Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      16 417


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      35 915


  3. h4wk3y

    h4wk3y

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      2 570


  4. VojtouNerCZ

    VojtouNerCZ

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      4 931


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 4.6.2023 v kategorii Příspěvky

  1. Každý sraz ma svůj příběh, pro někoho smutnější, pro jiné veselejší. Ale tak to je vždy a my s Pavlou byli rádi, že jsme mohli dorazit, vidět staré známé i nováčky a rozdat všem domácí koláče. Velký dík patří všem za organizaci a zvláště panu Kalinovi, který uměl o svých vozech velmi poutavě vyprávět a nebyla to jen nudná 10 minutová prohlídka aut, jako tomu bývá v případě běžných muzeí bez průvodce. Pana Kalinu by bylo možné poslouchat celý den...
    5 points
  2. Charlie 1

    New 3008 Ultimate

    Jinak auto ošetřeno auto finese ceramic wax viz foto a je to mouchy jdou dolu jen hadici a povrch staci umýt i wapkou ,vydrž 2 měsíce a aplikace jen striknout a vylestit uterkou takze cely auto otázka 20minut….
    5 points
  3. My moc všem děkujeme, byl to fajn den... A zde pár foto... https://h4wk3y.rajce.idnes.cz/3._6._2023_Sraz_Peugeot_clubu_v_Dobrenicich_-_Oldtimer_Gallery/ A jak to dnes probíhalo? Asi takhle nějak....
    5 points
  4. Tak jsme už taky právě dorazili domů s Radkou. Děkujeme @radim.1008za to že to celé spíchnul, a všem včetně nováčků že dorazili, byť jen na malou akci. Rádi jsme vás všechny zase po dlouhé době viděli. Bylo to fajn. Sobotní večer byl super, díky @Weri 605 @Handulina a @žabi Joi, pár foto ode mne. Princezny Bubáci
    4 points
  5. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes mě po 18 letech opustila moje drahá (za 1 Kč) Nokia, sice ještě funguje přes Zprávy, ale odešel mikrofon , nechtěli mi v prodejně věřit, že celou dobu je v ní originální baterie, prostě nic jsem s tím nedělal, jen nabíjel tak mám novou další tlač. Nokii, třetí telefon od převratu
    4 points
  6. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    A nebylo to tak hrozný. Pod vnějším prahem to bylo zdravý. Tak jsme to řízli, zaprskali a je to. Jasně, není to udělaný jak od klempíře nebo někoho, kdo umí svářet. Ale účel to plní, 4 roky to určitě vydrží. Teď to ještě ošetřím a o víkendu to hodím tak nějak do laku. Lepší než pěna. Všechno zhnilý jsme vyřezali.
    4 points
  7. Tak konečně doma.., zalitý kytky, zahrada, vybaleno aspoň ven z auta, aby mohli vylézt škovoři, mravenci a pavouci.. stihla sem si už dát 2 piva... ... ale než odpadnu, tak bych ráda poděkovala všem, kteří se odvážili přijet na tenhle sraz a vydrželi všechny jeho útrapy...! Byla nás pěkná tlupa, počasí vyšlo taky super..., moc ráda sem viděla známé tváře i ty méně známé, ještě radši sem viděla, kolik nových neznámých se k nám připojilo, s některými sem stihla i hezky pokecat.., s některými bohužel ne.., čas prostě utíkal ňák rychle... No a hlavní DÍK patří Radimovi, že se tentokrát o všechno postaral a já mohla mít "nohy nahoře" .. Víc takových, tak si k tomu eště pískám... jo a přidávám jen pár ze spanilky... ..
    3 points
  8. 2 points
  9. radim.1008

    Registrační značky na přání

    Projel jsem uložené záznamy v kameře a našel pár na přání. Dnešní méně čitelná 63J P1306
    2 points
  10. davidse

