Nick406 Odesláno 20. leden 2016 Odesláno 20. leden 2016 :D nikdy nepochopím proč se nenechám vyvést a musím nahoru šlapat i když vlastně nemusím Citovat
ChouLu Odesláno 20. leden 2016 Odesláno 20. leden 2016 Ferry byl zase v kantýně, co? Koukal jsem po něm ale nikde jsem jej neviděl Citovat
Medvěd Odesláno 20. leden 2016 Odesláno 20. leden 2016 Dnes (vlastne už vcera) potkan ChouLak u mě doma s opravenym tabletem. Za opravu tabletu po té, co ho Pavel pustil z výšky na parkety mu ještě jednou děkuji. Citovat
Pe.Tr Odesláno 21. leden 2016 Odesláno 21. leden 2016 buď oddie nebo vvitty s 806 dnes dopoledne u Trnkoše na dvoře Citovat
Ferry Odesláno 25. leden 2016 Odesláno 25. leden 2016 Koukal jsem po něm ale nikde jsem jej neviděl jo, nekde jsem sedel na kraji v restauraci na veceri a potom jsem sel jeste myslim nakoupit par veci do kramu Citovat
vendelinek Odesláno 27. leden 2016 Odesláno 27. leden 2016 Dneska u nas na parkovisti pred PENNY stala 307 SW v cerny metalize,mohl jsem na ni oci nechat,nadherna, 5J5 0405,neznate ji nekdo? odeslano z Lumie Citovat
Pe.Tr Odesláno 2. únor 2016 Odesláno 2. únor 2016 včera odpoledne za tmy si myslím, že jsem viděl člena Sawoy v Neratovicích u Lidlu na parkovišti Citovat
Pe.Tr Odesláno 3. únor 2016 Odesláno 3. únor 2016 Dnes dopoledne bejvalka MJsytice na Harfě, myslim tu 406 v sedanu Citovat
Ferry Odesláno 14. únor 2016 Odesláno 14. únor 2016 Nenechalo, dneska uhanel po D4 u Mnisku pod Brdy smer Pha Citovat
MilanF1 Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 Dneska v 8:20 na R10, 20. km potkána Goldinka. Jela ve svém voze Peugeot Puma, já maskován ve firemním Superbu, ale poznala mě a zamávali jsme na sebe. :papa Citovat
Péťa Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 Superb na R10, který jede 70km/h - podle toho Tě pozná každý MilanF1 ohodnotil 1 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 (upraveno) Dnes cca 18.10 u metra Rajská zahrada stála přede mnou na semaforech tmavě zelená asi 309 v těch malejch mám hokej. Každopádně asi bejvalý auto odsud,podložka klubová ale nápis z okna prasecky seškrábaný. Já v busu 202 za volantem. Upraveno 16. únor 2016 uživatelem Vena garážmistr Citovat
MilanF1 Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 (upraveno) Superb na R10, který jede 70km/h - podle toho Tě pozná každý Já jel ale 110 km/h, u firemního to řešit nemusím, ale i tak si ten rozežranec 1.8 TSi 4x4 bral 7,5 litru. Normálně kolegové s tím jezdí za 10 a víc. A věz, že je Goldý mě nepoznala, já ji poznal první ... ale to je marný... Upraveno 16. únor 2016 uživatelem MilanF1 Citovat
Dave_k Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 (upraveno) Co od pondělka jezdím denně do Králík, tak na parkovišti u jedný firmy za Žamberkem vídám světlemodrou 306 radima. 1008. Upraveno 16. únor 2016 uživatelem Dave_k Citovat
oddie Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 Superb na R10, který jede 70km/h - podle toho Tě pozná každý Teď jsem se zakuckal smíchy Citovat
Péťa Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 Milane, víš který auto je nejlepší sporťák? ................... firemní. Citovat
Medvěd Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 (upraveno) Já jel ale 110 km/h, u firemního to řešit nemusím, ale i tak si ten rozežranec 1.8 TSi 4x4 bral 7,5 litru. Normálně kolegové s tím jezdí za 10 a víc. A věz, že je Goldý mě nepoznala, já ji poznal první ... ale to je marný... Já mám ZATÍM na tom svým průměrnou 8,8. Město bylo i 11,7, ale ven do 150 tacho se dá i pod 8 Zítra si ho přijede prohlédnout Kouďák, pak spolu zajdem na orosený žejdlík (možná i s Budvarem nebo Trudníkem ...) Upraveno 16. únor 2016 uživatelem Medvěd Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.