Jump to content

Petr 3008

User
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

About Petr 3008

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Protivín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Petr 3008

  prahy

  Nedávno jsem četl nějaký článek (asi v SM), doporučovali nechat udělat klidně hned u nového auta. Na záruku by to prý nemělo mít žádný vliv. Já nevím, nijak jsem to nezjišťoval.
 2. To já vím, že je všude něco.. Ale u nového auta v téhle cenové relaci bych prostě chtěl aby to bylo ok.. Ze začátku výroby 3008 tenhle problém až takový nebyl, pak to začlo nějak moc ujíždět. Hlavně to není, že pohneš na pantu a bude to sedět. Je to dost velký problém, to jsem sám vyzkoušel. A přijde mi docela ujetý s novým autem lítat po karosárnách a zkoušet co to vydrží.. A nemyslím si, že takhle by to měl zákazník považovat za normální. Přesně jak píše @ozzy56vidíš jak to tam prohlíží pomalu lupou a pak jim vyjíždí auta takhle. A rozhodně se nejedná o jediný kus, takových jsou a asi t
 3. Tak jsem to bal okouknou naživo a ...pořád si nejsem jistej. Bude hodně záležet na barvě. Líbila se mi ta větší obrazovka uvnitř, ale zjistil jsem, že v základu není. U tohoto původní malá obrazovka. Každopádně se ale ve výrobě nezměnilo evidentně vůbec nic - stále stejná prasárna.. ten zadek opět zoufale nesedí.,
 4. Neříkám, že se mi nelíbí.. ale už je na mě asi příliš agresivní. Je to auto na pohodové cestování, nejvíce používané s motory 1.2 nebo nafta 1.5, tak bych s té agresivity ubral. A stejnost s 2008.. Jinak chápu, že chtějí modely výrazově sladit, mě by se ale líbilo, aby každý model vypadal jinak a podle toho bych si pěkně vybíral.. Já stejně asi někde zaspal v čase, nejvíc se mi líbí 207 a 308 předchůdce současné.
 5. @artotomas Dej potom vědět zda je nějaký posun v řešení závad a jak dál bojuješ...
 6. Mám také Lomax, zatím bez problémů. Tak jsem to šel do garáže obhlídnout.. a žádný nápad tedy nemám. Jedině že by se tam fakt něco povolilo. Jinak ty pružiny je třeba mazat. Chce to fakt někoho kdo přesně ví co a jak.
 7. Značky se drží, používají i 3008
 8. Petr 3008

  e-208 GT Line

  Ať slouží ke spokojenosti a nezlobí, moc hezké autíčko.
 9. Je fakt, že to byla odbočka od tématu slušná... když už jsem se ale nechat nachytat na to elektro a dal příklad, tak jsem to chtěl trochu povysvětlit. A abych se trochu přiblížil: jestli výrobci topení udávají spotřebu stejně jako výrobci aut.. tak je rozpor jasnej.
 10. @Dave_kReálná spotřeba naftového topení v autobusu je zhruba 4 l na hodinu provozu. V tomto případě se jedná o městské autobusy, které najedou zhruba 100 km za 8 hodin. Naftový autobus tedy spálí cca 35 l a bufík mu stačí jen na první ohřátí motoru, pak topí vodním topením od motoru. El.bus topí naplno bufíkem celých 8 hodin.
 11. @RichVaS odstupem musím i já poděkovat za důkladné vysvětlení. Vždycky jsem se pozastavoval nad tím, že někde se píše "i" a někde "y". Sám jsem si neuměl odůvodnit, co je vlastně správně. Díky, už si to budu pamatovat.
 12. Akorát že těm fičurám už neutečeme ani my, kteří je ani tak nepotřebujeme nebo ani nechceme.. Jsou nám prostě vnucený i s jejich problémy.
 13. Koupíš nové auto, máš z něj radost.. a pak takovej bordel. Je to šílený. Mrskaj tam neodzkoušený a nedotažený věci a pak to takhle vypadá. Každá rada drahá. Jednou budem rádi vzpomínat na naše stará a ještě poctivá auta...
 14. A já přidám ještě jeden eko příklad : u nás ve firmě se nakupovali v nedávné době elektrobusy, protože se ale zjistilo, že se v busu musí také topit (na el. by už nikam ani nedojel) muselo se domontovat naftové topení, které pochopitelně žádný filtr nemá a saze letí přímo ven. Propočtem bylo zjištěno, že samotné naftové topení má na hodinu stejnou spotřebu jako plnohodnotný bus euro 6.. A cena el.busu je čtyřnásobná. Takže el.eko je celkem fajn.
 15. K uváděným spotřebám jsou automobilky natlačeny Bruselskými eko nesmysly. Můžeme být ale v klidu, protože nemají co jiného řešit už vymýšlí normu euro 7, která bude požadovat naprosto nulové emise. Chtějí ji zavádět od r. 2025 a to by byl konec všech spalovacích motorů. A pokud jim to projde a dočkáme se jen elektroaut, budeme třeba lítat na košťatech a spotřeba nás trápit nebude.
×
×
 • Create New...