Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      7 244


  3. vendelinek

    vendelinek

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      14 458


  4. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      35 914


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.9.2021 v kategorii Příspěvky

  1. jarokare

    Vtipy

    7 points
  2. Péťa

    Vtipy

    7 points
  3. vendelinek

    Co jste dnes udelali...

    Jsi šikovnej no,budeš to mít krásný,já vždycky říkal,co si sám neudělám, to nemám. Jestli můžu se vetřít,taky jsem si všechno na chaloupce dělal sám,komplet vnitřek včetně podlahy (dlažba ,obklady) až strop a nábytek,taky jsem se pustil když to šlo skoro do všeho Pár obrázků, měl jsem někde víc obrázků krbárny teď to nemůžu najít Jinak mám nějaký fotky tady na https://wendi.rajce.idnes.cz/Chaloupka_a_zahradka/
    6 points
  4. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já se dnes díval na Pepu Libického na Primě--je to celkem sympaťák, tak se chci někdy přiučit, ale co předvedl s ohýbačkou trubek je neuvěřitelné--trubka ohnutá do pravého úhlu jakoby to dělal ve svěráku , čekal jsem, že to zahodí a udělá znovu, ale pokračoval jako by se nic nestalo..., v poslední době se prezentuje jako odborná práce i taková fušeřina, že to nemá obdobu--V TELEVIZI !!!--, kdybych tak ohnul trubku kdysi jako tovaryš, nakope mě mistr někam..., stejně jako v Autosalonu ukazuje divákům, jak se dolívá kapalina do expanzky, nevezme si trychtýř a poleje celou expanzku a okolí, ještě se u toho směje, jako že všechno OK , hnus velebnosti jinak sem by s děckama na Olešné (přehrada) a bylo fajně
    5 points
  5. brixtr

    Vtipy

    5 points
  6. Hafity

    Dneska vařim já

    Tvl. TOHLE vlákno se mělo zavřít a ne nějaká, naprosto neškodná, debata o citaci předchozích příspěvků....
    5 points
  7. Milan+

    lotus seven

    Dalo to ducha ,ale bliká,chyba napojení varovek. VID_20210912_203937.mp4 VID_20210912_204030.mp4
    4 points
  8. Charlie 1

    Co jste dnes udelali...

    Dnes rozhledna na Novém Hrádku, nahoře ve 30m měla výkyv tak 10cm ne li víc docela jsem se bál...
    4 points
  9. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Výlet do Světa Škodovek
    4 points
  10. radim.1008

    Dneska vařim já

    Dnes pro mě trochu gastro porna.
    3 points
  11. PanOtakar

    Peugeot 306 1.9TD - záchrana před slisováním

    Po nějaký odmlce jsem se zase vrátil v Peugeotu, sice ne nějak plánovaně, ale přišlo mi škoda nechat 306 sešrotovat a jak se říká "no neber to, za flašku" 1.9TD 66kW, rok 1999, 205***km. Rok a půl ležela v trávě, chytla na drc. Pršelo do ní, takže trochu plísně..
    2 points
  12. sitler

    Jakou sekeru

    staropramen
    2 points
  13. ChouLu

    Potkal jsem klubáka...

    @radim.1008 Ti se taky naserou všude
    2 points
  14. vac22

    Obecný názor na 1.2 PT v nové 2008 GT

    teda, takovou pozitivní diskuzi jsem tu teda nečekal, moc všem děkuji, spíš jsem očekával, že dostanu za uši, že jsem to objednal a až teď se tady vyptávám
    2 points
  15. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Nemáš toho málo?
    2 points
  16. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska něco jednoduchého Smažený sýr brambor tatarka
    2 points
  17. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Co jsem dnes udělal? Po třech měsících příprav (zaměření, návrh, nákup materiálu, řezání, čepování, natírání přípravkem proti škůdcům..) jsem dnes postavil základ pergoly. Jsem se sebou spokojený protože jsem nikdy nic takového nestavěl a jsem vyučený elektrikář. Ale nabral jsem mnoho zkušeností hlavně ve firmě RD Rýmařov, která vyrábí a staví domy ze dřeva a kde jsem pracoval 15 let na různých pozicích. Veškeré práce jsem dělal na pergole sám. Jsem Beran, který když si něco umane, tak to chce udělat za každou cenu. Ještě je potřeba položit krovy, na ně desky a střešní krytinu. Teď po zjištění že mne za tři týdny čeká operace, tak mě trochu tlačí čas, ale počasí mi přeje, tak si věřím že to stihnu. Aspoň nemám čas přemýšlet co mne čeká. Přikládám pár fotek.
    2 points
  18. Péťa

