Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 24.10.2018 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
pesastor a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
A taky čím dražší auto, tak tím více řidičů drží mobil u ucha, protože použít zabudované handsfree je problém.5 points -
Vánoční večírek - 2018
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
From MotoMoto - Nálada: Ukaž chytrému jeho chybu a on ti poděkuje, ukaž jí hloupému a ten se urazí. A já pořád přemýšlel, proč se všichni okolo vždycky urazí4 points -
Už máte přezuto na zimu
Vena garážmistr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Barum Polaris 5. Dobré za rozumnou cenu. K té výdrži: už jsem dříve psal, že zásadní vliv má to, jak a kudy se jezdí. Takže letos opět výsledek měření, stejný jako loni: - zimní gumy Barum Polaris 3 - obuty na podzim 2017, na Octavia II - jezdily celý rok, tedy i v letošním horkém létě, ujeto asi 65000 km - trasa Varšava a zpět, tedy hlavně roviny, bez velkého brzdění a zatáčení - po roce mají zadní více než 6 mm a přední 4,7 mm (nové měly 8,3 nebo 8,5) Takže veškeré domněnky a testy jsou takové individuální. Naproti tomu tady mám Peugeot 301, který denně jezdí zatáčkovitou cestu, ostrý jezdec. Za rok a třičtvrtě najel 34 000 km, sjel letní Micheliny úplně (1,8 mm) a k tomu půlku zimních Polaris 3 (zůstalo 5 mm). Takže za 34 000 km ojel jeden a půl pneumatiky, včetně letních.3 points -
3 points
-
2 points
-
Už máte přezuto na zimu
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
Už někdo zkusil ruskou ruletu? Jó, zkusil, jen už nemůže odpovědět Díval jsem se a cena Tomketu je na polovině levnějších gum, tak nevím jak to bude s jízdními vlastnostmi. Každopádně že je něco levnější neznamená že je to špatný nebo naopak, že když platím za "značku" tak že to musí být super.2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Jarin011 za téma
Tak toho si všímám už pár let, že čím dražší a kvalitnější auto tak nebliká a nebliká, asi ty páčky už nedávají2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Urval bych mu levou páčku pod volantem se slovy, stejně ji nepotřebuješ.2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
@Rikic339 palec nahoru za ty pejsky a za ty velké pytle granulí, které u tak kvalitních nejsou zrovna zadarmo.2 points -
2 points
-
2 points
-
Vtipy
Haryk a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
Kráva jako kráva.mp4 Plašička na cikány.mp42 points -
2 points
-
2 points
-
Já od svých 18 do aktuálních 24let měl a vlastnil tyto auta nebo ještě mám. 1) Peugeot 406 2.0Turbo sedan (96) 2) Peugeot 106 1.1i (97) 3) Peugeot 307sw 2.0hdi (06) na kšeft 4) Peugeot 407sw 1.8 16v (07) na půl s taťkou 5) Peugeot 406 3.0 v6 kombi (02) 6) Peugeot 106 sport 1.1i (01) 7) Peugeot 206 RC (05) 8)Peugeot 605 SV24 (94) 9) Renault Clio II Sport Phase1 (01) složitější vysvětlivání jak se to s tím autem má 10) Peugeot 406 1.8 16v sedan (01)1 point
-
Už máte přezuto na zimu
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Ja už mám 2 prežite, ešte 2. Ja som zasa veľmi spokojný s Dunlop kami, letné, zimné, Blue response, a winter sport. Odskúšané 10 rokov, náročný terén, kopce, dlhé cesty, ale každý má daco čo si kúpi.....1 point -
Pritel "gugů! nasel toto :http://www.povinnezimnipneumatiky.cz/1 point
-
Když nepojedeš místy, kde jsou zimní gumy předepsány dopravní značkou, tak nic1 point
-
Tak žádost poslána a uvidíme, podle technika v jiném servise by to neměl být problém, snad se zadaří1 point
-
99-2005. Škoda 120L Lpg 2005-2009. Škoda 120L Lpg 2009-2017. Peugeot 406 Break Lpg 2017-. Peugeot 406 Break1 point
-
Ani jsem se nestihl rozkoukat a cestou do nasi pekarny jsem se "nas.al" Manik obvesenej retezem nagelovanou makovici ale v ni asi "*neumím mluvit slušně*.y" Jedna krizovatka druha krizovatka parkovani vse bez smerovek a jeste si oteverel hubu - co ze jako mam za problem .... PTAM SE kde mame ti co nas chrani a pomahaji nam ....? Pomalu kazde jejich auto je vybavene kamerou tedy zaznamem - a je tak velkej probelm onoho "risnika" zastavit a domluvit mu klidne bez pokuty .....?? Proste delat "osvetu" A nebo jsme tak daleko ze i tady uz smerovku nepotrebuji ...?? ( Diky za korekci )1 point
-
Jak jsme zacinali?
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
Jj jsem starsi rocnik, konkretne 901 point -
Jak jsme zacinali?
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Tahle úvodní věta celého vlákna je dost nejasná, až zavádějící.... Klidně by mohl někdo napsat, že začínal v tolika letech s tou/tím a nebylo to ono, protože nebyl k dispozici kondom....1 point -
Ty furt svoje,hardware môže byť aj z číny,ale software musíš mať legálny,aby si sa mohol pripojiť na server PSA1 point
-
Naučení nového klíče komplet i s imobilizérem- potřeba PINu k BSI a diagnostika. (Immo je malý černý hranol v plastovém tělese klíčů, elektronika dálky je tišťák s mikrospínačema). Naučení pouze dálky s již spárovaným immo čipem- zasunout klíč, do kontrolek a držet tlačítko zamykání 10s, vytáhnout klíč, počkat 30s.1 point
-
1 point
-
To může být cokoli , když ti to hází chyby , nech udělat diagnostiku , takhle to je1 point