Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 20.6.2018 v kategorii Příspěvky
-
Sytičovo stádečko
MilanF1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Jéé, že jsem to sem dával Jedny dveře ze 100tis ks 508, který měly třeba už vadu z výroby a teď to vylezlo a dělá se z toho nějaká tragédie Teď jsme měli doma novou 308 GTi a ta má ve spárách normálně gumový těsnění kolem dokola. Ideální řešení. Nedostane se tam ani voda a ani bordel Edit: Tak to těsnění má i stará 308, tak nevím proč je 508 bez něj3 points -
3 points
-
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Tak to by Archimedes jenom zíral, jak se mu bortí jeden ze základních pilířů fyziky....2 points -
vešel, ale vytekla všechna voda, protože těleso ponořené do kapaliny...1 point
-
1 point
-
Říjen přinese nové doporučení pro banky! Omezení DTI a DSTI. Proto pro ty, kteří uvažují o hypotéce, tak ideální doba do konce září, pak to omezení může kvůli příjmům zasáhnout maximální výši úvěru. Případné info v článku http://lukaskucera.eu/cnb-zprisnuje-pravidla-od-rijna-bude-ziskani-hypoteky-horsi/1 point
-
S atmosférou jsem nejel, ale ta 1,2 THP 96kW (slabší už ani není v nabídce) jede nádherně. Ale jestli opravdu jezdíš jen 20km do vedlejšího města, tak ti bude atmosféra stačit. To Chorvatsko jednou ročně nějak přežiješ. Pokud chceš mnohem dospělejší a ergonomicky lepší auto, tak za stejnou cenu jako je 2008 1,2 60kW Allure koupíš 308 Active s 1,2THP 96kW. Rozdíl ve zrychlení je neuvěřitelných 5 vteřin. Doma máme 308 96kW a 2008 81kW a musím říct, že i mezi těmahle dvěma motory je opravdu velký rozdíl. A mezi těmi auty ještě větší. 308 má mnohem lepší pozici za volantem, lepší jízdní vlastnosti, je mnohem líp odhlučněná (zvláště motor je u 2008 dost slyšet - samotný zvuk motoru, hučení, svištění, atd.). 308 je celkově mnohem dospělejší a vyladěnější auto, které je radost řídit. 2008 je hezké vozidlo pro přepravu z bodu A do bodu B.1 point
-
Pepito děkuji za přání a zbylým dvoum přeji zdraví , štěstí atd.1 point
-
dneska jsem neudělal vůbec nic , mám (a budu mít) dlouhodobou nemocenskou zatím 4 Radegasty, dám ještě jednoho a pak budu meditovat1 point
-
pokud ti to svítí, nechal bych to tak a řešil až to svítit nebude , někdy ty samodomo opravy mají neuvěřitelnou trvanlivost1 point
-
Stalo se mi to samé, klima během 3 neděl vyfučela. Vakuová zkouška stojí za hnědý, taky mi potvrdila těsnost a pak jsem na spojení trubek před pravým kolem a vlevo na chladiči objevil únik. Hledej místo poblitý od oleje.. mně se tam dělaly bublinky. Nejlepší by bylo sehnat někoho, kdo by ti to naplnil dusíkem, chvíli to nechat a pak změřit tlak, jestli někde neuchází. Já to budu řešit o víkendu, vyndat trubky a u někoho šikovného nechat zavařit.1 point
-
Dobrá informace od @Laďa1 point
-
Nechci vám do toho kecat , ale výparník je v tělese topení za pylovým filtrem , tím , že nastříkáte pěnu do vstupního otvoru , si maximálně zapěnujete ventilátor (což pro něj není moc dobré) . Jestli někam stříkat pěnu , tak vyndat pylák a do prostoru pyl. filtru ...1 point
-
Tak nevím co je špatně, ale na odkazu https://www.peugeot-club.com/ se mi zobrazí pouze přehled témat , ale kdo slaví narozky ne. Nebo že by dnes nikdo neslavil ??? Úprava : Ha - už jsem na to přišel, vpravo malá šipčička "přepínač panelu" Díky moc @Laďa1 point
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Sprej Starline z Kelly u mě zabírá. Zkus ho1 point -
1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
1 point -
Dostalo mě do kolen :)
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
1 point -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
To už jsem Ti radil hned na začátku...1 point -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Mejdlo tam přidám. Doma máme jen tekuté. Fasovaný to jistí. Nemám. Pokud ani mejdlo nezabere tak ho pořídím. Nebo nějakou kulovnici.1 point -
Sytičovo stádečko
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Myslíš, že je to jinde lepší? Nedělej si iluze. Každý výrobce dnes šetří.1 point -
Zdravím, chtěl bych se podělit o zkušenost s chiptuningem u P 406 2.0 HDI 80 kW (RHZ). Třeba to bude pro někoho užitečný... Po najetí bezmála 1 mil. km s motorem HDI (u dvou 406) jsem se u třetího auta rozhodl pro chip na cca 104 kW (320 Nm), ať si vychutnám rozdíl. Máme tady na jižní Moravě několik firem, co to dělají za cca 4-5 000 Kč. Ale recenze mě bohužel odradily. Tak jsem jel na severní Moravu, kde to dělají za dvojnásobek , ale jinak. Chlapík mě upozornil, že pokud budou kapat vstřiky, tak mi to neudělá (pro moje dobro). Myslel jsem, že to není můj problém, auto jezdí jak má, jenom trochu víc papá... (6,5 l/100 km). Holt, co kus, to originál. Starý jezdí za 5,6 l na 100. Žádná válcová zkušebna, ale přímo testovací jízda a měření hodnot před úpravou. To nejdůležitější bylo toto: Válec 1 -0,09 Válec 2 +1,93 Válec 3 -0,72 Válec 4 -1,42 To jsou korekce vstřiků. Nikdy mě to nezajímalo, najel jsem už tolik kiláků a nikdy žádný problém se vstřikem... Všechno funguje jak má. Pokud jsou hodnoty +/- do 1,5, dá se to zkousnout, větší rozdíl je průser. V praxi to znamená, že plus hodnota je vstřik přicpaný, mínus hodnota že kape. Jednotka motoru to koriguje tak, že to vůbec nepoznáme. Takže válec 2 je přicpaný, válec 3 kape (ale jak?). Když nechám kapající vstřik být, začne později téct a to je problém, dochází k zapečení nespáleného paliva, v horším pčřípadě k propálení pístu - KO. Chlapík mi řekl, že toto většina firem nedělá, prostě vám tam nabuší data a nazdar... Tak to oceňuji . Navíc si stáhl moje info z BSI do počítače a po opravě to můžeme chipnout a ušít na míru konkrétně na moje hodnoty. Takže 2 vstřiky ven a repase + kontrola na stolici. Prý po ujetí cca 250 000 km nic překvapivého. Příčinou je prostě špatná nafta. Záruku nemáte ani u značkových pump. Doporučení je dávat vždy aditivum. Měření mi dělala firma Bitpower a nestálo to byť se špatným výsledkem ani korunu. Až to bude ready, chipneme to se zárukou a bez následků. Tuto zkušenost si cením a snad to bude někomu k užitku...1 point
-
Ano, je to bez problémů. Nevím, o jakou verzi 308 se jedná, ale vyndavá se celé světlo, které je přišroubované ke karoserii. Z kufru tam jsou udělané kapsy, přes které se dá dostat k matkám (lze to povolit rukou, mají plastové nástavce)1 point
-
Máš v háji konektor v blatníku - vypečený. Očistit, případně vyměnit1 point
-
zkus ukostření toho světla, pojistkou to nebude1 point
-
1 point