Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      15

    • Počet příspěvků

      35 913


  2. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      24 449


  3. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      5 522


  4. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      24 071


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.10.2024 v kategorii Příspěvky

  1. ozzy56

    Vtipy

    9 points
  2. Péťa

    Vtipy

    5 points
  3. Pepito

    ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ

    Tak mi včera dorazila fungl nová kartička s krásným dopisem a známkou s Makovou panenkou a motýlem Emanuelem. Děkuji
    5 points
  4. pavelu96

    Kvíz

    Viděl jsem to několikrát, ale kdo složil hudbu jsem fakt nezjišťoval...
    4 points
  5. Weri 605

    Registrační značky na přání

    Já to nestihla vyfotit... Zelená jedovatá Audi A3 pěkně sportovní úprava, černý doplňky a z toho úplně trčí a bije do očí zadní stěrač podél rozdělený na poloviny - nahoře červená a dole bílá.. divný.. Pak mi to docvaklo.. MR 6RINCH
    3 points
  6. ozzy56

    Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993

    mno, chlapyy--co by za to dnešní mladí dali, kdyby podepsali 10 roků firmě a měli nový byt , (teda plus 30 tisíc--polovina tehdejší nové Š 120), prostě nebylo všechno ŠPATNĚ za komunistů, i když se to dneska nesmí říkat (i mně to jde těžko z huby) ale zase budeme mít v ostravě místo bytů novou budovu filharmonie--za 3 miliardy (zatím) , nechám na Vaší inteligenci, kolik lidí ji bude využívat...
    3 points
  7. Péťa

    Vtipy

    3 points
  8. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsem znovu pojezdil kus zahrady pod stromy. Ty motorový hrábě jsou daleko lepší než klasický.
    3 points
  9. jarokare

    Po koľkých km sa mení dopĺňa aditivum

    Nerozumím řeči tvého kmene Ale jestli se ptáš v kolika km se to asi ukáže , tak cca mezi 150k - 200k .
    2 points
  10. jarokare

    Po koľkých km sa mení dopĺňa aditivum

    Až si auto řekne
    2 points
  11. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    2 points
  12. Radek Hurvajz

    Registrační značky na přání

    @Medvěd, tam něco chybí, maš tam jen 7 znaků
    2 points
  13. Medvěd

    Registrační značky na přání

    Dneska hezkej Medvěd IAM BOSS
    2 points
  14. Péťa

    Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993

    Nezvrhne se nám to tady v politiku, že ne? Prosím...
    2 points
  15. Weri 605

    Kvíz

    2/15 vím že v tom hrál travolta a uma... na to se ale bohužel nezeptali... jinak bych měla 4... tim bych to asi tak jako ukončila...
    2 points
  16. Medvěd

    Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993

    Hurvajzi - to ale platí i pro nyní nově stavěné rychlobyty . Pe.Tr - samozřejmě se to netýkalo zdaleka všech domů, ale převážně těch starších v centrech měst. Známé jsou fotky třeba centra Českého Krumlova z roku 88 a to samé místo dnes - no rozdíl je to zcela zásadní. Nejlépe na tom byly byty/domy stavěné svépomocí a v družstevním vlastnictví - těch si totiž jejích majitelé sakra považovali a o baráky se starali jako by fakt byly jejích (moje teta taky v takovém bydlela)
    2 points
  17. martin307

