Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 15.5.2021 v kategorii Příspěvky
-
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
miroska a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Za sebe jsem moc rád, že jsem se osobně poznal z nových tváří hlavně s HanyS a Petr 3008, byť teda u něj mi chvilku dýl trvalo, než jsem ho správně zařadil. Tenhle sraz byl specifický v mnoha ohledech - hlavně se nás sjelo fakt hodně (souhlas s Vénou, taky jsem předpokládal, že to mnozí vzhledem k předpovědi vzdají) a tak byl na poznávání se navzájem docela málo času. Ale on kolikrát není záchranou ani ten celovíkendový sraz, páč i tam se sjedou lidi, co se už vzájemně znají a když už mají "rozkecáno", tak je pro novice těžko do řeči zaplout - ne každý je v osobním setkání dostatečně průbojný. Na to bývaly ideální tzv. minisrazy, které se pořádaly v různých městech s větší či menší pravidelností (do nedávna fungovala a snad zase bude Praha, ale bývalo i Brno, tuším Ostrava nebo Frýdek, občas Chotěboř, Plzeň), ale to je musí nejen někdo svolat, ale na ně i někdo dojet. Zase když se poznáte v malé skupince, tak pak na "velkém srazu" máte aspoň hrubou představu koho tam můžete potkat a přijet jako banda (viz. Blanenští Kobra a spol.). Doufejme, že už brzo lapálie kolem Covidu odezní a začneme všichni žít normálními životy, pak třeba i ty minisrazy a velké srazy budou zpětně fungovat. Znovu jsme si dnes dokázali, že "NEJSME JEN FÓRUM" a já jsem za sebe moc rád, že jsem dnes v Chlebech mohl být5 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
miroska a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Sraz po roce a půl splnil očekávání. Šmelina se vším možným. Přilákání nováčků, nákaza nováčků, vytvoření závislosti a potřeby přijet příště znovu Každopádně příště už bez zvířátek, abych se taky něco dozvěděl a pokecal5 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele h4wk3y za téma
Strašně nerad vybírám foťky, tak tady jsou všechny a každý si může vybrat pro sebe tu NEJ... https://www.dropbox.com/sh/836184sy1muk0mi/AAADSNcQH3-FuzMN9tXmJ3yxa?dl=0 Jinak moc děkujeme za sraz, byl jsem mile překvapen účastí a všechny jsme rádi viděli...5 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele AKCZ za téma
5 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Medvěde jenže takový věci některým ženským nevysvětlíš protože nepojede přece jako drban.4 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No když to zhodnotím tak jako to byl velmi příjemnej den. Počasí i přes prvotní strachy se vydařilo společnost se sešla napsal bych víc než vybraná s kým jsem si nepotřásl ploutví tomu se omlouvám ale fakt tam bylo na jednodenní akci spousta lidiček a hlubokosklon před všema kdo přijeli ze svých dálek, mě počítadlo ukázalo za celý den 95 km. Myslím si že dnešní sraz se do dějin zapíše jako ten z těch hodně povedených velký dík patří @Weri 605 za zorganizování zabezpečení rezervace parkoviště a za všechno co pro nás nevděčníky jako předsedkyně (prezidentka) dělá. Přiznám se že jsem měl trochu obavu jak Pepíno zapadne ale myslím si že díky Vikingům od @Miss Scratcha @Scratch zapadl v pohodě a už i vznesl dotaz kdy bude další podobná akce a jestli ho vezmu sebou když ho máma pustí což nevím protože na koleni vyrobil díru a měl na sobě gatě co nosí do školy takže uvidím jak moc velký kartáč si za to zítra vysloužíme.4 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
@Petr 3008 na společné fotce druhý z leva a moje paní je ta přede mnou plus dvě stejný holky co drží pamětní listiny Nějak jsme se minuli (s více lidmi ) - prostě to bylo krátké a ve větším počtu. Rád jsem Vás viděl a bylo to super Pobavila @Zůza při loučení na parkovišti - "to je ten s tím kontejnérem"3 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Weri napsala : (kalendář vydržel i déšť...!!!! ) Taky jsem všem dal kalendář otvorem dolů a zahnutý pod stěrač - to by musela být tsunami, aby se tam dostala voda3 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
