Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.10.2024 v kategorii Příspěvky
-
ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ
Weri 605 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
5 points -
Registrační značky na přání
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Já to nestihla vyfotit... Zelená jedovatá Audi A3 pěkně sportovní úprava, černý doplňky a z toho úplně trčí a bije do očí zadní stěrač podél rozdělený na poloviny - nahoře červená a dole bílá.. divný.. Pak mi to docvaklo.. MR 6RINCH3 points -
Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993
HonzaZ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
mno, chlapyy--co by za to dnešní mladí dali, kdyby podepsali 10 roků firmě a měli nový byt , (teda plus 30 tisíc--polovina tehdejší nové Š 120), prostě nebylo všechno ŠPATNĚ za komunistů, i když se to dneska nesmí říkat (i mně to jde těžko z huby) ale zase budeme mít v ostravě místo bytů novou budovu filharmonie--za 3 miliardy (zatím) , nechám na Vaší inteligenci, kolik lidí ji bude využívat...3 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Po koľkých km sa mení dopĺňa aditivum
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Nerozumím řeči tvého kmene Ale jestli se ptáš v kolika km se to asi ukáže , tak cca mezi 150k - 200k .2 points -
Po koľkých km sa mení dopĺňa aditivum
Dave_k a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Až si auto řekne2 points -
2 points
-
Registrační značky na přání
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@Medvěd, tam něco chybí, maš tam jen 7 znaků2 points -
Registrační značky na přání
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Dneska hezkej Medvěd IAM BOSS2 points -
Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Nezvrhne se nám to tady v politiku, že ne? Prosím...2 points -
Kvíz
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
2/15 vím že v tom hrál travolta a uma... na to se ale bohužel nezeptali... jinak bych měla 4... tim bych to asi tak jako ukončila...2 points -
Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993
Pe.Tr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Hurvajzi - to ale platí i pro nyní nově stavěné rychlobyty . Pe.Tr - samozřejmě se to netýkalo zdaleka všech domů, ale převážně těch starších v centrech měst. Známé jsou fotky třeba centra Českého Krumlova z roku 88 a to samé místo dnes - no rozdíl je to zcela zásadní. Nejlépe na tom byly byty/domy stavěné svépomocí a v družstevním vlastnictví - těch si totiž jejích majitelé sakra považovali a o baráky se starali jako by fakt byly jejích (moje teta taky v takovém bydlela)2 points -
mizející chladící kapalina
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele martin307 za téma
já měl před rokem stejný problém, mizela voda. Auto v prodloužené záruce tak servis jako první měnil tesnění pod hlavou. Nepomohlo. Pak měnili motor taky nepomohlo. Až pak se zjistilo že tekl chladič lehce a jen při zahřátí. Takže jsem na tom vydělal, výměna motoru v 80tkm novy EGR a silnější řetízek na rozvodech. Od té doby klid a už mám 150tkm. Jo jen čerpadlo močoviny odešlo nedavno2 points -
Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Členky, členové, uživatelé, kamarádi, známí i Vy zatím neznámí... Rádi bychom Vás pozvali jménem vedení Peugeot clubu na tradiční vánoční večírek, který se bude konat v sobotu 23.11.2024 v prostorech výrobny Vánočních ozdob a v nedaleké restauraci. Sejdeme se v Oflendě místní části obce Mrákotín 23.11.2024 o půl desáté dopoledne - 9:30. přihlášky posílejte prosím do 15.11. včetně.. samozřejmě by bylo fajn po odeslání přihlášky poslat i finance.. Společně navštívíme výrobnu vánočních ozdob Koulier s dílničkou, kde si každý účastník večírku bude moci vytvořit svoji vlastní vánoční ozdobu. Exkurze při větším počtu účastníků večírku bude rozdělena do dvou skupin z důvodu prostorových kapacit výrobny. Po ukončení exkurze a výroby svých výtvorů se přesuneme na oběd každý ve vlastní režii. Typy: Hlinsko - U Tvrze - Zlatá Studna bude mít zvěřinové hody Odpolední program s prohlídkou Skanzenu v Hlinsku, či jiné odpolední aktivity v okolí. Mezi 16h - 17h přejezd do Hotelu Slavie v Trhové Kamenici Strava: vše gramáž 120g, obrázky v eshopu jsou kromě bramborákové kapsy ilustrativní Svíčková na smetaně, domácí houskový knedlík 170,- Bramboráková kapsa s jemně pikantní masovou směsí 180,- Přírodní vepřový plátek s angl. slaninou sázené vejce, hranolky 190,- Kuřecí prsa zapékané nivou, brambory 180,- Smažený eidam / hermelín, tatarka, brambory 180,- raut: řízečky, domácí sekaná, uzené, obložené mísy, kyselé okurky, zelenina, chléb, pečivo snídaně servírovaná 160,- (výběr - párek, vejce, šunka, toast) + káva, čaj, džus - udáme večer na místě Ubytování: 3 apartmány, vždy 4 osoby klasická postel 600,- osoba noc přistýlka 500,- osoba noc Apartmán č. 2 Pavelu96 600,- + Dana 600,- - manželská postel Schreek 500,- + Weri 605 500,- - přistýlka Apartmán č. 4 Pepito 600,- + Pavel 600,- - oddělené postele Medvěd 500,- + Helena 500,- - přistýlka Apartmán č. 6 patt 600,- + žena ??? za 600,- - oddělené postele, lze spojit Petav 500,- + Luki 500,- - přistýlka více ubytování není již možné, kapacitu nám bohužel snížil majitel hotelu, neb zapomněl vypnout booking. Nejsem z toho nadšená, ale v okolí je možnost si ubytko najít vlastní a jsem ochotná vás tam případně přemístit, kdyby ste si chtěli dát pivko a v neděli vás zase dostat zpět k autu.. (v rozumném čase a samozřejmě nejsem zase jako úplně taxík).. Program večírku: Sraz: 9:30 Oflenda č.p.10 místní část obce Mrákotín, GPS: 49.8057486N, 15.9577814E Prohlídka: 10:00 Oběd: 12:00 - ??:?? Večírek: 16-17 - Hotel Slavie (Trhová Kamenice) Večeře cca 18:00 Pežíšek 20:00 (rozdávání dárečků) a nějak zároveň nanosí rautík Volná zábava: Srazové poplatky: člen - 0,- nečlen - 340,- Příspěvek na raut (250) a vstup do Oflendy (165) mládež - 15 - 17 let vč. - 150,- Přihlašovadlo najdete od 22.10. v našem eshopu - v klidu si nandejte do košíčku všechno potřebné, ať na něco nezapomenete a hlavně prosím o dodržení platebních údajů, ať v tom pak nemáme na konci roku bordýlek.. Vedení Peugeot clubu se těší na vaši účast a doufá, že každému z vás pežotí Ježíšek dle tradice něco přinese. Proto nezapomeňte pro něho něco nepotřebného doma připravit a přivézt mu to do Trhové Kamenice do Hotelu Slavie. Seznam účastníků: @Weri 605 - PLACENO @Milda 25 - PLACENO @radim.1008 @Zůza a Vašík - PLACENO @Pepito - PLACENO @pavelu96 + Danča - PLACENO @Medvěd + Hela + přerostlý medvídě - PLACENO @MJSytic @Petav + Luki - PLACENO @Pe.Tr + @@re od 16:30 @patt + pattžena - PLACENO @sitler + dcera Kája nepřijedou @Leo + Damián - registrace poslaná @Handulina + @žabi - PLACENO @OK406 - registrace poslaná-cca do 16:00 celkem: 21 + 2 děti1 point -
