Guest ds77 Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Ahoj, Peugeot 407 rv 2009 - beznny servis, 160 000 km v autorizovanem Peugeotu, seznam naplanovanych praci viz obrazek - nevidim tam nic narocneho. Mohu se zeptat od oka na primerenou cenu? Predbezna cena dle servisu 18 000 Kc - to mi pripada tak 2x predrazene. Konecnou cenu nevim. Je nejaka principialni moznost v takovych pripadech cenu pri prejimani rozporovat? diky za nazory Quote
Agrafik Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Můj hrubý tip - neber vážně. Prohlídka 160tis - 1500 Výměna oleje a filtru - 4000. Výměna brzd. kapaliny - 2000 Pylový filtr - 1000 Kontrola Ph - 300 Kontrola zanesení FAP - 1000 Doplnění aditiv pro FAP - 3000 Výměna vzduch. filtru - 1000 Výměna palivového filtu - 1000 Při zařazení D ... 200 MilanF1 1 Quote
ozzy56 Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 proč jsi mlčel při objednání opravy?? u pokladny taky rozporuješ cenu rohlíku?? Hafity, Vena garážmistr, MilanF1 and 1 other 4 Quote
Vena garážmistr Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Ztotožním se s názorem ozzy56. Pokud Ti dali předběžnou cenu při předání vozu k opravě tak jsi měl možnost se ohradit teď už je podle mě pozdě. A u autorizáku to je vcelku normální cena podle mě. Quote
Pe.Tr Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 před 2 hodinami, Agrafik napsal: Můj hrubý tip - neber vážně. Prohlídka 160tis - 1500 2500 Výměna oleje a filtru - 4000. 4000 Výměna brzd. kapaliny - 2000 800 Pylový filtr - 1000 1300 Kontrola Ph - 300 300 Kontrola zanesení FAP - 1000 1500 Doplnění aditiv pro FAP - 3000 5500 Výměna vzduch. filtru - 1000 1800 Výměna palivového filtu - 1000 2000 Při zařazení D ... 200 tezko rict 1500 diag + prace material ale to nevime jaky..... Quote
Guest ds77 Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Dik za ten rozumny odhad. Druha odpoved - nezajimavy internetovy chytrolin co o tom nic nevi, ale jeho ego ho nuti delat ramena. Nebylo to pro mne, ale kolegu cizince, ja v autorizovanem nikdy za bezny servis tolik neplatil, jenom jsem mu chtel dat zpetnou vazbu, jestli si z nej nejaky namachrovany vykuk typu ozzy nedela kafku. Quote
ozzy56 Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 nemůžu si pomoct--když něco chcu, domluvím si (pokud to de) cenu, ty už to víš, tak to doporuč kolegovi cizinci..., pak už by mi bylo blbé chytračit, ale dneska sou takový lidi... MilanF1 1 Quote
Vena garážmistr Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 hmm. tak jako 7 příspěvků a děláš tady vlny jako když bys tady byl inventářem. No nevím no jsem tady sice kratší dobu jak ty ale nevzpomenu si jestli jsem si za tu dobu něco podobného dovolil. Navíc ozzy56 je zde jeden z těch který o čem mluví. A když jsi sám tak chytrý že nikdy tolik neplatíš v servisu tak proč jsi kolegovy nenabídnul pomoc a do toho servisu jsi nejel s ním aby ho nenatáhli? Ono vlny umí dělat každý, udělat něco pro jiného je složité. Teď mě můžeš otitulovat podobně jako ozzy56 . radim.1008, Hafity, pajik999 and 3 others 6 Quote
pesastor Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 (edited) mam dojem se zase cena autorizaku tak moc nelisila od toho "hrubeho odhacu". Tak nerozpoutavej vachne a pocitej s tim ze autorizak si za vsechno necha zaplatit vic nez jouda z garaze co vopravuje skodofky @Vena garážmistr byl jsi rychlejsi!!! Edited March 14, 2019 by pesastor Quote
Guest ds77 Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Vecne shrnuti: - polozil jsem konkretne a celkem uctive jednoduchy dotaz. - dostalo se mi jedne vecne odpovedi - zbytek egomasirka mistnich borecku o tom, co jsem si to dovolil, ze mam 7 prispevku, ze ozzy je mistni polobuh atd. Vic prispevku tu ale mit nebudu, mejte se tu, placejte se tu po ramenou a hlavne nezapomente na vazelinu - jak vidno, vyuzijete ji. Quote
