Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      5 524


  2. Pe.Tr

    Pe.Tr

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      30 818


  3. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      6 327


  4. Fruktis

    Fruktis

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      2 962


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 15.4.2020 v kategorii Příspěvky

  1. Weri 605

    Sraz bohužel zrušen

    Clubáci a kamarádi.... je mi to moc líto, ale i přes veškeré modlení, jsem nucena na základě vládního nařízení a opatření sraz zrušit... ALE !!! tak jak je připraven, tak ho zakonzervuju a příští rok jak když ho najdem... ten zlatej poklad prostě někdo musí najít..! Samozřejmě jsem se provozní Jany ptala, zda by nebylo něco volného později, ale má plno až do 11.10. a koncem listopadu (asi 27,28,29) je zase v plánu Vánočák..., což by už ztrácelo smysl.. Nebráním se tedy jakýmkoli jednodenním srazům - není s tím organizačně taková starost. Pokud by měl někdo zájem clubáky pozvat na nějakou "atrakci" během léta či září - určitě má možnost a budu ráda...! Pro ty co mají již zaplaceno: Pošlete mi prosím sms na číslo 602 290 364 uveďte číslo účtu a jméno (ať dohledám částku) - vrátím vám peníze... Žijte bez viru, co nejklidněji, všem děkuju za přihlášky a trpělivost a sejdeme se bez roušek... Weri 605 Peníze vráceny: @BlaFra @h4wk3y @Weri 605 @mcdodo406 a i zbytku rodiny OLA + Milan atd... @Kamoska obě platby
    6 points
  2. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsme zase něco udělali...
    4 points
  3. skypeja

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis a to je byt, nebo RD... idkyž to asi nehraje roli... no my jsme dělali komplet rekonstrukci bytu a jsem fakt rád, že se udělala komplet nová elektrika, včetně přívodu od elměru. Na zadělávání děr po myších doporučuji do malty přimíchat drobné skleněné střepy. Někdo bude namítat, že je to týrání zvířat, ale osvědčilo se to. Běžnou maltu ti myš v pohodě vyškrábe...
    4 points
  4. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Tak kdyz jsem to zacal cist tak jsi me vydesil...gauc si neodveze a jeste by prinesl moribundus... Jinak vcera navseva hornbachu...to byla zase jednou chytra volba...ale muselo se,jinak bych nebydlel ani na vanoce.. Dneska predam byt a konecne bude o starosti mene...hura...
    4 points
  5. Pe.Tr

    pokec k obecným informacím

    reagoval jsem na zpravu v mediich. bohuzel se mne to tyka i u dalsich akcich ktere poradam a na kterych se podilim.
    3 points
  6. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    To je k lednici hovadina. Varianta 1. = nový celý kabel Varianta 2. = napojit zaletováním a omotat el. izolačkou po směru stékající vody Varianta 3. = z nouze čokoláda a opět el. izolačka . . . .
    2 points
  7. Pepito

    Sraz bohužel zrušen

    No mě se z toho udělalo NEVOLNO!!!
    2 points
  8. Pepito

    Vtipný inzerát

    Tak mi to nedalo a borcovi jsem zavolal. Je to 2.0 100 kW. Ty bludy, co tam má, jsou opravdu zkopírované z nějaké Ochcávky, přesně jsi to Radku @Radek Hurvajz odhalil. Říkal, že se zabývá dovozem Octávií z Německa a toto mu padlo do oka, tak to vzal, ale taktně jsem ho upozornil, že to za tu cenu neprodá a on prý, že je to leštěnka,voňavka, v zimě nejetá, bla bla bla.. Tak asi tak.
    2 points
  9. Weri 605

    Sraz bohužel zrušen

    Kupodivu nejsi sám komu se udělalo volno.. čím to....?
    2 points
  10. 2 points
  11. Klemoň

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    No to já si ale nedovolím napsat . . . Nikdy nevíš kdo to čte a komu to řekne
    2 points
  12. ChouLu

