Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.9.2024 v kategorii Příspěvky
-
Barbie letí na dovču a sedí v malém letadle. Pilot náhle kolabuje asi infarkt. Barbie si nasadí sluchátka a říká.."Haló, je tam někdo? Pilot umírá a já nevím, co mám dělat..." Ozve se mužský hlas.."Tady řízení leteckého provozu, nepropadejte panice, navedu vás pomocí rádia, řekněte mi vaši výšku a polohu." "Měřím 167 cm a sedím na předním sedadle." Mužský hlas.."Aha, v tom případě opakujte po mně : Otče náš, jenž jsi na nebesích..."5 points
-
Jirkova vysněná 5008 2.0 Hdi Allure - první šrám
Zabak22 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
3 points -
207 Pe.Trova juniora
HonzaZ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
3 points -
Výfuk na HDI
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
jo většina druhovýrobovejch výfuků má jiný zvuk než originál. Protože maji trochu jinou konstrukci apod. Ale není to nic proti ničemu. Pokud to pustí na STK příp. ME tak bych to neřešil.3 points -
Nefunkční výsuvný displej a rádio
vinci.vinci@seznam.cz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
V Praze dokážu opravit na počkání Kdyžtak SZ2 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
2 points -
Výfuk na HDI
vavrenco a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
prší, tak dnes v křesle se zapnutou bednou -- obdivuju penzisty co tohle absolvují denně , jsem z toho úplně zmordovaný , zítra du ven i kdyby padaly trakaře2 points -
Výfuk na HDI
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
On výfuk za litr vs za 10 v origu musí být v něčem rozdílný někde se na nákladech musí ušetřit a tohle je výsledek2 points -
Kam na výlet v ČR
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
Teď už teda jenom video z traktoriády v Meziboří která se konala o vikendu. Jsem tam taky se zeleným stabilákem. 2:52 - 3:06Na to, že tam stál 15 minut tak mi daroval 14 vteřin.. https://youtu.be/-FTE4G99pcM?si=gvKHgfIYoa4CPow82 points -
2 points
-
Podvodný email
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele machulda za téma
Mě včera přišel mail, že se koná "sraz Machuldů". Pořádně jsem to ani nečet, ale asi něco podbného, jak v tom slavném českém filmu2 points -
Vtipy
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Průvodčí prochází vagónem a u každého cestujícího se zastavuje se slovy: "Můžu vidět Vaší jízdenku?" Cca v polovině vagonu sedí puberťák a na otázku odpoví: "A co na ní jako uvidíš? Je úplně stejná jako těch dvacet, cos vidět za posledních deset minut"2 points -
2 points
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Konečně jsem se dostal ke známému na hever. Auto jsme projeli i téměř dálniční rychlostí s razantním brzděním, rychlejším rozjezdem a nic, ticho. Přitom minulý týden to udělalo opět při brzdění, kdy jsem v úzké zatáčce potkal traktor. Na heveru je zespodu vše v pořádku. Nic volného. Asi to nechám projevit a budu poslouchat.1 point -
1 point
-
ted je to sdílení,ale musel by jsi mít průběhové měření no spotřeba nikdy odhadnout nejde nevíš jak bude svítit slunce.....1 point
-
MTS bude určitě kvalitnější než Polmo, nebo Asmet a cenově jsou nastejno A co můžu říct, tak třeba Novak na 206 mě zatím příjemně překvapuje. Tak snad výdrží alespoň tak dlouho, jako předtím Polmo1 point
-
Tak dnes přišla faktura za elektřinu... Nedokazal jsem zužitkovat cca 1000Kw ty jsem daroval čezu,jinak to vyšlo paradně....ještě musím počkat na vyučtováni plynu, abych to mohl sečist kolik jsou celkové náklady a úspora a navratnost...1 point
-
na 406 HDi mi vydržel zadní tlumič Polmostrow 5 let , pak byla havárka a auto šlo do šrotu..., stál tehdy 999 Kč s montáží byla to akce nějaké firmy vedle autorizáku Mitsubishi ve Frýdku-Místku--dnes ta firma neexistuje, ani autoriz. Mitsu )1 point
-
Výfuk na HDI
vavrenco zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Hlavně to za 2 roky shnije.1 point -
Pod autem je sice sucho, ale co říká dekl motoru? Jak jsem psal výše, je potřeba ho sundat, aby byla jistota, že olej nikde neteče. Jestli opravdu nevidíš žádný únik, tak to "žere olej" a je prakticky po motoru P.S. TK a emise v našich končinách o stavu auta nic moc nevypovídají, bohužel1 point
-
Blbý je, že kvalitní už ani koupit nejde, na tyhle starý auta.1 point
-
je to tak, montoval jsem ty Poláky na více značek a jsou hlučnější..., některé neměly ani dvojitý obal..., prostě něco za něco1 point
-
1 point
-
Playstation - jaký máte?
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
nekde v supliku bychom asi nasli PS2 + hru Colin McRay2 - a pak asi dalsich 100 vysmazenych her ktere stejne nehrajeme teda ja na konzoli nehraju ale manzelka a tchyne obcas zahrajou rally1 point -
Já využil pěkného počasí a posekal zahradu Doma budu až příští čtvrtek, to i tak bude tráva po kolena.1 point
-
Playstation - jaký máte?
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
Já mám Playstation 1 - před několika lety v Makru 6500kč + 1 hra1 point -
proc mi to jen pripomina vlakno o moji 206 a Focusu :D1 point
-
Ještě jeden tip na každoročně podařenou akci i s výhledem na @Radek Hurvajzův rodný dům: https://www.aknachod.cz/vkt/ Zemědělská technika - to by mohlo zajímat i Vašíka od @radim.1008 a @Zůza1 point
-
Hlučné cvakání motoru 2.0 BlueHDI na nové 508
Ivan Opletal zvýšil/snížil popularitu uživatele HonzaZ za téma
1 point -
Podvodný email
miroska zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
to víš socialni davky uz jim nestaci nebo jim je uz CR nechce davat tak musi sehnat ty prachy na vecirky , drahe hadry a elektroniku jinak-1 points