Jump to content

musíme s tím pohnout.. :)

Recommended Posts

• Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Peugeota nemám.... Služeb "jen pro platící" nevyužívám.... Proč já vlastně to členský platím   No protože sem chodím rád "plácat játra".... Není to tu jen o autech a až na pár vyjímek jsou tu fajn lid

za hodně věcí může facebook. Když tahle debilita nebyla, tak lidi kladly dotazy sem, a více jsme se sdružovali. Teď každý čumí na ten blbý facebook a svůj dotaz plácne tam. Dostane tam 1000+1 zaručeně

Krásný den všem…   chápu, že máte asi jiné starosti, ale zkontrolujte si prosím všichni, kdo chcete být členem Clubu, že máte uhrazené či platné členství. Loni se nám to díky zdražení trošku ro

Posted Images

@Weri 605 uz nekolik let existuji ceny utechy i pro posledni ucastniky OPZ :), ale to je jedno, ja stejne ted nic dlouho organizovat nebudu :)

před 12 hodinami, Weri 605 napsal:

.........

Moc děkuju všem kdo se zapojili...! @Scratch @MJSytic s @Verýsek @radim.1008 s @Zůza @Pepito @PaKr @HanysR @Radek Hurvajz @Driver @dzavel @RichVa a já... :D  (a hlaš se kdos poslal a nejsi jmenován... 😅)

.....

A já nic, fňuk   :D :D :D :D 

Mno, nevím, ale myslím, že první krok na FB tady po tom vlakně se úplně moc nepovedl - nejsem schopnej ten příspěvek tam teď zpětně dohledat (stáhli jste ho?), ale dávat tam zrovna fotku auta zaparkovanýho na jezu do vody v potoce/říčce? Jako moc hezká fotka, super, ale přijde mi to jako vysloveně výzva nejen pro rejpaly, ale potažmo i pro ouřadu. A ještě k tomu s SPZ, aby byl majitel pro jistotu snadněji dohledatelnější... 🤔 Anebo ze mě mluví už přílišná profesní deformace? 😃

A je tam ta fotka ještě? Přede mnou se asi schovává, že jsem na ni křivě pomyslel... 😃

...a možná ještě jedna úvaha, na kterou mě to přivedlo: kdyby se tam daly třeba fotky 4.-6. v pořadí a napsalo "Chcete vidět ty tři nejlepší? Mrkněte na naše fórum... (Nebo naopak a další výjimečné fotky najdete...) mohlo by to přinést i tu a tam nějakou návštěvu fóra, třeba i uživatele a potenciálního člena navíc 😉

@Béďa Postřehl jsem tu narážku na auto ve vodě hned v prvním komentáři na FB pod příspěvkem, tak jsem si jen řekl, že si zbytečně nabíháme, resp. vlastník auta, když tam má vystavenou i SPZ. A ano, choval jsem se jako typickej uživatel FB - reagoval jsem na fotku (protože vím, čí je, a že si tím dotyčný zbytečně říká o problémy), aniž bych četl samotný příspěvek 😉

Veverko.... :) ty kluku šikovnej můj..., malej..., hubenej...... 🥰 Dej si čajík a chvíli nepracuj.... Za mě je to super provokativní 🤩 a veř mi, že přesně takový komenty potřebujem.... skandál..... 😱🤪😎

Ke správě fb se mohl přihlásit kdokoli.......... 😊 všichni mlčeli.... 😊 tak se mi teď prosím do práce Béďi nemonťákuj.... 😘 (vím, že se píše Bédi..)

🤫 Proč by auto, vyfocený na brodu byl problém.....? 😅

Lukáš nemá s použitím fotky problém, tím to pro mě asi končí. Myšlenkové pochody lidí, kteří se snaží být papežštější než papež a hledají ve všem jen něco po čem se vozit, ty řešit nehodlám. Pokud s něčím takovým bude mít problém vedení P-C teď nebo i v budoucnu, věřím, že mi to sdělí. 

Edited by Béďa

nejsem žádný ekoaktivista, kdysi jsem s tátou jezdil k řece Ostravici mýt auto celkem běžně, a nebyli jsme tam určitě sami 😜, ale i mě ta fotka zarazila, stejně jako @Veverka, fotka je to krásná, ale v dnešní době asi hodně  CHUCPE :myslim

já vím, teď močím proti větru, že?? :xvul

Já Vám do toho nechci kecat, ale to je normální brod ne? Těch je všude mraky a jsou právě určený k přejetí řeky, pro osobaky jich není tolik a pro traktory a lesní stroje úplně běžná věc. Nic co by mělo někoho pohoršovat. 

Duvod je jedinej: na facebooku je silna komunita ko*ko*tu (ne, slusneji to napsat proste nejde...), co se ukaji tim, ze kazdou kravinu okamzite zatepla klidne hlasi i na PCR. A tohle pro ne klidne muze byt duvod poslat udani a koho pak bude PCR muset otravovat? Majitele auta.... nedej boze aby se to dostalo do rukou nejakym lidem ala jisty byvaly redaktor z Maximu, ktery ted silene broji proti kazdemu vyjeti mimo silnici a to prave formou udani.

Edited by sitler