Pacho69 Odesláno 13. srpen 2015 Odesláno 13. srpen 2015 No co, taky jsem o víkendu vybrousil a zatmelil odřeniny na zimákách. Až se zima zeptá... , bohužel Alpiny stále s dobrým vzorkem, výměnu nechystám, až dodělám opravu, jen je nechám převážit. Citovat
ozzy56 Odesláno 13. srpen 2015 Odesláno 13. srpen 2015 řešit zimní gumy v srpnu ? a co takle Vánoce ? Citovat
P607Olda Odesláno 13. srpen 2015 Odesláno 13. srpen 2015 (upraveno) Jj, připadal bych si špatně, kdybych to řešil na poslední chvíli, když vím už předem, že budu v říjnu přezouvat. Momentálně mám na starosti 23 aut. A ta nejsou nikdy najednou na jednom místě, takže už jen zjistit, v jakém stavu jsou pneu v určité chvíli, je dost komplikované. A dárky na Vánoce? Obvykle to nechám nakonec - ale je to fajn pocit, když už máte nakoupeny dárky, že je to z krku. Upraveno 13. srpen 2015 uživatelem P607Olda Citovat
Charlie 1 Odesláno 14. srpen 2015 Odesláno 14. srpen 2015 Už mám prezuto na Barum Polaris 3 a to celoročně na voze manželky,při 7000km za rok se nevyplatí prezouvat....:-) Citovat
celda1970 Odesláno 14. srpen 2015 Odesláno 14. srpen 2015 Jj...to uz jsem taky resil....zas je mi lito krasne zimaky hoblovat v lete...najedu tak 2tis v zime..8-10 v lete... Citovat
Pacho69 Odesláno 14. srpen 2015 Odesláno 14. srpen 2015 Jasně, kdy jindy řešit zimáky, než v létě. Hm, letošní léto tedy zimákám tedy moc nepřeje. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 tak co už se někdo chystá,nebo už přezul ? Citovat
oddie Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 Před posledním říjnovým víkendem to asi přeházím. Citovat
Almanil Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 V pondělí tu sice mají být 2°C a možnost sněžení, ale tomu se mi nechce moc věřit a předpokládám, že říjen zvládnu na letních. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 no ja zvažuji že bych pořádně umyl letní kola a nezmrzli mi u toho ruce tak se jenom ptám jestli se někdo chystá . . . . uvidíme co počasí Citovat
agresssor Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 Zimaky mam v technicky mistnosti dam je az na konci medice uvifime podle teplot Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 Vidim to na začátek prosince Citovat
Hafity Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 Vobyčejně měním při změně času.... +- nějakej ten den (podle šichet).... Citovat
Vena garážmistr Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 No jestli o víkendu vyjde čas tak přemístím zimní kola z garáže od našich do své nové garáže připravím je k provozu. A samotné přezutí je otázkou půl hodinky max hodinky. Takže jak by vyšel čas bych to mohl přehodit a pokud by nevycházel tak furt to jde udělat i v noci po příjezdu z rachoty při světle baterky. Citovat
MilanF1 Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 Já ještě přezouvat nebudu, v práci o víkendu už ano, auto jednoho horala. Jinak přezutí ve velkém (firmy) očekávám v druhé polovině října - už jsou objednávky. Citovat
myšut Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 Alpiny 4ky na diskách už čekaj v kufru.... Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 Já ještě přezouvat nebudu, v práci o víkendu už ano, auto jednoho horala. Jinak přezutí ve velkém (firmy) očekávám v druhé polovině října - už jsou objednávky. ve stredu kdyz sem tvrdul v pneuservisu uz borec objednaval zimaky a prezuti sluzebniho rapina na konec pristiho tydne Citovat
kovy_s Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 já koupil auto na zimákách , takže už přezuto mám Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.