Jump to content

Petr 3008

Člen klubu
 • Content Count

  427
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Petr 3008 last won the day on February 12

Petr 3008 had the most liked content!

About Petr 3008

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Protivín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak to bych se moc těšil... Já myslím, že dost dobrá volba. Co se týká hybridů obecně, vůbec žádné zkušenosti nemám. Jinak se svojí 3008 jsem spokojený moc. Auto se mi líbí a naprosto mi vyhovuje. Jezdím s ním fakt rád a docela si to užívám. Jasně, že je pár "maličkostí", které bych řešil trochu jinak, třeba pouze jedno usb u místa řidiče a jeho umístění, uvítal bych polohovací loketní opěrku, možnost vypnutí osvětlení v zavazadlovém prostoru, jednodušší ovládání nastavení některých funkcí apod. kosmetické a uživatelské záležitosti. Co se týká jízdních vlastností a samotné jízdy nemá
 2. Co znamená klasické provozní šrámy ? No, když vidím to hrablo nebo co to je opřené o auto.. to bych vylít z kůže.
 3. Každopádně je to škoda, za ty peníze vypadala dost slušně. Kdyby to fungovalo, tak na takové to "doježdění" by to nemělo chybu. Ty jedničky byly úžasně pohodlné a místa v tom kombíku neuvěřitelně. Brácha ji měl dlouhá léta a od té doby nechce o ničem jiném slyšet - v Lagunách pokračuje.
 4. U nás zatím jasno a sucho. V 5 hod -6°C, aktuálně -1°C. Vycházející slunce dneska úplně krvavé..
 5. Těžko budeš hledat někoho s osobní zkušeností. To je ještě moc a moc čerstvé.. Jinak testováno v posledním Autosalonu a vychvalováno.
 6. Protože bylo počasí jak vymalované a na nějakou práci venku to ještě moc nebylo, přišla na řadu po obídku taková malá nedělní procházka. A bylo to docela fajn. Sloup páry na fotce je Temelín.
 7. @sitler, @Vena garážmistr, na fotkách fakt vypadá dost dobře, a cena je zajímavá. Taky mě to překvapilo, myslel jsem zrovna tak o něco víc. A ty auta tam mají docela naleštěný a vyčištěný všechny.
 8. @Milan+ Ale jo, máme 100,- jako diety coby součást mzdy. Jinak chodím do takového bistra, jinde v podstatě možnost nemám, jde spíš o zhoršení kvality jídla, ne o ty peníze. Dřív to bylo super, teď tam nějak nestíhají nebo co a na kvalitě se to podepsalo, a na velikosti porcí taky. Takže se mi zdá dost blbý se za 140 nenajíst, takže si už vybírám kdy si oběd vezmu.
 9. Máme podobnou, Beko, v provozu 6 let, absolutně bez problému. Postupně jsme se dopracovali ke kupování spotřebičů v nějakém tom cenovém středu. Téměř vše máme Beko a fakt zatím s jediným výrobkem nebyl problém, žádné opravy. Když vydrží 10 let a pak klekne snadno se koupí za ty peníze nová.
 10. Takže panenka na sto způsobů - dneska zapečené špalíčky panenky obalené anglickou slaninou a naplněné měkkým sýrem s bramborovou kaší
 11. @HanysRMáš to nějaké zdravější.. samá zeleninka
 12. Hodně spokojených kilometrů bez karambolů, ať ti dělá jen radost Barva jí moc sluší
 13. Dneska bude panenka asi v oblibě... u nás se už také chystá Bude trochu jinak, tvoje vypadá dost dobře, už mám hlad
 14. Dneska naprostá klasika a rychlovka - smažák, brambory, tatarka
×
×
 • Create New...