Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 2.5.2018 v kategorii Příspěvky
-
Vítáme mezi námi nového moderátora!
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
@Pepito Díky že jsi se mne zastal. Vidím, že to ještě nemám ztracené . A už to neřešte prosím. Nechci aby se kvůli zřejmě ne povedenému žertu / nadsázce rozhádali ještě další . . . .3 points -
Vítáme mezi námi nového moderátora!
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Myslím si, že ho znám. Viděli jsme se na jeho prvním minisrazu, který pořádal @radim.1008 loni v dubnu v Orlických horách. Od té doby jsem ho viděl na každém srazu.3 points -
Potkal jsem klubáka...
Print a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
2 points -
50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Ubytování - přehled přihlášených
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Tak jen na vysvětlenou. Ano poslal jsem objednávku pro mne a pro Kůstku do chatky č.1 a to se vším všudy. Fakt nemůžu za to, že už nám není 18 let a že po mě musí do nemocnice i Kůstka. A to že ji propoštějí den před srazem jsem si taky nenaplánoval. Proto jsem přihlášku zrušil s tím že nikam nejedu / nejedeme. Vzhledem k tomu , že mne podpora některých členů přesvědčovala ať dorazím alespoň na kukačku a já také chtěl vidět tu squadru, tak jsem to nechal bez uzávěrky. Opravdu nemám tušení v jakém stavu mi ženu propustí, zvlášť když je v podmínkách nucený 24 hodinový dozor. A zda tedy budu moci dorazit dosud nevím. A právě proto, abych nebyl osočován, že si tam pak v sobotu dorazím jako vyžírka radši pošlu peníze. Kdo mne už zná ví, že já svá rozhodnutí neměním podle toho jak vítr fouká2 points -
Schreekův Satelis 400
Veverka a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
Tak dny na okruhu si vyžádali svou daň a brzdy, které původně měli ještě tak 3-4 tis vydržet, tak po cca 2 tis. km a 100 km od baráku prostě došli Protože jsem s nima byl s jejich výkonem velmi spokojen a vydrželi krásných 13 175 km, tak jsem dal opět stejnou značku a je zas na chvíli klid Jooo a kilometry už zas přibývají2 points -
Citroen C5 Tourer X7 by Schreek
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
Tajné to není... 260 ...2 points -
50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Ubytování - přehled přihlášených
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Leda tak přes přední blatník2 points -
Naviják rezervy zarezlý na šutr - VŠEM - namažte, nebo se zničí!
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Zásady pro obsluhu navijáku: - každý rok, protočit, případně lanko silně namazat vazelínou hlavně u konce, tedy asi 5 až 20 cm od konce - odvíjí se DOPRAVA, tedy ve směru hodinových ručiček - po začátku odvíjení (asi po prvních 180 stupních) musí začít rezerva klesat. Pokud neklesá, točte ještě zlehka, ale jakmile začne jít víc ztuha, netočte. - zablokování a zareznutí nastane vždy v jednom místě, a to nad rezervou tam, kde lano přechází na vodorovný směr a vchází do bowdenu. Na fotce označeno červeným kroužkem. - takže pokud už nejde odvíjet, je třeba cloumat za rezervu tak dlouho, až to tady u konce bowdenu povolí. Případně se snažit tam něco nastříkat, například i vodu. On tam není přístup, takže stříkat spíše hadicí nebo něčím podobným. - pokud jste vy, nebo někdo před vámi, točil dále nasilu a rezerva neklesla, tak uvnitř navijáku vznikla smyčka, která ho zablokuje a ta se už zvenku nedá odstranit, jedině rozebrat. Měl jsem teď tady jeden naviják takto zauzlený a bohužel jsem toto nevyfotil, protože jsem měl špinavé ruce. - do budoucna jsem si hever přendal do auta, protože v krabici rezaví a není po ruce. V podstatě tam potom není potřebný ani zbytek té krabice, protože rezervu drží jen víko krabice a jeho kovová vložka - přemýšlel jsem, jestli konec lana a pružinu nějak ochránit před vodou. Zabalit igelitem není moc dobré, protože před vodou neochrání, ale tím hůř vyschne - zůstane mokro. Jediné, co mě napadlo, je okolo konce lana napatlat vrstvu vazelíny, která by snad uchránila před vodou i před rzí. Rozebrání a oprava navijáku: - po demontáži z auta, naviják je zanýtovaný. Je třeba 4 nýty odvrtat z té strany, kde mají menší hlavičku. Z té strany jsou díry jen 3,6 mm, ty pak zvětšit na 6 mm a nýty budou nahrazeny 4 ks šrouby M6 x 50. Šrouby mají dřík 6 mm asi na délce 40 mm. Hlavy byly původně kuželové a jsou na soustruhu upraveny na tloušťku max 1,6 mm. Matičky použít se silonovou vložkou, bez podložek. Až bude vše hotovo, utáhnout jen lehce. - lano má průměr 4,5 mm, délka celkem 168 cm - lano pokud možno pečlivě narovnat, v prstech anebo opotřebovaných kleštích (bez ostrých hran) - koncovku u rezervy lze vytvořit ze šroubu M16, vyzkouším i M12 - původní koncovka u rezervy je nalisovaná, ale v tomto případě (na rozdíl od 307, kde pojistná kleština drží pěšec), bych spíše věřil metodě, kdy se lano ve šroubu provlékne dvěma dírami a tím drží samosvorně, anebo je sevřeno maticí - vyzkouším, upřesním. - při této konkretní opravě byla koncovka přeříznutá, takže jsem si vysoustružil mezikus, který jsem vložil mezi koncovku a pružinu. - koncovka v navijáku taky nebudí moc důvěry, ale nebyla poškozená, tak jsem ji ponechal. Pokud by byla poškozená, tak bych použil prodlouženou matku s příčným otvorem a šroub. Toto až v budoucnosti.2 points -
Vítáme mezi námi nového moderátora!