Tak zítra další pokračování Chystá se někdo? https://www.centraleuropeanrally.eu/cs/program Uvidíme, jestli to Thierry tentokrát dotáhne do titulového konce? Měl by, když mu to piloti Toyoty letos tak usnadnili1 point
-
1 point
-
Těsnění termostatu motor NFU+jaká kapalina
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele peugeotpartner za téma
to kruhové puvodní tesnení nejde prehodit do nového domku je tam jiná drážka...u tech nových domku je drázka jakoby na obdélník a ty tesnení jsou pruřezove obdélík....jedine jeste zkusit to jiné tesnení, kdybych vedel že treba orig 1336Z1 bude ok vezmu orig...1 point -
1 point
-
Disky pro Rifter
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Cheetah1 za téma
Pár dnů řeším ALU disky na nového Riftera EAT8. Líbilo se mi několik druhů od Dezentu a RC. Kvůli možnosti použití řetězů v Rakousku jsem musel sáhnout po 16". Nakonec jsem byl ochotný akceptovat i jiné ET a třeba i šířku disku 7" s tím, že si nechám dát typový list a vyřídím evidenčku a zápis do TP. Někteří prodejci chtějí za typový list 1000 - 2000 Kč, někdo 149 Kč, najdou se i takoví, co to dávají k nákupu zdarma. Celkem rozdíl, když se to připočte k tomu disku. Evidenčka na STK cca 450-600 Kč, zápis do TP za 50 Kč. Bohužel postupem času jsem musel většinu disků vyřadit, protože ne na všechny ALU disky jdou použít zimní řetězy. Proč tomu je, to netuším, řešil jsem, jestli to není třeba kvůli vystouplým paprskům, ale nezjistil jsem to. Dále je problém s brzdami, jak už tu bylo zmíněno. Já mám na EAT8 s 304mm, takže další problém - většina disků nelze použít. Nakonec jsem se díky jednomu ochotnému prodejci a souběžně i díky konfigurátoru s vyplněný kódem vozu k jedněm diskům dopracoval. Bohužel to není úplně "základní" řada a něco navíc to stojí, ale pořád je to méně než origo ALU disky. Já jsem chtěl navíc černé, a ty tuším Peugeot na Riftera v 16" nemá. Černé se mi ale nakonec nepodařilo koupit, protože nejsou, takže jsem musel zvolit kombinaci černá a "chrom", takže zase nějaká stovka navíc. Ale zase jsem nakonec ušetřil čas a peníze za evidenčku, protože je to typ zapsaný v TP. Jediný možný ALU disk, který splní možnost kombinace 304 mm brzd a sněhových řetězů, a který se mi podařilo dohledat je Dezent TV. Mám k němu připravené zimní Continentály TS870, tak snad vše bude ok.1 point -
Nejlepší je věta: vůz kupuji se souhlasem manželky1 point
-
1 point
-
Někdo nám to místo musí nejdříve postavit, abychom to IT měli kam montovat. A to vyžaduje kooperaci i se stavbou1 point
-
Chcete-li se stát řádným členem našeho Clubu je nutné věnovat pozornost vyplnění údajů ve svém profilu. Clubová karta má povinná pole a to především adresu - bez té Vám kartu nejsme schopni doručit! Dále VIN kód, SPZ, typ vozidla, a samozřejmě jméno a příjmení. Lze užít i jiné vozidlo včetně vin kódu. (Subaru, Mercedes.....) Tyto údaje jsou zpracovávány pouze ve spojení s výrobou a zasláním Clubové karty! V případě, že údaje nebudou správně vyplněné, karta nepůjde do výroby. Nedostatky se zaznamenají zde:. Po jejich doplnění se karta vyrobí a zašle.1 point
-
Dobový ceník vozů P106, 306, 405, 605 rok 1993
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Kdyby jen odtah, celá šachta s vodovodním a odpadním systemem, komplet propojený byty jen za tenkou stěnou z umakartu. Běda těm nahoře jejichž soused dole chodil kouřit na záchod, to bylo jak komín.1 point -
