Jump to content

myšut

Uživatel
 • Content count

  1,269
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

myšut last won the day on December 25 2016

myšut had the most liked content!

3 Followers

About myšut

 • ID člena 29892
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  1989

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Titul
  dis
 • Město
  bruntál
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  4x4 na sněhu, V6 v garáži ...
 1. Přesčasová práce a zákoník práce

  doba je taková ,že mi v podnikové ekonomce dávají lidi příklady ,kde se počítaj normohodiny,výplaty,příplatky a rovnou se tam dává navýšení fondu prac .doby ..ruku v ruce s právní úpravou ,jak nejít proti referátu práce při vedení pesonálních pohovorů musím reflektovat region a profesi ,kterou poptávám a regionální mzdu......a ta se lokálně pochopitelně liší autobusák na Severu Moravy jezdí místní linky za 18000, dálkové se nevyplatí ....trasu Jeseník - Praha jedou na krev ,furt kilo,máš to přes troje hory ...dojede na konečnou ,prostoj grátis , proplacených z 13hod šichty celkem 9.5 hodin....tak chodí ve volnu bouchat na T8x8 do lomu za 100 na ruku za hodinu.Informace mám od něj originální a věrohodné ,vytáhl jsem ho z průseru na měú ... k předmětnému dotazu : pohybuješ se v rovině pracovně -právní ,kde se přesčas řeší ve formě interního souhlasu. To ,co není zakázáno ,je zákonem povoleno.co máš asi na mysli ,ano ,je to negativní jev, ale co s tím naděláš....? Přímo NOZ je dokonalý v tom ,že si můžeš sjednat i smlouvu k závazku, výkonu i tak ,jak to zákon přímo nespecifikuje . Vytvoříš si zkrátka vlastní ,která je platná na úrovni soukromé nebo právnické , nejde proti dobrým mravům ,není proti dalším předpisům a dáš si tam prostě co chceš TY. Autobusáků,tiráků ,doktorů ,soudců,sester je málo...jsou nucení k přesčasovým hodinám. V okr NJ se bouchá za 13 čistýho i v neděli na šichtě ,kde se skládaj jogurty na export. Dnes není politika si zaměsnance hýčkat ,pokud nepatřík k výběrovým profesím ,kde dochází k umělému záměrnému přeplácení o destíky procent ......názorný příklad IT člověka na úrovni místní samosprávy : má tabulkový plat vedle úředníka a přitom soukromá firma ho platí 3x tolik. chystá se reforma soudnictví ...práce soudce bude přenášena na úředníky soudu - nižší a vyšší--budou nuceni ke kvalifikačním předpokladům,jestli budou chtít zůstat. Do školy se mnou chodí paní,co má 9 let před důchodem ,jen pro to,aby zůstala ve funkci ....na Tebe není nátlak v kvalifikační rovině ani nutnosti vyslání na služební cestu mimo okres.... to co sem hodil Míla je pěkná teorie , ale jako zaměstnavatel - personální ,když si to přečtu,tak si to ošetřím tak ,aby to bylo milé mě , ne zaměstnanci .
 2. Co jste dnes udelali...

  dneska jsem si udělal vlastní tapec za motor podle sebe ..do tmava
 3. Co jste dnes udelali...

  vyměnil spojku Valeo 215 mm...
 4. Bude stačit nový motor 2.0BHDi ?

  ještě se dá vzít v potaz zázemí na opravy , ceny ND , lokalita tras - máš hory ,tam se v zimě s NA zadokolou na zásobování hotelů,penzionů někdy prostě nevyškrábeš, města historické části , viadukty ,mosty - výška auta pod dráty ,spotřeba .
 5. Bude stačit nový motor 2.0BHDi ?

  je spousta drobných podnikatelů a živnostníků ,co by se bez těhle palaťáků neobejdou ,do měst jezdit s velkým NA to všude nejde ..nehledě na to ,že překračují 3.5 T ,zony , mýto .....podnikatelé často mají fluktující zaměstnance , pak dnes nemá každý evidovaný na ÚP skupinu C E, profesák dost zdražil, a i ten drobný podnikatel obětuje radši popelnici do 3.5 t než NA od 7.5 t nebo těžší , on každý není po získání skupiny C na to ,aby si sednul do mašiny za mega a jezdil s tím po Evropě ....to pak podnikajícího dost bolí,když něco odejde je to praktičtější,dát si do odpisu daní movitou věci za 500 tis a odepsat ji za 4-5 let z daní a vzít fungl novou ,..než odepisovat NA,to trvá dýl... a pak asi nejdůležitější věc, .. doba řízení a bezp. přestávky a další omezení ,digi karta (tacho) to do 3.5 ,celnící ,váhy ....neřešíš narozdíl od C E D ještě jsou relativně atraktivní operativní leasingy ---trochu dražší ale něco se posere ,nestaráš se ....opraví za tebe pak pružná prac .doba (odjezdi mi sobotu ,neděli.....) to se moc neslučuje s NA ,digi karta zaznamená vše ,pak je to velmi drahé ...
 6. Prodám P405

  ...............konec inzerátu : Cena dohodou. (2000kc).
 7. TATRA T815 - velké auto pro velké kluky

  Tak tady jsou 2 fungl nové kousky Prezident ,vypadá to pěkně ,ale rozdíl od Fenixe moc není ,co jsem se ptal člověka, co Fenixe jezdil dlouhodobě ......taky byl Fenix už na reklamačce v Kopru .....tatrováci tam prý na královskou hřídel dali jiný typ ložisek ,a ty se vysypaly ....zkoušeli inovaci a moc se to nepovedlo.
 8. Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

  netuším...přijel jsem k tomu až bylo vymalováno ....každý je specialist na něco jiného...tohle vyrobit je umění...dole pod ním asi 400m je T křižovatka ,zastávka ....nad ním dlouhý úsek a odbočky z barákům....v celý vesnici snížená rychlost na 30 ......prostě umění
 9. Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

  jedu za Tebou ,polem nepolem .....( nějak jsem to nepochopil,co tam dělal ,rovný úsek,průjezdná vesnice ,nikde nikdo..pod rámem kartáče na úklid ....asi nechodil poctivě na školení..podle mě 50/50 do sekce na zasmání...když tak to přesuňte )
 10. Peugeot 306 Maxi Kit Car - rally

  je to podobné ..origo politecnic ...1900 Euro větší brzdy6ti pístek ...?
 11. Co jste dnes udelali...

  sedl jsem si do auta ....
 12. Tak jsem dnes dojezdil se svoji 406......

  relly na zimních jsem si užil taky , do kopce v lednu na fungl nových mišácích ...předběhl mě hrabající zadek z prava .. takové připomínky jsou dost nevkusné ....s tou 406 asi nejelo žádný máslo ,jak si tady můžou lidé přečíst
 13. Tak jsem dnes dojezdil se svoji 406......

  z Itále sem teď dojel na zakázku LRover , stálo to 60t po dědkovi , z toho 20 bylo dotažení sem a papíre to sem nedojede po ose ...?
 14. Výkopové práce

  shánět na Jeseníku a v okolí 30 km bagristu je asi tak ,jak si stoupnout do Nové Karoliny a hledat někoho z Ostravy....
 15. peugeot je proste nedotahly jj, už léta páně 1986 tomu strkali čidlo na výšku hladiny oleje
×