    Jakou sekeru

    Staropramen, to jsem pochopil i já, který pivo nepije Ale chtěl jsem se optat - polena se proti kuželu tlačí rukou? Nebo tam je na to nějaký přítlakáč?
    1 point
  19. ozzy56

    Jakou sekeru

    @OK406 našel jsem fotku svého štípače, co jsem dělal--motor a kužel jsem koupil přes internet někde v Ustí nad Labem za 4500 Kč, zbytek svařil z firemního mat., elektriku zapojil elektrikář , motor 2.2 Kw, 900 ot/min. 380 V, jde s tím štípat větší kusy i malé na podpálku, je to tiché, zajedeš s tím kam chceš, ale pak jsem se rozhodl topit dřevěnýma briketama a štípač prodal, doporučuju něco takového místo té hydrauliky
    1 point
  20. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Tak 10 cm si skoro nevšimneš. Největší vychýlení jedním směrem jsem zažil jako náctiletý a bylo to určitě přes 120 cm na každou stranu , celkem tedy cca 250 cm . Držel jsem se jako klíště a dolů to nešlo. Tedy moje hlava řekla, že to nejde . Ale teď to podstatné - nebyla to rozhledna nýbrž koruna stromu v silném větru. Nicméně kdo zná rozhlednu Doubravka , tak ví že 10 cm je standard v bezvětří . Doplním : Ta rozhledna je z proutí a schodiště je kvůli pohybu oddělené na 3 schodu od země a už v 5 metrech výšky se mi točí hlava
    1 point
  21. Radek Hurvajz

    Kufr po iksté

    S tim se delaji koblihy s dirou, Donuty
    1 point
  22. Hafity

    Co jste dnes udelali...

    Jo aha.... Chybička se prostě občas vloudí....
    1 point
  23. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    @Hafity tak bohatý (bohužel) nejsem , myslel jsem tu novodobou. Na tom TAZáckém motoru je sice vizuálně stejný, ale je na straně motoru ( ne převodovky ), takže se točí opačně, ale po ránu to nikomu nedošlo...
    1 point
  24. vendelinek

    Dneska vařim já

    @Hafity právě zabil
    1 point
  25. Charlie 1

    Napojení kouřovodu

    Mám to takhle uříznout bych to zároveň se zdi, a do toho vložil trubu a na tu trubu růžici...
    1 point
  26. Radek Hurvajz

    Letní pneu

    Indexy mohou být vyšší, jak rychlostní tak hmotnostní. Jen počitej u hmotnostního že budou asi tužší bočnice a mužeš ztratit nějaký ten jízdní komfort.
    1 point
  27. Radek Hurvajz

    Co jste dnes udelali...

    Nejlepší je když ten kufřik někam neseš a nějakou zahadou ti upadne, nebo se prostě votevře To pak padají nejen šroubky, ale i nepublikovatelný jména Při sbírání se pak taky nenudíš
    1 point
  28. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Péťo, máš to nějaký prázdný.
    1 point
  29. Agrafik

    Obecný názor na 1.2 PT v nové 2008 GT

    Největší prasárna poslední doby, buď má být motor slyšet, nebo má držet "hubu", nevadí, že to nejede ,ale hlavně ,že jsou ty chybějící koně slyšet. Což ale není narážka na tento motor. Sport používat netřeba, ale je potřeba razantněji používat plyn. Kolega má ten motor v posledním Kaktusu v manuálu a je spokojený. Jen dotaz pro ty co mají EAT8, na Manuál přeřadí automaticky ve vyšších otáčkách, než na Sport?
    1 point
  30. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Máte vidět, jak na mě koukají ve šroubárně, když chci třeba 6 šroubků Prý, proč ne 10 No, protože by se mi to doma hromadilo a stejně bych je šel koupit zase A to mám vše pěkně roztříděné v
    1 point
  31. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes se pozvali na kafe dva místní jednostopáci.
    1 point
  32. Radek Hurvajz

