Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. dzavel

    dzavel

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      1 688


  2. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      4 406


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. Laďa

    Laďa

    Uživatel


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      6 244


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.5.2019 v kategorii Příspěvky

  1. dzavel

    Vtipy

    8 points
  2. Péťa

    Noční hlídání

    Ty si nařizuješ budík, aby jsi sem mohl napsat a zase jít spát, ne?
    4 points
  3. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Jel jsem nakoupit a chytré jsem si nechal telefon na střeše...celou cestu tam zůstal a pak ještě půl hodiny na parkovišti...fuha...to by bylo doma zase kecu kdybych ho ztratil nebo by mi ho někdo seknul
    3 points
  4. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jen lehký trénink ...
    2 points
  5. Laďa

    Vtipy

    2 points
  6. brixtr

    Noční hlídání

    je tu dost často chválen servis v Zábřehu. Zkus tam zavolat třeba tě seštelujou Ne promin já musel ale večer držím s tebou... mám taky noční
    2 points
  7. brixtr

    Vtipy

    2 points
  8. Už je klid-vyřešilo se samo
    2 points
  9. *nohafuc*

    Vtipy

    Děti je důležité vést ke sportu už od útlého věku 61407511_186938082227932_5858951113960587264_n.mp4
    2 points
  10. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Tak když už jsem se sem konečně přidal, tak se taky pochlubím svým mazlem. Jedná se o 307 sw 2002 (takže ještě VAN- což mě docela mrzí ale facelift se mi nelíbí a na to abych sháněl nějakej před face s CANbusem jsem neměl čas). Barva zlatá (a světě div se, v Kolíně jezdí ještě další 2 xD). Kupován asi 6.7.2018 se 164000 km, nyní má 194000. Motor je 2.0i 16v 100kw RFN, krásně tahá, mírně žere olej (asi jako většina těchto motorů) a i s SWčkem celkem slušně hýbe. Výbava, asi taková klasika s něčím navíc - digiklima, všechny okna v elektrice, 8x bagy, tempomat, páčka na rádio, malý kožený paket, webasto, volant i sedačky lze nastavit ve všech směrech elektrická zrcátka sklápěcí a vyhřívaná, vyhřívané sedačky. Interiér modrý (blbě se shání náhradní díly), 7 sedaček. Originál kola R16 Ariane, v plánu jsou R17 Challengery Nedávno doděláné sklo ae senzorem a automatickým zrcátkem, doděláný parkovací asistent (na něj mám už i zlaté senzory). Předem děkuji za veškeré rady a typy, taktéž za rady které mi tu byly již poskytnuty (a snad budete mít trpělivost, autům vůbec nerozumím, ale rád bych se co nejvíc naučil a opravil si sám). A jestli se někdo dočetl až sem, přeji spoustu klidných kilometrů Aktuálně najeto 493xxx HOTOVO Oprava prahu/spoje nosníku/ošetření komplet podlahy/dutiny Nový zadní nárazník v laku + zlaté parkovací senzory (nárazník už je, sehnal jsem jiný, trochu zbořený- zavařil jsem, zakitoval, už jen dokalovat) Rozleštit světla Nová spojka LUK (387xxx) Nové ALU na zimu (v plánu opravit a nalakovat-opraveno a nalakováno) Chromové doplňky Dodělání automatického zpětného zrcátka Klasický servis (oleje, filtry-měním po +- 10k) Opět nové rádio (RD3->JVC KW-x830bt->SONY WX-920bt) Výměna čelního skla (již 4x :P) Oprava zarezlého mechanismu stěračů Obšití volantu do nové kůže + modrá nit (hezky samo domo, ale výsledek je super) Repas páček Uložení zadní nápravy + zadní tlumiče, misky, pružiny (bude se nakonec dávat lepší podvozek) Kompletně předělaný interiér do černa Odhlučnění kabiny, lepší audio a rádio (JBL + Sony WX-920BT) VAN2CAN převodník (ve fázi prototypu), displej s CAN busem, příprava na ovládání displeje pomocí WIFI Nová zapalovací rampa (198004/398xxx) Zadní světla z FL Černá stropnice, černá roleta panoramy, černé koberce, černé sloupky Origo alarm Tlačitko ESP Zapojení senzoru deště a světla (výměna skla nebyla nutná, kulaté čidlo lze napasovat i na držák hranatého) Škrtící klapka Těsnění víka ventilů Polokůže Android klon rádia RT3 Kola R17 Challenger Nové čidlo hladiny oleje Výměna ohlé zadní nápravy Komplet silenbloky motoru/převodovky Tlumiče,pružiny, komplet čepy a tyčky Předělání světel na čočky s LED Nová raměna Nové motorky ostřikovačů Dorazy zadních tlumičů Lanovody Výplach chladící soustavy Nové topení Větší brzdy brembo + komplet nové třmeny Rádio RD4 Krytky ostřiku světel Poloosy Volant z CC Rezonátor místo tlumiče V PLÁNU Vyhřívání volantu (aktuálně ve fázi prototypu) Bezdrátové nabíjení (aktuálně ve fázi testování) Dodělat odhlučnění Tónování skel Oprava laku Nějaké to foto
    1 point
  11. Havlicek.Lukas