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Jako pokud není nutno tak se to nemaže, alespoň je potom vidět že si pomahame.2 points -
Dlouhých 7 let se u mě ohříval Peugeot 407. Najeli jsme spolu příjemných 160 tis. km a ikdyž to byla celkem kasička, tak sloužil dobře a důstojně. Bohužel ke mě přišla v době, kdy jsem bydlel na sídlišti, auto stálo pár let venku, takže to by takový otloukánek, ikdyž technicky v supr stavu. Nyní, když už auto má svojí bezpečnou garáž nastal čas jít o něco dál, pořídit něco novějšího, spolehlivějšího a hlavně o něco silnějšího 407 ještě ženě pár let poslouží než ji dojezdí... Vždycky se mi líbila poslední verze motoru PSA 2.2 HDi 150 kW v kombinaci s krásně sladěnou automatickou převodovkou to bylo pěkné povození, a proto když přišla nabídka od PP205 který sou vymazlenou C5 konečně zlevnil na úroveň kterou bych si mohl dovolit, nebylo o čem přemýšlet Takže malé představení: Citroen C5 Tourer X7 Výroben v prosinci 2012 2.2 HDi 150kW lehce softwarově poladěn Automatická 6-stupňová převodovka AISIN s upraveným sotwarem (kvůli chipu) Barva černá perleť Podvozek Hydractive III (neskutečné pohodlí) Výbava: Natáčecí bixenony + přísvit do zatáček, polokožené čalounění, premium HIFI s RT6 a DVD přehrávačem a couvací kamerou, sledování mrtvého úhlu, bezklíčkový přístup a startování od Magicaru, elektricky ovládáné páté dveře + nějaké dodělané drobnosti Aktuálně má najeto 114 tis, takže by zas mohlo chvíli vydržet. Máme už za sebou pár tisíc kilometrů a ačkoliv jsem byl dříve k C5 skeptický, tak to pohodlí a ticho je opravdu ukázkové, nic takového člověk nezažije ani 508mičce, ikdyž ta má zas jiné přednosti... Po dlouhé době mám auto ve kterém mi vůbec nic nechybí (moderní fíčůrky nevyhledávám, rád řídím auto sám). Výkonu je dostatek vždy a na všechno a kupodivu je tu i víc prostoru než ve 407 jak v prostoru pro posádku, tak v kufru. Pomalu si na sebe zvykáme a je to opravdu příjemné zvykání Spotřeba osciluje mezi 7 až 8,5 litry podle jízdního stylu, což je dokonce míň jak ve 407 (6 - 9 litrů), takže i v tomto ohledu panuje spokojenost. Zbývá si doladit nějaké drobnosti a opravit pár drobných rámů co auto za ta léta obdržilo a budu úplně spokojen. Všechno má svůj čas, teď se bude hlavně jezdit1 point
-
406 coupe 2.2HDI ala Pier
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Miroslav Lettrich za téma
Taak dneska dorobene rozsviecovanie svetiel takze nemusim zapinat svetla packou cez den bude svietit Automaticky po nastartovani . Akurat budem musiet zapinat ked bude vecer.1 point -
3008 vs. Kodiaq
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Gabriel 307 za téma
nemám co k tomu napsat . . . LOPATY1 point -
50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Ubytování - přehled přihlášených
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No představuju si tě v tom jako šneka v ulitě Jen nevim co tobě poleze ven jako první, u šnečka jsou to tykadla1 point -
@Pepito máš pravdu, neznám. Já s ním strávil jednu příjemnou akci a vím, že to je bezva chlap, který nezkazí žádnou legraci. Ty ho znáš víc? Svým palcem vyjadřuji svůj názor na konkrétní příspěvek na klubu, ne názor na jeho pisatele. Takových minusů (a plusů) jsem tady už udělil a pokud to půjde, tak ještě udělím. Je to častokrát lepší, než psát příspěvek o ničem.1 point
-
No comment1 point
-
3000 km a poprvé do servisu, kvůli klepání od PP kola. Poděkování patří Auto Marek, možná příčina byla diagnostikovana již po mém popisu. Pri zkušební jízdě to mlátilo jako nikdy předtím, jel se mnou přímo majitel pan Marek. Stačilo promazat kroužek na tlumici. Toto má být prováděno při výrobě auta, zapomněli nebo došla vazelina.1 point