To už by si ho Vena mohl rovnou nechat zapsat do občanky jako svojeho. Však s kým si myslíš že kdy byl na jakém výletě ? Jo maminka ho vzala předloni k moři ale tady po čechách jezdí jen se strejdou(Venou).3 points -
Dostalo mě do kolen :)
Fruktis a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Eště ho nechám chvíli škubat...3 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Veverka za téma
3 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele skuci za téma
3 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Eltonova nová PEUGEOT 3008 GT PACK HYBRID4 300 e-EAT8
Jarin011 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele elton za téma
2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Za me osobne, uznavam, jen jsem prohodil par slov s nekolika malo lidmi , ale na nejake vetsi zapojeni do debaty nejak nebyl prostor (jednak rodina s sebou, druhak, a to hlavne... mi to proste trva dlouho) , ale myslim, ze na nejakou dalsi akci zkusim dorazit znovu.2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Já to nestíhám číst... griluju ... pardon.... ale neděkujte za organizaci..., žádná nebyla... já díky všem... nováčci super zapadli.... ráda sem vás všechny viděla.... !!!!! Díky za fotky a díky za dárky (kalendář vydržel i déšť...!!!! ) a objednaný věci za dovoz a předání dál a prostě škoda, že jen sobota... nestihla sem všechny a ani se přivítat nebo rozloučit.... tak se omlouvám....2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
Úplně stejně na tom byla moje Kačka, a teď mě uhání kdy bude zase sraz2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No já / my museli náhle vypadnout, neboť čas prchal jak splašená mrcha a vycházky mi končili v 16,00 . Rozhodil jsem pár kalendářů za stěrače. Komu zůstal a komu ho šlohli netuším , něco jsem ještě stihl rozdat než jsem odjel. Děkuji @Medvěd , že si dojel ke mě domu pro nepředané . . . Ještě bych se chtěl omluvit "novým" , že jsem se jim dostatečně nevěnoval. Ale absťák po dlouho neviděných byl silnější. Nicméně postup @HanysR byl velmi správný : oběhnout a seznámit se je nejlepší řešení . . .2 points -
Potkal jsem klubáka...
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Potkal jsem klubáka...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele machulda za téma
@Scratch nepiš za jízdy2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Ale však jo čert vem gatě hlavní je že se to smráďatům líbilo. Protože přece nenechám cloumat svým majestátem kvůli kusu hadru.2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
miroska a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Diky za zorganizovani @Veverka nestali jste pred dalnici na kraji s ovlajkovanou sedou 307? Mijel jsem tam par odstavenych aut2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Tak ať vám to u lvíčka dnes vyjde .2 points -
2 points
-
2 points
-
Mazda 3 BL MZR 2,0 disi, 111 kW, r.v.2011, by Scratch, alias Mazdicka
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
K bolení hlavy na cestě přes republiku2 points -
Aplikace AAAD pro přehrávání videa a plné zrcadlení obrazovky telefonu
danielfoltyn zvýšil/snížil popularitu uživatele Packy za téma
Ahoj, vyzkoušel jsem aplikaci AAAD pro doinstalaci aplikací do Andorid Auto a parádně mi běží přehrávání filmů z telefonu, youtube a plné zrcadlení. Jediné co mi zatím nejde, je Netflix (jednou jen titulky zvuk, ale bez toho se dá žít). Pro ukázku jsem udělal krátké video, kde však není to plné zrcadlení (při zapnutí se mi vypne nahrávání). Instalace je jednoduchá a běží to dobře. Tak jsme se konečně dočkali VIDEO1 point -
Taky parkuješ nakřivo, když nemáš promile?1 point
-
Weri já mám také spálený ksicht . . . no to budu vypadat až se v pondělí oholím . Jak říkal @Scratch - budu mít na ksichtu trvalou , bílou roušku1 point
-