    Sraz bohužel zrušen

    Bohužel očekávané, jak jsme se již bavili soukromě Tenhle rok to bude celé na nic.. a to není je o srazech... uvidíme kde budeme na podzim, aby se nám to neprotáhlo ještě do příštího roku
    2 points
  13. Pe.Tr

    Tlumiče

    a kdy to tuka ? pri prejezdu nerovnosti?pri brzdeni? kovovy nebo tlumeny tuk? predtim to nedelalo? menils jen predni pruziny? proc? kolik mas najeto? davals original nebo jakou znacku? delals to ty nebo servis? a co na to Jan Tleskač? dals malo informaci na to aby se tim nekdo tady zabyval. Lidi uz jsou tady otupely na takove dotazy nedotazy. mluv zretelne a jasne
    2 points
  14. ozzy56

    307cc koupě

    motor bych nechal vždy na majiteli--každému co jeho jest..., chceš benzín, kup si benzín, chceš naftu, tu máš naftu
    2 points
  15. ElektronikCZ

    Změna podsvícení budíků 406 - Trošku jinak

    Dobrý den, v tomto návodu vám ukážu jak budíky připravit k jiné barvě podsvícení, a pak ukážu jak jsem si ho udělal já. Metoda bude fungovat jak na poface, tak teoreticky i předface, postup focen na 406 po faceliftu, pokud bude zájem můžu dodělat na předface. Pokud chcete něco podobného udělat, ale netroufáte si, můžete mi dát vědět a domluvíme se, můžu vám to také udělat. (Úvod můžete přeskočit ) svoji 406 jsem koupil už s vadnou spojkou, a tak šla rovnou do garáže rozdělat. Zatímco jsem čekal než přijdou díly, rozhodl jsem se že hodím interiér do pucu, kýčovitý interiér přebarvím na černo a odstraním prasárny na elektrice od předchozího majitele Časem došlo i na přístrojovku, kde pár míst nesvítilo, a po vyndání mě čekal šok, na budíkách klubko drátů které vedly až někam do středového tunelu. Samozřejmě jsem je všechny vytahal, a ale jelikož tam nebyly žárovičky tak jsem se rozhodl pro alternativní řešení. Postup (detailnější fotky doplním až to budu znovu rozdělávat, kvůli verzi 2): 1. Vyjmout přístrojovku - vycvakneme plast na palubovce co je kolem přístrojové desky i s plastovým průduchem, jsou na něm myslím dva šrouby. Následně uvolníme samotnou přístrojovku, která drží na dvou konektorech a 4 šroubech. 2. Z přístrojovky odděláme přední plexisklo (Na mé ani nebylo ), drží na pár cvočcích. Pozor, ať je nezlomíte. 3. Rozpůlíme plasty přístrojovky - zezadu jsou myslím čtyři šrouby - po jejich vytočení můžeme po bocích postupně oddělat cvočky co drží přední půlku štítu, a pak ji můžeme opatrně vyndat. Zůstane nám v ruce deska s rafičkami a zadním plastem. 4. Ze strany budíků šroubvákem zatlačíme výstupky které drží desku v černém plastu směrem ven, a zezadu malým šroubováčkem zatlačíme i cvočky (Bílé, ve čtvercových otvorech). Měli bychom nyní už mít holou desku s budíky a pár plasty. 5. Nyní můžeme na fólii s ciferníkem dát pod rafičky kus papíru, a vidličkou nebo šroubovákem je vyndat (Dejte si pozor aby jste neohnuli osičku krokového motorku, a prvně je otočte co nejvíc doleva a poznamenejte si pozice). 6. Nyní už můžeme vyjmout fólii. Na spodní straně ji nadzvedneme, a posunutím nahoru se nám uvolní. 