Jump to content

Petr 3008

Člen klubu
 • Posts

  1,869
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Petr 3008 last won the day on October 9

Petr 3008 had the most liked content!

About Petr 3008

 • Birthday 06/06/1964

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Protivín
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Petr 3008's Achievements

Toto forum je můj domov

Toto forum je můj domov (5/6)

2.9k

Reputation

 1. I kdybys je nasadil, velmi těžko to zlegalizuješ. U novějších aut je to problém. Já řešil dlouho a nevyřešil. Oficiální odpověď nakonec byla: "Směrem nahoru proti originálnímu přislušenství jít lze, směrem dolů ovšem nikoliv - s menšími koly není pomoci. A je to z toho důvodu, že volitelné brzdy u této varianty mohou vyžadovat minimální průměr kol větší než ... I v typovém listu k homologovaným kolům je poznámka, že kola nelze použít v provedeních vozidla, která jsou podle listu prohlášení o shodě COC vybavena nejmenším rozměrem kol ... v palcích". Před slavnými homologacemi jednotlivých výbav se pochopitelně neuvádělo, tak byl ten rozsah možností poměrně větší.
 2. Do důchodu zbývá ještě strááášně moc , ale kilometr ke kilometru...
 3. jasně že všimli , já to bral jako sladké jídlo
 4. Auto je to pěkné, vnitřek se mi líbí moc. Lva zatím skousnout nemůžu, to je ale můj problém. Myslím si ale, že to bohužel Peugeotu moc nevyšlo s dobou, která právě panuje a ovládá všechno dění. Mluvím především o problémech výroby. Nevím jestli nový model bude mít nějakou prioritu, myslím, že to ani ovlivnitelné není. A v tom případě mi to bohužel připadá jako hladovému ukazovat za sklem pečenou kachnu. Nemyslím to nijak zle, jen úvaha v kontextu dnešní doby..
 5. @pavelu96 musel jsem tě následovat , po hooodně dlouhé době krupičková kaše
 6. Jak můžeme vědět jestli jsi vůl nebo ne , přes obal ani nevíme co to je
 7. No nevím, zdá se mi to dost. U mě je ta spotřeba 0,99 litru na 1000 km. Je fakt, že závodníci mají tu spotřebu vyšší , těžko to ale bude takový rozdíl.
 8. Přesně jak píše Vašek, ty kostry se protektorují x krát a to je pak ten problém. Jinak asi ten první protektor na dobré kostře žádný velký problém není, jezdí se na tom celkem normálně a ani si nepamatuju, že by to na těch autobusech nějak zlobilo. Jeden čas byla u nás velká móda, nový autobus, který přišel z výroby se okamžitě přezouval na protektory a ty nové gumy se používaly na zájezdové autobusy. Teď už se od toho ustoupilo, takže se jezdí na nových do výměny, pak už ale protektor.
 9. Jednak jste všichni dobří jak včas přezouváte , já na to vůbec nemám náladu, tak odkládám.. A pak ten Vašíkovo traktor, tak ten je dokonalej, to se mi moc líbí. To je šlapátko nebo elektro ?
 10. @Charlie 1 prohlížel jsem jí, je to nádherný auto, moc se nám líbila. Ale nejezdil jsem s ní
 11. Zakázáno to není. Na autobusy se protektory používají naprosto běžně. Důvod je jasný, peníze. A když to není zakázáno...notně se toho u firem využívá.
 12. Dneska jsem to obhlídnul. AdBlue v kanystrech v obchodech vykoupeno, ale na čerp. stanicích Č.Budějovice Globus a ve Vodňanech normálně dostupné.
×
×
 • Create New...