Radek Hurvajz Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Si to klidně shrň ještě několikrát když ti to dělá dobře. Borečku, vazelinu asi znaš dobře když ji tu nabízíš. Jako nic ve zlym, ale jak se do lesa volá, tak z něj litajk sekerky! TVL, to jsou dneska lidi, ani diskuzi už nesnesou. Vena garážmistr and MilanF1 2 Quote
MJSytic Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Tihle promovaní asistenti vice prezidentů, to je sorta Předem poděkuje za názory, a pak se za ně vzteká Vena garážmistr 1 Quote
brixtr Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 asi jsem moc unavený, ale proč zrovna vazelínu? Quote
Hafity Posted March 15, 2019 Posted March 15, 2019 Tento zapšklý nováček tu asi nikomu chybět nebude.... MilanF1 1 Quote
Fruktis Posted March 15, 2019 Posted March 15, 2019 @brixtr kdybys použil vazelinu tak nejsi tak unaveny @ds77 se necil...v autorizaku si vezmou kolik za práci...850 za hodinu? Tak to jsi za těch deset položek hrubým odhadem na půlce jen prací...ukaž fakturu a pak se dá diskutovat zda to bylo predrazeny ci to byla prostě jen cena za značkový servis... Quote
pesastor Posted March 15, 2019 Posted March 15, 2019 (edited) @Fruktis Zm*da s vazelinou vyresil nejkrasnejc muj oblibeny autor Jiri Kulhanek v Nocnim klubu uz pred vic nez deseti lety. Mysli ze by se tohle reseni hodilo pro @ds77 ktery tak rad rozdava cervene tecky.... aby si taky trochu uzil hihi Edited March 15, 2019 by pesastor Quote
brutall Posted March 15, 2019 Posted March 15, 2019 Nováčci to mají na tomto clubu těžký. Jsou zvyklí z různých diskuzí na netu, že se mohou vyjadřovat (anonymně) k de čemu, ale tady vždycky narazí na jedny a ty samý "mazáky", kteří si myslí, že vědí vše. Nejen o Peugeotech. Péťa and ONDER138 2 Quote
ozzy56 Posted March 15, 2019 Posted March 15, 2019 před 11 hodinami, ds77 napsal: Vecne shrnuti: - polozil jsem konkretne a celkem uctive jednoduchy dotaz. - dostalo se mi jedne vecne odpovedi - zbytek egomasirka mistnich borecku o tom, co jsem si to dovolil, ze mam 7 prispevku, ze ozzy je mistni polobuh atd. Vic prispevku tu ale mit nebudu, mejte se tu, placejte se tu po ramenou a hlavne nezapomente na vazelinu - jak vidno, vyuzijete ji. myslím, že se zbytečně čertíš--ty jsi dal dotaz, já odpověděl...,nejsme v mateřské školce, jsme tu dospělí lidi, kteří by měli unést i jiný názor jinak je škoda, že odcházíš, umíme si tu poradit v mnoha oborech--třeba bys byl pro klub přínosem přes počítače--internet (v tom jsem antitalent), nebo přes organizaci srazů atd. brixtr, Péťa, OK406 and 1 other 4 Quote
Pacho69 Posted March 15, 2019 Posted March 15, 2019 (edited) Abych se vrátil k tématu. Autor nepíše, jestli to je předběžná nebo ji už zaplatil. Mě předběžnou odhadují, podle toho, co se bude dělat. Takže vždy trochu vyšší, když je třeba už plánují, že se budou dělat deska, tak si nechaj rezervu na kotouče... Tady je plánovanej FAP. takže si nechávají rezervu navíc. Jinak bez toho FAPu by ses měl do 10t vejít, vždy měním všechny filtry a teď už se každou chvíli něco najde (čepy, táhla, tyčka stabilizátoru), ale stále se obvykle do 12t s DPH vejdu. Jinak jestli ti dali plánovaných 18t, neznamená to, že to tolik stát musí. Mě tedy obvykle dávají 10 a pokud něco najdou, tak volají, jestli to chci udělat a jestli se vejdou nebo kolik to přibližně činí. Z informace autora není zřejmý ani motor, jen to že je to naftová 407. Edited March 15, 2019 by Pacho69 OK406 1 Quote
Guest StibTo Posted March 15, 2019 Posted March 15, 2019 (edited) K tématu - co stojí na výměně brzdové kapaliny 2.000? Normocas je tuším okolo 0,5h možná 0,75 k tomu 1,25-1,5 litru kapaliny... No ale takhle bych se mohl ptát asi u všeho. Edited March 15, 2019 by StibTo Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.