Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. KoudaK

    KoudaK

    Uživatel


    • Body

      19

    • Počet příspěvků

      5 822


  2. Milhausekkk

    Milhausekkk

    Člen klubu


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      756


  3. Laďa

    Laďa

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      6 244


  4. pesastor

    pesastor

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      1 256


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 24.10.2018 v kategorii Příspěvky

  1. KoudaK

    Vtipy

    9 points
  2. Milhausekkk

    Co jste dnes udelali...

    A taky čím dražší auto, tak tím více řidičů drží mobil u ucha, protože použít zabudované handsfree je problém.
    5 points
  3. Klemoň

    Vánoční večírek - 2018

    From MotoMoto - Nálada: Ukaž chytrému jeho chybu a on ti poděkuje, ukaž jí hloupému a ten se urazí. A já pořád přemýšlel, proč se všichni okolo vždycky urazí
    4 points
  4. P607Olda

    Už máte přezuto na zimu

    Barum Polaris 5. Dobré za rozumnou cenu. K té výdrži: už jsem dříve psal, že zásadní vliv má to, jak a kudy se jezdí. Takže letos opět výsledek měření, stejný jako loni: - zimní gumy Barum Polaris 3 - obuty na podzim 2017, na Octavia II - jezdily celý rok, tedy i v letošním horkém létě, ujeto asi 65000 km - trasa Varšava a zpět, tedy hlavně roviny, bez velkého brzdění a zatáčení - po roce mají zadní více než 6 mm a přední 4,7 mm (nové měly 8,3 nebo 8,5) Takže veškeré domněnky a testy jsou takové individuální. Naproti tomu tady mám Peugeot 301, který denně jezdí zatáčkovitou cestu, ostrý jezdec. Za rok a třičtvrtě najel 34 000 km, sjel letní Micheliny úplně (1,8 mm) a k tomu půlku zimních Polaris 3 (zůstalo 5 mm). Takže za 34 000 km ojel jeden a půl pneumatiky, včetně letních.
    3 points
  5. pesastor

    Vtipy

    3 points
  6. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  7. Milhausekkk

    Už máte přezuto na zimu

    Už někdo zkusil ruskou ruletu? Jó, zkusil, jen už nemůže odpovědět Díval jsem se a cena Tomketu je na polovině levnějších gum, tak nevím jak to bude s jízdními vlastnostmi. Každopádně že je něco levnější neznamená že je to špatný nebo naopak, že když platím za "značku" tak že to musí být super.
    2 points
  8. Jarin011

    Co jste dnes udelali...

    Tak toho si všímám už pár let, že čím dražší a kvalitnější auto tak nebliká a nebliká, asi ty páčky už nedávají
    2 points
  9. Radek Hurvajz

    Co jste dnes udelali...

    Urval bych mu levou páčku pod volantem se slovy, stejně ji nepotřebuješ.
    2 points
  10. Milhausekkk

    Co jste dnes udelali...

    @Rikic339 palec nahoru za ty pejsky a za ty velké pytle granulí, které u tak kvalitních nejsou zrovna zadarmo.
    2 points
  11. regius

    Vtipy

    2 points
  12. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  13. FrantaCV

    Vtipy

    Kráva jako kráva.mp4 Plašička na cikány.mp4
    2 points
  14. OK406

    Vtipy

    2 points
  15. Laďa

    Vtipy

    Něco pro milovníky psů
    2 points
  16. Print

    Jak jsme zacinali?

