Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 4.6.2023 v kategorii Příspěvky
-
Minisraz v Oldtimer Gallery v Dobřenicích 3.6.2023 - Sraz se povedl, dojelo 40 lidí a 3 děti
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Každý sraz ma svůj příběh, pro někoho smutnější, pro jiné veselejší. Ale tak to je vždy a my s Pavlou byli rádi, že jsme mohli dorazit, vidět staré známé i nováčky a rozdat všem domácí koláče. Velký dík patří všem za organizaci a zvláště panu Kalinovi, který uměl o svých vozech velmi poutavě vyprávět a nebyla to jen nudná 10 minutová prohlídka aut, jako tomu bývá v případě běžných muzeí bez průvodce. Pana Kalinu by bylo možné poslouchat celý den...5 points -
New 3008 Ultimate
brutall a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
5 points -
Minisraz v Oldtimer Gallery v Dobřenicích 3.6.2023 - Sraz se povedl, dojelo 40 lidí a 3 děti
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele h4wk3y za téma
My moc všem děkujeme, byl to fajn den... A zde pár foto... https://h4wk3y.rajce.idnes.cz/3._6._2023_Sraz_Peugeot_clubu_v_Dobrenicich_-_Oldtimer_Gallery/ A jak to dnes probíhalo? Asi takhle nějak....5 points -
Minisraz v Oldtimer Gallery v Dobřenicích 3.6.2023 - Sraz se povedl, dojelo 40 lidí a 3 děti
Milda 25 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak jsme už taky právě dorazili domů s Radkou. Děkujeme @radim.1008za to že to celé spíchnul, a všem včetně nováčků že dorazili, byť jen na malou akci. Rádi jsme vás všechny zase po dlouhé době viděli. Bylo to fajn. Sobotní večer byl super, díky @Weri 605 @Handulina a @žabi Joi, pár foto ode mne. Princezny Bubáci4 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
dnes mě po 18 letech opustila moje drahá (za 1 Kč) Nokia, sice ještě funguje přes Zprávy, ale odešel mikrofon , nechtěli mi v prodejně věřit, že celou dobu je v ní originální baterie, prostě nic jsem s tím nedělal, jen nabíjel tak mám novou další tlač. Nokii, třetí telefon od převratu4 points -
307 sw - konečná
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
A nebylo to tak hrozný. Pod vnějším prahem to bylo zdravý. Tak jsme to řízli, zaprskali a je to. Jasně, není to udělaný jak od klempíře nebo někoho, kdo umí svářet. Ale účel to plní, 4 roky to určitě vydrží. Teď to ještě ošetřím a o víkendu to hodím tak nějak do laku. Lepší než pěna. Všechno zhnilý jsme vyřezali.4 points -
Minisraz v Oldtimer Gallery v Dobřenicích 3.6.2023 - Sraz se povedl, dojelo 40 lidí a 3 děti
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Tak konečně doma.., zalitý kytky, zahrada, vybaleno aspoň ven z auta, aby mohli vylézt škovoři, mravenci a pavouci.. stihla sem si už dát 2 piva... ... ale než odpadnu, tak bych ráda poděkovala všem, kteří se odvážili přijet na tenhle sraz a vydrželi všechny jeho útrapy...! Byla nás pěkná tlupa, počasí vyšlo taky super..., moc ráda sem viděla známé tváře i ty méně známé, ještě radši sem viděla, kolik nových neznámých se k nám připojilo, s některými sem stihla i hezky pokecat.., s některými bohužel ne.., čas prostě utíkal ňák rychle... No a hlavní DÍK patří Radimovi, že se tentokrát o všechno postaral a já mohla mít "nohy nahoře" .. Víc takových, tak si k tomu eště pískám... jo a přidávám jen pár ze spanilky... ..3 points -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
Radovanik a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
2 points
-
Burger street festival
kemo a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Dneska vařim já
