Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Marlin

    Marlin

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      5 081


  2. PaKr

    PaKr

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      2 897


  3. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      16 196


  4. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      35 913


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.7.2024 Ve všech sekcích

  1. Marlin

    Marlinova (Vovcounova) plnoletá 407ma

    Kdo mě zná, ten ví. Kdo mě nezná tak si něco zjistí. Dneska jsem koukal že jsem členem klubu celých 21let... No, ale o tom to není. Potom co jsem se odmlčel na kratší dobu a po zkušenostech s BMW a Subaru jsem zase skončil zpátky u Peugeotu. Takže co mám. Jedná se o 407SW z roku 2005. Motor je 2.0 HDi 100kw (RHR). Když jsem ji před třemi lety kupoval za mrzkých 40tis měla najeto 290tkm. Po třech letech už mi tam svítí 411tkm A musím říci, že to byl asi zatím nejlepší kup v životě. Koupě byla s tím, že tam je nacata spojka, nesvítil středový displej a nefunkční klima. Ale jinak nic jiného autu nebylo. Hned jsem pak pořídil spojku i s dvouhmotou, která se mi doma válela rok, než byla potřeba vyměnit. Na aliku koupil za pár stovek středový displej a za 80korun BT modul abych mohl poslouchat podcasty z telefonu (a stále po třech letech funguje) Krom spojky jsem na autě dělal ložisko na předním kole a cepy na přední nápravě. Jo, ještě jsem teda koupil novou letos v zimě. Brzdy a olej do nákladů nepočítám. Když to vezmu kolem a kolem tak na servisu, když neberu spotřební zboží mě to auto stalo za tři roky nějakych 30tis. Takže 10tis ročně a to se vyplatí Nikde me nenechalo stát a vždycky jsem dojel. Toliko asi k tomu jak jsou Francouzi poruchový... Ji, jedna závada na cestě byla. Prasklá spodní hadice od turba, ale to jsem se na nouzak dobelhal ke švagrovi a tam to opravily...
    7 points
  2. Marlin

    Nejsa

    Poslušně hlásím, že Nejsa pořád žije a stále je v rodině
    3 points
  3. PaKr

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Tak Olomouc ještě jednou. Náměstí v 19:20
    2 points
  4. jirka307

    Potkal jsem klubáka...

    Tak dnes jsem konečně poznal @ChouLu u @Vena garážmistr v dílně- jen tak lehce jsme pokecali jsou to super kluci
    2 points
  5. MJSytic

    Marlinova (Vovcounova) plnoletá 407ma

    Tak tomu říkám stylová reinkarnace
    2 points
  6. radim.1008

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Včera v podvečer nás minula bouřka. Sice u nás pršelo, ale nic výrazného. Dnes v poledne trochu bouřilo a opět pršelo. Fotka ze včerejšího podvečera od Vysokého Mýta. Teď alespoň fouká vítr. Skoro jasno a 28°C.
    2 points
  7. PaKr

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    V Olomouci před chvílí průtrž. Chvilku po tom vyjdu ( po odběru) ven a koukám, že najednou parkuju v potoce
    2 points
  8. PaKr

    Kolik mate najeto?

    Dnešní kulatiny
    2 points
  9. Mizlerek007

    Passat B8 Highline by Míza - záchrana Pašíka

    brzdy jsou na autě a nárazníky s prahama taky. Ale stihli se mi na to m podepsat kroupy takže zase starosti navíc
    2 points
  10. Pepito

    Vtipy

    2 points
  11. ozzy56

    Vtipy

    2 points
  12. jirka307

    Jirkova vysněná 5008 2.0 Hdi Allure - první šrám

    Tak dnes aditiva doplněna ještě proběhla výměna a doplněna klimatizace a diagnostika- vše provedeno v dílně @Vena garážmistra práci provedl @ChouLu takže oběma velké diky
    1 point
  13. MJSytic

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Majitel ten trávník trochu přehnojil
    1 point
  14. Marlin

    Marlinova (Vovcounova) plnoletá 407ma

    Koukám že to vypadlo. Baterku jsem kupoval novou
    1 point
  15. Milan+

    trubky k webastu.

    Dej tam dlouhou hadici a neřeš to. Origo bude za raketu a tohle udělá i každý vodák.
    1 point
  16. mikad

    Peugeot 306 Maxi Kit Car - rally

    1 point
  17. Pe.Tr

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    sím sím, ja srpnový nedám ,ale nechcete si v zářijovým termínu zakoulet koulema ?
    1 point
  18. sitler

    Citroen C4 Grand Picasso, dalsi citron :)

    A je vyreseno. Dneska se prodala . A ze servisu se moje vratilo s tim, ze kdyz se vylesti svetlo, udelaj cepy na predni naprave a "zalepi" se dira v plechu prahu, tak nebude problem a koroze je pry jen na plechu venku, neni na prahu jako takovem ani v podlaze... Investicic mechanik odhadl na 5-6 000, coz se mi vyplati
    1 point
  19. dracekvo

    Vtipy

    1 point
  20. Péťa

    Vtipy

    1 point
  21. MJSytic

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Jj, je to skoro na koupání ve Vltavě - hladina je klidná
    1 point
  22. VojtouNerCZ

    Klimatizace

    V prvé řadě musí být funkční sahary. Takže vyzkoušet přes diag. Pokud budou OK, přes diag zkusíš sepnout spojku a zkontrolovat čidlo tlaku a teploty.
    1 point
  23. ozzy56

    Passat B8 Highline by Míza - záchrana Pašíka

    tohle je přímo závislé na věku soudruha , čím mladší, tím nižší galusky a s věkem se to přesouvá do balo'nů..., i když výjimky existují , jasně
    1 point
  24. skorpion

    AISIN automatická převodovka

    Do toho oleje žádné další přísady nepatří, neměly by tam být a proto bych je tam já teda nedával.
    1 point
  25. Agrafik

    parkovací asistent

    Jo. Viděl jsem dodělávaný senzory na Oktě a vypadalo to jako špunty do umyvadla. Fakt že jo . Zlatý originál, mám přední i zadní
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...