7. Nachystáme si podklad, třeba kus papíru, abysme ciferníky nezašpinili, a opatrně zezadu začneme seškrabávat oranžové zabarvení - Pozor, neseškrábněte červené a modré značky, ty chceme zachovat. Jen oranžovou. Pokud chcete jen změnit barvu a použít klasické žárovky, tady můžete skončit a budíky složit Složení je opak rozložení. 8. Nyní začneme montovat samotný podsvit. Já použil ledky z programovatelného led pásku, ovšem vy můžete použít jednoduchý jednobarevný (12V!), pak je zapojení jednoduché 9. Z bílého plastu sundáme plexi rozptylku světla, drží na pár cvočcích po stranách. Následně oddělíme bílý plast od desky - ze zadní strany je pár bílých cvočků, ty co jste předtím viděli v těch čtvercových dírách. 10. Pásek rozstříháme na jednotlivé dílky. 11. Šmirglem či jiným vhodným nástrojem zdrsníme povrch bílého plastu přímo pod místem kde jsou čísla a stupnice 12. Jakmile je povrch hrubý, naneseme lepidlo na každý článek a začneme lepit, viz foto. Čím více dílků se vám tam vejde, tím lépe. 13. Jakmile máme všechny pásky nalepeny, musíme je opět propojit. Používal jsem kombinaci pevných propojek a ohebných drátků, ale jestli používate klasický led pásek co má jen dva vodiče vystačí vám ty pevné propojky. 14. Když už máte celý jeden ciferník napájený, je dobrý nápad ho otestovat. 15. Pokračujeme zbytkem, výsledek vypadá přibližně takto: 16. Poté, pokud používáte klasický jednobarevný pásek, všechny "okruhy" propojte paralelně. Měly by vám zbýt dva dráty (GND a +12V) Už by se to mělo začít rýsovat 17. Nyní se musíme postarat o display uprostřed budíků. Z přední strany LCD vycvakneme z držáků, a vyklopíme bokem. Dáváme pozor, aby jsme nepotrhali spoje. Poté ze zadní části vycvakeneme 4 plastové pacičky, a držák lcd by měl být volný. 18. Teď můžete buď vyměnit SMD diody na desce za požadovanou barvu, nebo jako já je zaslepit kusem plýšku. (19. Pokud jste je zaslepili, na plýšek nalepte dva články led pásku a vyvrtejte malým vrtáčkem dírky pro dráty, které vyveďte bokem) 20. Nyní display opět složíme, a pokud chcete otestujeme připojením napětí k palubovce. Napájení těchto dvou diod připojíme opět paralelně ke zbylým páskům. 21. Připojíme napájení na černý konektor viz obrázek. Oranžová je plus a oranžovo-bílá mínus. Alespoň myslím, pak to dohledám, tak to neberte na 100% (Volitelným krokem je napájení malých LED na krokové motorky jako podsvit rafiček.) 22. Nyní můžeme začít skládat. První nacvakneme bílý plast, na něj plexi rozptylku (Já ještě místa kde byly žárovky přelepil černou páskou, aby mi do sebe barvy "nekecaly"). Nasadíme ciferníky a celé to vložíme do černého plastu v zadní části. Nasadíme rafičky, a dbáme na to, aby byly přesně jako předtím (Pokud si nejste jisti, nenasazujte vrchní plexi a doladíte to na autě). Nakonec nacvakneme přední štít, a vzadu zašroubujeme. 23. Jelikož jsem použil programovatelné pásky, mám jiné zapojení a jako krok navíc jsem musel na budíky zezadu namontovat svoji ŘJ podsvitu. 24. Pokud jste se dostali až sem, gratuluji, výsledek by měl vypadat nějak takto, podle barvy kterou jste zvolili (I když mobil ty barvy moc pěkně nefotí ) 0
    1 point
  16. Pe.Tr