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Stosun za téma
To je překryty tou anglickou tak to vypadá jak bůček.2 points -
Minisraz v Oldtimer Gallery v Dobřenicích 3.6.2023 - Sraz se povedl, dojelo 40 lidí a 3 děti
Handulina a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Dobrou všem co tu spinkaj.. zbytek až dorazím domu...2 points -
Minisraz v Oldtimer Gallery v Dobřenicích 3.6.2023 - Sraz se povedl, dojelo 40 lidí a 3 děti
Milda 25 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Chtěl bych poděkovat všem, co jste dorazili na tento rychlo spíchnutý minisraz. Váš zájem předčil moje očekávání. Nakonec nás na místě bylo 40 a 3 děti. Což je více než na posledním víkendovém minisraze. Tak se nepohoršete a doražte zase minimálně v takovém počtu na další sraz. Včas o něm budete informování. Doufám, že jste byli spokojeni a těšíme se zase někdy příště. PS: vlastně ještě přijel na sólo oběd @mirda27301 s @Jitulkavrtulka a synátorem NEJSME JEN FÓRUM!!!2 points -
2 points
-
1 point
-
307 sw - konečná
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nene, myslím rez--jakože to bude horší, ale byla to jen místní rezavka ono je to auto od auta, někdy to nevypadá tak zle, ale když to rozebereš (odřízněš shnilá místa), tak je na jedné straně práce na celý víkend , no a někdy to dopadne jako u tebe, dáš kus plechu a za pár hodin hotovo1 point -
Dneska vařim já
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
@Péťa je to krkovička,je přikrytá sýrem a navrchu je anglická1 point -
No já se moc nevyspinkal . . . Asi tak od půlnoci pendlování na toaletu cca 30 minut (spodem) a když už jsem měl dost , tak jsem ještě po 4 hodině 3x obejmul mísu (horem). Jako tedy nemá to nic společného se srazem a už vůbec ne s domácím makovým koláčem od @tasmanskycertik - ten byl opravdu výborný. Je to jen reakce na "dobrou noc všem co tu spinkaj" Mimochodem mne to docela zaskočilo - dovézt na akci vlastní domácí tvorbu. To se jen tak nevidí a děkuji @MilanF1, že ji na akci dovezl Teď už jen doplňuji tekutiny a vzpamatovávám se z "nočního" zážitku . . . Asi ta maďarská klobása . . .1 point
-
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Mě to maso teda jako krkovička nepřipadá Opravdu to je krkovice?1 point -
Dneska vařim já
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Dneska jsem si trochu přivstal abych udělal mňamkový oběd Krkovička v cibulovo smetanové omáčce Plátky krkovice osolený a opepřený z obou stran,pekáč lehce olejem,v pánvi osmažená cibulka vyndaná stranou a ve výpeku plátky masa obalené v hladké mouce na prudko osmažené a rovnou poskládat do pekáče předem vsypaný cibulkou,po vrchu masa potřeno Dion hořčicí,na ní nastrouhaný sýr Eidam a Kamembert a to přikrytý angl.slaninou,zalito smetanou a asi tak PL octa ,dělal jsem to zhruba hodinku a půl, masíčko se jen rozpadává ,to vše s bram knedlíkem1 point -
Prevodovka bez oleje
jirka307 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Spíš bych tipl blbě namontované. V převodovce mají být 2l oleje, i když tam bude 1.5l (nejspíš i méně) , nemělo by se jí nic stát, minimálně z krátkodobého hlediska. Hlavně on nikdy všechen olej nevyteče, šance že při tom popojetí tam nebylo něco namazaný je mizivá. Tipl bych blbě nasazená pružina s uložením a nějak se to tam pere. U 307 to jde dát blbě velmi snadno. Druhá věc je, že jakmile uděláš u starého auta takový zásah, většinou to vezme sebou i jiný věci. Spodní čep, kosti a čepy a táhla řízení.1 point -
