Havlicek.Lukas Odesláno 22. říjen 2024 Odesláno 22. říjen 2024 (upraveno) tak ono celkove ty reklamy na angry beards jsou sileny ale kdo je vymysli je borec - prvni co jsem videl bylo mazani na kule ted sem ty stranky rozkliknul a hned prvni vyrobek pro damy Upraveno 22. říjen 2024 uživatelem Havlicek.Lukas Pepito, Weri 605, Péťa a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 26. říjen 2024 Odesláno 26. říjen 2024 auto na prodej premyslim kolik koni to auto ma diky barevnemu motoru jarokare a Weri 605 ohodnotil 2 Citovat
Medvěd Odesláno 8. prosinec 2024 Odesláno 8. prosinec 2024 Tohle video s pitomcem tlačícím kočárek a blokujícím autobusy cestou z Hvězdy na Ovčárnu mě fakt rozsekalo https://crzpravy.cz/doprava/video-ktere-bori-internet-bezec-s-kocarkem-blokoval-autobusy-na-ovcarnu-ohrozil-cestujici/ Pepito ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 8. prosinec 2024 Odesláno 8. prosinec 2024 (upraveno) jj taky sem si rikal ze to je kroznej kreten - jako ty autobusy na te zasnezene vozovce asi maji dost velky problemy kdyby aspon uhnul k tem zelenym bausetum aby ho objeli Upraveno 8. prosinec 2024 uživatelem Havlicek.Lukas Pepito a Medvěd ohodnotil 2 Citovat
PaKr Odesláno 15. prosinec 2024 Odesláno 15. prosinec 2024 Jeden dálniční sběratel ani jsem neprohlížel, jestli je to všechno platné, ale aspoň jsem to rychle zdokumentoval Pepito ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 23. prosinec 2024 Odesláno 23. prosinec 2024 Proč si někdo dá na škodovku sobí růžky a přivře do kufru skřítka? BubakGS, Pepito, zbynek..s a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. prosinec 2024 Odesláno 23. prosinec 2024 s těmi růžky ještě mají červenou bambuli na masce , za mě cajk, můj medvěd rozesmívá i největší bručouny celoročně pavelu96, zbynek..s, BubakGS a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pepito Odesláno 18. leden 2025 Odesláno 18. leden 2025 VID-20250118-WA0002.mp4 zbynek..s, Radek Hurvajz, OK406 a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Medvěd Odesláno 18. leden 2025 Odesláno 18. leden 2025 (upraveno) To mi taky není jasný, ale myslím, že popředu. Že se to občas děje na druhým břehu Vltavy mezi Smíchovským nádražím a Lihovarem, kde se koleje zrádné ocitnou místo uprostřed na pravém okraji silnice a ještě takhle naholo - to si ještě umím představit. Ale tady..... Upraveno 18. leden 2025 uživatelem Medvěd Citovat
Pepito Odesláno 11. únor 2025 Odesláno 11. únor 2025 Některé novináře nechápu jak můžou něco takového napsat jako nadpis. https://opavsky.denik.cz/zpravy_region/policiste-v-hlucine-jen-zasli-z-nebe-spadla-krava-a-ponicila-zaparkovane-vozy.html? Citovat
Péťa Odesláno 11. únor 2025 Odesláno 11. únor 2025 Čím víc lidí na to klikne, tím víc mají peněz. Prosté... Milan+ a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 19. únor 2025 Odesláno 19. únor 2025 Mražená elektřina z Polska Radek Hurvajz, Pepito, dýzl a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Medvěd Odesláno 20. únor 2025 Odesláno 20. únor 2025 (upraveno) Kdyby se někdo chtěl zajistit na stará kolena https://forbes.cz/palladium-v-centru-prahy-je-na-prodej-s-rekordni-cenou-majitel-za-nej-muze-dostat-175-miliardy/ Upraveno 20. únor 2025 uživatelem Péťa Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy Péťa ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 16. březen 2025 Odesláno 16. březen 2025 307cc 209 BubakGS, zbynek..s a Pepito ohodnotil 3 Citovat
Pepito Odesláno 16. březen 2025 Odesláno 16. březen 2025 (upraveno) Pěkný ještě že nezměřili mě, když jsem jel z Litovle do Mohelnice 230 mojí 206cc. P.s. jinak to bylo na téměř prázdné dálnici. Upraveno 16. březen 2025 uživatelem Pepito Doplňující info OK406 ohodnotil 1 Citovat
oddie Odesláno 16. březen 2025 Odesláno 16. březen 2025 Kdepak, tyhle hrátky je lepší zkoušet v Německu, když už. A ne zbytečně riskovat papíry. Maskovaných čertů je sice po silnicích poskrovnu, ale náhoda je blbec, jako zrovna tady. V Německu je třeba dát si pozor akorát na úsek bez omezení, a teda pak taky jestli zezadu náhodou nejede někdo ještě rychlejší zbynek..s, radim.1008, OK406 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Weri 605 Odesláno 17. březen 2025 Autor Odesláno 17. březen 2025 Tak na tacháči mohl mít cca 213...? Podle mě to chtěl zkusit na 220... škoda... už nebyl daleko... BubakGS, Péťa, Pepito a 2 další ohodnotil 5 Citovat
petrinza Odesláno 17. březen 2025 Odesláno 17. březen 2025 Asi to má pán pěkně poladěný, mě 307CC tak rychle nejezdí, v Německu na dálnici udělala maximálku 206 km/h (podle GPS). Možná se tak projevil vliv sundané střechy. OK406 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.