ozzy56 Odesláno 29. březen 2022 Odesláno 29. březen 2022 @rhinos opravdu věříš tomu, že cena paliva na pumpě je závislá od ceny ropy ?? Dave_k ohodnotil 1 Citovat
rhinos Odesláno 29. březen 2022 Odesláno 29. březen 2022 při zdražování to jako berlička bylo použito pumpaři od zlaté podkovy Citovat
Péťa Odesláno 30. březen 2022 Odesláno 30. březen 2022 Dnes mě překvapil EuroOil v Hronově. Nafta 43,50 Levnější než ONO Citovat
pavelu96 Odesláno 30. březen 2022 Odesláno 30. březen 2022 Tak to u nás je EuroOil ještě levnější... Citovat
Vena garážmistr Odesláno 30. březen 2022 Odesláno 30. březen 2022 V Nehvizdech je taky EO levnější NM 42,7 ,- BA 95 42,6 ,- Citovat
Péťa Odesláno 30. březen 2022 Odesláno 30. březen 2022 Tady to máme 5km do Polska, tak asi nemají důvod zlevňovat Citovat
sitler Odesláno 30. březen 2022 Odesláno 30. březen 2022 hm... a v praze MOL za 49.9,- na Naftu... tu obycejnou, ne premii Citovat
Sawoy Odesláno 30. březen 2022 Odesláno 30. březen 2022 Tak z něčeho ty reklamy na kafe a sendviče během přenosů F1 zaplatit musí ... radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
rhinos Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 jojo u nás taky Euro Oil 42.2 takže... Citovat
Péťa Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 Dnes na EuroOilu v Hronově svítila zajímavá cenovka Nafta byla o desetnik levnější než benzin To jsem už dlouho neviděl Citovat
Hafity Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 LPG RobinOil Vysočany (u Chomutova) 18,50 ... Péťa ohodnotil 1 Citovat
rhinos Odesláno 1. duben 2022 Odesláno 1. duben 2022 Kdyby měl někdo zájem tak slevomat má akci zbynek..s, Péťa, radim.1008 a 2 další ohodnotil 5 Citovat
MilanF1 Odesláno 1. duben 2022 Odesláno 1. duben 2022 A já byl dneska EuroOil za 45.90 a myslel jsem si, že dobrá cena za naftu v Benátkách. Měj jsem zajet do Nehvizd, tam asi přijela cisterna s levnější naftou. Citovat
MJSytic Odesláno 1. duben 2022 Odesláno 1. duben 2022 před 14 hodinami, rhinos napsal: Kdyby měl někdo zájem tak slevomat má akci Konečně jsem vrazil firemní benefity do něčeho užitečného Už žádné plýtvání bodů za dovolené, restaurace nebo ele.motokáry. Budu se koupat ve vaně s naftou, jako správný labužník Péťa ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 2. duben 2022 Odesláno 2. duben 2022 1.dubna ve 3.59 sem tankoval v Koline CNG kdyz sem na stojanu videl cenu 58,9o premyslel sem jestli to je jen aprilovy zertik nebo ne bohuzel i dnes 2.4 cena stale stejna nejblizsi CNG stanice obchvat 72,00 shell jaselska 66,90 shell tridvorska 55,90 podebrady 45,90 timhle tempem budou Taxici jezdit po meste za 2 kila nebo lidi budou chodit pesky ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 2. duben 2022 Odesláno 2. duben 2022 @davidse toto vlákno se jmenuje "Za kolik tankujete" a rozhodně sem nepatří žádné politické zvratky. Je to proti pravidlům fóra https://www.peugeot-club.com/guidelines/ A naposledy Tě žádám o psaní normální velikostí a barvou písma. Doslova nikdo z uživatelů nezvýrazňuje takto příspěvky. @Medvěd mě to jedno není! Protože vždy vznikne politická hádka a to nechce nikdo. Politika sem prostě nepatří a každá další politická reakce bude potrestána přidělením trestných bodů. Péťa ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 2. duben 2022 Odesláno 2. duben 2022 hlavne to blbe zeleny pismo PaKr a Radek Hurvajz ohodnotil 2 Citovat
Sawoy Odesláno 2. duben 2022 Odesláno 2. duben 2022 @pavelu96 Tak to smázni jako někdo včera mně a Medvědovi. Tím si nestěžuju; on něco napsal, já reagoval a někdo z modů usoudil, že je to za hranou a smáznul to i když to bylo ve vtipech. OK respektuju to, ale potom všude stejně vlákno nevlákno. Děkuju. ozzy56 a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 2. duben 2022 Odesláno 2. duben 2022 @Sawoy Bylo to mimo téma a mimo zaměření tohoto fóra, s vtipama to nemělo co dělat. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.