Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 15.4.2020 v kategorii Příspěvky
-
Sraz bohužel zrušen
Radovanek a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Clubáci a kamarádi.... je mi to moc líto, ale i přes veškeré modlení, jsem nucena na základě vládního nařízení a opatření sraz zrušit... ALE !!! tak jak je připraven, tak ho zakonzervuju a příští rok jak když ho najdem... ten zlatej poklad prostě někdo musí najít..! Samozřejmě jsem se provozní Jany ptala, zda by nebylo něco volného později, ale má plno až do 11.10. a koncem listopadu (asi 27,28,29) je zase v plánu Vánočák..., což by už ztrácelo smysl.. Nebráním se tedy jakýmkoli jednodenním srazům - není s tím organizačně taková starost. Pokud by měl někdo zájem clubáky pozvat na nějakou "atrakci" během léta či září - určitě má možnost a budu ráda...! Pro ty co mají již zaplaceno: Pošlete mi prosím sms na číslo 602 290 364 uveďte číslo účtu a jméno (ať dohledám částku) - vrátím vám peníze... Žijte bez viru, co nejklidněji, všem děkuju za přihlášky a trpělivost a sejdeme se bez roušek... Weri 605 Peníze vráceny: @BlaFra @h4wk3y @Weri 605 @mcdodo406 a i zbytku rodiny OLA + Milan atd... @Kamoska obě platby6 points -
Co jste dnes udelali...
VojtouNerCZ a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
MilanF1 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele skypeja za téma
@Fruktis a to je byt, nebo RD... idkyž to asi nehraje roli... no my jsme dělali komplet rekonstrukci bytu a jsem fakt rád, že se udělala komplet nová elektrika, včetně přívodu od elměru. Na zadělávání děr po myších doporučuji do malty přimíchat drobné skleněné střepy. Někdo bude namítat, že je to týrání zvířat, ale osvědčilo se to. Běžnou maltu ti myš v pohodě vyškrábe...4 points -
Co jste dnes udelali...
pavelu96 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Tak kdyz jsem to zacal cist tak jsi me vydesil...gauc si neodveze a jeste by prinesl moribundus... Jinak vcera navseva hornbachu...to byla zase jednou chytra volba...ale muselo se,jinak bych nebydlel ani na vanoce.. Dneska predam byt a konecne bude o starosti mene...hura...4 points -
pokec k obecným informacím
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
reagoval jsem na zpravu v mediich. bohuzel se mne to tyka i u dalsich akcich ktere poradam a na kterych se podilim.3 points -
Co jste dnes udelali...
skypeja a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
To je k lednici hovadina. Varianta 1. = nový celý kabel Varianta 2. = napojit zaletováním a omotat el. izolačkou po směru stékající vody Varianta 3. = z nouze čokoláda a opět el. izolačka . . . .2 points -
Sraz bohužel zrušen
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
No mě se z toho udělalo NEVOLNO!!!2 points -
Vtipný inzerát
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Tak mi to nedalo a borcovi jsem zavolal. Je to 2.0 100 kW. Ty bludy, co tam má, jsou opravdu zkopírované z nějaké Ochcávky, přesně jsi to Radku @Radek Hurvajz odhalil. Říkal, že se zabývá dovozem Octávií z Německa a toto mu padlo do oka, tak to vzal, ale taktně jsem ho upozornil, že to za tu cenu neprodá a on prý, že je to leštěnka,voňavka, v zimě nejetá, bla bla bla.. Tak asi tak.2 points -
Sraz bohužel zrušen
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Kupodivu nejsi sám komu se udělalo volno.. čím to....?2 points -
Výmena hmlových svetiel na Peugeot 406 combi
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
2 points -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No to já si ale nedovolím napsat . . . Nikdy nevíš kdo to čte a komu to řekne2 points -
Sraz bohužel zrušen
