Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Vena garážmistr

    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      6 620


  2. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      5 522


  3. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      16 417


  4. Klemoň

    Klemoň

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      4 397


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 15.5.2021 v kategorii Příspěvky

  1. Za sebe jsem moc rád, že jsem se osobně poznal z nových tváří hlavně s HanyS a Petr 3008, byť teda u něj mi chvilku dýl trvalo, než jsem ho správně zařadil. Tenhle sraz byl specifický v mnoha ohledech - hlavně se nás sjelo fakt hodně (souhlas s Vénou, taky jsem předpokládal, že to mnozí vzhledem k předpovědi vzdají) a tak byl na poznávání se navzájem docela málo času. Ale on kolikrát není záchranou ani ten celovíkendový sraz, páč i tam se sjedou lidi, co se už vzájemně znají a když už mají "rozkecáno", tak je pro novice těžko do řeči zaplout - ne každý je v osobním setkání dostatečně průbojný. Na to bývaly ideální tzv. minisrazy, které se pořádaly v různých městech s větší či menší pravidelností (do nedávna fungovala a snad zase bude Praha, ale bývalo i Brno, tuším Ostrava nebo Frýdek, občas Chotěboř, Plzeň), ale to je musí nejen někdo svolat, ale na ně i někdo dojet. Zase když se poznáte v malé skupince, tak pak na "velkém srazu" máte aspoň hrubou představu koho tam můžete potkat a přijet jako banda (viz. Blanenští Kobra a spol.). Doufejme, že už brzo lapálie kolem Covidu odezní a začneme všichni žít normálními životy, pak třeba i ty minisrazy a velké srazy budou zpětně fungovat. Znovu jsme si dnes dokázali, že "NEJSME JEN FÓRUM" a já jsem za sebe moc rád, že jsem dnes v Chlebech mohl být
    5 points
  2. Sraz po roce a půl splnil očekávání. Šmelina se vším možným. Přilákání nováčků, nákaza nováčků, vytvoření závislosti a potřeby přijet příště znovu Každopádně příště už bez zvířátek, abych se taky něco dozvěděl a pokecal
    5 points
  3. Strašně nerad vybírám foťky, tak tady jsou všechny a každý si může vybrat pro sebe tu NEJ... https://www.dropbox.com/sh/836184sy1muk0mi/AAADSNcQH3-FuzMN9tXmJ3yxa?dl=0 Jinak moc děkujeme za sraz, byl jsem mile překvapen účastí a všechny jsme rádi viděli...
    5 points
  4. AKCZ

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    "Vychodni" sekce @vagi@HanysR@radim.1008 a par zviratek Diky za sraz
    5 points
  5. Medvěde jenže takový věci některým ženským nevysvětlíš protože nepojede přece jako drban.
    4 points
  6. No když to zhodnotím tak jako to byl velmi příjemnej den. Počasí i přes prvotní strachy se vydařilo společnost se sešla napsal bych víc než vybraná s kým jsem si nepotřásl ploutví tomu se omlouvám ale fakt tam bylo na jednodenní akci spousta lidiček a hlubokosklon před všema kdo přijeli ze svých dálek, mě počítadlo ukázalo za celý den 95 km. Myslím si že dnešní sraz se do dějin zapíše jako ten z těch hodně povedených velký dík patří @Weri 605 za zorganizování zabezpečení rezervace parkoviště a za všechno co pro nás nevděčníky jako předsedkyně (prezidentka) dělá. Přiznám se že jsem měl trochu obavu jak Pepíno zapadne ale myslím si že díky Vikingům od @Miss Scratcha @Scratch zapadl v pohodě a už i vznesl dotaz kdy bude další podobná akce a jestli ho vezmu sebou když ho máma pustí což nevím protože na koleni vyrobil díru a měl na sobě gatě co nosí do školy takže uvidím jak moc velký kartáč si za to zítra vysloužíme.
    4 points
  7. @Petr 3008 na společné fotce druhý z leva a moje paní je ta přede mnou plus dvě stejný holky co drží pamětní listiny Nějak jsme se minuli (s více lidmi ) - prostě to bylo krátké a ve větším počtu. Rád jsem Vás viděl a bylo to super Pobavila @Zůza při loučení na parkovišti - "to je ten s tím kontejnérem"
    3 points
  8. Weri napsala : (kalendář vydržel i déšť...!!!! ) Taky jsem všem dal kalendář otvorem dolů a zahnutý pod stěrač - to by musela být tsunami, aby se tam dostala voda
    3 points
  9. To už by si ho Vena mohl rovnou nechat zapsat do občanky jako svojeho. Však s kým si myslíš že kdy byl na jakém výletě ? Jo maminka ho vzala předloni k moři ale tady po čechách jezdí jen se strejdou(Venou).
    3 points
  10. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    Eště ho nechám chvíli škubat...
    3 points
  11. Super akce, díky za ni! Bylo prima vás vidět. A Dabira taky...
    3 points
  12. Jako načasování odjezdu akorát sedneme do auta, začalo krápat a u Poděbrad slejvák jako blázen. Díky za sraz a rád jsem Vás po těch letech zase viděl
    3 points
  13. 3 points
  14. elton