-
Ta záporná hodnocení asi nebudu komentovat že ano. Je ale zajímavé, že když mlátí vtipem jiný tak je to sranda , ale já dostanu záporku. Nebo jste nepochopili, že je to nadsázka ??? Nejsem uražený, to ani náhodou. Spíš je mi z toho smutno. Možná si to beru moc osobně a není to tak myšleno. Třeba to způsobuje můj osobní život ??? Nevím . . .1 point
-
FAP regeneruje vždycky, když se ti to nejmíň hodí. Na to nepotřebuješ apku1 point
-
@Klemoň a ty jsi členství obnovoval, že chceš dovézt kartičku1 point
-
zajímavé aplikace pro Android
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Jako na cisteni FAPu?1 point -
Parádní kára,taky jsem vybíral mezi 407 a C5,bohužel již zmiňovaný volant mne odradil Za kolik ji nakonec pustil,pokud to není tajné, klidně do SZ1 point
-
50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Ubytování - přehled přihlášených
Radovanek zvýšil/snížil popularitu uživatele Veverka za téma
Zaplaceno1 point -
@Radek Hurvajz - já se asi spojím se @StibTo a vyválíme tě taky. A nemusí to být zrovna bahno . . .1 point
-
Vzpomenu na mladá i pozdější léta, kdy jsme jezdili pod stan s otcem, a vše v poho. Předpověď říká přes noc min. +10°C, přes den +20°C ve stínu, to se přeci dá, ne?1 point
-
pro @brixtr To ani náhodou. Jinak by to byla anarchie a to já neuznávám . Já vyjednávám Vlastně jen zlobím / škádlím @minimaxa a @Radek Hurvajz1 point
-
Koukám že tady někdo zastává heslo: Pravidla jsou proto aby se porušovaly1 point
-
ale jóóóó plosím plosím plosím A jestli mo to nedovolíš, tak to řeknu mamincééééé "bůůůůů"1 point
-
1 point
-
Dneska vařim já
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Prej 100g vojtěšky Já ji tam vidím tak pul kila1 point -
tak po 9 měsících co je bawor doma a 8 měsících aktivního ježdění (skoro měsíc byl v klempírně a lakovně) jsme spolu najeli prvních 10tis.km. Po menších mouchách, které jsme téměř vyřešily jsem s autem moc spokojen. Motor s podvozkem je jedním slovem skvělý! Je radost takové auto řídit a občas i nějakým pěkným ,,poweslidem" si jízdu užít. Dlouhodobá spotřeba se mi ustálila na 9,7l a to jezdím převážně kratší trasy po Praze a okolí. Takže tady plánuje také spokojenost. Když člověk jede po dálnici a delší trasy s použitím tempomatu, tak není problém spotřeba do 8l, což je skvělý. Takže doufám, že si dalších,,x set tisíc" budeme spolu jen užívat!1 point
-
1 point
-
Stavba kůlny, rady, porady, nápady :)
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Staval som pre manželkine auto garáž, základ, 50cm v zemi, salovacie dielce dookola, cca 50 cm nad zem, 2 rady, vo vnútri strk 8-16 tuším, uvalcovany, ujazdeny, na tom platna, cca 12 cm betónu. Plechova garaz. Ozem jazdiť tankom :-))), ohlásenie stavby, súhlas susedov, výpis z katastra, nákres umiestnenia na pozemku na mape a orientacna vizualizácia. Na úrade má to nestalo tuším nič, išlo to elektronický. Mne sa tie OSB dosky tak strašne nepáčia, že by som z toho nestaval ani budú pre psa. 10 ytong, pár hrad na vrch, plech a 20 rokov pokoj.1 point -
Citroen C5 Tourer X7 by Schreek
Veverka zvýšil/snížil popularitu uživatele Mizlerek007 za téma
Pěknej pokojíček, párkrát jsem se v tom projel, ale mě u toho strašně vadil ten volant ale jinak prostě perfektní citroen (y)1 point -
Také není problém zapůjčit.1 point
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Milhausekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele lubosch za téma
ENC si muzes jen pujcit, na jejich vebu je pak pekne videt kolik si projezdil km. Kdyby nekdo chtel, rad pujcim.1 point -
Tak to jo . V tom případě mohu citovat předchozí příspěvek i s patnácti obrázky že ano0 points