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Bohužel očekávané, jak jsme se již bavili soukromě Tenhle rok to bude celé na nic.. a to není je o srazech... uvidíme kde budeme na podzim, aby se nám to neprotáhlo ještě do příštího roku2 points -
Tlumiče
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
a kdy to tuka ? pri prejezdu nerovnosti?pri brzdeni? kovovy nebo tlumeny tuk? predtim to nedelalo? menils jen predni pruziny? proc? kolik mas najeto? davals original nebo jakou znacku? delals to ty nebo servis? a co na to Jan Tleskač? dals malo informaci na to aby se tim nekdo tady zabyval. Lidi uz jsou tady otupely na takove dotazy nedotazy. mluv zretelne a jasne2 points -
307cc koupě
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
motor bych nechal vždy na majiteli--každému co jeho jest..., chceš benzín, kup si benzín, chceš naftu, tu máš naftu2 points -
Změna podsvícení budíků 406 - Trošku jinak
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele ElektronikCZ za téma
Dobrý den, v tomto návodu vám ukážu jak budíky připravit k jiné barvě podsvícení, a pak ukážu jak jsem si ho udělal já. Metoda bude fungovat jak na poface, tak teoreticky i předface, postup focen na 406 po faceliftu, pokud bude zájem můžu dodělat na předface. Pokud chcete něco podobného udělat, ale netroufáte si, můžete mi dát vědět a domluvíme se, můžu vám to také udělat. (Úvod můžete přeskočit ) svoji 406 jsem koupil už s vadnou spojkou, a tak šla rovnou do garáže rozdělat. Zatímco jsem čekal než přijdou díly, rozhodl jsem se že hodím interiér do pucu, kýčovitý interiér přebarvím na černo a odstraním prasárny na elektrice od předchozího majitele Časem došlo i na přístrojovku, kde pár míst nesvítilo, a po vyndání mě čekal šok, na budíkách klubko drátů které vedly až někam do středového tunelu. Samozřejmě jsem je všechny vytahal, a ale jelikož tam nebyly žárovičky tak jsem se rozhodl pro alternativní řešení. Postup (detailnější fotky doplním až to budu znovu rozdělávat, kvůli verzi 2): 1. Vyjmout přístrojovku - vycvakneme plast na palubovce co je kolem přístrojové desky i s plastovým průduchem, jsou na něm myslím dva šrouby. Následně uvolníme samotnou přístrojovku, která drží na dvou konektorech a 4 šroubech. 2. Z přístrojovky odděláme přední plexisklo (Na mé ani nebylo ), drží na pár cvočcích. Pozor, ať je nezlomíte. 3. Rozpůlíme plasty přístrojovky - zezadu jsou myslím čtyři šrouby - po jejich vytočení můžeme po bocích postupně oddělat cvočky co drží přední půlku štítu, a pak ji můžeme opatrně vyndat. Zůstane nám v ruce deska s rafičkami a zadním plastem. 4. Ze strany budíků šroubvákem zatlačíme výstupky které drží desku v černém plastu směrem ven, a zezadu malým šroubováčkem zatlačíme i cvočky (Bílé, ve čtvercových otvorech). Měli bychom nyní už mít holou desku s budíky a pár plasty. 5. Nyní můžeme na fólii s ciferníkem dát pod rafičky kus papíru, a vidličkou nebo šroubovákem je vyndat (Dejte si pozor aby jste neohnuli osičku krokového motorku, a prvně je otočte co nejvíc doleva a poznamenejte si pozice). 6. Nyní už můžeme vyjmout fólii. Na spodní straně ji nadzvedneme, a posunutím nahoru se nám uvolní. 7. Nachystáme si podklad, třeba kus papíru, abysme ciferníky nezašpinili, a opatrně zezadu začneme seškrabávat oranžové zabarvení - Pozor, neseškrábněte červené a modré značky, ty chceme zachovat. Jen oranžovou. Pokud chcete jen změnit barvu a použít klasické žárovky, tady můžete skončit a budíky složit Složení je opak rozložení. 8. Nyní začneme montovat samotný podsvit. Já použil ledky z programovatelného led pásku, ovšem vy můžete použít jednoduchý jednobarevný (12V!), pak je zapojení jednoduché 9. Z bílého plastu sundáme plexi rozptylku světla, drží na pár cvočcích po stranách. Následně oddělíme bílý plast od desky - ze zadní strany je pár bílých cvočků, ty co jste předtím viděli v těch čtvercových dírách. 