    Žádost o pomoc pro hiporehabilitaci

    omlouvam se, neprispeji, prispivam konkretnim lidem/detem, prispeji i tvemu synovi pokud budes chtit. osobne mam problem s neziskovkama jakehokoliv zamereni.
    1 point
  17. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Tak se vymeni kabel cely...ted tu cokoladu mam na lednici,takze do ni nic nenatece...a bylo to fakt z nouze cnost...nedostal jsem se poradne do mista kde to ke napojene... @VojtouNerCZ kousek od rakovnika...ale uz jsem si to tu poopravoval...a zitra jeste kouknu na ty vestaveny spotrebice...ale kdyztak bych se ozval...kdybys mel zajem o melousek.. @skypeja rd...ona tu elektrika "nova" je to je na tom to nejhorsi ale tak snad uz jsem ty nejvetsi vyblitky odstranil...
    1 point
  18. HonzaT

    Cukáni motoru

    Tak pozor, nové zjištění. Kdosi tu psal, že při probíhající regeneraci jednotka automaticky zapne vyhřívání zadního skla a zrcátek a sepne ventilátor chlazení. Nemusí tomu být vždy. Skutečně provedena jízda s orig. diagnostikou. Pokud jsou splněné podmínky teploty a zatížení motoru, nemusí vždy jednotka motoru požádat jednotku BSI o zapnutí vyhřívání. Ano, většinou to tak je, ale opravdu, není to pravidlem. Mám to vyzkoušené. Pokud bude zatížení motoru dostatečné, je zbytečné další zatížení motoru alternátorem sepnutím vyhřívání a ventilátoru chlazení.
    1 point
  19. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    @Milan+ Tak zase nemám tolik peněz na komplet nový nábytek do celého bytu... - skříň se zrcadly je 3 roky stará a ta v komoře 15 let (na míru podle mého návrhu a nejlíp složitelná)
    1 point
  20. inoxing

    Nesvítí multifunkční dispej u 206

    3,5Kč stoji v gme
    1 point
  21. VojtouNerCZ

    Škoda Octavia II Combi RS by Míza

    Ač nejsem fanda škodovky a VW, a ač bych si tohle nekoupil tak musím říct, že dvojkový ereso je povedený kus, kor v takovéhle barvě.
    1 point
  22. Mizlerek007

    Škoda Octavia II Combi RS by Míza

    Tak ať nedávám jen fotky rozebranýho auta na tak ošklivé auto docela povedená fotka ne?!
    1 point
  23. ChouLu

    Klakson

    No pokud nikdy COMy nerozdělával, tak pravděpodobně první co mu praskne bude právě ta aretace toho pásku a pak pásek samotný, zvláště pokud je nalomený Nejlevnější řešení je to nechat zrepasovat u Honzy Kolba (bydlí u Prahy) a páčky se mu dají poslat
    1 point
  24. regius

    307 Break 1.6 16V BENZIN 11/2005

    Děkuji kamarádi
    1 point
  25. radim.1008

    307 Break 1.6 16V BENZIN 11/2005

    EWPB
    1 point
  26. VojtouNerCZ

    307 Break 1.6 16V BENZIN 11/2005

    EWPB
    1 point
  27. skypeja

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis koukám, že máš bydlení plné pokladů bacha abys tam ještě nenašel nějaká nezvaná zvířátka... Když to tak sleduju, tak elektrikář by se ti tam uživil tak na týden. Jinak teda k tvému dotazu s kabelem - nejsem elektrikář, ale asi bych použil >> tohle <<
    1 point
  28. skypeja

    WiFi v bytě

    Já jsem nastavil, aby router i AP jednou týdně vyhledal aktualizaci FW a balíčků a ať už jí najde, nebo nenajde, aby se restartoval. Ale jelikož byt stále neobýváme, kvůli dodávkám všeho (podlaha, dveře, kuchyň, nábytek) v tomto korona období vázne, tak to nemám vyzkoušené.
    1 point
  29. Radek Hurvajz

