Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.7.2024 Ve všech sekcích
-
Marlinova (Vovcounova) plnoletá 407ma
Rikic339 a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Marlin za téma
Kdo mě zná, ten ví. Kdo mě nezná tak si něco zjistí. Dneska jsem koukal že jsem členem klubu celých 21let... No, ale o tom to není. Potom co jsem se odmlčel na kratší dobu a po zkušenostech s BMW a Subaru jsem zase skončil zpátky u Peugeotu. Takže co mám. Jedná se o 407SW z roku 2005. Motor je 2.0 HDi 100kw (RHR). Když jsem ji před třemi lety kupoval za mrzkých 40tis měla najeto 290tkm. Po třech letech už mi tam svítí 411tkm A musím říci, že to byl asi zatím nejlepší kup v životě. Koupě byla s tím, že tam je nacata spojka, nesvítil středový displej a nefunkční klima. Ale jinak nic jiného autu nebylo. Hned jsem pak pořídil spojku i s dvouhmotou, která se mi doma válela rok, než byla potřeba vyměnit. Na aliku koupil za pár stovek středový displej a za 80korun BT modul abych mohl poslouchat podcasty z telefonu (a stále po třech letech funguje) Krom spojky jsem na autě dělal ložisko na předním kole a cepy na přední nápravě. Jo, ještě jsem teda koupil novou letos v zimě. Brzdy a olej do nákladů nepočítám. Když to vezmu kolem a kolem tak na servisu, když neberu spotřební zboží mě to auto stalo za tři roky nějakych 30tis. Takže 10tis ročně a to se vyplatí Nikde me nenechalo stát a vždycky jsem dojel. Toliko asi k tomu jak jsou Francouzi poruchový... Ji, jedna závada na cestě byla. Prasklá spodní hadice od turba, ale to jsem se na nouzak dobelhal ke švagrovi a tam to opravily...7 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
2 points -
Potkal jsem klubáka...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
Tak dnes jsem konečně poznal @ChouLu u @Vena garážmistr v dílně- jen tak lehce jsme pokecali jsou to super kluci2 points -
Marlinova (Vovcounova) plnoletá 407ma
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tak tomu říkám stylová reinkarnace2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
2 points -
Kolik mate najeto?
jirka307 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
2 points -
Passat B8 Highline by Míza - záchrana Pašíka
Moral3z a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Mizlerek007 za téma
2 points -
2 points
-
2 points
-
Jirkova vysněná 5008 2.0 Hdi Allure - první šrám
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
Tak dnes aditiva doplněna ještě proběhla výměna a doplněna klimatizace a diagnostika- vše provedeno v dílně @Vena garážmistra práci provedl @ChouLu takže oběma velké diky1 point -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Majitel ten trávník trochu přehnojil1 point -
Koukám že to vypadlo. Baterku jsem kupoval novou1 point
-
Dej tam dlouhou hadici a neřeš to. Origo bude za raketu a tohle udělá i každý vodák.1 point
-
1 point
-
sím sím, ja srpnový nedám ,ale nechcete si v zářijovým termínu zakoulet koulema ?1 point
-
A je vyreseno. Dneska se prodala . A ze servisu se moje vratilo s tim, ze kdyz se vylesti svetlo, udelaj cepy na predni naprave a "zalepi" se dira v plechu prahu, tak nebude problem a koroze je pry jen na plechu venku, neni na prahu jako takovem ani v podlaze... Investicic mechanik odhadl na 5-6 000, coz se mi vyplati1 point
-
Klimatizace
307rg zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
V prvé řadě musí být funkční sahary. Takže vyzkoušet přes diag. Pokud budou OK, přes diag zkusíš sepnout spojku a zkontrolovat čidlo tlaku a teploty.1 point -
tohle je přímo závislé na věku soudruha , čím mladší, tím nižší galusky a s věkem se to přesouvá do balo'nů..., i když výjimky existují , jasně1 point
-
Do toho oleje žádné další přísady nepatří, neměly by tam být a proto bych je tam já teda nedával.1 point
-
Jo. Viděl jsem dodělávaný senzory na Oktě a vypadalo to jako špunty do umyvadla. Fakt že jo . Zlatý originál, mám přední i zadní1 point