10. Pásek rozstříháme na jednotlivé dílky. 11. Šmirglem či jiným vhodným nástrojem zdrsníme povrch bílého plastu přímo pod místem kde jsou čísla a stupnice 12. Jakmile je povrch hrubý, naneseme lepidlo na každý článek a začneme lepit, viz foto. Čím více dílků se vám tam vejde, tím lépe. 13. Jakmile máme všechny pásky nalepeny, musíme je opět propojit. Používal jsem kombinaci pevných propojek a ohebných drátků, ale jestli používate klasický led pásek co má jen dva vodiče vystačí vám ty pevné propojky. 14. Když už máte celý jeden ciferník napájený, je dobrý nápad ho otestovat. 15. Pokračujeme zbytkem, výsledek vypadá přibližně takto: 16. Poté, pokud používáte klasický jednobarevný pásek, všechny "okruhy" propojte paralelně. Měly by vám zbýt dva dráty (GND a +12V) Už by se to mělo začít rýsovat 17. Nyní se musíme postarat o display uprostřed budíků. Z přední strany LCD vycvakneme z držáků, a vyklopíme bokem. Dáváme pozor, aby jsme nepotrhali spoje. Poté ze zadní části vycvakeneme 4 plastové pacičky, a držák lcd by měl být volný. 18. Teď můžete buď vyměnit SMD diody na desce za požadovanou barvu, nebo jako já je zaslepit kusem plýšku. (19. Pokud jste je zaslepili, na plýšek nalepte dva články led pásku a vyvrtejte malým vrtáčkem dírky pro dráty, které vyveďte bokem) 20. Nyní display opět složíme, a pokud chcete otestujeme připojením napětí k palubovce. Napájení těchto dvou diod připojíme opět paralelně ke zbylým páskům. 21. Připojíme napájení na černý konektor viz obrázek. Oranžová je plus a oranžovo-bílá mínus. Alespoň myslím, pak to dohledám, tak to neberte na 100% (Volitelným krokem je napájení malých LED na krokové motorky jako podsvit rafiček.) 22. Nyní můžeme začít skládat. První nacvakneme bílý plast, na něj plexi rozptylku (Já ještě místa kde byly žárovky přelepil černou páskou, aby mi do sebe barvy "nekecaly"). Nasadíme ciferníky a celé to vložíme do černého plastu v zadní části. Nasadíme rafičky, a dbáme na to, aby byly přesně jako předtím (Pokud si nejste jisti, nenasazujte vrchní plexi a doladíte to na autě). Nakonec nacvakneme přední štít, a vzadu zašroubujeme. 23. Jelikož jsem použil programovatelné pásky, mám jiné zapojení a jako krok navíc jsem musel na budíky zezadu namontovat svoji ŘJ podsvitu. 24. Pokud jste se dostali až sem, gratuluji, výsledek by měl vypadat nějak takto, podle barvy kterou jste zvolili (I když mobil ty barvy moc pěkně nefotí ) 01 point -
omlouvam se, neprispeji, prispivam konkretnim lidem/detem, prispeji i tvemu synovi pokud budes chtit. osobne mam problem s neziskovkama jakehokoliv zamereni.1 point
-
Tak se vymeni kabel cely...ted tu cokoladu mam na lednici,takze do ni nic nenatece...a bylo to fakt z nouze cnost...nedostal jsem se poradne do mista kde to ke napojene... @VojtouNerCZ kousek od rakovnika...ale uz jsem si to tu poopravoval...a zitra jeste kouknu na ty vestaveny spotrebice...ale kdyztak bych se ozval...kdybys mel zajem o melousek.. @skypeja rd...ona tu elektrika "nova" je to je na tom to nejhorsi ale tak snad uz jsem ty nejvetsi vyblitky odstranil...1 point
-
Tak pozor, nové zjištění. Kdosi tu psal, že při probíhající regeneraci jednotka automaticky zapne vyhřívání zadního skla a zrcátek a sepne ventilátor chlazení. Nemusí tomu být vždy. Skutečně provedena jízda s orig. diagnostikou. Pokud jsou splněné podmínky teploty a zatížení motoru, nemusí vždy jednotka motoru požádat jednotku BSI o zapnutí vyhřívání. Ano, většinou to tak je, ale opravdu, není to pravidlem. Mám to vyzkoušené. Pokud bude zatížení motoru dostatečné, je zbytečné další zatížení motoru alternátorem sepnutím vyhřívání a ventilátoru chlazení.1 point