    WiFi v bytě

    JA mam nastaven restart každy den ve 3 ráno, ono je to lepší, pak tě nepřekvapí. Dřiv jsem taky jel třeba měsíc bez restartu a pak jsem se divil že to najednou jaksi drhne.
    1 point
  30. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Tak opet se presvedcuju ze me tu chce nekdo zabit... Vyreseno prozatim takhle..asi prasarna..ale vic dum nedal...a elektrikar cas na takovou blbost prej nemaji.. jak to vyresit aby to bylo v cajku....? Teda krome vymeny šňůry primo v lednici...dat to do krabice se svorkovnici? Dal at ctou jen ti co zrovna nejedi a nebo maji silny zaludek.. jako jeste ze jsem mel gumovy rukavice...sedy bordel je bílý saponat...kola,chleba, kafe...to jest co jsem identifikoval podle zapachu kdyz se to namocilo...to vse pod lednici...jako chapu ze se stane ze se neco vyleje..ale tak *neumím psát slušně*a vytahnu lednici a uklidim pod ni...a tom ze jsem tam nasel i pouzitej damskej prostredek na snurce ani nemluvim..
    1 point
  31. Klemoň

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    No tak zkus například rodinu namyšlených Rusáků . . .
    1 point
  32. zahajskej

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Není nevychovaných dětí, jsou jen nevychovaní rodiče. Není nevychovaný pes, je jen nevychovaný páníček. Jet do apartmánu je jistý druh svobody. Nemusím být oblečen do jídelny hotelu, tak jak žádají, nemusím jíst v době, kdy má jídelna otevřeno a spousta dalšího nemusím, co je spojeno s pobytem v hotelu. Nejsem otrokem jednoho hotelového pokoje s balkonem, užívám apartmánu s více místnostmi a terasou. Ale každý to má nastaveno jinak. Já třeba na pláži neležím, když chci do vody, těch pár metrů z terasy dojdu. Auto je opět svoboda pohybu, nejsem uvázaný jako pes u boudy, pokud mě tam dostrká letadlo. Když se chce, jezdí se po okolí na výlety. Cesta na dovolenou autem je pro mě už součást dovolené, nikoliv se jen rychle přemístit. Hotelů jsem si na dovolených již užil dost. Od okusení si apartmánu nic jiného nechci. Záleží ovšem i na volbě místa, do Makarské či Bašky vody bych nejel, ani kdyby mi to zaplatili. Horší než pes či uřvané dítě je mít ve vedlejším apartmánu Poláka.
    1 point
  33. Radek Hurvajz

    Vtipný inzerát

    Takovýho něco existuje? V Nadpisu má 2.0i a v popisu nějaký divný KW peugeot je na krásných 5 paprskových ELEKTRONECH - no kua a Ouragany mli vždycky 9 paprsků Dvouzonová klima?? Ve 206 Asi je to nějaký zkopirovaný inzerát a nahradil slovo Octavie slovem Peugeot, nebo nevim
    1 point
  34. radim.1008

    Vtipný inzerát

    Tak já nevím, legendární motor 1.6 i 100kW a 105PS a neporovnávat s ostatními Octaviemi. https://auto.bazos.cz/inzerat/118474157/peugeot-206-cc-16-i-top-stav-1-majitel.php
    1 point
  35. Weri 605

    Sraz bohužel zrušen

    @Radek Hurvajz ano.. i takhle "neosobně" to můžu udělat... Evidenci plateb samozřejmě mám... Ne všichni to třeba budou chtít poslat na stejný účet... Ale víš s čím bych potřebovala fakt pomoct...? S emailem clubu na mobil... mě to prostě nechce ani příjmat (což by mi i stačilo) ani odesílat... Určitě se ozvu... co a jak ..
    1 point
  36. Miroslav Lettrich

    Ultima Edizione N.107 406 coupé 2.2hdi

    Vypadá teraz takto .. Ale coupé sa bude predávať .. kupujem niečo menšie (206RC)
    1 point
  37. Fruktis

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Tak jako...neumim parkovat..sam se napraskam...ale fakt kdyz jsem tam parkoval tak stali vsichni sikme..
    1 point
  38. stanicek0

    Schema rízení motoru 1.8 16V

    Dobrý den máte někdo schéma na 1.8 16V LFY peugeot.e-mail mám stanicek0@email.cz
    1 point
  39. Radek Hurvajz

    Co jste dnes udelali...