    výměna oleje

    a jeste doplneni vypousteci bude dole a nalevaci nahore
    1 point
  12. MJSytic

    Škoda Octavia II Combi RS by Míza

    Tou pinzetou se sundavají krytky ze šroubů kol.
    1 point
  13. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    Praha 90s explosion...
    1 point
  14. zidane256

    Káblik u kola

    Koukám na to halerova položka nechám opravit. Při výměně ložiska. Díky za informaci.
    1 point
  15. MilanCz

    Rozvody - při jakém nájezdu?

    1 point
  16. velkybanan

    Servo-řízení

    Tak vyměněna hadice od čerpadla k řízení a jde to. @ozzy56 děkuji Ta původní nešla skoro vůbec profouknout.
    1 point
  17. krtek 2

    Repase servopumpy P206? Má někdo zkušenost?

    to sa neoplati ,kupis to z bazaru za par korun tiez som to takto riesil ,na volnobehu nerobila dostatocny tlak a volant isel tazko
    1 point
  18. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Ve středu příprava a od čtvrtka do včerejška taková malá akcička s kolegy z práce (po Vltavě z vyšáku) ... a dnes jdu počítat eurovolby
    1 point
  19. brixtr

    Budiky 206 nefunguju

    přesunuto
    1 point
  20. vendelinek

    Noční hlídání

    A Dneska? Skoro už je ráno a nikde.nikdo,ani živáčka ani mrtváčka Ještě du chvíli chrápat
    1 point
  21. Charlie 1

    Rozvody - při jakém nájezdu?

    Tuším 10 let nebo 90000km, druhovýroba.
    1 point
  22. pajik999

    Vtipy

    ..Havarovalo velké dopravní letadlo. Záchranáři prohledávají trosky a nenacházejí ani známku života. Všude jen kusy letadla a mrtvá těla. Až najednou – jedno celé sedadlo a v něm připoutaný celý čech. Ptají se ho: "Člověče, jakým zázrakem jste se zachránil?" "No, to bylo tak: Když to letadlo spadlo, tak já, jeden Žid a jeden cikán jsme přišli do pekla. Tam už ale měli dnešní plán splněný, Lucifer nám třem nabídnul, že když zaplatíme po tisíc korun, můžeme jít zpět žít." "A kde jsou ti dva zbývající? Ten žid a cikán?" "To přesně nevím, když jsem odcházel, ten žid to smlouval na 400 korun a cikán hledal ručitele na půjčku..."
    1 point
  23. ChouLu

    Obecný pokec ke srazu

    Bohužel jsou přednější věci než sraz
    1 point
  24. Gabriel 307

    Vtipy

    1 point
  25. Laďa

    Vtipy

    1 point
  26. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Já seču tak, abych vždycky s plným košem dojel ke kompostétu a tam vysypal. S košem nikam nechodím
    1 point
  27. Sawoy

    Registrační značky na přání

    Majitel měl evidentně tvůrčí ejakulaci ...
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...