    Hudební koutek

    2 points
  11. radim.1008

    Burger street festival

    Taky jsme dnes byli v HK.
    2 points
  12. Stosun

    Dneska vařim já

    To je překryty tou anglickou tak to vypadá jak bůček.
    2 points
  13. Dobrou všem co tu spinkaj.. zbytek až dorazím domu...
    2 points
  14. Chtěl bych poděkovat všem, co jste dorazili na tento rychlo spíchnutý minisraz. Váš zájem předčil moje očekávání. Nakonec nás na místě bylo 40 a 3 děti. Což je více než na posledním víkendovém minisraze. Tak se nepohoršete a doražte zase minimálně v takovém počtu na další sraz. Včas o něm budete informování. Doufám, že jste byli spokojeni a těšíme se zase někdy příště. PS: vlastně ještě přijel na sólo oběd @mirda27301 s @Jitulkavrtulka a synátorem NEJSME JEN FÓRUM!!!
    2 points
  15. Péťa

    Vtipy

    2 points
  16. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    Takže GEO si můžu konečně odškrtnout Teď je na řadě klimachladič
    1 point
  17. ozzy56

    307 sw - konečná

    nene, myslím rez--jakože to bude horší, ale byla to jen místní rezavka ono je to auto od auta, někdy to nevypadá tak zle, ale když to rozebereš (odřízněš shnilá místa), tak je na jedné straně práce na celý víkend , no a někdy to dopadne jako u tebe, dáš kus plechu a za pár hodin hotovo
    1 point
  18. vendelinek

    Dneska vařim já

    @Péťa je to krkovička,je přikrytá sýrem a navrchu je anglická
    1 point
  19. No já se moc nevyspinkal . . . Asi tak od půlnoci pendlování na toaletu cca 30 minut (spodem) a když už jsem měl dost , tak jsem ještě po 4 hodině 3x obejmul mísu (horem). Jako tedy nemá to nic společného se srazem a už vůbec ne s domácím makovým koláčem od @tasmanskycertik - ten byl opravdu výborný. Je to jen reakce na "dobrou noc všem co tu spinkaj" Mimochodem mne to docela zaskočilo - dovézt na akci vlastní domácí tvorbu. To se jen tak nevidí a děkuji @MilanF1, že ji na akci dovezl Teď už jen doplňuji tekutiny a vzpamatovávám se z "nočního" zážitku . . . Asi ta maďarská klobása . . .
    1 point
  20. Péťa

    Dneska vařim já

    Mě to maso teda jako krkovička nepřipadá Opravdu to je krkovice?
    1 point
  21. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska jsem si trochu přivstal abych udělal mňamkový oběd Krkovička v cibulovo smetanové omáčce Plátky krkovice osolený a opepřený z obou stran,pekáč lehce olejem,v pánvi osmažená cibulka vyndaná stranou a ve výpeku plátky masa obalené v hladké mouce na prudko osmažené a rovnou poskládat do pekáče předem vsypaný cibulkou,po vrchu masa potřeno Dion hořčicí,na ní nastrouhaný sýr Eidam a Kamembert a to přikrytý angl.slaninou,zalito smetanou a asi tak PL octa ,dělal jsem to zhruba hodinku a půl, masíčko se jen rozpadává ,to vše s bram knedlíkem
    1 point
  22. VojtouNerCZ