    Já jsem dělal tohle, teda krom tisku, jinak od načtrtku od Radky až po nalepení je to moje prace poprvé jsem lepil takhle velkou plochu, ale povedlo se.
    1 point
  40. ozzy56

    307cc koupě

    tyhle bludy pořád letí?? dyť to už je let, co pežot vyhrál 24 hodin v Le Mans s motorem HDi
    1 point
  41. Filian

    Disky pro Rifter

    Nahozeny disky Autec Xenos 17" matná černá, obuto na Goodyear Efficient Grip.
    1 point
  42. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jen ppro info--já kupoval předloni obývákovou stěnu a doprava byla zdarma, ale za vynesení do 6. patra a složení všech skříněk a pověšení na zeď, zapojení elektriky, odvoz obalů atd. chtěli 1500 Kč, byli dva a měli to hotové za cca dvě hodiny komplet, za mě dobře utracené peníze
    1 point
  43. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    Tak to těžko pánové... Dělali jsme to ve dvou a dovolím si říct, že nejsme úplný lamy na ruce. Jsem strojař a výkresy mi nedělají problém (švára trochou tápe - ale co už ), každopádně tohle je dobrá stavebnice... https://www.nabytek-aldo.cz/patrova-postel-b-s-prvky-v-odstinu-graphit-x15909
    1 point
  44. ElektronikCZ

    Peugeot 306 jménem José - Brzy 1.4T :)

    Tak jsem dnes dokončil generálku zadních brzd. Chtěl jsem původně jen vyměnit odvzdušňováky, ale ty byly přirezlé a zlomily se napůl. Tak říkám pohoda, tak rovnou vyměním i obložení a prasátka. No, nakonec se to sesypalo jak domino a vyměnil jsem komplet zadní brzdy a brzdové trubičky a hadičky v zadní části. A ještě k tomu mi umřely hodiny, tak je buď vyměním nebo nahradím nějakým displayem, třeba palubní počítač Když už jsem to měl rozdělané, všechno jsem odrezil a nabarvil, abych na to nemusel dalších pár let sahat. Veškeré obložení a prasátka jsem koupil brembo, aby to konečně trošku brzdilo. Na fotkách je před, po, a finální výsledek. Taky mám nachystané nové liťáky Přemýšlím, jestli někde sepsat postup, mám to celé nafocené i s tím barvením. Taky jsem měnil všechny filtry a svíčky. Teď je v plánu nová technická, pak mám nachystanou novou převodovku a spojku valeo, a pak začnu s tuningem. Kvůli koroně se řidičák zatím nekoná, už jsem ho měl mít Aspoň mám čas tam dodělat co je potřeba.
    1 point
  45. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Netrvá to 2h protože to je dvou postel. Takže čtyři hodiny v normě, zbytek je nad rámec a bývá přisuzován jen okolním vlivům.
    1 point
  46. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    Dnes stavba postele pro holky... Španělští soudruzi v návodu psali, že to má trvat 2 hodiny - za 4 hodiny ještě není hotovo (asi byli dobře zhulený)
    1 point
  47. PepoLv

    Vti 1,4 140 tis. km.

    Voda v pleji?! Veď kôli tomu je odvetranie hlavy valcou.Ústí priamo do sania. Dve gulicky min-max
    1 point
  48. MJSytic

    Rozdělení na nové a staré modely vozidel

    Tak si ho zase pořiď, stejně bez něj evidentně nemůžeš být a chybí ti
    1 point
  49. Pe.Tr

    Rozdělení na nové a staré modely vozidel

    klidně, od dob kdy nemàm Peugeota jsem usetril spoustu penez za opravy
    1 point
  50. radim.1008

    Řádné členství

    Dostala se ke mě nová kartička člena Peugeot clubu a musím říct, že pecka. Tak díky za to, že tu můžeme být. Foto pro porovnání.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...