    Eltonova nová PEUGEOT 3008 GT PACK HYBRID4 300 e-EAT8

    Co na to říct......... je to raketa. Nadšení dosahuje vrcholu. A výbava.......hm.......bohatá.
    2 points
  15. Za me osobne, uznavam, jen jsem prohodil par slov s nekolika malo lidmi , ale na nejake vetsi zapojeni do debaty nejak nebyl prostor (jednak rodina s sebou, druhak, a to hlavne... mi to proste trva dlouho) , ale myslim, ze na nejakou dalsi akci zkusim dorazit znovu.
    2 points
  16. @Vena garážmistr @brixtr Po večerním rozhovoru se sousedem se kontík ráno ocitnul o pár metrů dál - jak to udělal nevím, ale protáhl jsem auto kolem té garáže na centimetry...
    2 points
  17. Já to nestíhám číst... griluju ... pardon.... ale neděkujte za organizaci..., žádná nebyla... já díky všem... nováčci super zapadli.... ráda sem vás všechny viděla.... !!!!! Díky za fotky a díky za dárky (kalendář vydržel i déšť...!!!! ) a objednaný věci za dovoz a předání dál a prostě škoda, že jen sobota... nestihla sem všechny a ani se přivítat nebo rozloučit.... tak se omlouvám....
    2 points
  18. Úplně stejně na tom byla moje Kačka, a teď mě uhání kdy bude zase sraz
    2 points
  19. No já / my museli náhle vypadnout, neboť čas prchal jak splašená mrcha a vycházky mi končili v 16,00 . Rozhodil jsem pár kalendářů za stěrače. Komu zůstal a komu ho šlohli netuším , něco jsem ještě stihl rozdat než jsem odjel. Děkuji @Medvěd , že si dojel ke mě domu pro nepředané . . . Ještě bych se chtěl omluvit "novým" , že jsem se jim dostatečně nevěnoval. Ale absťák po dlouho neviděných byl silnější. Nicméně postup @HanysR byl velmi správný : oběhnout a seznámit se je nejlepší řešení . . .
    2 points
  20. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    V Žamberku na pumpě jsme cestou ze srazu potkali @mylhause, který jel z práce a stavoval se pro naftu.
    2 points
  21. machulda

    Potkal jsem klubáka...

    @Scratch nepiš za jízdy
    2 points
  22. Ale však jo čert vem gatě hlavní je že se to smráďatům líbilo. Protože přece nenechám cloumat svým majestátem kvůli kusu hadru.
    2 points
  23. Děkuju za pěkný sraz.. Ráda jsem vás všechny opět viděla i nové tváře I našeho nového člena Lva Dabiru
    2 points
  24. Diky za zorganizovani @Veverka nestali jste pred dalnici na kraji s ovlajkovanou sedou 307? Mijel jsem tam par odstavenych aut
    2 points
  25. Tak ať vám to u lvíčka dnes vyjde .
    2 points
  26. FrantaCV

    Vtipy

    2 points
  27. Péťa

    Vtipy

    2 points
  28. K bolení hlavy na cestě přes republiku
    2 points
  29. Ahoj, vyzkoušel jsem aplikaci AAAD pro doinstalaci aplikací do Andorid Auto a parádně mi běží přehrávání filmů z telefonu, youtube a plné zrcadlení. Jediné co mi zatím nejde, je Netflix (jednou jen titulky zvuk, ale bez toho se dá žít). Pro ukázku jsem udělal krátké video, kde však není to plné zrcadlení (při zapnutí se mi vypne nahrávání). Instalace je jednoduchá a běží to dobře. Tak jsme se konečně dočkali VIDEO
    1 point
  30. Medvěd

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    Taky parkuješ nakřivo, když nemáš promile?
    1 point
  31. Klemoň

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    Weri já mám také spálený ksicht . . . no to budu vypadat až se v pondělí oholím . Jak říkal @Scratch - budu mít na ksichtu trvalou , bílou roušku
    1 point
  32. Já jak nemám promile v krvi, tak taky parkuju nakřivo.... Jooo a mám spálenej ksicht... tee to vaše deštivo asi..., nebo co....
    1 point
  33. pavelu96

