Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.5.2019 v kategorii Příspěvky
-
Noční hlídání
vendelinek a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Ty si nařizuješ budík, aby jsi sem mohl napsat a zase jít spát, ne?4 points -
Co jste dnes udelali...
vendelinek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Jel jsem nakoupit a chytré jsem si nechal telefon na střeše...celou cestu tam zůstal a pak ještě půl hodiny na parkovišti...fuha...to by bylo doma zase kecu kdybych ho ztratil nebo by mi ho někdo seknul3 points -
Co jste dnes udelali...
Haryk a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
2 points -
2 points
-
Noční hlídání
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
je tu dost často chválen servis v Zábřehu. Zkus tam zavolat třeba tě seštelujou Ne promin já musel ale večer držím s tebou... mám taky noční2 points -
2 points
-
Po výměně oleje po zapnutí zapal. Třikrát zapíská
pesastor a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Roman sw za téma
Už je klid-vyřešilo se samo2 points -
Vtipy
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
Děti je důležité vést ke sportu už od útlého věku 61407511_186938082227932_5858951113960587264_n.mp42 points -
307 sw - konečná
danico2004 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak když už jsem se sem konečně přidal, tak se taky pochlubím svým mazlem. Jedná se o 307 sw 2002 (takže ještě VAN- což mě docela mrzí ale facelift se mi nelíbí a na to abych sháněl nějakej před face s CANbusem jsem neměl čas). Barva zlatá (a světě div se, v Kolíně jezdí ještě další 2 xD). Kupován asi 6.7.2018 se 164000 km, nyní má 194000. Motor je 2.0i 16v 100kw RFN, krásně tahá, mírně žere olej (asi jako většina těchto motorů) a i s SWčkem celkem slušně hýbe. Výbava, asi taková klasika s něčím navíc - digiklima, všechny okna v elektrice, 8x bagy, tempomat, páčka na rádio, malý kožený paket, webasto, volant i sedačky lze nastavit ve všech směrech elektrická zrcátka sklápěcí a vyhřívaná, vyhřívané sedačky. Interiér modrý (blbě se shání náhradní díly), 7 sedaček. Originál kola R16 Ariane, v plánu jsou R17 Challengery Nedávno doděláné sklo ae senzorem a automatickým zrcátkem, doděláný parkovací asistent (na něj mám už i zlaté senzory). Předem děkuji za veškeré rady a typy, taktéž za rady které mi tu byly již poskytnuty (a snad budete mít trpělivost, autům vůbec nerozumím, ale rád bych se co nejvíc naučil a opravil si sám). A jestli se někdo dočetl až sem, přeji spoustu klidných kilometrů Aktuálně najeto 493xxx HOTOVO Oprava prahu/spoje nosníku/ošetření komplet podlahy/dutiny Nový zadní nárazník v laku + zlaté parkovací senzory (nárazník už je, sehnal jsem jiný, trochu zbořený- zavařil jsem, zakitoval, už jen dokalovat) Rozleštit světla Nová spojka LUK (387xxx) Nové ALU na zimu (v plánu opravit a nalakovat-opraveno a nalakováno) Chromové doplňky Dodělání automatického zpětného zrcátka Klasický servis (oleje, filtry-měním po +- 10k) Opět nové rádio (RD3->JVC KW-x830bt->SONY WX-920bt) Výměna čelního skla (již 4x :P) Oprava zarezlého mechanismu stěračů Obšití volantu do nové kůže + modrá nit (hezky samo domo, ale výsledek je super) Repas páček Uložení zadní nápravy + zadní tlumiče, misky, pružiny (bude se nakonec dávat lepší podvozek) Kompletně předělaný interiér do černa Odhlučnění kabiny, lepší audio a rádio (JBL + Sony WX-920BT) VAN2CAN převodník (ve fázi prototypu), displej s CAN busem, příprava na ovládání displeje pomocí WIFI Nová zapalovací rampa (198004/398xxx) Zadní světla z FL Černá stropnice, černá roleta panoramy, černé koberce, černé sloupky Origo alarm Tlačitko ESP Zapojení senzoru deště a světla (výměna skla nebyla nutná, kulaté čidlo lze napasovat i na držák hranatého) Škrtící klapka Těsnění víka ventilů Polokůže Android klon rádia RT3 Kola R17 Challenger Nové čidlo hladiny oleje Výměna ohlé zadní nápravy Komplet silenbloky motoru/převodovky Tlumiče,pružiny, komplet čepy a tyčky Předělání světel na čočky s LED Nová raměna Nové motorky ostřikovačů Dorazy zadních tlumičů Lanovody Výplach chladící soustavy Nové topení Větší brzdy brembo + komplet nové třmeny Rádio RD4 Krytky ostřiku světel Poloosy Volant z CC Rezonátor místo tlumiče V PLÁNU Vyhřívání volantu (aktuálně ve fázi prototypu) Bezdrátové nabíjení (aktuálně ve fázi testování) Dodělat odhlučnění Tónování skel Oprava laku Nějaké to foto1 point -
výměna oleje
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
a jeste doplneni vypousteci bude dole a nalevaci nahore1 point -
Škoda Octavia II Combi RS by Míza
Mizlerek007 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tou pinzetou se sundavají krytky ze šroubů kol.1 point -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Koukám na to halerova položka nechám opravit. Při výměně ložiska. Díky za informaci.1 point
-
1 point
-
Servo-řízení
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele velkybanan za téma
Tak vyměněna hadice od čerpadla k řízení a jde to. @ozzy56 děkuji Ta původní nešla skoro vůbec profouknout.1 point -
to sa neoplati ,kupis to z bazaru za par korun tiez som to takto riesil ,na volnobehu nerobila dostatocny tlak a volant isel tazko1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
1 point -
1 point
-
Noční hlídání
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Tuším 10 let nebo 90000km, druhovýroba.1 point
-
..Havarovalo velké dopravní letadlo. Záchranáři prohledávají trosky a nenacházejí ani známku života. Všude jen kusy letadla a mrtvá těla. Až najednou – jedno celé sedadlo a v něm připoutaný celý čech. Ptají se ho: "Člověče, jakým zázrakem jste se zachránil?" "No, to bylo tak: Když to letadlo spadlo, tak já, jeden Žid a jeden cikán jsme přišli do pekla. Tam už ale měli dnešní plán splněný, Lucifer nám třem nabídnul, že když zaplatíme po tisíc korun, můžeme jít zpět žít." "A kde jsou ti dva zbývající? Ten žid a cikán?" "To přesně nevím, když jsem odcházel, ten žid to smlouval na 400 korun a cikán hledal ručitele na půjčku..."1 point
-
Bohužel jsou přednější věci než sraz1 point
-
1 point
-
Já seču tak, abych vždycky s plným košem dojel ke kompostétu a tam vysypal. S košem nikam nechodím1 point
-
Majitel měl evidentně tvůrčí ejakulaci ...1 point