Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 5 minutami, ozzy56 napsal:

ta atmosféra a hukot hospody chybí  🤠

Jj hádky, vzájemný posílání do patřičných míst, panáky a vůbec ty moudrý řeči chyběji no. Ale snad se blýská na lepší časy 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako do hospody chodím jen jednou za měsíc . Ale je pravda že mi to taky trochu schází. S kámošema se vidíme kdy je potřeba v tom nám ani plukovník nezabrání ale je fakt že to není takový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2020 at 12:06, radim.1008 napsal:

Už včera jsem vyhlásil válku tomu padajícímu nesmyslu. :bacha:D

Dnes jsem vytáhl sekačku a zbytek zahrady jsem posekal.

IMG_20201115_145254.jpg

Až opadá zbytek z jabloní, tak ještě budu muset dohrabat hráběmi. Vím je neděle, ale včera celý den v lese úklid a kácení kůrovce. Pro rýpaly bez újmy na zdraví. :D:P

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

bez ujmy na zdravi tvem nebo toho kurovce ??

Mém, naposledy, kdy jsem byl u kácení, to skončilo zlomenou nohou a trochou titanu v ní. :mad: Včera jsem to asi přehnal, noha není zvyklá šmajdat celý den přes větve, lézt přes koleje od traktoru... Večer jsem myslel, že mi noha upadne, jak mi v ní brnělo. :roll

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska neděloval.  Vstal jsem něco okolo 9,30 vyměnil jsem ustřiženou závlačku v podavači kotle a zatopil a to bylo skoro všechno co jsem udělal teď večer jsem ještě poslal objednávku na materiál na příští týden. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k datu 17. 11. náš den byl plný zážitků. Začalo to dopolední návštěvou Klemoně v Medvědím brlohu (děkujeme za rady stran péče o akvárium). Po obědě jsme vyjeli k České televizi vyjádřit svůj názor na odstřelení dozorčí rady, následně jsme si prošli Národní třídu, zapálili tam svíčky a nakonec jsme se zúčastnili slavnostního rozsvěcení spojovacích můstků mezi budovami VŠCHT. 

Celý den jsme si užili 

IMG_20201117_171217.jpg

IMG_20201117_152436.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera na dilne prekvapeni "ze" komplet sterace se nedaji vymenit aniz by se poridil kolmpet samozrejme og.
Nahrada je naprosto jina :( Fabie II

Noo a dnes po ranu odjezd do Brna tam se nam podarilo koupit stativ ktery snad bude trosku vic vyhovovat nasim potrebam - naprosto  novej nepouzivanej PC cca 15/17 dnes 3500 - uvidime az bude trosku lepe.
Jeste poridit nejaky nahledovy monitor - "ale" cenovky jsou vic nez "profesionalni" :(
V Prerove gimbal pro 360°kameru podobny kup PC 10 soucasna 1500 - kemere nestinil zdalo se funguje ... ted jeste nejaky dalkove ovladany podvozek - to bude ohrisek pro nejakeho zapaleneho modelare.
A bude se moci zacit tocit v prostorovem videu.

A ciste nahodou se do poctu poridila "outdorova" kamerka za sumu mensi nez malou a hromada modelu hasickych aut vice mene take za nic .... / Vanoce u bratranka jsou vyresene /

Najeto mame cca 700km  tak ze naprosta spokojenost ....

IMG_20201117_162129.jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se musel srovnat po vcerejsku prochazkou v lese.Vyzkousel jsem kamery gimbal .... nasel par zapomenutych hub .....

Vcera jsem prisel ze asi posledni aktualizace se v nasem mobilu nejak nepovedl - waze zamrzal ovladat ho i hlasem pri jedoucim aute skoro horor - mozna tak spolujezdec .....
Mapy.cz a jejich nocni grafika taky pecka tam je videt uz jen cara a tma ....
Tak si rikam na jakem zarizeni by to muselo byt provozovano .... my co mame vic jak 5"dioptrii" mame proste SMULU a pocucavam si kafe a prijede Oktavka a zari na prednim skle neco bileho ....
HEUREKA toto je to co by bylo pro ty matlaci aplikace pseudo navigaci :)IMG_20201117_162839.thumb.jpg.0e401f81b465a921dd548c28a02f62d0.jpg

 

No a pak se nam potvrdilo to co uz rok "vime" ale z casti chvilku vyhravame my chvilku oni :)

 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...