    mizející chladící kapalina

    já měl před rokem stejný problém, mizela voda. Auto v prodloužené záruce tak servis jako první měnil tesnění pod hlavou. Nepomohlo. Pak měnili motor taky nepomohlo. Až pak se zjistilo že tekl chladič lehce a jen při zahřátí. Takže jsem na tom vydělal, výměna motoru v 80tkm novy EGR a silnější řetízek na rozvodech. Od té doby klid a už mám 150tkm. Jo jen čerpadlo močoviny odešlo nedavno
    2 points
  18. Členky, členové, uživatelé, kamarádi, známí i Vy zatím neznámí... Rádi bychom Vás pozvali jménem vedení Peugeot clubu na tradiční vánoční večírek, který se bude konat v sobotu 23.11.2024 v prostorech výrobny Vánočních ozdob a v nedaleké restauraci. Sejdeme se v Oflendě místní části obce Mrákotín 23.11.2024 o půl desáté dopoledne - 9:30. přihlášky posílejte prosím do 15.11. včetně.. samozřejmě by bylo fajn po odeslání přihlášky poslat i finance.. Společně navštívíme výrobnu vánočních ozdob Koulier s dílničkou, kde si každý účastník večírku bude moci vytvořit svoji vlastní vánoční ozdobu. Exkurze při větším počtu účastníků večírku bude rozdělena do dvou skupin z důvodu prostorových kapacit výrobny. Po ukončení exkurze a výroby svých výtvorů se přesuneme na oběd každý ve vlastní režii. Typy: Hlinsko - U Tvrze - Zlatá Studna bude mít zvěřinové hody Odpolední program s prohlídkou Skanzenu v Hlinsku, či jiné odpolední aktivity v okolí. Mezi 16h - 17h přejezd do Hotelu Slavie v Trhové Kamenici Strava: vše gramáž 120g, obrázky v eshopu jsou kromě bramborákové kapsy ilustrativní Svíčková na smetaně, domácí houskový knedlík 170,- Bramboráková kapsa s jemně pikantní masovou směsí 180,- Přírodní vepřový plátek s angl. slaninou sázené vejce, hranolky 190,- Kuřecí prsa zapékané nivou, brambory 180,- Smažený eidam / hermelín, tatarka, brambory 180,- raut: řízečky, domácí sekaná, uzené, obložené mísy, kyselé okurky, zelenina, chléb, pečivo snídaně servírovaná 160,- (výběr - párek, vejce, šunka, toast) + káva, čaj, džus - udáme večer na místě Ubytování: 3 apartmány, vždy 4 osoby klasická postel 600,- osoba noc přistýlka 500,- osoba noc Apartmán č. 2 Pavelu96 600,- + Dana 600,- - manželská postel Schreek 500,- + Weri 605 500,- - přistýlka Apartmán č. 4 Pepito 600,- + Pavel 600,- - oddělené postele Medvěd 500,- + Helena 500,- - přistýlka Apartmán č. 6 patt 600,- + žena ??? za 600,- - oddělené postele, lze spojit Petav 500,- + Luki 500,- - přistýlka více ubytování není již možné, kapacitu nám bohužel snížil majitel hotelu, neb zapomněl vypnout booking. Nejsem z toho nadšená, ale v okolí je možnost si ubytko najít vlastní a jsem ochotná vás tam případně přemístit, kdyby ste si chtěli dát pivko a v neděli vás zase dostat zpět k autu.. (v rozumném čase a samozřejmě nejsem zase jako úplně taxík).. Program večírku: Sraz: 9:30 Oflenda č.p.10 místní část obce Mrákotín, GPS: 49.8057486N, 15.9577814E Prohlídka: 10:00 Oběd: 12:00 - ??:?? Večírek: 16-17 - Hotel Slavie (Trhová Kamenice) Večeře cca 18:00 Pežíšek 20:00 (rozdávání dárečků) a nějak zároveň nanosí rautík Volná zábava: Srazové poplatky: člen - 0,- nečlen - 340,- Příspěvek na raut (250) a vstup do Oflendy (165) mládež - 15 - 17 let vč. - 150,- Přihlašovadlo najdete od 22.10. v našem eshopu - v klidu si nandejte do košíčku všechno potřebné, ať na něco nezapomenete a hlavně prosím o dodržení platebních údajů, ať v tom pak nemáme na konci roku bordýlek.. Vedení Peugeot clubu se těší na vaši účast a doufá, že každému z vás pežotí Ježíšek dle tradice něco přinese. Proto nezapomeňte pro něho něco nepotřebného doma připravit a přivézt mu to do Trhové Kamenice do Hotelu Slavie. Seznam účastníků: @Weri 605 - PLACENO @Milda 25 - PLACENO @radim.1008 @Zůza a Vašík - PLACENO @Pepito - PLACENO @pavelu96 + Danča - PLACENO @Medvěd + Hela + přerostlý medvídě - PLACENO @MJSytic @Petav + Luki - PLACENO @Pe.Tr + @@re od 16:30 @patt + pattžena - PLACENO @sitler + dcera Kája nepřijedou @Leo + Damián - registrace poslaná @Handulina + @žabi - PLACENO @OK406 - registrace poslaná-cca do 16:00 celkem: 21 + 2 děti
    1 point
  19. MJSytic

    WRC 2023-2024 CZ

    Tak zítra další pokračování Chystá se někdo? https://www.centraleuropeanrally.eu/cs/program Uvidíme, jestli to Thierry tentokrát dotáhne do titulového konce? Měl by, když mu to piloti Toyoty letos tak usnadnili
    1 point
  20. MJSytic

    Nový Peugeot 5008

    A zítra v Chuchli na WRC
    1 point
  21. patt

    Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993

    Narazil jsem na pěknej ceník z roku 1993, v té době se uvádí průměrná mzda 5817kč. Docela ranec na tu dobu Když si třeba spočtu, že třeba moje 605 SVDT stála přes milion, tak dneska by byla za 7milionů? A to mam rovnou dvě, to sem boháč
    1 point
  22. peugeotpartner

    Těsnění termostatu motor NFU+jaká kapalina

    to kruhové puvodní tesnení nejde prehodit do nového domku je tam jiná drážka...u tech nových domku je drázka jakoby na obdélník a ty tesnení jsou pruřezove obdélík....jedine jeste zkusit to jiné tesnení, kdybych vedel že treba orig 1336Z1 bude ok vezmu orig...
    1 point
  23. patt

    Za kolik tankujete?

