Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      35 915


  3. davidse

    davidse

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      1 457


  4. jirka307

    jirka307

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      1 188


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.9.2024 v kategorii Příspěvky

  1. davidse

    Vtipy

    Barbie letí na dovču a sedí v malém letadle. Pilot náhle kolabuje asi infarkt. Barbie si nasadí sluchátka a říká.."Haló, je tam někdo? Pilot umírá a já nevím, co mám dělat..." Ozve se mužský hlas.."Tady řízení leteckého provozu, nepropadejte panice, navedu vás pomocí rádia, řekněte mi vaši výšku a polohu." "Měřím 167 cm a sedím na předním sedadle." Mužský hlas.."Aha, v tom případě opakujte po mně : Otče náš, jenž jsi na nebesích..."
    5 points
  2. jirka307

    Jirkova vysněná 5008 2.0 Hdi Allure - první šrám

    Tak vyměněno a úplné nádherné ticho - měl jsem to už udělat dávno a nemusel bych měnit komplet uložení
    3 points
  3. Pe.Tr

    207 Pe.Trova juniora

    daři se na par minut se urvat i v týdnu...
    3 points
  4. Vena garážmistr

    Výfuk na HDI

    jo většina druhovýrobovejch výfuků má jiný zvuk než originál. Protože maji trochu jinou konstrukci apod. Ale není to nic proti ničemu. Pokud to pustí na STK příp. ME tak bych to neřešil.
    3 points
  5. Péťa

    Vtipy

    3 points
  6. Péťa

    Vtipy

    3 points
  7. ChouLu

    Nefunkční výsuvný displej a rádio

    V Praze dokážu opravit na počkání Kdyžtak SZ
    2 points
  8. jirka307

    Registrační značky na přání

    Tak dnes Žatec
    2 points
  9. radim.1008

    Výfuk na HDI

    Dávám italský MTS. Naposledy jsem měnil střeďák u 306ky. Vydržel myslím 8let.
    2 points
  10. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    prší, tak dnes v křesle se zapnutou bednou -- obdivuju penzisty co tohle absolvují denně , jsem z toho úplně zmordovaný , zítra du ven i kdyby padaly trakaře
    2 points
  11. ChouLu

    Výfuk na HDI

    On výfuk za litr vs za 10 v origu musí být v něčem rozdílný někde se na nákladech musí ušetřit a tohle je výsledek
    2 points
  12. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    Teď už teda jenom video z traktoriády v Meziboří která se konala o vikendu. Jsem tam taky se zeleným stabilákem. 2:52 - 3:06Na to, že tam stál 15 minut tak mi daroval 14 vteřin.. https://youtu.be/-FTE4G99pcM?si=gvKHgfIYoa4CPow8
    2 points
  13. ozzy56

    Vtipy

    2 points
  14. machulda

    Podvodný email

    Mě včera přišel mail, že se koná "sraz Machuldů". Pořádně jsem to ani nečet, ale asi něco podbného, jak v tom slavném českém filmu
    2 points
  15. Medvěd

    Vtipy

    Průvodčí prochází vagónem a u každého cestujícího se zastavuje se slovy: "Můžu vidět Vaší jízdenku?" Cca v polovině vagonu sedí puberťák a na otázku odpoví: "A co na ní jako uvidíš? Je úplně stejná jako těch dvacet, cos vidět za posledních deset minut"
    2 points
  16. Medvěd

    Vtipy

    I
    2 points
  17. Konečně jsem se dostal ke známému na hever. Auto jsme projeli i téměř dálniční rychlostí s razantním brzděním, rychlejším rozjezdem a nic, ticho. Přitom minulý týden to udělalo opět při brzdění, kdy jsem v úzké zatáčce potkal traktor. Na heveru je zespodu vše v pořádku. Nic volného. Asi to nechám projevit a budu poslouchat.
    1 point
  18. pajik999

    Registrační značky na přání

    Asi to není RZ na přání .. prý nějaký holanďan
    1 point
  19. Charlie 1

    FVE - reálné zkušenosti z provozu

    ted je to sdílení,ale musel by jsi mít průběhové měření no spotřeba nikdy odhadnout nejde nevíš jak bude svítit slunce.....
    1 point
  20. MJSytic

    Výfuk na HDI

    MTS bude určitě kvalitnější než Polmo, nebo Asmet a cenově jsou nastejno A co můžu říct, tak třeba Novak na 206 mě zatím příjemně překvapuje. Tak snad výdrží alespoň tak dlouho, jako předtím Polmo
    1 point
  21. Charlie 1

    FVE - reálné zkušenosti z provozu

    Tak dnes přišla faktura za elektřinu... Nedokazal jsem zužitkovat cca 1000Kw ty jsem daroval čezu,jinak to vyšlo paradně....ještě musím počkat na vyučtováni plynu, abych to mohl sečist kolik jsou celkové náklady a úspora a navratnost...
    1 point
  22. ozzy56

    Výfuk na HDI

    na 406 HDi mi vydržel zadní tlumič Polmostrow 5 let , pak byla havárka a auto šlo do šrotu..., stál tehdy 999 Kč s montáží byla to akce nějaké firmy vedle autorizáku Mitsubishi ve Frýdku-Místku--dnes ta firma neexistuje, ani autoriz. Mitsu )
    1 point
  23. VojtouNerCZ

    Výfuk na HDI

    Hlavně to za 2 roky shnije.
    1 point
  24. MJSytic

    Peugeot 2008 ztráta oleje

    Pod autem je sice sucho, ale co říká dekl motoru? Jak jsem psal výše, je potřeba ho sundat, aby byla jistota, že olej nikde neteče. Jestli opravdu nevidíš žádný únik, tak to "žere olej" a je prakticky po motoru P.S. TK a emise v našich končinách o stavu auta nic moc nevypovídají, bohužel
    1 point
  25. oddie

    Výfuk na HDI

    Blbý je, že kvalitní už ani koupit nejde, na tyhle starý auta.
    1 point
  26. ozzy56

    Výfuk na HDI

    je to tak, montoval jsem ty Poláky na více značek a jsou hlučnější..., některé neměly ani dvojitý obal..., prostě něco za něco
    1 point
  27. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    1 point
  28. davidse

    Vtipy

    1 point
  29. Havlicek.Lukas

    Playstation - jaký máte?

    nekde v supliku bychom asi nasli PS2 + hru Colin McRay2 - a pak asi dalsich 100 vysmazenych her ktere stejne nehrajeme teda ja na konzoli nehraju ale manzelka a tchyne obcas zahrajou rally
    1 point
  30. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Já využil pěkného počasí a posekal zahradu Doma budu až příští čtvrtek, to i tak bude tráva po kolena.
    1 point
  31. jirka307

    Playstation - jaký máte?

    Já mám Playstation 1 - před několika lety v Makru 6500kč + 1 hra
    1 point
  32. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  33. Ferry

    207 Pe.Trova juniora

    proc mi to jen pripomina vlakno o moji 206 a Focusu :D
    1 point
  34. Péťa

    Kam na výlet v ČR

    Ještě jeden tip na každoročně podařenou akci i s výhledem na @Radek Hurvajzův rodný dům: https://www.aknachod.cz/vkt/ Zemědělská technika - to by mohlo zajímat i Vašíka od @radim.1008 a @Zůza
    1 point
  35. 1 point
  36. Havlicek.Lukas

    Podvodný email

    to víš socialni davky uz jim nestaci nebo jim je uz CR nechce davat tak musi sehnat ty prachy na vecirky , drahe hadry a elektroniku jinak
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...