Jump to content

HanysR

Člen klubu
 • Posts

  2,937
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

HanysR last won the day on September 10

HanysR had the most liked content!

About HanysR

 • Birthday 04/13/1982

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2020

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Petřvald
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Spokojená...

Recent Profile Visitors

3,622 profile views

HanysR's Achievements

Toto forum je můj domov

Toto forum je můj domov (5/6)

3.9k

Reputation

 1. To není o přístupu Problémy mají všichni.
 2. Naštěstí nevybíráš ty
 3. Třeba to pochopil tak, že ty křížky tam jsou proto, aby se mu tam nikdo nepostavil
 4. Kdybych měl fotit každého kdo parkuje jak blb, tak tady dávám tak padesát fotek denně. Včera jsem byl na pravidelné návštěvě nemocnice a co jsem vše viděl, to byla síla. Takže nevím, co by mě ještě mohlo překvapit.
 5. @ozzy56Jako nějaká kantýna jo? A přitom to vlastní jen nějaká transka
 6. U plachtění je to u Puretech 225 cca 800 ot/min @Andrew88 Jsem rád, že je vše v pořádku, dlouho ses neozval
 7. Pokud dostaneš větší slevu na auto tak věř, že obratem nic neprodáš. Při předání podepíšeš, že tuším 3 měsíce nesmíš auto prodat. Je to kvůli překupníkům.
 8. Nebyl u toho toaleťák? Vím když někam jedu dálkovou a náhle Hle! Jinak musíš být oblíbený spoj, když si to drandíš přes les a zařveš na cestující - Děcka, stojíme! Jdu na houby!
 9. Tak u zastávek to poroste. Když někdo déle čeká a nic nejede, víš jakou má potřebu
 10. Určitě zajet! Nech to sednout tak 1500 km a pak už mu přidávej. Kolem cca 2 tis km bych mu i vyměnil olej.
 11. Přesně tak. Myslím si, že se to liší dle výbavy, kde je ještě dodatečně aktivní podvozek atd. No a co se týče EAT8, vypadá to, že to bude jinak naladěno model od modelu jinak, takže těžko říct...
 12. Takže jsem to teď na 50 km trase otestoval. V jiném režimu než ECO prostě plachtění nejde docílit ať pouštím plyn jak chci. Zato v ECO, to po ubrání plynu dělá skoro vždy. Nedělá to jen když jedu do kopce, jinak rovinka + z kopce vždy pokud nesáhnu na brzdu. To ECO jsem dnes vyzkoušel poprvé a je to zvláštní pocit, jako bych někde ztratil minimálně půlku motoru Ale co, koupil jsem si zmrzlinu, pustil jsem si ČR Vltava a kochal jsem se Jinak co se týče tankování, abych řekl pravdu tak ani nevím, jaké palivo je pro můj motor doporučeno. Při předání auta mi bylo řečeno, abych tak co třetí nádrž natankoval nějakou 98 a víc. Nic jiného než 100 oktan a EuroOil 98 Super Plus jsem tam ale ještě nedal a ani nedám.
 13. Tak to musím taky zkusit, protože s autem jezdím tak jako s jakýmkoli v minulosti a ještě se mi to nepovedlo. Nevím jestli plyn pouštím pomalu nebo rychle. Nepřemýšlím u toho. Funguje ale třeba to (nevím jestli to víte všichni), že když klepneš nohou na plyn pedál a pak ho sešlápneš, tak podřadí. Nevím, jestli máte všichni pádla.
 14. Z návodu k 508. Plachtění je zmíněno jen u ECO
 15. Jezdím i klobouka samozřejmě Ne vždy je možné jet svižně a taky ne vždy je nálada Prostě neplachtí nikdy, tak jak píše @HonzaZA když chci brzdit motorem z kopce, pádlem podřadím a nikdy nepřeřadí výš ale drží. Takže se to chová přesně jak chci. Nevím, možná je to v 508 naladění jiné než u 5008? Jak to že se nám to s Honzou chová stejně a u vašich 5008 je to jinak... A to mám benzín a Honza naftu.
×
×
 • Create New...