    Prevodovka bez oleje

    Spíš bych tipl blbě namontované. V převodovce mají být 2l oleje, i když tam bude 1.5l (nejspíš i méně) , nemělo by se jí nic stát, minimálně z krátkodobého hlediska. Hlavně on nikdy všechen olej nevyteče, šance že při tom popojetí tam nebylo něco namazaný je mizivá. Tipl bych blbě nasazená pružina s uložením a nějak se to tam pere. U 307 to jde dát blbě velmi snadno. Druhá věc je, že jakmile uděláš u starého auta takový zásah, většinou to vezme sebou i jiný věci. Spodní čep, kosti a čepy a táhla řízení.
    1 point
  23. Tak já jsem dorazil v 19:30. Také děkuji za organizaci srazu s návštěvou muzea sportovních vozů a kabrioletů. @radim.1008, @Zůza a @Weri 605 @OK406 dnes to nebylo tak náročné na orientaci. Po obědě jsme někteří vyrazili na zámek Hrádek u Nechanic a za @Verýsek do Hradce Králové. https://www.rajce.net/a18520486
    1 point
  24. Tak já už snad ani děkovat nechci, protože poslední dobou je takováto akce spíše hrdinský čin a patří za ni už i "metál" !!! Jak už bylo napsáno - akcička parádní, vozový park opravdu "Pežotí" Oceňuji hlavně ty co dorazili z větší dálky a vlastně "na otočku" Škoda , že jsem musel brzy zase zmizet . . .
    1 point
  25. Já i @Kika. by jsme také moc chtěli poděkovat @radim.1008 za příjemně strávený den, pokec se starými známými i s novými byl to příjemný minisrazík a i ta cesta z Ostravy za to stála !!! P.S.: @Weri 605jsem rád, že jsme Tě překvapili a nebyl to Hnůjdaj, čím jsme přijeli
    1 point
  26. Rád bych touto cestou poděkoval organizátorům za přípravu + organizaci minisrazu P-C ( @radim.1008 + @Zůza + @Weri 605). Počasí přálo i vozidlům bez střechy. Návštěva muzea soukromného Oldtimer Gallery pana Kaliny v Dobřenicích byla nejen příjemná a poučná, ale nám starším ročníkům, připomněla vozidla, které byli ,,běžné" vidět na silnici. Expozice vozidel byla pestrá nejen na množství, ale i na svoji historii ve sportoním odvětví, tak i na historii získání panem Kalinou. Některé byli opravdu skvosty a unikátní! Velmi příjemné bylo vyprávění majitele pana Kaliny. Rád jsem po dlouhé době viděl členy P-C Milan F1, tasmanskycertik, ChouLu, Weri605, MJSytic, Klemoň, Kůstka, Pepito, AKCZ ...Omlouvám se moc všem, které jsem neuvedl. Rád jsem poznal i nové členy P-C a věřím, že se jim mezi námi líbilo a bude líbit. Děkuji za příjemnou společnost strávenou u stolu během jídla: Radek Hurvajz, Radka S, žabi, Handuliny, Marcel505. Později si přisedli Medvěd se synkem. Jídlo bylo velmi dobré. Alespoň za mě jsem si pochutnal (vývar, smažák, kofola). Spanilá jízda byla parádní i co do počtu peugeotů. @Pepito dnes jsem nekufrova během spanilé jízdy. Ještě jednou děkuji za velmi příjemný strávený den mezi příjemnými lidmi a přáteli. Domů jsem dojel bez problémů. Těším se na další sraz P-C a všem přeji hodně zdraví, pohody a ať jsou se svými čtyřkolovými miláčky spokojený......
    1 point
  27. 1 point
  28. Pepito

    Kolik mate najeto?

    Dnes při cestě na sraz.
    1 point
  29. sitler

    Dneska vařim já

    @MotoMoto promin, porad vidim jen zebra na grilu , dal se muj pohled proste nedostane. Neumim tomu pomoct
    1 point
  30. Péťa

    Vtipy

    1 point
  31. Charlie 607

    Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - přestavěno na obytné

    Pustil jsem se do výměny vlnovce výfuku, který byl už prasklý. Sehnal jsem za 3,5tis originál díl (druhoška je za polovinu, ale pochybuju že to něco vydrží). Měl jsem trochu strach jak to půjde povolit. Na straně k motoru šli matice povolit v pohodě, ale druhá strana katastrofa. Matice už nebyli šestihranné, zarezlé to bylo fest. Nakonec jsem vyndal celý výfuk a hlavy šroubýů se svary odbrousil, brusným kotoučkem ve vrtačce. Pakárna, ale povedlo se. Dány nové šrouby, matice, origo těsnění a pro dobrej pocit ještě celý výfuk natřený barvou na výfuky.
    1 point
  32. Péťa

    Vtipy

    1 point
  33. Zodiak

    Vtipy

    1 point
  34. ozzy56

    Hudební koutek

    stará klasika
    1 point
  35. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    @Print tu ještě nemám ale je v plánu..
    1 point
  36. Zodiak

    Módní policie

    Moje řeč, akorát mám křivější fajfky.
    0 points
  37. Medvěd

    Módní policie

    Nějakej problém s ponožkama? Prostě pohodlí nade vše (a módní policie ať se klidně zVencne )
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...