Lihous Odesláno 10. duben 2020 Odesláno 10. duben 2020 Aaa je to zase v pr ..... https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kohoutky-s-ropou-se-utahly-opec-a-rusko-se-dohodly-ceka-se-na-g20-99308?dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&seq_no=7&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null ..... myslim si ze od zitra zacne preventivni zdrazovani a nekde mozna uz dnes .... Citovat
trucker1245 Odesláno 10. duben 2020 Odesláno 10. duben 2020 Vždyť to nebylo dlouhou dobu, na spoustě míst se ani s cenami nedostali na pěkné čísla a už to zase půjde nahoru??! Kde máme ty IBC kontejnery? Citovat
Péťa Odesláno 10. duben 2020 Odesláno 10. duben 2020 To je dost, že zase zdraží. Už jsem se začal obávat o jejich živobytí. Vždyť by za chvíli ani neměli peníze na běžný nákup před 14 minutami, trucker1245 napsal: Kde máme ty IBC kontejnery? @RichVa si jednu nádrž přivezl Prý dešťovka Lihous, trucker1245 a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
mmartinkovic Odesláno 11. duben 2020 Odesláno 11. duben 2020 U nas jednamlokalna pumpa Dalioil Diesel 0,999€, B95 1,119€ tuším, Benzinol D 1,069€, B95 1,129€ Citovat
David 106s16 Odesláno 11. duben 2020 Odesláno 11. duben 2020 Ve čtvrtek v polsku na Auchanu benzín 95 za krásných 3,46zl. Tj cca 21,10- Kč. Nafta za podobnou cenu 3,5zl. Ake tady u nás v okolí FM nejlevněji nafta 26,50-, většinou ale více. No nějak zapomínají slevňovat, zato ale zdražují hned jen co na Nově Koranteng řekne, že cena za barel ropy vzrostla. pavelu96, trucker1245, Péťa a 1 další ohodnotil 4 Citovat
radim.1008 Odesláno 11. duben 2020 Odesláno 11. duben 2020 V 8. 2. 2020 at 9:46, radim.1008 napsal: Žamberk Benzina Efecta 95 30,90,- Víkendová sleva, v týdnu +1,-. Žamberk Benzina Efecta 95 26,90,- Víkendová sleva, v týdnu +1,-. Nafta za stejnou cenu. Citovat
rhinos Odesláno 13. duben 2020 Odesláno 13. duben 2020 Plzeň Domažlická OMV Maxxmotion 100 za krásných 29.5 tak si to musím užít než to zdraží Citovat
Rikic339 Odesláno 14. duben 2020 Odesláno 14. duben 2020 ONO o víkendu v Europarku nádherných 22,90 za Diesel Citovat
MJSytic Odesláno 14. duben 2020 Odesláno 14. duben 2020 Jsi si jistý, že to byla nafta? Já jen, že ceník mají od 9.4. a za 22,90 mají benzín skypeja ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 14. duben 2020 Odesláno 14. duben 2020 V 11. 4. 2020 at 10:47, vagi napsal: Na Benzinu ŽBK cajk cena Dnes jsem jel okolo a 27,40,-. Padik dolů. Citovat
MilanF1 Odesláno 14. duben 2020 Odesláno 14. duben 2020 Dnes 26.90 za naftu na EO Mladá Boleslav. Fajn platit za 53 litru nějakých 1 400 Kč. Teď se ale nikam nejezdí, takže to je vlastně fuk. PaKr ohodnotil 1 Citovat
PaKr Odesláno 14. duben 2020 Odesláno 14. duben 2020 Jj, je to fajn, platit tak malo dneska jsem zajel na Tank-ono do Mošnova - stále za 22,90 N95, tak jsem do 206 nacvakal 51 litrů V NJ je pořád kolem 28 - 29, tak to se výlet vyplatí. Předemnou byl chlapík s xsarou a v kufru měl 4 dvacítkové kanystry Citovat
PaKr Odesláno 14. duben 2020 Odesláno 14. duben 2020 Jj, potřeba se pořádně nazasobit škoda, že 406 je u rodičů, ale aspoň tolik neutratímkolik vlastně pojme 407? když jsem v práci řekl, že beru 70 litrů, tak si mysleli, že si dělám pr... Citovat
MilanF1 Odesláno 14. duben 2020 Odesláno 14. duben 2020 Nyní panuje největší úspora pohonných hmot, nejen cenou, ale i tím, že se nikam nejezdí. To je ušetřených peněz. Citovat
radim.1008 Odesláno 14. duben 2020 Odesláno 14. duben 2020 (upraveno) Já si říkal, že jsem dlouho neslyšel klakson. Třeba 5008 jsem naposledy tankoval v koncem února a ještě je v ní 3/4nádrže. Aby se ta nafta zatím nezkazila. Upraveno 14. duben 2020 uživatelem radim.1008 Citovat
PaKr Odesláno 14. duben 2020 Odesláno 14. duben 2020 Tak to je ještě drahá nafta problém by spíš mohl být s tím slavným bio... Ale 206 stála dva roky a chytla úplně bez problému, ale před emisema jsem jí dopřál V power od shellu Citovat
Lihous Odesláno 15. duben 2020 Odesláno 15. duben 2020 No to ze nam to na tu nasi naftu nejak zvlast auticko nejezdi a bohuzel jsem o cca 1litrik nad beznou spotrebou vuci ta hnusne polske nafte - me nejak uz neprekvapuje - jen doufam ze to odnesou max "jen" vstriky ale kdyz jsem dnes natankoval a nekoukam nejak po cene - je me nejak tak jedno No nic mene kdyz se nam ukazala cena 30,50 rikam si v te Dobrusske Benzine maji asi nadrz v provedeni tanker Na druhou stranu proc ne - az to pujde nahoru tak ta koruna nebude zvlast bolet Citovat
Lihous Odesláno 21. duben 2020 Odesláno 21. duben 2020 Naprosto bez komentare - u nas je to napak .... https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/trh-s-ropou-se-zhroutil-prodavajici-musi-kupujicimu-jeste-zaplatit-40321173 Stale platim ja nikoliv oni me Krasny den .... ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.