Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Já dneska Benzina MB, na dálnici Verva 100 za 45.50 Kč/litr. 

Tak kdo mě trumfne 😄

Cerpadlarka říkala, že v poledne dostali příkaz zdražit o 3 koruny. 

Odesláno (upraveno)

Dnes cesta do PL.
Prikladam par fotek z oblasti "Stitna" smer Nachod.
Rozkliknutim zvecite pro lepsi citelnost.
Vsude klid - zadne velke fronty pokud nebudu pocitat dve auta za sebou.
U nas v Dobrusce z benzinky foto neni ale dodam treba zitra.

 

 

 

 

 

 

 

 

20220225_111452.jpg

20220225_111844.jpg

20220225_112542.jpg

20220225_113701.jpg

20220225_113802.jpg

20220225_113940.jpg

20220225_114014.jpg

20220225_114027.jpg

Obrázek1.jpg

20220225_115446.jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Prehrani fotek v plne velikosti
Odesláno

Já tátovi dneska řekl, že v lysé je nafta za 35.90... že tam ve frontě 12 aut... hned tam jel a fronta měla o 15 minut později 40 aut. 😄

Odesláno

Já jsem byl včera ráno projet do krámu C2 byla tam půlka tak jsem si řekl že to dotankuju i když s tím teď moc nejezdím v Nehvizdech na EO jsem platil 37,7 po slevě na kartu 37,4 a byl jsem asi 7 v řadě a jak jsem dotankoval tak zastavila všechny stojany a přidávala korunu na všech a tvrdila že do večera možná bude přidávat znova.  No je my jasný že využijou situace a zvednou to raději o víc a rychleji než by bylo nutné aby něco vydělali a aby potom nemuseli zlevňovat o tolik protože si myslím že když to teď škubne o 3-4 Kč nahoru tak budeme rádi když se to někdy vrátí na ty hodnoty co jsou dnes. 

Odesláno

hmmmm... ja vlastne ani nevim, kolik ta nafta dneska stala... viz, ze jsem nechal na pume asi 1700,-, ale kolik tam toho nateklo a za kolik byl litr? To vubec ani nevim. Proste bylo potreba natankovat 😄 

Odesláno (upraveno)

Vcera na ONO ve Sterboholech i Mecholupech v deset vecer fronty jako ve dne, kazdej druhej v kufru aspon dva kanystry a tankovalo se jak o zivot. No ja doplnil 806tku a vzal neco do zasoby do kanystru, takze celkem asi 135l benzinu a vzal jsem pri jedne ceste i 45l nafty do kanystru do forda. Platil jsem skoro 6500 😛:)

Upraveno uživatelem Ferry
Odesláno

Tak určitě. Jak dlouho asi tankuje elektromobil, než natankuje dojezd cca 2000tis km (viz těch Ferryho 135l benzínu) :aut 

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...