Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.9.2021 v kategorii Příspěvky
-
7 points
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Jsi šikovnej no,budeš to mít krásný,já vždycky říkal,co si sám neudělám, to nemám. Jestli můžu se vetřít,taky jsem si všechno na chaloupce dělal sám,komplet vnitřek včetně podlahy (dlažba ,obklady) až strop a nábytek,taky jsem se pustil když to šlo skoro do všeho Pár obrázků, měl jsem někde víc obrázků krbárny teď to nemůžu najít Jinak mám nějaký fotky tady na https://wendi.rajce.idnes.cz/Chaloupka_a_zahradka/6 points -
Co jste dnes udelali...
Fruktis a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já se dnes díval na Pepu Libického na Primě--je to celkem sympaťák, tak se chci někdy přiučit, ale co předvedl s ohýbačkou trubek je neuvěřitelné--trubka ohnutá do pravého úhlu jakoby to dělal ve svěráku , čekal jsem, že to zahodí a udělá znovu, ale pokračoval jako by se nic nestalo..., v poslední době se prezentuje jako odborná práce i taková fušeřina, že to nemá obdobu--V TELEVIZI !!!--, kdybych tak ohnul trubku kdysi jako tovaryš, nakope mě mistr někam..., stejně jako v Autosalonu ukazuje divákům, jak se dolívá kapalina do expanzky, nevezme si trychtýř a poleje celou expanzku a okolí, ještě se u toho směje, jako že všechno OK , hnus velebnosti jinak sem by s děckama na Olešné (přehrada) a bylo fajně5 points -
Dneska vařim já
Medvěd a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Tvl. TOHLE vlákno se mělo zavřít a ne nějaká, naprosto neškodná, debata o citaci předchozích příspěvků....5 points -
lotus seven
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Dalo to ducha ,ale bliká,chyba napojení varovek. VID_20210912_203937.mp4 VID_20210912_204030.mp44 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
4 points -
Dneska vařim já
vendelinek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Peugeot 306 1.9TD - záchrana před slisováním
Karel a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PanOtakar za téma
2 points -
2 points
-
Potkal jsem klubáka...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
@radim.1008 Ti se taky naserou všude2 points -
Obecný názor na 1.2 PT v nové 2008 GT
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vac22 za téma
teda, takovou pozitivní diskuzi jsem tu teda nečekal, moc všem děkuji, spíš jsem očekával, že dostanu za uši, že jsem to objednal a až teď se tady vyptávám2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Nemáš toho málo?2 points -
Dneska vařim já
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
HonzaZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Co jsem dnes udělal? Po třech měsících příprav (zaměření, návrh, nákup materiálu, řezání, čepování, natírání přípravkem proti škůdcům..) jsem dnes postavil základ pergoly. Jsem se sebou spokojený protože jsem nikdy nic takového nestavěl a jsem vyučený elektrikář. Ale nabral jsem mnoho zkušeností hlavně ve firmě RD Rýmařov, která vyrábí a staví domy ze dřeva a kde jsem pracoval 15 let na různých pozicích. Veškeré práce jsem dělal na pergole sám. Jsem Beran, který když si něco umane, tak to chce udělat za každou cenu. Ještě je potřeba položit krovy, na ně desky a střešní krytinu. Teď po zjištění že mne za tři týdny čeká operace, tak mě trochu tlačí čas, ale počasí mi přeje, tak si věřím že to stihnu. Aspoň nemám čas přemýšlet co mne čeká. Přikládám pár fotek.2 points -
Staropramen, to jsem pochopil i já, který pivo nepije Ale chtěl jsem se optat - polena se proti kuželu tlačí rukou? Nebo tam je na to nějaký přítlakáč?1 point
-
@OK406 našel jsem fotku svého štípače, co jsem dělal--motor a kužel jsem koupil přes internet někde v Ustí nad Labem za 4500 Kč, zbytek svařil z firemního mat., elektriku zapojil elektrikář , motor 2.2 Kw, 900 ot/min. 380 V, jde s tím štípat větší kusy i malé na podpálku, je to tiché, zajedeš s tím kam chceš, ale pak jsem se rozhodl topit dřevěnýma briketama a štípač prodal, doporučuju něco takového místo té hydrauliky1 point
-
Tak 10 cm si skoro nevšimneš. Největší vychýlení jedním směrem jsem zažil jako náctiletý a bylo to určitě přes 120 cm na každou stranu , celkem tedy cca 250 cm . Držel jsem se jako klíště a dolů to nešlo. Tedy moje hlava řekla, že to nejde . Ale teď to podstatné - nebyla to rozhledna nýbrž koruna stromu v silném větru. Nicméně kdo zná rozhlednu Doubravka , tak ví že 10 cm je standard v bezvětří . Doplním : Ta rozhledna je z proutí a schodiště je kvůli pohybu oddělené na 3 schodu od země a už v 5 metrech výšky se mi točí hlava1 point
-
Kufr po iksté
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
S tim se delaji koblihy s dirou, Donuty1 point -
Jo aha.... Chybička se prostě občas vloudí....1 point
-
@Hafity tak bohatý (bohužel) nejsem , myslel jsem tu novodobou. Na tom TAZáckém motoru je sice vizuálně stejný, ale je na straně motoru ( ne převodovky ), takže se točí opačně, ale po ránu to nikomu nedošlo...1 point
-
1 point
-
1 point
-
Letní pneu
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Indexy mohou být vyšší, jak rychlostní tak hmotnostní. Jen počitej u hmotnostního že budou asi tužší bočnice a mužeš ztratit nějaký ten jízdní komfort.1 point -
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Nejlepší je když ten kufřik někam neseš a nějakou zahadou ti upadne, nebo se prostě votevře To pak padají nejen šroubky, ale i nepublikovatelný jména Při sbírání se pak taky nenudíš1 point -
Péťo, máš to nějaký prázdný.1 point
-
Největší prasárna poslední doby, buď má být motor slyšet, nebo má držet "hubu", nevadí, že to nejede ,ale hlavně ,že jsou ty chybějící koně slyšet. Což ale není narážka na tento motor. Sport používat netřeba, ale je potřeba razantněji používat plyn. Kolega má ten motor v posledním Kaktusu v manuálu a je spokojený. Jen dotaz pro ty co mají EAT8, na Manuál přeřadí automaticky ve vyšších otáčkách, než na Sport?1 point
-
1 point
-
Potkal jsem klubáka...
