Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.5.2026 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
5 points -
807 - Vyvaříno
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Milan+ @VojtouNerCZ to baví se v autech hrabat a troufnu si napsat že v současné době tady na PC je jedním z mála kdo je schopen si na autě udělat i složitější věci sám a má chuť se učit novým věcem a myslím si že @Ferry mu předal spoustu svého umění a vědění a tyhle dva si troufnu prohlásit za " blázny " do peugeotů v dobrém slova smyslu a hlavně za machry na starý automatický převodovky. Tak mu nekaž jeho radost z toho že auto dokáže držet při životě.4 points -
Co je to za auto? (po x - té)
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
3 points -
Základní informace ke srazu
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Za týden už budeme ve Zliči, tak raději sem dám pár souřadnic: Parkoviště u hotelu: 50°24'36.150"N, 16°3'38.125"E Druhé parkoviště ve Zliči: 50°24'39.486"N, 16°3'33.480"E Pevnost Josefov, parkoviště: 50°20'13.989"N, 15°55'29.845"E Hospůdka U Dvou borovic: 50°25'41.354"N, 15°52'39.996"E Hospital Kuks, parkoviště: 50°23'51.773"N, 15°53'27.200"E Braunův Betlém, parkoviště: 50°23'54.504"N, 15°50'28.796"E Železniční muzeum Výtopna Jaroměř: 50°20'29.730"N, 15°54'21.973"E Pevnost Dobrošov, parkoviště: 50°23'57.308"N, 16°12'13.422"E Food Art Festival Nové Město nad Metují: parkoviště 50°20'45.689"N, 16°8'56.970"E Snad to tady nezapadne do hluboké historie3 points -
Registrační značky na přání
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Registrační značky na přání
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak někdo se chce ,,odlišit od davu'', že ,,na to má'' ukazuje spíše značka auta , těch 10 tisíc za SPZ je dneska pár korun, tím ohromí jen nějakou lopatu..., ale nějakou korunu to státu vynese, takže OK, ale osobně bych tu cenu zvýšil, nebo navázal na inflaci2 points -
807 - Vyvaříno
dýzl a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
že to člověk pro sebe udělá nejlíp je jasné (aspoň si to myslí) a netýká se to jen aut..., asi ještě přiléhavější je to ve stavebnictví , jenže jak ta elektronizace proniká do všeho, tak jednoho dne zjistí, že mu ujíždí vlak a už ho nedohoní, zvlášť, pokud v oboru skončí...2 points -
Jednovrstvá lazura na dřevo v exteriéru....
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Já mám dobrou zkušenost s Xyladecor,taky je to drahý,ale na altánu ji máme přes 20 let.2 points -
Spolupráce na tiskové konferenci
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Arna2 points -
Objednávka tvarůžků
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
A my to nakládáme do piva a děláme z toho výbornou pomazánku.., pak si sednem všichni u Jindry na verandu, přinesu vlastnoručně pečenej chleba, Káťa vypěstovanou jarní cibulku, narazíme sud, Domi přinese na vyrovnání PH takovou luxusní roládku s hroznovým vínem a pořádáme obřad zamoření osady... to sou stejně nejkrásnější večery... takový tichý.. jen posloucháš ten šumící les a cikády, páč všem tak táhne z držky, že nikdo nechce ani moc mluvit...2 points -
Jednovrstvá lazura na dřevo v exteriéru....
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
..mno... ...trochu. Docela funguje Osmo- stoji ranec ... ... ale i tak to neni na furt .... ..pripadne klasika - moridlo a pak 2složkový epoxid s UV filtrem na vrch ... ..taky to neni levne ale je to aspon na hodne dlouho....2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Koupil jsem si nový telefon, a než jsem přišel na to kde ti pitomci v Androidu schovali nastavení zapnutí možnosti nastavit si vlastní zvuky v aplikacích, na upozornění, tak jsem málem zešedivěl, Ještě že už mám tu kebuli holou , nemluvě o tom že aplikace se sice přenesli, ale 90% sem jich musel potom instalovat.1 point -
cca v 2010 jsme meli červeněho na showroomu , a byl tam dlouuuuho....1 point
-
Co je to za auto? (po x - té)
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Colta jsem v cábru ještě neviděl1 point -
Taky jsem si dlouho myslel , že ta tvoje barva je na cc ojedinělá , ale pak jsem viděl jednu stejnou při srazu na Blaníku a teď jsem asi třikrát viděl stejnou barvu na Mělníku , takže ji má asi někdo z okolí ...1 point
-
Ahoj , ta jednotka na baterii je BPGA a na 99% je v ní vadný relé . Pokud to jede a dobíjí , tak s tím v pohodě dojedeš , akorát bych na noc odpojil baterii , aby se ti nevybila , kdyby to relé zůstalo slepený .Postup určitě znáš - zamknout auto , pět minut počkat a odpojit aku , při připojení opět počkat , než zapneš zapalování. Samozřejmě ti nezbyde nic jinýho , než jednotku vyměnit .1 point
-
to je auto z doby, kdy každá automobilka vyráběla třídveřák, pětidvéřák, sedan,kombi, kupé...1 point
-
@ozzy56 Já jsem tedy myslel, že obecně nechápu takové RZ, které nemají nějaký význam. Jaký význam asi má tato značka BBB BBBB8? Myslím si, že to je jen snaha se nějak zviditelnit když to jinak neumí. Někdy se podobné RZ najdou i na relativně běžných autech. Tak je otázka zda má ta potřeba / snaha vymezit se od "obyčejných" spoluobčanů i nějakou spojitost se značkou auta. A ano dnes za těch 10.000,- nedá toho tolik koupit jako dříve. Jak píšeš, asi nic nebrání tomu tu cenu zvednout. Nakonec co dnes nestojí víc než před několika lety.1 point
-
1 point
-
1 point
-
@Vena garážmistr máš pravdu--pokud to vrtání do aut člověka baví, je všechno OK, chlap se nějak zabavit prostě musí , a když to není chlast nebo drogy, nebo něco, co ohrozí rodinu, tak jedině dobře ..., bohužel postupem času nastane zpravidla období, kdy je zatěžko si třeba i vyměnit kola před zimou1 point
-
a zkoušel jsi to do AAA hned by po tom skočili teď platí nejvíc potřebuji hezký auta a pak ho někomu nadělí na úvěr a na tom už vydělávají nejvíc….1 point -
Obecný pokec
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ja myslim že Klému přehlušíme, takže ostatní ho vlastně vubec neuslyší1 point -
0,75 za 1146,- No co už....1 point
-
porodnost jde prudce dolů, takže místa bude brzy dost--aspoň zbydou pro Husákovy děti budovy škol atd., které se dají výhodně přestavět na domovy důchodců atd., v Ostravě už pár škol přestavěli1 point
-
1 point
-
Kam to ten svět spěje Dnes jsem byl v Náměšti nad Oslavou na závodech do vrchu a není nad to když cítím vůni benzínu a nádherný zvuk vytočených motorů. Ještě že už jsem starý a nedožiju se (doufám) toho že budou závodit jen elektromobily.1 point
-
...dám půl království a koně za 2.0 HDI do Rifteru..1 point -
Ale tak to mají všichni drogově závislí. Aromatické uhlovodíky jsou silně návykové a stejně tak silně zabíjejí. A hluk, jako další odpadní produkt spalovacího motoru? No co k tomu dodat, že? A jen tak mimochodem, proč by měly elektromobily závodit? Provokativní myšlenky, že?-1 points