Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 31.5.2024 v kategorii Příspěvky
-
Potkal jsem klubáka...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Mireq306 za téma
2 points -
Potkal jsem klubáka...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Vzadu na louce je prej všehochuť zajímavostí... mě vám to příjde rok od roku horší ty legendy.. organizátoři by možná měli začít pít....1 point -
Mno... dostal jsem kravsky napad, ze byc hto zkusil na protiucet , ... no, dostal ose mi informace, ze kdyz nejdriv udelam technickou, tak ze za 15 by to slo. Z toho vvyplyva, ze pujdu vyresit prahy, ulozeni tlumicu, mozna i tlumice samotne a hura na technickou . A az j ito bude mit, ta kto zustane doma, protoze se mi nevyplati to vymenit za o par roku novejsi kousek (mel jsem v merku C4GP, zase 1,6, ale po FL as 82kw a 6kvaltem)1 point
-
1 point
-
Potkal jsem klubáka...
skuci zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
A to CC vedle je @skuciho.1 point -
Tisková konference k uvedení nových modelů Peugeot Na český trh přicházejí nové modely Peugeot: 3008 : cena Hybrid 136 od 749 000 Kč, cena E-3008 od 1 119 000 Kč, záruka 5 let Rifter: cena BlueHDi od 605 000 Kč, cena E-Rifter od 925 000 Kč, cena hom.N1 od 545 000 Kč, záruka 5 let Rifter Long: cena BlueHDi od 660 000 Kč, cena E-Rifter od 950 000 Kč, cena hom.N1 od 570 000 Kč, záruka 5 let Traveller: cena od 795 000 Kč (bez DPH), záruka 5 let Expert Combi: cena od 712 000 Kč (bez DPH), servis + záruka na 3 roky zdarma Partner: cena od 419 000 Kč (bez DPH), servis + záruka na 3 roky zdarma Expert: cena od 569 000 Kč (bez DPH), servis + záruka na 3 roky zdarma Boxer: cena od 609 000 Kč (bez DPH), servis + záruka na 3 roky zdarma1 point
-
Aha. Tak to mě nenapadlo. Beru, že ten výfuk u nafty většinou přežije auto Každopádně je super, že se to povedlo vyřešit a přeju, ať máš zase na hodně dlouho od FAPu klid1 point
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Me predpoved a telefon tvrdi, ze leje, pritom sviti slunicko...1 point -
u nás měla být včera ,,potopa'' a nespadlo nic, osobně to při vybavení dnešních meteorologů nechápu , to si nestěžuju, jen konstatuju1 point
-
houkačka/klakson mon/demontáž
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
ty platove prichytky se nejdriv vyndaji a pokud nektery praskne jde vymenit1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
..mno a kdyz uz se o tom tak bavime, budou volby do EP, tak to tam bezte hodit... ..pac zatim je realita takovahle.. "Z ekonomických důvodů již pokračování provozu v Německu po roce 2024 bohužel není v dohledné době možné," řekl výkonný ředitel společnosti Detlef Neuhaus.1 point -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
.. .. ale to ja vim, co to je za bazmeg. Vsak to taky nemam na cesty kolem sveta ale tady po okoli na zmrzlinu a nepocitam, ze se od servisu vzdalim moc daleko... .. Beton-Mischung-Wagen uz me nebavi - nepotrebuju ctvrt-tunovou motorku na cestu kolem sveta, to uz mam za sebou. Tohle dostane power-kit, ve finale 80 koni, par hispterskych doplnku a budu mit aspon malou pojistku a havarijko....1 point -
No tak já se dnes stal už 5ti násobným děděčkem. Tentokrát poprvé od dcery. Ale ty jména, ty jména . . . Já mám Katku a Kubu. A Katka má Teodora a Jakub má Vanessa, Isabella, Nicolas a Nella No a jinak jsem dnes překvapil Kůstku a vyměnil patery dveře za nové. Byly trošku komplikace. Tak pomohl @Vena garážmistr , pak Hornbach a moje ruce Ještě čekají futra na nový lak, ale zas příště. Bylo potřeba také trochu zapít vnoučka1 point
-
1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
307 SW - Automat opět automatuje
RichVa zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Uvidíme. Pohledově jsem já ani servisák díru nenašel. Kdyžtak je to známý a platím jen chladivo tak to není taková rána. Chladič pro případ nouze mám.1 point -
Vztahy mezi klubáky
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
jo vím že mi spousta z Vás hudruje že nemám ten WA že by komunikace byla snazší ale přesně kvůli tomu to nemám. Svým způsobem si myslím že komunikačních kanálů provozuju dost. Mám email mám telefon a dá se říct že tady z PC komunikuju většinou jen přes SZ a funguje to. A tyhle volači nejlíp když volají v pátek večer že něco nutně servisovat nebo v neděli v poledne. A když teda nějakým způsobem nahodím cenu tak už se ani nenamáhá napsat je to drahý nechci. Nestěžuju si vybral jsem si to je to práce s lidma a ta má svá úskalí. Ale když už mě to sejří tak si řeknu " lidové jsou různý a hlavně blbý " a jedu dál.1 point -
Nejlepší byli ti, co říkali do telefonu "sedám do auta a jedu, za hodinu u vás budu". A utekly 3 týdny a furt nedojel, zato volal kvůli jiné věci Někteří možná pamatují, když jsem dával k dobru, že na inzeráty mám spešl telefon a v něm uložených x čísel pod jménem "Blb". Takovým volajícím jsem pak rovnou říkal, že danou věc "bohužel nemám", a bylo vyřešeno. Úplně se mi to tím připomnělo. Jinak teď občas prodávám nějaké díly na kolo a osvědčilo se mi na tom inzerátovém čísle NEMÍT WA. Zajedno neotravují podvodní boti, a zadruhé neotravují vypisovači, co si stejně nic nekoupí. Po mailu se zdaleka tolik nevykecávají.1 point