Schreek zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Letní pneu
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Mužeš dát na auto pneumatiky ktere maš zapsané ve velkem TP. Takže pokud tam tento rozměr máš tak mužeš. Ale pochybuju že tam vubec budeš mit 15"1 point -
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Pěkně Miníku Podobnou zásobu jsem střádal a stále doplňuji od svých 18ti let, tudíž za těch 40 let (kromě 2 let na vojně) už mám myslím vše co potřebuji.1 point -
1 point
-
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Přesně tak, jsou to žebra. Já radši bez omastku, stačí, jak je to mastné samo o sobě.1 point -
Napojení kouřovodu
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
A ještě bych vyměnil koleno, aby mělo revizní otvor. Už kvůli čištění.1 point -
takže zkrátit, pak dát tu ružici a nakonec redukci 180/150 abych čistě připojil kouřovod do komína1 point
-
Obecný názor na 1.2 PT v nové 2008 GT
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
mno, pojede to lépe, než tvá dosavadní 206-- nová 2008 má jednou tolik koní, ale jednou tolik neváží... , navíc v automatu řadí rychleji a předjetí traktoru s vlekem nebude problém, ve sport modu řadí ve vyšších otáčkách, takže zrychlení ještě větší (ale při vyšší spotřebě), jinak je to jiná generace auta... nevím, co vydává ten umělý zvuk, ale předpokládám, že reproduktor--když do něj zabodneš krumpáč, určitě ho vypneš...1 point -
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@vendelinek, také jsi šikovný. Člověk se nemá stydět se pochlubit.1 point -
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
@vendelinek : taky šikula1 point -
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
@vendelinek presne takhle zakryt pergolu chci taky aby meli zensky kam tahnout kyticky1 point -
Pepito... já ti palce držet nebudu... promiň, ale myslím to jako hodně vážně.... Já totiž jak někomu držím palce a fandím, tak se to dycky posere a projede.. fandím tý tvojí bouli...1 point
-
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Odkdy je tohle porno server?1 point -
Problém s platbou za členství
skorpion zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Aaaa broučku členství prosím samostatně... zbytek si tam dej do jiný objednávky... jinak je to v pořádku, za členství se pošta neplatí, za eshop ano...1 point -
Na základě velice dlouhé debaty a následného hlasování vedení a moderátorů uzavíráme téma "Citace s rozvahou". Bod 5. byl v pravidlech upraven tak, aby nedocházelo k různým výkladům tohoto bodu. 5. Citujte s rozvahou Při odpovídání se vyhněte používání citací (tlačítko |citace| a |multicitace|). Citujte pouze v nutných případech a s rozumem. Zcela nepřípustné je citovat celý přímo předchozí příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část textu, na kterou reagujete. Všechny členy, uživatele i nováčky žádáme o opravdu rozumné užívání tlačítek "citace" a "citovat text", aby fórum zůstalo co nejpřehlednější a nenabývalo zbytečně na objemu.. Děkujeme za pochopení, podněty a debatu..1 point
-
1 point
-
@Milan+, můžeš mi to prosím přeložit? Nějak jsem to nepochopil. Bez urážky. " .. a na SPZ,někde js zachrul vrch."1 point
-
To ne , tady je teplota spínání pevně daná (97°C) a rozpíná při 92°C . Hlavně to musí být dobře odvzdušněný , když tam bude bublina , tak bude ten spínač blbě reagovat1 point
-
dej tento dotaz na zastoupení Peugeot CZ, stejnak musí vystavit doklad pro případnou výměnu motoru, jinak ti to nikde nezapíšou do papírů1 point