Lihous Odesláno 24. únor 2022 Odesláno 24. únor 2022 Joo mozna bude veselo ale verim ze se pletu. Citovat
MilanF1 Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 Já dneska Benzina MB, na dálnici Verva 100 za 45.50 Kč/litr. Tak kdo mě trumfne Cerpadlarka říkala, že v poledne dostali příkaz zdražit o 3 koruny. Citovat
radim.1008 Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 To už mají palivo z té dražší ropy? ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Lihous Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 (upraveno) Dnes cesta do PL. Prikladam par fotek z oblasti "Stitna" smer Nachod. Rozkliknutim zvecite pro lepsi citelnost. Vsude klid - zadne velke fronty pokud nebudu pocitat dve auta za sebou. U nas v Dobrusce z benzinky foto neni ale dodam treba zitra. Upraveno 25. únor 2022 uživatelem Lihous Prehrani fotek v plne velikosti Péťa a zbynek..s ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 Žamberk Benzina dnes dopoledne. Autor: Zůza Milan+ ohodnotil 1 Citovat
zbynek..s Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 Však psali, že budou zdražovat od příštího týdne zvažuju jak mám brečet Ale to by nebylo ono, musí se zdražit hned, se divím, že to neudělali dříve Citovat
MilanF1 Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 Já tátovi dneska řekl, že v lysé je nafta za 35.90... že tam ve frontě 12 aut... hned tam jel a fronta měla o 15 minut později 40 aut. Citovat
Vena garážmistr Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 Já jsem byl včera ráno projet do krámu C2 byla tam půlka tak jsem si řekl že to dotankuju i když s tím teď moc nejezdím v Nehvizdech na EO jsem platil 37,7 po slevě na kartu 37,4 a byl jsem asi 7 v řadě a jak jsem dotankoval tak zastavila všechny stojany a přidávala korunu na všech a tvrdila že do večera možná bude přidávat znova. No je my jasný že využijou situace a zvednou to raději o víc a rychleji než by bylo nutné aby něco vydělali a aby potom nemuseli zlevňovat o tolik protože si myslím že když to teď škubne o 3-4 Kč nahoru tak budeme rádi když se to někdy vrátí na ty hodnoty co jsou dnes. Citovat
Lihous Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 Tak oni i Polaci oproti vcerejsku prihodili o cca 30grosu smerem nahoru - udajne vice k nasim hranicim - nemam overeno. Citovat
ozzy56 Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 mám půl nádrže, takže než pojedu do Polska, tak benzín zvednou na naši úroveň Citovat
MilanF1 Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 @Vena garážmistr já teďka nehvizdy nafta 38.50 a benzín myslím 38.90. A byl jsem tam sám. Vena garážmistr ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 Milan F1 - zvláštní vozidlo, co potřebuje současně tankovat naftu i benzín ..... Citovat
rhinos Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 tak já čekám že nám kluci ze ZMĚNY trochu sleví na daních Omlouvám se za politické pošťouchnutí Citovat
sitler Odesláno 25. únor 2022 Odesláno 25. únor 2022 hmmmm... ja vlastne ani nevim, kolik ta nafta dneska stala... viz, ze jsem nechal na pume asi 1700,-, ale kolik tam toho nateklo a za kolik byl litr? To vubec ani nevim. Proste bylo potreba natankovat Hafity ohodnotil 1 Citovat
vendelinek Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 Já jsem se naučil tankovat když už ručická je na čtvrtce nadrze Hafity ohodnotil 1 Citovat
Ferry Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 (upraveno) Vcera na ONO ve Sterboholech i Mecholupech v deset vecer fronty jako ve dne, kazdej druhej v kufru aspon dva kanystry a tankovalo se jak o zivot. No ja doplnil 806tku a vzal neco do zasoby do kanystru, takze celkem asi 135l benzinu a vzal jsem pri jedne ceste i 45l nafty do kanystru do forda. Platil jsem skoro 6500 Upraveno 26. únor 2022 uživatelem Ferry Citovat
Péťa Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 Takže se čeká ve frontách na natankování A to jsme se smáli elektromobilistům, jak dlouho nabíjí Začínají se stírat rozdíly mezi spalovákem a elektro. Lihous ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 Tak určitě. Jak dlouho asi tankuje elektromobil, než natankuje dojezd cca 2000tis km (viz těch Ferryho 135l benzínu) Citovat
mmartinkovic Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 presne, 40 aut natankuje pri priemernom case 3 min/ auto , za 2h, 40 elektro aut len po 30 min, by bolo okolo 20 h... Citovat
Péťa Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 Hlavně doufám, že tohle bláznění je jen dočasné. radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.