    Letní pneu

    Mužeš dát na auto pneumatiky ktere maš zapsané ve velkem TP. Takže pokud tam tento rozměr máš tak mužeš. Ale pochybuju že tam vubec budeš mit 15"
    1 point
  33. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Pěkně Miníku Podobnou zásobu jsem střádal a stále doplňuji od svých 18ti let, tudíž za těch 40 let (kromě 2 let na vojně) už mám myslím vše co potřebuji.
    1 point
  34. Medvěd

    Dneska vařim já

    Za mě dnes vaří tady
    1 point
  35. radim.1008

    Dneska vařim já

    Přesně tak, jsou to žebra. Já radši bez omastku, stačí, jak je to mastné samo o sobě.
    1 point
  36. radim.1008

    Napojení kouřovodu

    A ještě bych vyměnil koleno, aby mělo revizní otvor. Už kvůli čištění.
    1 point
  37. gronholmm

    Napojení kouřovodu

    takže zkrátit, pak dát tu ružici a nakonec redukci 180/150 abych čistě připojil kouřovod do komína
    1 point
  38. ozzy56

    Obecný názor na 1.2 PT v nové 2008 GT

    mno, pojede to lépe, než tvá dosavadní 206-- nová 2008 má jednou tolik koní, ale jednou tolik neváží... , navíc v automatu řadí rychleji a předjetí traktoru s vlekem nebude problém, ve sport modu řadí ve vyšších otáčkách, takže zrychlení ještě větší (ale při vyšší spotřebě), jinak je to jiná generace auta... nevím, co vydává ten umělý zvuk, ale předpokládám, že reproduktor--když do něj zabodneš krumpáč, určitě ho vypneš...
    1 point
  39. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    @vendelinek, také jsi šikovný. Člověk se nemá stydět se pochlubit.
    1 point
  40. Hafity

    Co jste dnes udelali...

    @vendelinek : taky šikula
    1 point
  41. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    @vendelinek presne takhle zakryt pergolu chci taky aby meli zensky kam tahnout kyticky
    1 point
  42. Weri 605

    Měl jsem rakovinu, už podruhé, co bude do třetice?

    Pepito... já ti palce držet nebudu... promiň, ale myslím to jako hodně vážně.... Já totiž jak někomu držím palce a fandím, tak se to dycky posere a projede.. fandím tý tvojí bouli...
    1 point
  43. sitler

    Dneska vařim já

    Odkdy je tohle porno server?
    1 point
  44. Weri 605

    Problém s platbou za členství

    Aaaa broučku členství prosím samostatně... zbytek si tam dej do jiný objednávky... jinak je to v pořádku, za členství se pošta neplatí, za eshop ano...
    1 point
  45. Milan+

    Vtipy

    1 point
  46. pavelu96

    Citace přímo předchozích příspěvků

    Na základě velice dlouhé debaty a následného hlasování vedení a moderátorů uzavíráme téma "Citace s rozvahou". Bod 5. byl v pravidlech upraven tak, aby nedocházelo k různým výkladům tohoto bodu. 5. Citujte s rozvahou Při odpovídání se vyhněte používání citací (tlačítko |citace| a |multicitace|). Citujte pouze v nutných případech a s rozumem. Zcela nepřípustné je citovat celý přímo předchozí příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část textu, na kterou reagujete. Všechny členy, uživatele i nováčky žádáme o opravdu rozumné užívání tlačítek "citace" a "citovat text", aby fórum zůstalo co nejpřehlednější a nenabývalo zbytečně na objemu.. Děkujeme za pochopení, podněty a debatu..
    1 point
  47. čakom

    peugeot 406 red vulcain by čakom

    poslední mytí a projížďka v garáži se udělala nová podlaha tak snad tam nebude už vlhko podařilo se mi ji narvat na bok garáže a tam asi zůstane mnoho let... vedle s pokusím nastěhovat na zimu turbo
    1 point
  48. Pepito

    lotus seven

    @Milan+, můžeš mi to prosím přeložit? Nějak jsem to nepochopil. Bez urážky. " .. a na SPZ,někde js zachrul vrch."
    1 point
  49. To ne , tady je teplota spínání pevně daná (97°C) a rozpíná při 92°C . Hlavně to musí být dobře odvzdušněný , když tam bude bublina , tak bude ten spínač blbě reagovat
    1 point
  50. ozzy56

    motor RHF aRHR

    dej tento dotaz na zastoupení Peugeot CZ, stejnak musí vystavit doklad pro případnou výměnu motoru, jinak ti to nikde nezapíšou do papírů
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...