-
@Milan+ Tak zase nemám tolik peněz na komplet nový nábytek do celého bytu... - skříň se zrcadly je 3 roky stará a ta v komoře 15 let (na míru podle mého návrhu a nejlíp složitelná)1 point
-
3,5Kč stoji v gme1 point
-
Škoda Octavia II Combi RS by Míza
Mizlerek007 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Ač nejsem fanda škodovky a VW, a ač bych si tohle nekoupil tak musím říct, že dvojkový ereso je povedený kus, kor v takovéhle barvě.1 point -
Škoda Octavia II Combi RS by Míza
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Mizlerek007 za téma
1 point -
No pokud nikdy COMy nerozdělával, tak pravděpodobně první co mu praskne bude právě ta aretace toho pásku a pak pásek samotný, zvláště pokud je nalomený Nejlevnější řešení je to nechat zrepasovat u Honzy Kolba (bydlí u Prahy) a páčky se mu dají poslat1 point
-
307 Break 1.6 16V BENZIN 11/2005
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele regius za téma
Děkuji kamarádi1 point -
1 point
-
1 point
-
@Fruktis koukám, že máš bydlení plné pokladů bacha abys tam ještě nenašel nějaká nezvaná zvířátka... Když to tak sleduju, tak elektrikář by se ti tam uživil tak na týden. Jinak teda k tvému dotazu s kabelem - nejsem elektrikář, ale asi bych použil >> tohle <<1 point
-
Já jsem nastavil, aby router i AP jednou týdně vyhledal aktualizaci FW a balíčků a ať už jí najde, nebo nenajde, aby se restartoval. Ale jelikož byt stále neobýváme, kvůli dodávkám všeho (podlaha, dveře, kuchyň, nábytek) v tomto korona období vázne, tak to nemám vyzkoušené.1 point
-
WiFi v bytě
skypeja zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
JA mam nastaven restart každy den ve 3 ráno, ono je to lepší, pak tě nepřekvapí. Dřiv jsem taky jel třeba měsíc bez restartu a pak jsem se divil že to najednou jaksi drhne.1 point -
Tak opet se presvedcuju ze me tu chce nekdo zabit... Vyreseno prozatim takhle..asi prasarna..ale vic dum nedal...a elektrikar cas na takovou blbost prej nemaji.. jak to vyresit aby to bylo v cajku....? Teda krome vymeny šňůry primo v lednici...dat to do krabice se svorkovnici? Dal at ctou jen ti co zrovna nejedi a nebo maji silny zaludek.. jako jeste ze jsem mel gumovy rukavice...sedy bordel je bílý saponat...kola,chleba, kafe...to jest co jsem identifikoval podle zapachu kdyz se to namocilo...to vse pod lednici...jako chapu ze se stane ze se neco vyleje..ale tak *neumím psát slušně*a vytahnu lednici a uklidim pod ni...a tom ze jsem tam nasel i pouzitej damskej prostredek na snurce ani nemluvim..1 point
-
No tak zkus například rodinu namyšlených Rusáků . . .1 point
-
Není nevychovaných dětí, jsou jen nevychovaní rodiče. Není nevychovaný pes, je jen nevychovaný páníček. Jet do apartmánu je jistý druh svobody. Nemusím být oblečen do jídelny hotelu, tak jak žádají, nemusím jíst v době, kdy má jídelna otevřeno a spousta dalšího nemusím, co je spojeno s pobytem v hotelu. Nejsem otrokem jednoho hotelového pokoje s balkonem, užívám apartmánu s více místnostmi a terasou. Ale každý to má nastaveno jinak. Já třeba na pláži neležím, když chci do vody, těch pár metrů z terasy dojdu. Auto je opět svoboda pohybu, nejsem uvázaný jako pes u boudy, pokud mě tam dostrká letadlo. Když se chce, jezdí se po okolí na výlety. Cesta na dovolenou autem je pro mě už součást dovolené, nikoliv se jen rychle přemístit. Hotelů jsem si na dovolených již užil dost. Od okusení si apartmánu nic jiného nechci. Záleží ovšem i na volbě místa, do Makarské či Bašky vody bych nejel, ani kdyby mi to zaplatili. Horší než pes či uřvané dítě je mít ve vedlejším apartmánu Poláka.1 point
-
Vtipný inzerát
