radim.1008 Odesláno 29. září 2025 Odesláno 29. září 2025 Tak to brzké uzdravení a ať je vše v pořádku. Medvěd ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 29. září 2025 Odesláno 29. září 2025 Také přeji všem Michalům vše nejlepší. @MotoMoto to je hrůza co se všechno může stát po jednom úderu. Tak hlavně že jsi to přežil a ať jsi brzy v pohodě. Ta fotka mě dost vyděsila. Citovat
MotoMoto Odesláno 30. září 2025 Odesláno 30. září 2025 (upraveno) Ten pád na hubu (to s tou pranicí to byl pokus o vtip) byl už jen důsledek srdeční zástavy a ty hemetomy jsou od toho jak mi brutálně něředili krev. Děkuji všem za dobré slovo či slova, už jsem prostě takový opotřebovaný a kdo ví jak dlouho to ještě budu dávat. Upraveno 30. září 2025 uživatelem MotoMoto Milan+ a pavelu96 ohodnotil 2 Citovat
Medvěd Odesláno 30. září 2025 Autor Odesláno 30. září 2025 před 17 hodinami, radim.1008 napsal: Tak to brzké uzdravení a ať je vše v pořádku. Michale i ode mě totéž MotoMoto ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 30. září 2025 Odesláno 30. září 2025 před 12 minutami, MotoMoto napsal: Ten pád na hubu (to s tou pranicí to byl pokus o vtip) byl už jen důsledek srdeční zástavy a ty hemetomy jsou od toho jak mi brutálně něředili krav. Děkuji všem za dobré slovo či slova, už jsem prostě takový opotřebovaný a kdo ví jak dlouho to ještě budu dávat. Jsem Ti to i uvěřil že jsi dostal pěstí. Jsem si říkal že by se pan učitel pral na tancovačce, ale i to se může stát. Ale hlavně že jsi stále mezi námi. Tak ať se brzy uzdravíš. Péťa, Milan+ a MotoMoto ohodnotil 3 Citovat
radim.1008 Odesláno 18. říjen 2025 Odesláno 18. říjen 2025 (upraveno) Všechno nejlepší k svátku @ChouLu, @patt, @Havlicek.Lukas a ostatní Lukášové. Upraveno 18. říjen 2025 uživatelem radim.1008 OK406, Péťa a pavelu96 ohodnotil 3 Citovat
Milda 25 Odesláno 18. říjen 2025 Odesláno 18. říjen 2025 Přeji všem Lukášem všechno nejlepší k svátku @patt @ChouLu Citovat
Péťa Odesláno 11. listopad 2025 Odesláno 11. listopad 2025 Martinové, @eltonové a další - přeji vše nejlepší k svátku a ptám se "Kde je ten sníh" ??? radim.1008, pavelu96, Milan+ a 2 další ohodnotil 5 Citovat
radim.1008 Odesláno 11. listopad 2025 Odesláno 11. listopad 2025 (upraveno) @elton je u moře, ten ti sníh nepřiveze. Vše nej k svátku i @gronholmmovi. Upraveno 11. listopad 2025 uživatelem radim.1008 Péťa, Pepito, pavelu96 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Pepito Odesláno 11. listopad 2025 Odesláno 11. listopad 2025 A také vše nejlepší k svátku @Neon a @Ota radim.1008, PaKr, pavelu96 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
radim.1008 Odesláno 11. prosinec 2025 Odesláno 11. prosinec 2025 Všechno nejlepší k svátku @Danča. Hlavně zdraví a pohodu. Péťa a pavelu96 ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 18. prosinec 2025 Odesláno 18. prosinec 2025 Všechno nej k svátku @Milda 25 hlavně zdraví. Milda 25, Péťa, Pepito a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Péťa Odesláno 30. prosinec 2025 Odesláno 30. prosinec 2025 Davidové, přeji vše nejlepší @Dave_k @Davidak79 @Devils-night a další... Dave_k, Pepito, davidse a 5 další ohodnotil 8 Citovat
Pepito Odesláno 30. prosinec 2025 Odesláno 30. prosinec 2025 @Radek Hurvajz je také David. radim.1008 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 14. leden Odesláno 14. leden Dnes má svátek @Radovanek Přeji vše nejlepší, hodně zdraví, ať Tě nikdy neupustí elán a nikdy nezmrzneš nebo neuhoříš Klemoň, Milan+ a Pepito ohodnotil 3 Citovat
Radovanek Odesláno 19. leden Odesláno 19. leden Děkuji moc, aktuálně jsem spíše blíže k tomu umrznutí, teploty tu jdou k -10°C a tak jsem nucen z už tak malého dojezdu 60-70 km i topit, což ubere 1/3. Ale včera jsem málem uhořel na hřbitově, když jsem byl posvítit našim a kromě svíčky chytil i ten plastový kelímek. Hoří to rychle a zimní bunda je ideální topivo. Péťa ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 7. únor Odesláno 7. únor (upraveno) Všechno nejlepší k svátku šéfová @Weri 605 a i @Verýsek hlavně zdraví. Upraveno 7. únor uživatelem radim.1008 pavelu96, PaKr, MJSytic a 7 další ohodnotil 10 Citovat
Milda 25 Odesláno 7. únor Odesláno 7. únor Přeji všechno nejlepší k svátku @Weri 605,@Verýsek hodně zdraví a štěstí Weri 605 a Klemoň ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.