    Jinak občas tankuju bio za 24.90 pak to jede jak prdlý
    1 point
  24. sitler

    Kvíz

    hm, 4/10 . Ale na to, ze jsem to nikdy nevidel ani necetl...
    1 point
  25. Cheetah1

    Disky pro Rifter

    Pár dnů řeším ALU disky na nového Riftera EAT8. Líbilo se mi několik druhů od Dezentu a RC. Kvůli možnosti použití řetězů v Rakousku jsem musel sáhnout po 16". Nakonec jsem byl ochotný akceptovat i jiné ET a třeba i šířku disku 7" s tím, že si nechám dát typový list a vyřídím evidenčku a zápis do TP. Někteří prodejci chtějí za typový list 1000 - 2000 Kč, někdo 149 Kč, najdou se i takoví, co to dávají k nákupu zdarma. Celkem rozdíl, když se to připočte k tomu disku. Evidenčka na STK cca 450-600 Kč, zápis do TP za 50 Kč. Bohužel postupem času jsem musel většinu disků vyřadit, protože ne na všechny ALU disky jdou použít zimní řetězy. Proč tomu je, to netuším, řešil jsem, jestli to není třeba kvůli vystouplým paprskům, ale nezjistil jsem to. Dále je problém s brzdami, jak už tu bylo zmíněno. Já mám na EAT8 s 304mm, takže další problém - většina disků nelze použít. Nakonec jsem se díky jednomu ochotnému prodejci a souběžně i díky konfigurátoru s vyplněný kódem vozu k jedněm diskům dopracoval. Bohužel to není úplně "základní" řada a něco navíc to stojí, ale pořád je to méně než origo ALU disky. Já jsem chtěl navíc černé, a ty tuším Peugeot na Riftera v 16" nemá. Černé se mi ale nakonec nepodařilo koupit, protože nejsou, takže jsem musel zvolit kombinaci černá a "chrom", takže zase nějaká stovka navíc. Ale zase jsem nakonec ušetřil čas a peníze za evidenčku, protože je to typ zapsaný v TP. Jediný možný ALU disk, který splní možnost kombinace 304 mm brzd a sněhových řetězů, a který se mi podařilo dohledat je Dezent TV. Mám k němu připravené zimní Continentály TS870, tak snad vše bude ok.
    1 point
  26. patt

    Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993

    Nejlepší je věta: vůz kupuji se souhlasem manželky
    1 point
  27. Medvěd

    Night Rider

    https://www.facebook.com/photo?fbid=1332729891028060&set=pcb.1494901774553035 Predám Pontiac firebird knight rider 5.0 V8 Klasický seriálový veterán Je to dovoz 0915347399 Cena 20 000 eur
    1 point
  28. MJSytic

    Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993

    Někdo nám to místo musí nejdříve postavit, abychom to IT měli kam montovat. A to vyžaduje kooperaci i se stavbou
    1 point
  29. PaKr

    Kvíz

    "Tak vy jste byl včera v kině. A dávali něco s Travoltou..." A jsme o pár let dřív Ale taky nic moc, jenom 3.
    1 point
  30. Weri 605

    ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ

    Chcete-li se stát řádným členem našeho Clubu je nutné věnovat pozornost vyplnění údajů ve svém profilu. Clubová karta má povinná pole a to především adresu - bez té Vám kartu nejsme schopni doručit! Dále VIN kód, SPZ, typ vozidla, a samozřejmě jméno a příjmení. Lze užít i jiné vozidlo včetně vin kódu. (Subaru, Mercedes.....) Tyto údaje jsou zpracovávány pouze ve spojení s výrobou a zasláním Clubové karty! V případě, že údaje nebudou správně vyplněné, karta nepůjde do výroby. Nedostatky se zaznamenají zde:. Po jejich doplnění se karta vyrobí a zašle.
    1 point
  31. Radek Hurvajz

    Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993

    Kdyby jen odtah, celá šachta s vodovodním a odpadním systemem, komplet propojený byty jen za tenkou stěnou z umakartu. Běda těm nahoře jejichž soused dole chodil kouřit na záchod, to bylo jak komín.
    1 point
  32. MJSytic

    Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993

    Na jaře začneme stavět patro v Ostravě (4 407 m2). Tak uvidíme, o kolik budou místní řemeslníci levnější než tady na vsi
    1 point
  33. davidse