    Já od svých 18 do aktuálních 24let měl a vlastnil tyto auta nebo ještě mám. 1) Peugeot 406 2.0Turbo sedan (96) 2) Peugeot 106 1.1i (97) 3) Peugeot 307sw 2.0hdi (06) na kšeft 4) Peugeot 407sw 1.8 16v (07) na půl s taťkou 5) Peugeot 406 3.0 v6 kombi (02) 6) Peugeot 106 sport 1.1i (01) 7) Peugeot 206 RC (05) 8)Peugeot 605 SV24 (94) 9) Renault Clio II Sport Phase1 (01) složitější vysvětlivání jak se to s tím autem má 10) Peugeot 406 1.8 16v sedan (01)
    1 point
  17. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  18. mmartinkovic

    Už máte přezuto na zimu

    Ja už mám 2 prežite, ešte 2. Ja som zasa veľmi spokojný s Dunlop kami, letné, zimné, Blue response, a winter sport. Odskúšané 10 rokov, náročný terén, kopce, dlhé cesty, ale každý má daco čo si kúpi.....
    1 point
  19. Lihous

    Už máte přezuto na zimu

    Pritel "gugů! nasel toto :http://www.povinnezimnipneumatiky.cz/
    1 point
  20. Péťa

    Už máte přezuto na zimu

    Když nepojedeš místy, kde jsou zimní gumy předepsány dopravní značkou, tak nic
    1 point
  21. Jarin011

    Jarinova nová 3008

    Tak žádost poslána a uvidíme, podle technika v jiném servise by to neměl být problém, snad se zadaří
    1 point
  22. Charlie 1

    Jak jsme zacinali?

    99-2005. Škoda 120L Lpg 2005-2009. Škoda 120L Lpg 2009-2017. Peugeot 406 Break Lpg 2017-. Peugeot 406 Break
    1 point
  23. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Ani jsem se nestihl rozkoukat a cestou do nasi pekarny jsem se "nas.al" Manik obvesenej retezem nagelovanou makovici ale v ni asi "*neumím mluvit slušně*.y" Jedna krizovatka druha krizovatka parkovani vse bez smerovek a jeste si oteverel hubu - co ze jako mam za problem .... PTAM SE kde mame ti co nas chrani a pomahaji nam ....? Pomalu kazde jejich auto je vybavene kamerou tedy zaznamem - a je tak velkej probelm onoho "risnika" zastavit a domluvit mu klidne bez pokuty .....?? Proste delat "osvetu" A nebo jsme tak daleko ze i tady uz smerovku nepotrebuji ...?? ( Diky za korekci )
    1 point
  24. brixtr

    Jak jsme zacinali?

    Jj jsem starsi rocnik, konkretne 90
    1 point
  25. Hafity

    Jak jsme zacinali?

    Tahle úvodní věta celého vlákna je dost nejasná, až zavádějící.... Klidně by mohl někdo napsat, že začínal v tolika letech s tou/tím a nebylo to ono, protože nebyl k dispozici kondom....
    1 point
  26. ferinko2

    Diagnostika Lexia

    Ty furt svoje,hardware môže byť aj z číny,ale software musíš mať legálny,aby si sa mohol pripojiť na server PSA
    1 point
  27. pesastor

    Vtipy

    1 point
  28. pesastor

    Vtipy

    Mouvements de recul11.avi
    1 point
  29. Weri 605

    Vtipy

    1 point
  30. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  31. Laďa

    Vtipy

    1 point
  32. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  33. Péťa

    Vtipy

    WC v restauraci U Trunečků Nové Město nad Metují:
    1 point
  34. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  35. inoxing

    Konfigurace dálkového ovladače

    Naučení nového klíče komplet i s imobilizérem- potřeba PINu k BSI a diagnostika. (Immo je malý černý hranol v plastovém tělese klíčů, elektronika dálky je tišťák s mikrospínačema). Naučení pouze dálky s již spárovaným immo čipem- zasunout klíč, do kontrolek a držet tlačítko zamykání 10s, vytáhnout klíč, počkat 30s.
    1 point
  36. Laďa

    Vtipy

    1 point
  37. Laďa

    Vtipy

    1 point
  38. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  39. KoudaK

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsme načali neplavce..
    1 point
  40. jarokare

    Robot 1.6HDi

    To může být cokoli , když ti to hází chyby , nech udělat diagnostiku , takhle to je
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...