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Já jak nemám promile v krvi, tak taky parkuju nakřivo.... Jooo a mám spálenej ksicht... tee to vaše deštivo asi..., nebo co....1 point -
1 point
-
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
taky jsem se na to chtěl zeptat Jenže Veno ty oproti nováčkům máš právě neskutečnou výhodu kterou jsi zmínil, já vím jak jsem na tom byl na začátku já, a to jsem navíc na ten sraz přijel na kole a znal jsem tam jediného člověka1 point -
Ve foťáku :D..1 point
-
@Weri 605 : No ale mohla by jsi ho, se šarmem sobě vlastním, nasměrovat ke členství....1 point
-
@Veverka jsem jen tipoval podle 307 :D, ale prý to byl spíš @machulda , lilo a padaly malé kroupy, několik aut to různě odstavovalo než to přejde.1 point
-
Taky díky za upořádání Byl to příjemný výlet. @ChouLu díky za diagnostiku, @Klemoň za kalendář a nůž. @sitler ta šedá 307 u krajnice jsme byli asi my. Nějak se mi v těch kroupách nechtělo jet A jsem zvědavej, jak dopadl @Schreek, jestli opravdu nezmokl1 point
-
Peugeot 406 1.8 16V
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Print za téma
1 point -
I my děkujeme za sraz , rád jsem viděl staré i nové tváře @skuci jo to souhlas, odjezd v pravou chvíli, no lituji toho, kdo jel na motorce1 point
-
Nené... žádný posouvání.... to už je moc nahonem.... budem věřit Venovi, že to začne až v 17....1 point
-
@OK406 v celých Chlebech je jen jedno parkoviště.. a to u ZOO.... a ano tam bude sraz... Lev by měl být v nové části, která je u parkoviště, a kde je i kiosek.. doporučuje se projít nejdřív starou zoo (za silnicí) a pak novou.... ale jdi s davem a ono to ňák dopadne...1 point
-
No já chodím spát tak kolem jedné hodiny a vstávám / budím se kolem sedmé . Do práce pak na budík v 6,16 . . . Ale ty jsi ještě mlaďoch , tak potřebuješ vyspávat . . .1 point
-
@Klemoň, jj moc dobře pamatuju. Tam tehdy přijela @Weri 605 s "kládou" v chladiči.1 point
-
Pamatuješ jak jsem tam přijel jako nový / cizí / neznámý a otevřel ten kufr plný kalendářů se slovy "pojďte si vybrat" ??? Jak zvolna a ostýchavě až nedůvěřivě se lidi slejzali ? Kromě pár domluvených předem jsem to nakonec musel rozložit po parkovišti a až pak to celkem rychle zmizelo / bylo rozebráno ??? No a od té doby , kromě potupných přezdívek , jsem ten co přivezl kalendáře To byl vlastně @radim.1008 sraz v Orličkách . Na první jednodenní sraz pro mne tak trochu z ruky - a jel jsem1 point
-
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele miroska za téma
Dnes mi počasí zkřížilo plány,od pondělí obezdívám bazén pro zastřešení.Chtěl jsem to mít hotové do úterý,pak mně čeká operace a to asi dýl nic zvedat nebudu.Dělám z plotovek,to je ta ,,výhoda" zahrady ve svahu.Práce se nakupila,najednou vše začalo růst a ruce jen dvě. Začalo našeho psa yorkšíra zlobit zdraví,jsme takový dva veteráni.Začal se večer dusit,padat do apatie,tak jsem volal večer veterináři,jestli se můžu zastavit.Dostal 2 injekce,trochu se rozdýchal,ale máme počítat se vším.Má hrozně zvětšený srdce a zmenšený plíce.Možná jsme dřív měli změnit veterinu,to bylo pořád v poho,dáme prášek,pak dva.....Až tenhle nový mu udělal pořádný vyšetření.Dostal jsem ho,když jsem se po roce vrátil z nemocnice,tak jsme spolu uplně provázaný,rozumíme si jen pohledem.Je to takový druhý řidič,sedá zásadně vpředu,pohledem kontroluje jízdu,řazení.No je mi smutno1 point -
Zadní světla na Peugeot 307 1,6 break combi
KingSpade zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
fuj1 point -
Peugeot 2071,4 Vti 70 Kw vs Alfa Romeo Giulietta 1,4 TB 88Kw
Zdenek6401 zvýšil/snížil popularitu uživatele zingali za téma
1 point -
Být to MPS proč ne. Ale mít to na obyč autě a ještě k tomu na daily.. Ale když se to líbí majiteli. Třeba se cítí být zase mlád tak proč ne1 point
-
Mazda 3 BL MZR 2,0 disi, 111 kW, r.v.2011, by Scratch, alias Mazdicka
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
To prdí jak stara Aerovka.1 point