
  3. jirka307

    Co jste dnes udelali...

    Dnes ráno jsem jsi přivstal na východ slunce Kalábrie
    3 points
  4. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    ve 4 budicek nastup na smenu ve 4:15 telefon od dispecera jestli muzu co nejdriv nastupit skocil sem do auta a uz sem letel zakazku do casina po 5 letech sem ze dne na den zmenil povolani - mam to doma prachy stejny a sem cistej a auto vypada o mnoho lepe
    2 points
  5. ozzy56

    El. okno

    tak nedělej nic
    2 points
  6. Davidak79

    Co jste dnes udelali...

    baural jsem plochu zhruba 10 x 10 m panelů a nekonec vyhralá velká palice když jsem to dodělal dokázal jsem se rukama podrbat na všech částech těla
    2 points
  7. MJSytic

    Zkusenosti s novym 508/SW?

    Aha. Tak to si to budeš muset asi vyzkoušet sám. To auto vlastně žádnou alternativu nemá. Kupuje se srdcem - buď se ti 508 líbí a nebo ne. S rozumem to nemá nic společného. Ve srovnání s konkurencí je tam všechno jinak. Není tam moc místa. Má to malý volant, displej místo přístrojovky, který je navíc nad volantem atd. Ale když se ti to líbí, není co řešit. Pokud chceš kupovat rozumem, koupíš za stejné peníze něco většího a tuctovějšího.
    2 points
  8. Vena garážmistr

    Jean "Pepe" 406 1.8 LPG sedan LFY

    Tak to já radši zacuknu vlečňák i kdybych to takhle uvezl. Ale tak u mě to má dva důvody mám 807 která je o dost vyšší a já jsem psí vejšky takže to je pro takovéhle používání blbá kombinace.
    2 points
  9. Ferry

    Webasto Thermo Top Z/C-D

    vsak staci pogooglit a navod najdes za 0.32s. A az budes mit konkretni dotaz k prestavbe, tak se ti urcite dostane odpovedi, vykrik "taky bych to chtel zprovoznit" je toliko jenom zvolanim tveho prani, ale co my s tim jako ? 806_1996-2002_2.0hdi_prestavba_webasto.pdf
    2 points
  10. forumikus

    5008 facelift ?

    Nie žiadny nový facelift nie je. Na prvej fotke máš halogénové svetlá a na druhej máš FULL LED svetlá. Takže pri halogenových svetlách je iná mriežka a predný nárazník.
    1 point
  11. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  12. vendelinek

    Dneska vařim já

    Včera jsem měl bezmasovy oběd boruvkovy knedlíky s skořicí a cukrem dneska trochu z pekáče pečený uzený na cibulce a česneku v troubě s bramborovým knedlíkem s zoftíkem,ještě mi zbyde do práce na noční
    1 point
  13. MilanF1

    Škoda Superb II 3.6 VR6

    Snad to budeš mít brzy hotový. Já jsem si hrál s Fabii, tvůj práh je čajiček.
    1 point
  14. petrinza

    Paříž v září

    Za posledních 10 let jsem byl v Paříži 4x. Pokaždé je plán malounko jiný a poznáme něco dalšího nového a vracíme se tam, kde se nám líbilo. Ta atmosféra se za těch deset let dost změnila, ale pořád to stojí za to. Letos mě nejvíc zklamala třída Champs Elysees, tam se to změnilo hodně. Byli jsme tam i v době výjímečného stavu, tehdy nám to přišlo zvláštní. Bydleli jsme tehdy u Boulevard Sebastopol. Tam je běloch vzácností a když jsme si večer po příjezdu sedli na zahrádce restaurace na pivo a zalistovali v knižním průvodci, jedna z deseti věcí, o kterých jsme se dočetli, že se rozhodně nemá v Paříži dělat, byla, že se turista nemá potulovat u Boulevardu Sebastopol. Co se metra týče, tak fakt není hezké a některé přestupy mezi trasami jsou skoro pěší tůry, na druhou stranu ať jsi kde jsi, je to všude na metro kousek a všude se velmi dobře dojede.
    1 point
  15. TomasARN

    Navigace - aktualizace

    Tak teraz napisem nieco zaujimave, skusal som vsetko mozne a nebralo mi subor licence, nakoniec som si vsimol, ze pismena a cisla v subory nie su rovnakej vysky, zmenil som font na times new roman a uz to islo
    1 point
  16. Po čas co byl autobus v servise a na STK, tak se Pažout pod střechou roztahoval.
    1 point
  17. trucker1245

    Registrační značky na přání

    Včera Kbelská ulice v Praze.
    1 point
  18. vendelinek

    ŤUK ŤUK 😃

    To se nedá sem nedat https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1267966740034440&id=100004633775192
    1 point
  19. brixtr

    Chipovo Coupe 4V6 NA PRODEJ

    @Chip jestli chceš něco prodat, tak tu je vlákno inzerce!!! tady jsem ti to skryl
    1 point
  20. David 106s16

    Paříž v září

    A tak tahle mešita je turistická atrakce, tam ani těch slimáků moc nebude a není se čeho bát. Snad jen, že já osobně bych tam nevlezl spíše z přesvědčení, nevím, co bych tam měl obdivovat. Ve francii jsou jiná místa, kam se nesmí, myslím, že i existuje seznam "no-go area" kam se ani policajti neodváží. Ale to jsou periferie, nicméně, pokud tam člověk vjede, tak nezastavovat ani na červenou a rychle pryč.
    1 point
  21. ozzy56

    Spotřeba

    já mám zas lepší zkušenost s diesely, asi proto, že jsem s nima za 25 let neměl žádný větší problém, a byla to auta hodně ojetá (hned po sametu), ale i fungl nová, prostě jen takové běžné opravy-výměny dílů na podvozku, ale samotné motory vždy OK, možná jsem měl jen trochu toho pokakanýho štěstíčka
    1 point
  22. Pe.Tr

    Legendy 2019

    všechny fotky pohromadě -netříděno , @MJSytic klidně je dej do galerie . dik https://travna81.rajce.idnes.cz/Legendy_2019_Peugeot/
    1 point
  23. jarokare

    Co jste dnes udelali...

    Dnes je to měsíc , co jsem přestal kouřit . Je pravda , že ze začátku to bylo z donucení (musel jsem na operaci) , ale vypadá to , že to půjde a snad to vydržím . Tak uvidíme za další měsíc ...
    1 point
  24. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    dokonce zanim na podvalu taha dalsi dedecky
    1 point
  25. pesastor

    FAP 88% a aditivace

    @Milan+ k tomu proplachnuti bych doplnil "profesionalne a se zarukou"
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...