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Takovýho něco existuje? V Nadpisu má 2.0i a v popisu nějaký divný KW peugeot je na krásných 5 paprskových ELEKTRONECH - no kua a Ouragany mli vždycky 9 paprsků Dvouzonová klima?? Ve 206 Asi je to nějaký zkopirovaný inzerát a nahradil slovo Octavie slovem Peugeot, nebo nevim1 point -
Vtipný inzerát
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Tak já nevím, legendární motor 1.6 i 100kW a 105PS a neporovnávat s ostatními Octaviemi. https://auto.bazos.cz/inzerat/118474157/peugeot-206-cc-16-i-top-stav-1-majitel.php1 point -
Sraz bohužel zrušen
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
@Radek Hurvajz ano.. i takhle "neosobně" to můžu udělat... Evidenci plateb samozřejmě mám... Ne všichni to třeba budou chtít poslat na stejný účet... Ale víš s čím bych potřebovala fakt pomoct...? S emailem clubu na mobil... mě to prostě nechce ani příjmat (což by mi i stačilo) ani odesílat... Určitě se ozvu... co a jak ..1 point -
Ultima Edizione N.107 406 coupé 2.2hdi
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Miroslav Lettrich za téma
1 point -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
1 point -
Dobrý den máte někdo schéma na 1.8 16V LFY peugeot.e-mail mám stanicek0@email.cz1 point
-
Co jste dnes udelali...
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
tyhle bludy pořád letí?? dyť to už je let, co pežot vyhrál 24 hodin v Le Mans s motorem HDi1 point
-
1 point
-
jen ppro info--já kupoval předloni obývákovou stěnu a doprava byla zdarma, ale za vynesení do 6. patra a složení všech skříněk a pověšení na zeď, zapojení elektriky, odvoz obalů atd. chtěli 1500 Kč, byli dva a měli to hotové za cca dvě hodiny komplet, za mě dobře utracené peníze1 point
-
Tak to těžko pánové... Dělali jsme to ve dvou a dovolím si říct, že nejsme úplný lamy na ruce. Jsem strojař a výkresy mi nedělají problém (švára trochou tápe - ale co už ), každopádně tohle je dobrá stavebnice... https://www.nabytek-aldo.cz/patrova-postel-b-s-prvky-v-odstinu-graphit-x159091 point
-
Peugeot 306 jménem José - Brzy 1.4T :)
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele ElektronikCZ za téma
Tak jsem dnes dokončil generálku zadních brzd. Chtěl jsem původně jen vyměnit odvzdušňováky, ale ty byly přirezlé a zlomily se napůl. Tak říkám pohoda, tak rovnou vyměním i obložení a prasátka. No, nakonec se to sesypalo jak domino a vyměnil jsem komplet zadní brzdy a brzdové trubičky a hadičky v zadní části. A ještě k tomu mi umřely hodiny, tak je buď vyměním nebo nahradím nějakým displayem, třeba palubní počítač Když už jsem to měl rozdělané, všechno jsem odrezil a nabarvil, abych na to nemusel dalších pár let sahat. Veškeré obložení a prasátka jsem koupil brembo, aby to konečně trošku brzdilo. Na fotkách je před, po, a finální výsledek. Taky mám nachystané nové liťáky Přemýšlím, jestli někde sepsat postup, mám to celé nafocené i s tím barvením. Taky jsem měnil všechny filtry a svíčky. Teď je v plánu nová technická, pak mám nachystanou novou převodovku a spojku valeo, a pak začnu s tuningem. Kvůli koroně se řidičák zatím nekoná, už jsem ho měl mít Aspoň mám čas tam dodělat co je potřeba.1 point -
Co jste dnes udelali...
MilanF1 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Netrvá to 2h protože to je dvou postel. Takže čtyři hodiny v normě, zbytek je nad rámec a bývá přisuzován jen okolním vlivům.1 point -
1 point
-
Vti 1,4 140 tis. km.
sopranonaj zvýšil/snížil popularitu uživatele PepoLv za téma
1 point -
Tak si ho zase pořiď, stejně bez něj evidentně nemůžeš být a chybí ti1 point
-
klidně, od dob kdy nemàm Peugeota jsem usetril spoustu penez za opravy1 point
-
Řádné členství
skypeja zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point