Na jaře začneme stavět patro v Ostravě (4 407 m2). Tak uvidíme, o kolik budou místní řemeslníci levnější než tady na vsi1 point
-
1 point
-
Stellantis nechce platit a dlouholetí pežotáci kupují jiné značky aut , super , možná proto vyhodili šéfa ?? když se bavíme v rodině a u piva o autech, tak nikdo si už pežota--citrona nekoupí, protože motory..., to není nějaký vymyšlený blábol , tohle je REALITA, nepíšu to s nadšením, ale proto, že mě to SE*RE https://www.garaz.cz/clanek/novinky-propad-stellantisu-je-horsi-nez-se-cekalo-ve-tretim-ctvrtleti-klesl-odbyt-mezirocne-o-20-procent-21013495#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest241_shrnuti_llm_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz a těch 100 tisíc U NAS--Praha není Česká republika a těm cenám aut--jasně, že dnes je auto (nejen) dostupnější než za komančů, asi i proto jsme tu rudou pakáž vyhodili od vesel , i když podle mě jich na palubě ještě hafo zůstalo, ale kdo makal, k novému autu se dopracoval , já dvě děcka, manželka doma a v 1986 nová Š120 za 63 000 Kč, v šourůmu jsem doplácel 630 za barvu, pneuOR34 a už nevím , prostě jsem musel makat i po normální šichtě, kecat na internetu nešlo1 point
-
1 point
-
@Lihous oni taky dneska ti Mudr. neví co by--piješ málo je špatně (pitný režim), piješ svých obvyklých 12 piv a zas se jim to nelíbí1 point
-
Co jste dnes udelali...
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele petrinza za téma
Nedávno jsme doma objevili přepranou tisícovku, byla do růžova. Do banky daleko, tak jsme si jí přes vkladový bankomat poslali na účet.1 point -
@Klemoň a s monitorem u PC je to ještě horší. Tak jsem zkusil otočit mobil a fotky jsou stále vzhůru nohama.1 point
-
Copak mobil, to je v pohodě - ten si otočíš. Co ale já doma s NTB připojeným do sítě . . . . . . .1 point
-
Co jste dnes udelali...
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Už se to tu zkouselo, muj samsung to taky udela. Medvěd ma tušim Nokii, nejspiš to dela jen nektery mobil. Jde o Exif Edit: MJ to postnul rychleji.1 point -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Už jsme to tu řešili Xkrát. Má Nokii a má jí v pouzdře typu kniha. Jednou rukou drží odklopené pouzdro a druhou mačká focení. Tímhle způsobem držení je prostě telefon hlavou dolů. V Google fotkách to nevadí, protože telefon k fotce přidá informaci - foceno hlavou dolů - a galerie to narovná, aby to bylo vidět normálně. Nicméně tuhle funkci fórum neumí a fotku zobrazí tak, jak byla vyfocena. Jediná možnost je, že Medvěd při dělání fotek, které bude chtít dát na fórum, otočí telefon tak, jak ho používají všichni ostatní a udělá fotku správně. To on ale dělat nebude, tak se s tím všichni smiřme a přestaňme to řešit Třeba jednou dostane v práci nový telefon a s ním se už fórum kamarádit bude1 point -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
1 point -
Peugeot Partner Camper
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Za druhý je to zajímavý sběratelský produkt, kór když se povede dát dohromady třeba deset na sebe navazujících karet1 point
-
ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak jako první mě napadá čerpání slev v Auto Kelly1 point -
-čerpadlo nemá běžet - musi vynulovat řj aditiva , jen pomoci original diagnostiky - aditivum se vstřikuje asi cca 10ml jen při otevření víčka nadrže neplest si aditivum s močovinou!!!1 point
-
Nemůžu si pomoci, ale vidím tam L.L a LLVLL.-1 points