    Vtipy

    1 point
  34. Péťa

    Kvíz

    Tak to jsem se vyznamenal Nevěděl jsem ani jednu odpověď a dokonce jsem ani jednu netrefil správně Výsledek 0 z 15 EDIT: A dodám - film jsem neviděl ani jednou
    1 point
  35. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    ani lísteček
    1 point
  36. ozzy56

    Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993

    Stellantis nechce platit a dlouholetí pežotáci kupují jiné značky aut , super , možná proto vyhodili šéfa ?? když se bavíme v rodině a u piva o autech, tak nikdo si už pežota--citrona nekoupí, protože motory..., to není nějaký vymyšlený blábol , tohle je REALITA, nepíšu to s nadšením, ale proto, že mě to SE*RE https://www.garaz.cz/clanek/novinky-propad-stellantisu-je-horsi-nez-se-cekalo-ve-tretim-ctvrtleti-klesl-odbyt-mezirocne-o-20-procent-21013495#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest241_shrnuti_llm_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz a těch 100 tisíc U NAS--Praha není Česká republika a těm cenám aut--jasně, že dnes je auto (nejen) dostupnější než za komančů, asi i proto jsme tu rudou pakáž vyhodili od vesel , i když podle mě jich na palubě ještě hafo zůstalo, ale kdo makal, k novému autu se dopracoval , já dvě děcka, manželka doma a v 1986 nová Š120 za 63 000 Kč, v šourůmu jsem doplácel 630 za barvu, pneuOR34 a už nevím , prostě jsem musel makat i po normální šichtě, kecat na internetu nešlo
    1 point
  37. Péťa

    Registrační značky na přání

    @Dave_k Že by?
    1 point
  38. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Lihous oni taky dneska ti Mudr. neví co by--piješ málo je špatně (pitný režim), piješ svých obvyklých 12 piv a zas se jim to nelíbí
    1 point
  39. petrinza

    Co jste dnes udelali...

    Nedávno jsme doma objevili přepranou tisícovku, byla do růžova. Do banky daleko, tak jsme si jí přes vkladový bankomat poslali na účet.
    1 point
  40. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    @Klemoň a s monitorem u PC je to ještě horší. Tak jsem zkusil otočit mobil a fotky jsou stále vzhůru nohama.
    1 point
  41. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Copak mobil, to je v pohodě - ten si otočíš. Co ale já doma s NTB připojeným do sítě . . . . . . .
    1 point
  42. Radek Hurvajz

    Co jste dnes udelali...

    Už se to tu zkouselo, muj samsung to taky udela. Medvěd ma tušim Nokii, nejspiš to dela jen nektery mobil. Jde o Exif Edit: MJ to postnul rychleji.
    1 point
  43. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Už jsme to tu řešili Xkrát. Má Nokii a má jí v pouzdře typu kniha. Jednou rukou drží odklopené pouzdro a druhou mačká focení. Tímhle způsobem držení je prostě telefon hlavou dolů. V Google fotkách to nevadí, protože telefon k fotce přidá informaci - foceno hlavou dolů - a galerie to narovná, aby to bylo vidět normálně. Nicméně tuhle funkci fórum neumí a fotku zobrazí tak, jak byla vyfocena. Jediná možnost je, že Medvěd při dělání fotek, které bude chtít dát na fórum, otočí telefon tak, jak ho používají všichni ostatní a udělá fotku správně. To on ale dělat nebude, tak se s tím všichni smiřme a přestaňme to řešit Třeba jednou dostane v práci nový telefon a s ním se už fórum kamarádit bude
    1 point
  44. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Posekáno a jelikož sezóna končí až 17.11., tak i pohnojeno. Vzhledem k blížícímu se období, které už k častému sekání nebude nakloněno, použito už podzimní hnojivo, aby tráva tolik nerostla a měla sílu na podzimní zátěž
    1 point
  45. radim.1008

    Peugeot Partner Camper

    Nehledal tu někdo nedávno spacího Parťáka? Edit: Doplnění odkazu https://www.facebook.com/marketplace/item/1252918319174033/
    1 point
  46. Medvěd

    ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ

    Za druhý je to zajímavý sběratelský produkt, kór když se povede dát dohromady třeba deset na sebe navazujících karet
    1 point
  47. Radek Hurvajz

    ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ

    Tak jako první mě napadá čerpání slev v Auto Kelly
    1 point
  48. Pe.Tr

    nádržka na aditivum

    -čerpadlo nemá běžet - musi vynulovat řj aditiva , jen pomoci original diagnostiky - aditivum se vstřikuje asi cca 10ml jen při otevření víčka nadrže neplest si aditivum s močovinou!!!
    1 point
  49. Pepito

    Kolik mate najeto?

    Nemůžu si pomoci, ale vidím tam L.L a LLVLL.
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...