Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.1.2023 v kategorii Příspěvky
-
Zaparkoval
Dave_k a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
první zákazník v parkovacím domě https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/do-rozestaveneho-parkovaciho-domu-v-liberci-v-noci-spadlo-nabourane-auto/23100794 points -
5008 SUV dodací lhůta
Ajap a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele m4tyboy za téma
Zdravím všechny, chci se podělit o zkušenosti s koupí nové 5008. Objednávka v březnu 2022 s předpokládaným dodáním konec roku 2022. Během té doby cca 2x telefon s prodejcem, že se stále čeká. Lhůta dle smlouvy byla do ledna 2023. V prosinci informace, že vůz stále nevyroben, ale zaplánován do výroby na leden 2023 - na modelový rok 2023, takže samozřejmě i zdražení. Prodejce nabídl pár možných scénářů: Zrušit objednávku a vrátit zálohu Nechat zaplánovaný vůz do výroby na modelový rok 2023 (cca o 15 procent dražší) = dodání cca únor 2023. Již vyrobený model - listopad 2022, který někdo zrušil (cca o 8 procent dražší) ale oproti původní konfiguraci stále s předním a zadním senzorem + tovární navigace. => volba padla na tuhle variantu. Auto dovezeno na prodejnu minulý týden a přebráno včera.4 points -
Ruka na řadící páce
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Pravou mám na volantu a řídím. V levé, protože je blíže okénku, držím zlatý IPhone PRO a telefonuji. To jen pro jistotu, kdyby si někdo nevšimnul Apple samolepky4 points -
Ruka na řadící páce
Pagvelius a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nejradši mám ty 30 leté testovací jezdce--testuje RODINNE auto, chválí ho, že je perfektně odpružené, přesně jak má rodinné auto být, ale pak řekne, že se v zatáčce při dynamické jízdě hodně naklání , kde se tihle ,,odborníci'' pořád berou ??4 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Ahoj @Pepito , moc mě to mrzí , ale dostanu se jenom do PSA ( Peugeot , Citroen , DS ) - Škodofky neumím2 points -
Ruka na řadící páce
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Běžně levá na loketce a hodně volná dlaň při 2,4,6 na páce... na 1,3,5 pohodlně nedošáhnu, tak mi tam pak ruka tak jako visí... ale divně.. na jedničce mi visí tři prsty, na trojce 2 a na pětce nechávám prostředníček.. samozřejmě netelefonuju s pravým ramenem.. levou piju, řídím, jím, dávám blinkry a co je zrovna potřeba no a když levá ruka nestíhá, pomáhá jí levá noha... zavřít by mě měli... Jinak převodovku to "ničí", když ten kvalt někdo pevně drží (rve).. pokud dá řadící páce prostor (třeba, když se ubere nebo přidá plyn, tak se páka lehce pohne) nic se neděje...2 points -
2 points
-
Ahoj, vítám Tě na Peugeot clubu Tak to je příběh s dobrým koncem. Klidně si založ vlastní vlákno tady a mužeš se pochlubit svým novým mazlikem1 point
-
Zjištění výbavy podle VIN
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
1 point -
1 point
-
Já jsem jeden z těch, kteří si odkládají ruku na šaltr páku s loktem na loketce. Není to úplně pravidlo a někdy zase řídím předpisově a mám obě ruce na volantu. Už jsem to slyšel o opotřebování převodovky, ale upřímně si nemyslím, že bych vyvíjel takovou sílu, aby to bylo nějak poznat.1 point
-
V 5008 mám automat a pohodlnou loketku, takže na loketce a na svém koleni. V 308 jsem se párkrát přistihl, že mi ta ruka na řadičce zůstává v rozmezí 3 - 5 a při 6 jí automaticky položím na koleno. Nejvíc jak chuj si připadám, když sednu z5 do 5008 a ruka mi v tom samém rozmezí šmatá po páce automatu Dcera (čerstvé papíry) nechápe, jak můžu řídit jen jednou rukou - sama má problém pustit pravačkou volant při řazení Kolega z Ukrajiny když sedne do auta, tak pravá ruka mu padne na horní věnec volantu a levý lokýtek zabodne do bočního okýnka a při řazení ručkuje jak šimpanz po trubce1 point
-
No jo na autozive a jim podobné , např autozine, nemá cenu ani klikat! Články odborníků na vše možné co ničemupořádně nerozumí a nebýt internetu, tak by si asi nevydělali ani korunu!!1 point
-
píšou, že je to velmi častý zlozvyk, ale já nikoho takového neznám , já mám ruku na loketce..., podle mě to ničení převodovky je hovadina, pokud s tou šaltpákou nějak nekvedlá a má ji tam jen položenou, s těmahle přiblblýma článkama se v poslední době roztrhl pytel1 point
-
Ve služební fóbii bez loketky převážně na stehně (mém, jezdím sám ) nebo na zavěšena na volantu. U služebního yetiho a mých domácích pažoutů hlavně na loketce nebo zavěšena na volantu.1 point
-
1 point
-
307 2.0i egr, zapalování, nízký tlak oleje
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Roman Bazi za téma
Já nevím, ale mechanik, ke kterému jezdím již 15let, by si s tím asi poradil. Má opravdu hodně zkušeností. Řekl bych, jeden z nejlepších v okolí. Můžu mu zavolat, a poptat se.1 point -
Uvádíš, že je tam D1S, takže prostě nové D1S výbojky 12V 35W dle libosti a finančních možností. Bude to fungovat, jak má a nemusíš vymýšlet LED nesmysly, šulit TK apod.1 point
-
Koupě 308 -2012, 1.6hdi 66kw
MilanF1 zvýšil/snížil popularitu uživatele chotemicak za téma
Zdravím všechny, tak jsem to nepřivezl. Byla tam spousta kosmetiky na karoserii, a neseděly moc spáry kolem dílů kastle, rozbité blinkry na zrcátkách a byl divně nahrbený zadní nárazník, drhlo o něj víko kufru. Navíc je to před rozvodama a končí STK. Myslím že cena by měla být jinde.1 point