    Pavelu96 5008 GT Line

    Dnes cestou do Chlebů...
    1 point
  34. taky jsem se na to chtěl zeptat Jenže Veno ty oproti nováčkům máš právě neskutečnou výhodu kterou jsi zmínil, já vím jak jsem na tom byl na začátku já, a to jsem navíc na ten sraz přijel na kole a znal jsem tam jediného člověka
    1 point
  35. h4wk3y

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    Ve foťáku :D..
    1 point
  36. Hafity

    Dostalo mě do kolen :)

    @Weri 605 : No ale mohla by jsi ho, se šarmem sobě vlastním, nasměrovat ke členství....
    1 point
  37. sitler

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    @Veverka jsem jen tipoval podle 307 :D, ale prý to byl spíš @machulda , lilo a padaly malé kroupy, několik aut to různě odstavovalo než to přejde.
    1 point
  38. machulda

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    Taky díky za upořádání Byl to příjemný výlet. @ChouLu díky za diagnostiku, @Klemoň za kalendář a nůž. @sitler ta šedá 307 u krajnice jsme byli asi my. Nějak se mi v těch kroupách nechtělo jet A jsem zvědavej, jak dopadl @Schreek, jestli opravdu nezmokl
    1 point
  39. Print

    Peugeot 406 1.8 16V

    Dneska jsem se konečně dostal na přežutí a objednal jsem výfuk (střední + koncový díl) už to začíná mít po zimě zvuk jak "závodák"
    1 point
  40. brixtr

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    I my děkujeme za sraz , rád jsem viděl staré i nové tváře @skuci jo to souhlas, odjezd v pravou chvíli, no lituji toho, kdo jel na motorce
    1 point
  41. Weri 605

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    Nené... žádný posouvání.... to už je moc nahonem.... budem věřit Venovi, že to začne až v 17....
    1 point
  42. Weri 605

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    @OK406 v celých Chlebech je jen jedno parkoviště.. a to u ZOO.... a ano tam bude sraz... Lev by měl být v nové části, která je u parkoviště, a kde je i kiosek.. doporučuje se projít nejdřív starou zoo (za silnicí) a pak novou.... ale jdi s davem a ono to ňák dopadne...
    1 point
  43. Klemoň

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    No já chodím spát tak kolem jedné hodiny a vstávám / budím se kolem sedmé . Do práce pak na budík v 6,16 . . . Ale ty jsi ještě mlaďoch , tak potřebuješ vyspávat . . .
    1 point
  44. Pepito

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    @Klemoň, jj moc dobře pamatuju. Tam tehdy přijela @Weri 605 s "kládou" v chladiči.
    1 point
  45. Klemoň

    Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁

    Pamatuješ jak jsem tam přijel jako nový / cizí / neznámý a otevřel ten kufr plný kalendářů se slovy "pojďte si vybrat" ??? Jak zvolna a ostýchavě až nedůvěřivě se lidi slejzali ? Kromě pár domluvených předem jsem to nakonec musel rozložit po parkovišti a až pak to celkem rychle zmizelo / bylo rozebráno ??? No a od té doby , kromě potupných přezdívek , jsem ten co přivezl kalendáře To byl vlastně @radim.1008 sraz v Orličkách . Na první jednodenní sraz pro mne tak trochu z ruky - a jel jsem
    1 point
  46. miroska

    Co jste dnes udelali...

    Dnes mi počasí zkřížilo plány,od pondělí obezdívám bazén pro zastřešení.Chtěl jsem to mít hotové do úterý,pak mně čeká operace a to asi dýl nic zvedat nebudu.Dělám z plotovek,to je ta ,,výhoda" zahrady ve svahu.Práce se nakupila,najednou vše začalo růst a ruce jen dvě. Začalo našeho psa yorkšíra zlobit zdraví,jsme takový dva veteráni.Začal se večer dusit,padat do apatie,tak jsem volal večer veterináři,jestli se můžu zastavit.Dostal 2 injekce,trochu se rozdýchal,ale máme počítat se vším.Má hrozně zvětšený srdce a zmenšený plíce.Možná jsme dřív měli změnit veterinu,to bylo pořád v poho,dáme prášek,pak dva.....Až tenhle nový mu udělal pořádný vyšetření.Dostal jsem ho,když jsem se po roce vrátil z nemocnice,tak jsme spolu uplně provázaný,rozumíme si jen pohledem.Je to takový druhý řidič,sedá zásadně vpředu,pohledem kontroluje jízdu,řazení.No je mi smutno
    1 point
  47. 1 point
  48. zingali

    Peugeot 2071,4 Vti 70 Kw vs Alfa Romeo Giulietta 1,4 TB 88Kw

    Tahle už je moje, pěkně doma.
    1 point
  49. Být to MPS proč ne. Ale mít to na obyč autě a ještě k tomu na daily.. Ale když se to líbí majiteli. Třeba se cítí být zase mlád tak proč ne
    1 point
  50. To prdí jak stara Aerovka.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...