Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

před 46 minutami, Gabriel 307 napsal:

kontrolní otázka,bude umět-umí fórum po kliknutí na nepřečtený obsah a kliknutí do daného vlákna aby mi zobrazilo poslední příspěvek  a ne začátek daného vlákna :papa

 

edit: nebo jenom blbě klikám :mad:

Pokud nastaviš v Nepřečtený obsah položku STAV na Odkazat na první nepřečtený přispěvek tak ano, da se to nastavení celé uložit a pak to najdeš v Custom stream, snad to později bude přeloženo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MJSytic napsal:

Myslíš, jako že si klub zaplatí bandu testerů, kteří otestují všechny druhy prohlížečů a jejich verze? Asi těžko, co? :myslim 
Zkus použít jiný prohlížeč, co v tabletu máš ...

Zkoušeno na Opera a Chrome.

Ale díky za odpověď, je to typické ajťácké "mě nezajímá, jestli vám to funguje". Hlavně, že jsi za tuto odpověď dostal od FrantyCV kladné hodnocení.

Mmch, když jsem chtěl odpovědět z tabletu, pomocí Citovat, tak to nefunguje. Odpovídám z počítače.

 

PS: na Dolphinu funguje zobrazení dobře. Nicméně, když jsem to sem chtěl napsat z Dolphinu, tak editace neumožní nastavit kurzor na konec textu, a potom tlačítko Uložit nic neuloží.

Dosud to z Opery fungovalo bezvadně. Přitom Opera načítá rychle, Dolphin načítá pomalu, takže použití Opery je mnohem lepší.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud se ladi - budiz ale prosim prosim pro ty kteri nesdeji nadseni z "voken" "patlacich" mobilu a jinych top veci nechte zit i ti kteri jsou radi ze se neco nauci ....
Za me nenasel jsem prehled kde jsou posledni prispevky ;) drive klik a jen jsem vybiral ted si pripadam jako tidid - nic ve zlem spis ironie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě asi by to chtělo trochu jiný design. Ale na tom se pracuje tak do toho nebudu rýpat. Bohužel potvrzuje se mi to co říká dcera tati jsou věci které se věkem nezlepší. A to u mě znamená že má chabá uživatelská znalost PC a jeho kamarádů ( tablet, patlací telefon) nejspíše dostoupila vrcholu a další " zlepšování " systémů a podobných věcí ve kterých se vy mladý kluci orientujete s hravostí školáků bude pro mě znamenat spíše zhoršování uživatelského komfortu.  Protože na rovinu  i ve starém fóru bylo spousta zákoutí kam jsem nelezl a nezkoumal jsem proč to je a jak to funguje zrovna tak na téhle nové verzi je spousta věcí které člověk s podobnýma znalostma jako já neupotřebí ani nevyzkouší.  No co no až mě přepadne stařecká nespavost tak se budu učit s novým fórem . Abych se to pracně naučil a až si budu myslet že to umím tak se to zase bude muset předělat aby to bylo in.  Holt pokrok nezastavíš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Hafity napsal:

Kde je šipka "NAHORU" :myslim Nebo jsem jí přehlídnul :myslim ....

Tu jsem taky hledal! Nakonec používám na klávesnici Home = funkce šipky nahru a nebo klávesnici End a jde mi to dolu.

Zatím s tím osobně zápasím! Je to dle mě polotovar. Už bylo za tuto práci zaplaceno a nebo až bude fórum plně funkční se vše uhradí. Samý novoty, ale praktičnost žádná. Nejsem ,,ajťák", abych si v v novém fóru liboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako staroch mám s novým forem problémy, které řeším tichým nadáváním a neustálým zkoušením co a jak funguje nanovo...

ale nejradši bych zařval: kurva proč?? :roker

 

Mírni výrazy, nebo budu zlej.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406: Stávající fórum funguje na podobném principu, jako třeba operační systémy v telefonech a PC. Zapomeň už konečně na minulý nepovedený přechod, kdy se pokoušelo vyrobit fórum jen pro nás. Nyní je zakoupen běžně používaný systém (představ si ho jako Windows co máš v PC) a na něm to fórum běží. No a my si ho upravujeme podle našich představ (v rámci možností), tak jak si ten systém upravuje každý ve svém PC. A jednou za pár let se vývojáři rozhodnou, že starý systém přestanou podporovat (přestanou vyrábět aktualizace, jako přestaly existovat na Windows XP) a nabídnou platícím zákazníkům novou verzi (jako se teď nabízí Windows 10). A záleží na zákazníkovi, zda chce být v bezpečí a fungovat bez problémů dál, nebo se zasekne a zůstane u staré verze. A bohužel ta doba uplynula právě teď. Kdybychom přešli na nové fórum o pár let dřív, tak bychom to předešlé měli delší dobu ...
Doma, ať si to každý dělá po svém, je to jeho odpovědnost, ale naše fórum musí být z důvodu bezpečnosti prostě aktuální. Nedá se nic dělat :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mám XP. Syn mi chce nainstalovat W10. Ale mě XP plně vyhovuje. Nejsem kluci takový nadšenec v pc, jako jste Vy:super.

 Chci se prosím zeptat, zdali je možno, aby se mi zobrazovali příspěvky přečtené i nepřečtené, jako to bylo u původního fóra. Tam jsem klik na ,,fórum" a byl jsem tam. Ted kliknu a nic. Jsem na hlavní stránce, kde nechci být. A pak musím všelijak klikat a hledat, abych to objevil. Omlouvám se, prosím, že mám tolik dotazů, ale rád bych se ,,naučil" opět ovládat a používat stránky fóra. Ted kliknu na něco a ,,vyskočí" na mě tabulka. Jako ted. Omlouvám se, ale nevím, jak to udělat, aby to zmizelo.

 Ještě se zeptám, fotky ve jménu (podpisu) musím dát znovu a nebo se objevý později?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...