Tak já jsem dorazil v 19:30. Také děkuji za organizaci srazu s návštěvou muzea sportovních vozů a kabrioletů. @radim.1008, @Zůza a @Weri 605 @OK406 dnes to nebylo tak náročné na orientaci. Po obědě jsme někteří vyrazili na zámek Hrádek u Nechanic a za @Verýsek do Hradce Králové. https://www.rajce.net/a185204861 point
-
Tak já už snad ani děkovat nechci, protože poslední dobou je takováto akce spíše hrdinský čin a patří za ni už i "metál" !!! Jak už bylo napsáno - akcička parádní, vozový park opravdu "Pežotí" Oceňuji hlavně ty co dorazili z větší dálky a vlastně "na otočku" Škoda , že jsem musel brzy zase zmizet . . .1 point
-
Minisraz v Oldtimer Gallery v Dobřenicích 3.6.2023 - Sraz se povedl, dojelo 40 lidí a 3 děti
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele 2ReQ za téma
Já i @Kika. by jsme také moc chtěli poděkovat @radim.1008 za příjemně strávený den, pokec se starými známými i s novými byl to příjemný minisrazík a i ta cesta z Ostravy za to stála !!! P.S.: @Weri 605jsem rád, že jsme Tě překvapili a nebyl to Hnůjdaj, čím jsme přijeli1 point -
Minisraz v Oldtimer Gallery v Dobřenicích 3.6.2023 - Sraz se povedl, dojelo 40 lidí a 3 děti
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele OK406 za téma
Rád bych touto cestou poděkoval organizátorům za přípravu + organizaci minisrazu P-C ( @radim.1008 + @Zůza + @Weri 605). Počasí přálo i vozidlům bez střechy. Návštěva muzea soukromného Oldtimer Gallery pana Kaliny v Dobřenicích byla nejen příjemná a poučná, ale nám starším ročníkům, připomněla vozidla, které byli ,,běžné" vidět na silnici. Expozice vozidel byla pestrá nejen na množství, ale i na svoji historii ve sportoním odvětví, tak i na historii získání panem Kalinou. Některé byli opravdu skvosty a unikátní! Velmi příjemné bylo vyprávění majitele pana Kaliny. Rád jsem po dlouhé době viděl členy P-C Milan F1, tasmanskycertik, ChouLu, Weri605, MJSytic, Klemoň, Kůstka, Pepito, AKCZ ...Omlouvám se moc všem, které jsem neuvedl. Rád jsem poznal i nové členy P-C a věřím, že se jim mezi námi líbilo a bude líbit. Děkuji za příjemnou společnost strávenou u stolu během jídla: Radek Hurvajz, Radka S, žabi, Handuliny, Marcel505. Později si přisedli Medvěd se synkem. Jídlo bylo velmi dobré. Alespoň za mě jsem si pochutnal (vývar, smažák, kofola). Spanilá jízda byla parádní i co do počtu peugeotů. @Pepito dnes jsem nekufrova během spanilé jízdy. Ještě jednou děkuji za velmi příjemný strávený den mezi příjemnými lidmi a přáteli. Domů jsem dojel bez problémů. Těším se na další sraz P-C a všem přeji hodně zdraví, pohody a ať jsou se svými čtyřkolovými miláčky spokojený......1 point -
1 point
-
@MotoMoto promin, porad vidim jen zebra na grilu , dal se muj pohled proste nedostane. Neumim tomu pomoct1 point
-
1 point
-
Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - přestavěno na obytné
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Pustil jsem se do výměny vlnovce výfuku, který byl už prasklý. Sehnal jsem za 3,5tis originál díl (druhoška je za polovinu, ale pochybuju že to něco vydrží). Měl jsem trochu strach jak to půjde povolit. Na straně k motoru šli matice povolit v pohodě, ale druhá strana katastrofa. Matice už nebyli šestihranné, zarezlé to bylo fest. Nakonec jsem vyndal celý výfuk a hlavy šroubýů se svary odbrousil, brusným kotoučkem ve vrtačce. Pakárna, ale povedlo se. Dány nové šrouby, matice, origo těsnění a pro dobrej pocit ještě celý výfuk natřený barvou na výfuky.1 point -
1 point
-
@Print tu ještě nemám ale je v plánu..1 point
-
0 points
-
-1 points