Pepito Odesláno 13. říjen 2021 Odesláno 13. říjen 2021 @Klemoň, ještě že jsem ten Facebook zrušil. Mám klid. Klemoň, Hafity, Péťa a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Klemoň Odesláno 13. říjen 2021 Odesláno 13. říjen 2021 Já tem hledal pro šváru nějaký levný airbrush na RC člun . . . Citovat
RichVa Odesláno 13. říjen 2021 Odesláno 13. říjen 2021 před 23 hodinami, RichVa napsal: Dnes odpoledne půl dne dovolené a vykachličkovaná nová linka na chaloupce. Zítra vyspárovat a o víkendu se může zapojovat elektřtina a osadit vybavení včetně dřezu. Spáry provedeny. Dokola silikonem, mezi klasickou spárovací hmotou. Ta ještě musí zaschnout aby byla bílá (alespoň na pytlíku psali, že má být extra bílá). Ještě jsem trochu doplnil zlomky dlaždiček ke krabičkám aby se lepší opřely strojky. Celé překryjí rámečky. Péťa, radim.1008, ozzy56 a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Agrafik Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 před 20 hodinami, RichVa napsal: extra bílá U toho sporáku a dřezu dlouho nebude . Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 Výměna páčky na busíku (vadná z výroby). Šlo to překvapivě dobře Citovat
PaKr Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 @Petr 3008 to vypadá, žes to někdy dělal jenom to kormidlo je kapánek větší než na osobáku Citovat
radim.1008 Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 Druhý kolo kukuřice a malej velkej traktorista. MJSytic, Pepito a Hafity ohodnotil 3 Citovat
ozzy56 Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 dnes sraz bývalých zaměstnanců, takže 6x Radegast a na světě je krásně Pepito, HonzaZ a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 @PaKr měl jsem k tomu odborný dohled , kdyby náhodou.. No protože se to pořád odkládalo a nikdo neměl čas mi to udělat, tak jsem to popostrčil . Každopádně tady je to fakt srandička, u auta jsem ještě odvahu nenašel, i když bych taky potřeboval. Citovat
RichVa Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 před 2 hodinami, Agrafik napsal: U toho sporáku a dřezu dlouho nebude . Já jsem od toho abych to provedl, s autorkami návrhu se nediskutuje - nebo Ty jsi ještě svobodný? ozzy56, Péťa, Charlie 1 a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Agrafik Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 (upraveno) @RichVaU mě autorka tu bílou pucuje kartáčem a to často. A něco si u toho . Upraveno 14. říjen 2021 uživatelem Agrafik RichVa ohodnotil 1 Citovat
Sawoy Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 To bude nějaká mantra aby to bylo víc bílý. Kolem padesátky jí to přejde a nakonec to nechá nebílý. Proto máme ty obkladačky od začátku světle hnědý. Agrafik a RichVa ohodnotil 2 Citovat
Milan+ Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 před 3 hodinami, Agrafik napsal: U toho sporáku a dřezu dlouho nebude . Asi tak,dnes už buď velkoformátové, či deska a nebo sklo. Citovat
RichVa Odesláno 14. říjen 2021 Odesláno 14. říjen 2021 Jo v paneláku máme desku - prakticky bezúdržbové. Ale na chalupě prý musí být dlaždičky. Doteď tam byly o něco větší, ale nebylo to ono. Takže nyní nastoupily "psaníčka" 10x20 cm - ještě horší údržba a mě čeká mírná pakárna s utěsněním rámečků vypínačů a zásuvek - asi tam dám silikon jako do obvodových spár. Milan+ ohodnotil 1 Citovat
jarokare Odesláno 15. říjen 2021 Odesláno 15. říjen 2021 Konečně jsem dostrojil Omču , můžeme na výlet ozzy56, Moral3z, radim.1008 a 10 další ohodnotil 13 Citovat
MJSytic Odesláno 15. říjen 2021 Odesláno 15. říjen 2021 Jaká je vyvolávací cena? Klemoň ohodnotil 1 Citovat
jarokare Odesláno 15. říjen 2021 Odesláno 15. říjen 2021 Neprodejné HonzaZ, Pepito, MJSytic a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Návštěvník Odesláno 15. říjen 2021 Odesláno 15. říjen 2021 Ta 2008 za plotem se jen závistivě kouká, že ona se takového věku nikdy nedožije Citovat
Milan+ Odesláno 16. říjen 2021 Odesláno 16. říjen 2021 Dnes ještě nic,ale kolem půlnoci se dorazilo dom z HK,bylo kino a dokument Karel. Za mě dobrý. Pepito a Charlie 1 ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.